Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening show with TNW World Champion Seth Rollins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with TNW World Champion Seth Rollins   Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty2/1/2020, 00:38

TNW Rampage Live in
Milwaukee, Wisconsin
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with TNW World Champion Seth Rollins   Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty4/1/2020, 20:18

Opening show with TNW World Champion Seth Rollins 40X5Lq3

- Happy New Year, Milwaukee! *YEA-A-AH!* Добре дошли в първото издание на шоуто Rampage за 2020 година! Радвам се да ви видя! Миналата седмица TNW отново гостува в този прекрасен град! Трябва да призная, че бяхте невероятни! Атмосферата, която създадохте бе наистина вълшебна и успя да ме докосне! Смятам, че заслужихте да бъдете преки свидетели на последният турнир на федерацията не само за годината, но и за изминалото десетилетие! Десет години, в които TNW не спира да радва вас - феновете по цял свят! Феновете, които ни подкрепят безрезервно, и които ни мотивират да продължаваме да правим това, в което сме най-добри! Вашата любов е двигателят, който движи TNW вече десет години и вие сте една от основните причини федерацията да се превърне в най-голямата кеч сцена в света! Благодаря ви! Благодаря ви от името на всеки един служител на компанията! Вие сте част от голямото семейство на Total Nonstop Wrestling! *YEA-A-AH!* Milwaukee винаги ще остане в сърцето ми. Това е градът, в който пристигнах като световен шампион и си тръгнах като такъв... ПОСЛЕДНИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ЗА ТОВА ДЕСЕТИЛЕТИЕ! Мачът бе наистина доста емоционален за мен, имайки предвид човекът, срещу когото се изправих. Бях длъжен да се изправя срещу своя брат от друга майка и повярвайте ми... Едва сдържах сълзите си когато трябваше да забия черепа му в тепиха! Roman е най-добрият ми приятел и бих дал всичко, за да го видя с тази титла на рамо, защото определено го заслужава! Но ако само един човек може да приключи годината и десетилетието като шампион... ТО ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ SETH FREAKIN' ROLLINS, BABY! *YEA-A-AH!* Почивката по празниците определено ми се отрази доста добре, но мисля, че дойде време да вляза обратно във форма! А какъв по-добър начин да го направя от това да имам мач още тази вечер? *YEA-A-AH!* Точно така! Добре ме чухте! Аз бях човекът, който спечели последния мач за 2019 и смятам да бъда човекът, който ще спечели първия такъв за 2020! И ако случайно не съм успял да ви заинтригувам достатъчно... СВЕТОВНАТА ТИТЛА ЩЕ БЪДЕ ЗАЛОЖЕНА! *YEA-A-AH!* Обръщам се към всеки един кечист в съблекалните! Ако има човек, който иска да открие годината с мач за световната титла на TNW и то срещу Seth Freakin' Rollins... НЕКА ЗАПОВЯДА! ТОЧНО ТУК, ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ! НЯМА ДА МРЪДНА ОТ ТУК, ДОКАТО НЕ "ПОТАНЦУВАМ" С НЯКОГО! ХАЙДЕ, МОМЧЕТА! ДА СЕ ПОЗАБАВЛЯВАМЕ!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with TNW World Champion Seth Rollins   Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty5/1/2020, 22:04

Michael Cole:Страхотна новина дами и господа. Сет Ролинс залага титлата си в първото шоу за тази година, но кой ли ще се осмели да излезе изправяйки се очи в очи с него. Залога е много голям, а именно Световната титла. Кой ли кечист ще излезе? Дали ще е някой от любимците или некой от най-мразените? Чуваме скандирания на най-различни имена по трибуните, но кой ли ще се окаже най-бърз?
Осветлението в залата изгасва за миг и гръмва позната музика. Феновете са вцепенени, защото на рампата излиза Кърт Хоукинс!!!
Curt Hawkins:Здравейте Милуоки! Не очаквахте да видите точно мен нали, хаха? *booooooo Да, но аз съм точно тук сега и съм готов да отговоря на това предизвикателство. И колкото и да ме освирквате това не променя факта, че сте си дали парите да гледате красивото ми лице и да набилудавате как мачкам любимците ви! *booooooooo Еее Сет приятелю благоря ти, че отправи това предизвикателство...Наистина доказваш, че имаш топки и мъжество, но ти забрави едно много важно нещо. Ти забрави, че залагайки титлата си всеки от съблекалнята може да се появи, а точно в тази съблекаля бях и аз. А всички много добре знаем какво става, когато аз съм на ринга. Наистина много ти благодаря...Това ще бъде мечтано начало на новата година след като те победя и отнема титлата ти тази вечер. Мнозина си мислят, че в такива случаи с отворени предизвикателства шанса взима най-бързия, но не. Шанса не се печели от най-бързия, а от най-силния! Наистина доста се потрудих докато просна останалите кандидати за титлата ти в бекстейджа хаха *boooooo Но след като се справих с тях и стигнах пръв до ринга сега е време да смачам и теб взимайки си своето. Още от както съм тук в тази федерация, ден след ден, шоу след шоу, турнир след турнир аз повтарям едно и също. И то е, че целта ми тук в TNW е Световната титла. За тази година и малко повече от както съм тук нито за момент не спрях да се трудя и да смазвам опонент след опонент гонейки титлата ти. Да, но за това време единственото, което постигнах беше Pure титлтата...И не това не е, защото нямам талант или качества...Това е защото Шейн не оценява таланта. Той не ми даде шанс, но сега той няма думата. Който излезе първи на ринга печели шанса. Е това съм аз! Така че колкото и да ме освирквате това няма да промени фактите, а фактите са такива, че след тази вечер аз ще съм новия шампион, след като победя вашия любимец! *booooo Е, Сет мислиш си, че си фаворит, и че ще ти бъде лесно срещу мен, но не си познал. Аз съм единствения и неповторим The Party Starter и всеки в тази компания е длъжен да се съобразява с мен! Доказах го за пореден път на отминалия турнир, където затворих устите на Джерико и The Fiend разбивайки ги. Да, да те може да спечиха битката, но в край на сметка загубиха войната, защото в най-важния мач аз ги победих. И ти няма да останеш по-назад шампионе повярвай ми! Наистина изминалата година беше добра за мен, но тази ще започне страхотно, защото след края на мача ни ще си тръгна като шампион и съотвенто новото лице на TNW! Така че шампионе стискай здраво титлата си, защото съвсем скоро тя вече няма да бъде в твоите ръце! Радвай и се докато можеш, защото съвсем скоро ще бъдеш победен и златото ще ти бъде отнето. Добре дошъл в Ерата на Кърт Хоукинс шампионе!!!
Opening show with TNW World Champion Seth Rollins N1DyR29
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with TNW World Champion Seth Rollins   Opening show with TNW World Champion Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with TNW World Champion Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening Show with the new TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with the TNW World Champion Seth Rollins
» 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins
» 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 11.01.2020-
Идете на: