Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins EmptyНед 18 Апр - 15:52

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins EmptyНед 18 Апр - 18:30



- Ladies and gentlemen, please welcome
The TNW World Champion - SETH ROLLINS!


1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins NzxmMJI 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins SmhL2FZ

Corey Graves Дами и господа, добре дошли в първото издание на Rampage след големия турнир! PAIN XII ни направи свидетели на редица зрелищни сблъсъци и незабравими моменти! Тази вечер обаче поставяме едно ново начало! Едва ли има някой по-подходящ, който да го направи, от този човек тук! Световният шампион на компанията! Лицето на Total Nonstop Wrestling! Мъжът, който премина отвъд предела на човешките възможности и стори немислимото! Той се разходи из ада и се върна обратно - като победител! Seth Rollins сложи точка на спора веднъж завинаги, побеждавайки своя смъртен враг, и затвърди мястото си на върха на хранителната верига! "GOD" отиде на PAIN като Световен шампион и се върна като такъв! Пътят към успеха бе отъпкан с много трудности, много болка и много усилия, но в крайна сметка си струваше! Seth Rollins се появява в началото на рампата, посрещнат от бурните освирквания на феновете по трибуните. Дори тяхната омраза обаче не може да помрачи настроението на шампиона! Той накуцва надолу по рампата, а белезите от кървавата баня в Minneapolis все още личат. И въпреки това усмивката не слиза от лицето му! Златният колан, който Rollins носи около кръста си поставя една огромна мишена на гърба му. Той обаче е готов да поеме тази отговорност! "GOD" най-сетне стига до ринга, след което се изкачва бавно нагоре по металните стъпала и минава между въжетата. Дясната ръка на Световния шампион вече се сдоби и с микрофон, което означава, че е време да чуем първите му думи след големия успех на PAIN!

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins PYIDpCS

- Миналата година по същото време аз отново стоях тук пред вас, съкрушен и разбит! Чувството на провал ме изяждаше отвътре и сякаш всичко бе загубило своя смисъл. Както обаче мнозина обичат да казват, Rampage след PAIN символизира едно ново начало. You know what? They're right! Точно това бе денят, в който маските паднаха! That was the day Seth Rollins showed his true colors! И именно този повратен момент даде началото на нещо велико! Той ми вдъхна живот! Почувствах се по-жив от всякога! Погребах старото си аз дълбоко под земята, за да направя път на една по-добра версия на себе си! И въпреки провала и разочарованието, аз не се отказах! Въпреки цялата омраза, всичките подигравки, които срещнах по пътя си... Аз продължих да вярвам в идеите си! Бях сочен с пръст от мнозина, дори бях смятан за луд, но в крайна сметка всичко това си струваше! And you know what? Истината е, че колкото и болка и страдания да ми причини Dave Batista, именно той бе причината аз да се превърна в това, което съм в момента! Той бе човекът, който постави начало на моето прераждане! Нищо не е случайно! Всеки един човек, който става част от живота ни идва с дадена цел. Било то да ни научи на нещо, или пък да ни помогне да преоткрием себе си. Е, Dave Batista изпълни своята мисия, макар и да плати сурова цена за това! Мнозина може би смятат, че в момента той съжалява, че изобщо някога се е захващал със Seth Rollins. Истината обаче е, че тази негова роля му бе предопределена от съдбата! It wasn't his choice... IT WAS HIS DESTINY! Batista обаче вече е в миналото! Той потъна дълбоко в сенките и едва ли скоро ще изплува от там! И точно както в приказките, на PAIN всичко приключи със щастлив край! Доброто победи и справедливостта възтържествува! *BOOOOO!* Колкото и да не ви се иска да го признаете, дълбоко в себе си вие знаете, че съм прав! На PAIN сами видяхте с очите си от какво е направен Seth Rollins! Може би се питате как успях да сторя всичко това? Преди сблъсъка си казах: "Знаеш какво трябва да направиш. ДЛЪЖЕН СИ! Вземи главата на Dave Batista... ИЛИ ПО-ДОБРЕ ИЗОБЩО НЕ СЕ ВРЪЩАЙ!". За мен това бе много повече от главен мач на PAIN... ЗА МЕН ТОВА БЕ БИТКА НА ЖИВОТ И СМЪРТ! А това, което в момента стои около кръста ми... Това е една огромна отговорност, която съм готов да поема! АЗ СЪМ, ЧОВЕКЪТ, КОЙТО ЩЕ ПОВЕДЕ TNW КЪМ НОВИ ВИСОТИ! АЗ СЪМ ЛИДЕРЪТ, КОЙТО ЩЕ ВИ ВОДИ НАПРЕД ПО ПРАВИЛНИЯ ПЪТ! TRUST ME, IT'S ALL FOR THE GREATER GOOD! ГОТОВ СЪМ ДА БРАНЯ ТОВА МЯСТО С ЦЕНАТА НА ЖИВОТА СИ! Което ме навежда на мисълта... От известно време по моите земи броди въплъщение на злото, познато още като "The Fiend". Създание от дълбините на мрака, което сее разруха навсякъде по пътя си! Има само един човек, който е способен да го спре и това съм именно аз! МИСЛИШ СИ, ЧЕ СИ БЕЗСМЪРТЕН? МИСЛИШ СИ, ЧЕ СИ НЕПОБЕДИМ? НЕ СИ! АЗ СЪМ ТОЗИ, КОЙТО ЩЕ ВЗЕМЕ ГЛАВАТА ТИ! АЗ СЪМ ВСЕМОГЪЩИЯТ, КОЙТО РАЗДЕЛЯ ОКЕАНИ И ИЗСТРЕЛВА МЪЛНИИ ОТ ПРЪСТИТЕ СИ! АЗ СЪМ "GOD", А TNW Е МОЕТО ЦАРСТВО И НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ НА НИКОЙ И НИЩО ДА СЕЕ СТРАХ ИЗ НЕГО! ЩЕ ТЕ ПРАТЯ ТАМ, ОТ КЪДЕТО СИ ДОШЪЛ, А ИМЕННО В ДЪЛБИНИТЕ НА АДА! YOU WANT ME TO LET YOU IN? YOU'RE WELCOME!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, SevBoom, Cekoki 2.0, Rainmaker, Teodosiy and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins EmptyНед 18 Апр - 19:32



1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins 0dvR69h 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins ZWchjtM

ОПА... ОПАА! SETH ROLLINS ИСКАШЕ BRAY WYATT... НО ВИЖТЕ КОЙ СЕ ПОКАЗВА! IT'S ROMAN REIGNS! СЕГА СТАНА СТРАШНО, ДАМИ И ГОСПОДА! ROMAN REIGNS, КОЙТО ВЕЧЕ Е ЧАСТ ОТ ГРУПИРОВКАТА THE NEW MILLENNIUM! И не само това, а и Roman Reigns ще поведе отбора на Rampage, като капитан срещу отбора на Adrenaline с капитан Daniel Bryan. Reigns обаче едва ли се интересува толкова от това, той сам каза, че след PAIN ще дойде за своето. СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА TNW! Roman искаше да си разчисти първо сметките с Hulk Hogan и чак тогава да тръгне след титлата. Миналата нощ, Roman Reigns не само срита, а и унижи Hulk Hogan. Reigns показа, че е способен на много брутални неща и не на последно място, показа че вече това чисто сърце, този Roman Reigns който помагаше на всеки свой приятел го няма... Само тъмнина има в него и е станал още по опасен от всякога. "The Tribal Chief" обира бурните освирквания на феновете, но е нормално. Това, което причини на техния идол не беше за хора със слаби сърца. Въпреки че "The Immortal" беше на колене, както Roman Reigns го искаше, той не молеше за милост и до последно се бореше, но няма как да победиш човек, като Roman Reigns ей така... Гледката наистина не беше много хубава за феновете на Hogan.

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins UKu10NM 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins SFQn4Qs

Roman има сметки за уреждане със Seth Rollins. Драмата им започна още от Road To Pain и продължи до Here Comes The Pain. Reigns е събирал гняв още от тогава и миналата нощ видяхме, че когато Роман е изнервен, то тогава не трябва да си пред него. Към края на мача му с Hulk Hogan той го спукваше от бой. Hulk нямаше шанс да се противопостави на Reigns. Самоанецът обаче си личи, че не е постигнал целта си. Този гняв в него още го държи толкова разярен. Roman иска да накара Rollins да си плати за сторенето за последните месеци. Seth също може да се похвали с успешен PAIN, след като успя да победи Dave Batista. Приказката между тях приключи и Rollins сам каза, че Batista е минало. Само че Seth ще защитава титлата срещу човек на Adrenaline на предстоящия турнир, който ще покаже кое шоу е по-добро. Reigns сега е на стоманените стълби, като поглежда към феновете. Освиркванията по негов адрес са много силни. Roman се качва по стълбите, като е взел микрофон и е на apron-а, той гледа към Rollins... ШАМПИОНА СЪЩО НЕ ОТМЕСТВА ПОГЛЕД ОТ REIGNS! Ще бъде много интересно... Капитана на Rampage и шампиона на Rampage. Roman Reigns влиза в ринга и застава лице в лице със Seth Rollins. Нека да чуем какво ще каже "The Head Of The Table"...

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins EmptyНед 18 Апр - 20:08

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins IZClNj2

- PAIN беше доста тежък и за двама ни, нали? Но знаеш ли каква е разликата? Позволих на Hulk Hogan за момент да ме превъзхожда, а през целия двубой, аз контролирах темпото и му показах ясно, че мястото му не е тук. Цялата тази агресия, тази ярост, която събирам от Road To Pain се изля върху него и сам разбра на какво съм способен, когато не съм с всичкия си. Аз спуках от бой идола на тези хора. BOOOOOOOOOOOOOOOO! Много добре знам, че ще обера освиркванията тази вечер, но това не ме интересува. Това, което обаче ме интересува е точно пред мен. Точно ти! Seth Rollins поглежда с усмивка към Roman Reigns. Няма да забравя как ти и твоите хора ме елиминирахте от Road To Pain мача и ми попречихте да бъда в главния мач на PAIN. Това ме вбеси адски много и си казах, че все някога ще дойде момент, в който аз и ти ще застанем на този ринг един срещу друг. Here Comes The Pain беше последния ми шанс, където можех да си осигуря шанс да бъда в главния мач на PAIN. Но ти... Отново ти се намеси и ми попречи да стана Световен шампион за трети път и да оглавя PAIN. Това беше мечтата на дъщеря ми, а на света това, което най-много ме изнервя е, когато дъщеря ми не е щастлива. Но пак си казах, ще дойде момент, в който ти ще ми паднеш в ръцете. И този момент е... СЕГА! Сам каза, че Dave Batista е минало, а аз бих казал, че вече е време за нещо ново, Seth. Знам че търсиш Bray Wyatt, знам че искаш да се докажеш, като победиш The Fiend, но няма да ми избягаш отново. Защото преди PAIN казах, че ще получа това, което искам, това което ми се полага по право - СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! Rollins, искам си полагаемият ми се мач реванш и го искам точно срещу теб. Не си мисли, че можеш да се скриеш с номера "на турнира ще защитавам титлата срещу човек от Adrenaline". Няма да позволя повече тази титла да ми се изплъзва. Искам този мач реванш, от както загубих титлата и от както ти ми открадна момента на Here Comes The PAIN. Затова, Seth. Аз съм първи на опашката и докато не преминеш през мен, то ти няма да видиш мач срещу The Fiend - Bray WYatt. И искам този мач... ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР! И те, че в мача ни за титлата, ти няма да си тръгнеш здрав от там, а аз ще вдигна Световната титла за трети път...

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins LK103iz

... BELIEVE THAT!

ХОХО! ROMAN REIGNS ИЗБУХНА! ТОЙ ИСКА МАЧ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР И НЕ СМЯТА ДА СИ ТРЪГНЕ БЕЗ ДА ГО ПОЛУЧИ! Усмивката от лицето на Seth Rollins слезе и двамата с Roman Reigns си разменят погледи. Rollins едва ли ще иска да защитава титлата още тази вечер и то ден, след като премина през ада, за да запази отличието си. Но какво се случва в този момент?

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins EmptyНед 18 Апр - 20:22

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins 5ChtPzw

- НЕ, НЕ, НЕ... МОМЧЕТА! Чакайте малко... Roman, Seth... Не мога да ви позволя да се биете един срещу друг тази вечер или близките седмици. Просто не мога...

1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins YaMj0gm

- Roman много добре знам от кога чакаш този мач реванш. И те разбирам, че си изнервен още от Януари, но не мога точно сега да ти дам това, което искаш. Roman Reigns се приближава до Pearce и е готов да го спука от бой. Roman, знам че сега още повече те изнервих и сигурно искаш да ме удариш, но разберете ме... В момента се намираме във война. НИЕ СМЕ ВЪВ ВОЙНА С ADRENALINE И СЕ НУЖДАЯ ОТ ВАС ДВАМАТА! Roman, избрах теб за капитан знаеш ли защо? ЗАЩОТО СЕ НУЖДАЯ ОТ ТВОЯТА АГРЕСИЯ, ТВОЯТА ЯРОСТ... ТИ СИ ЧОВЕК, КОЙТО НЕ СЕ ОТКАЗВА, ДОКАТО НЕ ИЗПЪЛНИ ЦЕЛТА СИ! Искам да поведеш отбора ни към победата и вярвам, че можеш да го направиш. ВЯРВАМ, ЧЕ ТИ СИ ЧОВЕКА, КОЙТО МОЖЕ ДА НАКАРА DANIEL BRYAN И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТ НЕГОВИЯ ОТБОР ДА СТРАДАТ! Миналата нощ, когато те видях да спукваш от бой Hulk Hogan ми стана ясно, че ти си точния човек за тази работа и ми трябва. В момента трябва да бъдем отбор и да сме единни. НЕКА ЗАБРАВИМ ЗА РАЗЛИЧИЯТА СИ И ДА ПОБЕДИМ ADRENALINE! Seth, ти си Световният шампион... Шампиона на Rampage. Миналата нощ победи Dave Batista по категоричен начин и прекрати враждата си с него. Знам, че ще ти е трудно срещу The Fiend... НО, SETH... АКО ИМА ЧОВЕК, КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ С НЕГО, ТО ТОВА СИ ТИ! "YOU EAT, BREATH AND BLEED WRESTLING!" А тази вечер искам да сте отбор, момчета и аз ще ви дам тази възможност. Вие двамата ще се изправите срещу отборните шампиони в главния мач за вечерта!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins   1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Show with the new TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with the TNW World Champion Seth Rollins
» 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins
» Opening Show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 426-
Идете на: