Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins   1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty1/5/2021, 21:21

TNW Rampage Live in
Pittsburgh, Pennsylvania, USA

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins   1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty5/5/2021, 19:21

Corey Graves: Дами и господа, добре дошли в Rampage! Тази вечер предаваме на живо от Pittsburgh, Pennsylvania, където ще излъчим последния епизод на шоуто преди големия турнир, който ще противопостави двата бранда! TNW Civil War вече чука на вратата, а вълнението нараства с всяка една изминала секунда! Rampage и Adrenaline са готови за война, но преди това ще трябва да излъчат своите go-home програми. Нека видим как ще стартира днес "черното шоу"! Осветлението в залата бавно угасва, а единственото нещо, което остава включено е големият екран над рампата. Това приковава всички погледи към titantron-а, на който се пускат следните кадри:

LAST WEEK...

Цитат :
SETH ROLLINS ЧУ ДОСТАТЪЧНО! ТОЙ ДОРИ НЕ ОСТАВИ BRAY ДА ДОВЪРШИ ИЗРЕЧЕНИЕТО СИ! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НАХЛУ С ГРЪМ И ТРЯСЪК В ДОМА НА WYATT! НЕ ЗНАМ КАК Е НАМЕРИЛ АДРЕСА, НО ОПРЕДЕЛЕНО МОЖЕМ ДА КАЖЕМ, ЧЕ ROLLINS НАЙ-СЕТНЕ Е КРАЧКА НАПРЕД ПРЕД ВРАГА! ВИЖТЕ ТОЗИ ПРАЗЕН ПОГЛЕД... ТОВА Е ЕДИН РАЗЛИЧЕН SETH ROLLINS! ТАКЪВ, КАКЪВТО НЕ СМЕ ГО ВИЖДАЛИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ НАСАМ!

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins FJUIYrr 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Ms7QXAJ

GO... TO... HELL!

ЗЛОВЕЩОТО ИЗРАЖЕНИЕ НА ROLLINS, ПРИДРУЖЕНО ОТ ТЕЗИ ТРИ МНОГО ПРОСТИ, НО СЪЩЕВРЕМЕННО МНОГО СИЛНИ ДУМИ... НАСТРЪХНАХ! ТОВА, ДАМИ И ГОСПОДА, Е ЯСНО ПОСЛАНИЕ КЪМ... НЕГО! Шампионът не обелва нито дума повече, а вместо това се обръща с гръб към камерата. Seth вади нещо от задния си джоб... Някаква малка кутийка! Но какво е това? Hold on for a second... "GOD" държи клечка кибрит в ръката си! О, не! Rollins подава искра и пали клечката... МАЙЧИЦЕ МИЛА! ОГЪНЯТ СЕ РАЗРАСТВА ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ! ДОМЪТ НА BRAY WYATT Е НА ПЪТ ДА ИЗГОРИ ДО ОСНОВИ! НЯКОЙ ДА ЗВЪННЕ НА 911! ТОВА ПОСЛАНИЕ Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО! SETH ROLLINS БАВНО ИЗЧЕЗВА В ПЛАМЪЦИТЕ, ОСТАВЯЙКИ СЛЕД СЕБЕ СИ САМО ХАОС И РАЗРУХА...

Corey Graves: ЦЕЛИЯТ НАСТРЪХНАХ! Кадрите от последния епизод на Adrenalin стъписаха всички фенове в залата, а след тях настана гробна тишина. Отново видяхме как Seth Rollins нахлу във Firefly Funhouse-а на Bray Wyatt и го изгори до основи! Големият екран най-сетне угасва, а веднага след него се включва един от прожекторите, който спуска светлината си в центъра на ринга, където е... SETH ROLLINS! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НА TNW Е ТУК! Докато вниманието на всички ни беше заето от видеостената, "GOD" се е промъкнал между нас. Той стои в центъра на бойното поле, гледайки в една точка с каменно изражение! Сигурен съм, че Rollins отлично осъзнава какво стори миналата седмица и най-вероятно днес ще даде своето обяснение. Нека го чуем!

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins RaHRW68

- Смразяващи кръвта кадри, не мислите ли? А може би след целия този огън, който видяхме, трябваше да използвам някоя друга дума... Както и да е! Извинявам се, че станахте свидетели на това и то не за пръв път. Навярно бях длъжен поне да ви предупредя, за да можете да покриете очите на децата си. Малките със сигурност ще сънуват кошмари тази вечер! И като заговорихме за кошмари... От известно време насам наоколо се скита той... КОШМАРЪТ НА TNW! Създанието, което всява страх навсякъде. В неговите вени тече само и единствено злото... Нито капка милост! Може би някои биха казали същото за мен, особено след това, което сторих миналата седмица. Питате се защо го направих? Ще ви кажа! Това нещо ето тук... *Rollins навежда глава към Световната титла около кръста му, която отразява светлината от падащия върху нея прожектор* За някои това може би е просто парче злато. За мен обаче е нещо много повече! За мен този колан е една огромна отговорност! Отговорност, която аз нося на раменете си! Мой дълг е да бъда човекът... ЛИДЕРЪТ, КОЙТО ЩЕ ПОВЕДЕ ОСТАНАЛИТЕ ПО ПРАВИЛНИЯ ПЪТ! Докато тази титла е около кръста ми, аз съм кралят на TNW! Това място е моето кралство... МОЯТ ДОМ! Казват, че домът е нещо свещено. Мястото, където се чувстваш най-защитен. Твоята крепост! Той влезе неканен в дома ми, за да сее разруха... И по този начин не ми остави друг избор, освен аз също да нахлуя в неговия. Дойдох на гости в дома му... AND I BURN IT TO THE GROUND! The Fiend си мислеше, че винаги ще бъде една крачка пред мен, но сгреши! И макар да не го виждах с очите си, аз знам, че той бе някъде там! Усещах го! Усещах присъствието му... дъхът му... УСЕЩАХ СМЪРТТА, БРОДЕЩА НАОКОЛО! Той стоеше отстрани и гледаше пламъците... Може би дори се наслаждаваше. Имаше обаче един човек, който със сигурност не се наслаждаваше и това бе Bray Wyatt! Той отново реши да води чужда битка и плати скъпа цена за това. Bray, знам, че си някъде там и ме чуваш... И искам да знаеш, че съжалявам. Не исках... НО ТРЯБВАШЕ! Ти сам избра грешната страна и точно същият този избор те превърна в изкупителна жертва! Осъзнай се преди да е станало прекалено късно, Bray! Не позволявай на това чудовище да те контролира! Знам, че е трудно, но трябва да се бориш! Длъжен си! И мисля, че мога да ти помогна... Неговата кръв тече във вените ти! ЗЛОТО Е ВЪТРЕ В ТЕБ... НО АЗ МОГА ДА ГО ИЗКАРАМ ОТ ТАМ! Стига разбира се да ми позволиш... И преди да взема главата на The Fiend, искам да съм сигурен, че душата ти е свободна! На Civil War ще започне твоето "пречистване"! Аз и ти ще се изправим във First Blood Match и колкото и да боли, повярвай ми... Един ден ще ми благодариш, че съм те отървал от този демон веднъж и завинаги!

GOAT, SevBoom, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 417

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins   1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty5/5/2021, 21:27

Bray Wyatt: Seth... God, this place is a mess... знаеш ли, наистина бях бесен. След като разруши The Firefly Fun House единственото, което чувствах, бе гняв. Но тогава си спомних...

ПСАЛМИ 37:8
Престани да се гневиш и остави яростта, не се раздразнявай – това води само към вършене на зло.

Bray Wyatt: И след това всичко ми се изясни! Като гръм от ясно небе! Вече знам, Seth! Знам каква е твоята борба! Твоят гняв е друг! Той е благочестив! Праведно възмущение...

ПСАЛМИ 7:11
Бог е праведен съдия. Да! Бог, Който се гневи всеки ден на нечестивия.

Bray Wyatt: Затова... прощавам ти, Seth! Прощавам ти за побоя - беше ми нужен, за да осмисля посланието ти. Прощавам ти за разрухата, защото разбрах. Всичко, което правиш... е за общото благо! И моля те, надявам се да намериш място в сърцето си да простиш моето неверие. See, I've embraced the hate a long, long time ago... now I want to embrace the vision... приемам! Не искам това проклятие повече! Ще направя всичко, което ми заповядаш да направя! Обаче Seth... когато става дума за Него... Той не забравя. И Той не прощава... можеш да Го изкараш от мен, но... Той ще продължи да живее. Нито един простосмъртен не може да срази нещо като Него. Но ти, Seth... ти не си обикновен човек. ТИ... ТИ СИ ИЗБРАНИЯ! ВЪРХОВНАТА СИЛА Е ВЪТРЕ В ТЕБ! THE FIENDSLAYER! Обаче... има само един начин, по който можеш да го сториш. Трябва да си готов да влезеш в Неговото измерение, за да сложиш край на всичко. Веднъж... и завинаги. А аз... аз ще ти кажа как да го направиш, Seth! YOU ALREADY LET HIM IN... NOW IT'S TIME TO STEP INSIDE... HELL... IN A CELL...

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Giphy 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Giphy

GOAT, FreeRiver, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins   1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty6/5/2021, 01:58

1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins 5fCym7g

- Осъзнаваш ли какво направи току-що, Bray? Ти преглътна гнева... Превъзмогна омразата и въпреки всичко реши да ми простиш! И така, приемайки моята помощ, ти направи една малка, но същевременно много значима крачка към своето спасение. Можеш да бъдеш сигурен, че взе правилното решение, приятелю. И те уверявам, че много скоро ти отново ще бъдеш свободен! Много скоро всички вие ще бъдете свободни! Имате думата ми! Ако има някой, способен да отърве TNW от тиранията на това чудовище, то това съм аз! Само бъдете търпеливи... Остана ни съвсем малко! По-близо сме от всякога! Само въпрос на време е целият този кошмар да свърши... Въпрос на време е приказката да приключи с щастлив край! И повярвайте ми... Ще се върна от Civil War с главата на The Fiend, каквото и да ми коства това! Независимо дали трябва да бъда заключен в клетка или пък да бъда изпратен директно в дълбините на подземното царство! Защо ли? Защото така трябва! Това е моята мисия, моето призвание... Правя го не за себе си, а за общото благо! И ако трябва да прекося ада, за да успея, то съм готов да го сторя! Готов съм да победя това нещо в собствената му игра! Искаш да играем по твоите правила? Така да бъде! Or maybe... You know what? Току-що ми хрумна една идея! Ако ще се разхождаме до ада и обратно, то нека поне минем през всеки един кръг от него! First Blood? Hell in a Cell? Falls Count Anywhere? MAKE IT ALL IN ONE! IN A THREE... STAGES... OF HELL!!

GOAT, Pete Apple, FreeRiver, SevBoom, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins   1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Show with the new TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with the TNW World Champion Seth Rollins
» 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins
» Opening Show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 428-
Идете на: