Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 House of the Rising Sun (2019)

Go down 
+3
Cekoki
Martozzy
Scroller
7 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty4/9/2019, 04:35

House of the The Rising Sun - 28.09.2019
Място на провеждане: The Spectrum – Philadelphia, Pennsylvania
Официална песен: The House on Cliff - "The House of the Rising Sun"

House of the Rising Sun (2019) QL5EZOP

Цитат :
Matchcard:

ME: Hair vs. S.E.S. Non-title Singles Match
Seth Rollins (c) vs. CM Punk w/ Luke Gallows & Serena

CO-ME: TNW Grand Championship First Blood Match
The Undertaker (c) vs. Chris Jericho

Intercontinental Championship Match
Finn Bálor's Open Challenge

TNW Pure Championship Match
Big Show (c) vs. Adam Cole

Tag Team Championships Tag Team Match
Rusev & Sami Zayn (c) vs. Kenta & Katsuyori Shibata

Hell In A Cell Match
Brock Lesnar vs. John Cena

Singles Match
Roman Reigns vs. Austin Theory

Singles Match
Johnny Gargano vs. ???

Singles Match
Abyss vs. Jeff Hardy


Последната промяна е направена от Scroller на 13/10/2019, 23:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty23/9/2019, 06:51

TNW Pure Championship Match
Big Show (c) vs. Adam Cole

Като цяло изразих мнението си за дропа на Славчов и за участието му в последният турнир. Радвам се, че Show най-накрая е шампион. Надявам се с излизането на Тейкър да успях да повдигна малко имиджа му и се надявам да мачка като гиганта, който играе. Йоан обаче е доста сериозен претендент и е някак си плашещо да е първият такъв, защото определено според мен е един то най-силните фаворити за спечелването на тази титла. Според мен шансовете му са огромни, а и го заслужава, така че който и да победи тук ще е сладка победа. Пожелавам успех и на двамата.
---------------------------------------


Tag Team Championships Tag Team Match
Rusev & Sami Zayn (c) vs. Kenta & Katsuyori Shibata

Силно вероятно е да видим дроп тук, като се има предвид ситуацията покрай Zayn. Едва ли Денката ще играе и двата образа едновременно, по-добре е да се съсредоточи върху солова титла. Що се отнася до самата среща - можеше да се получи класика ако всички бяха активни участници. Все пак не смятам, че ще е боза. Надявам се да видим поне малко интрига, а евентуално и title change. TBH бях доста хайпнат за отборните титли, но сякаш в момента по-добрият вариант е да ги няма.
---------------------------------------


Hell In a Cell Match
Brock Lesnar vs. John Cena

Интересно се получава враждата им до този момент, може би е една от най-добрите. След победата на Cena е време да видим нещо и от Lesnar, може би в клетката ще успее да отключи животното у себе си. Със сигурност мача ще е силен, а нещо ме кара да мисля, че съвсем скоро ще видим и част 3 от поредицата. Успех и на двамата.
---------------------------------------


Singles Match
Roman Reigns vs. Austin Theory

Докато дойде време да дам прогнози, срещата се изигра. УАУ! Доста сериозен подход и от двамата. Срещата започна странно с тази атака още преди да бие гонга, но видяхме доста силен comeback от Рейнс, който за изключително малко време разбива противника, демонстрирайки огромната си powerhouse способност. Според мен срещата бе ОК, но не е и нещо кой-знае какво. Все пак подкрепям мнението, че Рейнс не е за втори акаунт, но ще видим какво ще донесе бъдещето.
---------------------------------------


Singles Match
Abyss vs. Jeff Hardy

Няма да коментирам тази среща, писна ми да пиша едно и също за Харди.
---------------------------------------


Singles Match
Johnny Gargano vs. ??? (Shane McMahon handpicks Gargano's opponent)

Историята тук се разви доста добре. Цялата работа покрай 'The Dream' и след това Theory, който понесе втора загуба за вечерта... Определено има интрига и инерция. Доста силен беше момента в който излезна реалняит опонент (няма да спойлвам кой е, за да може хората да имат интерес за четене). Като цяло Андрей има доста силна игра с модерните кечисти и определено му подхожда, надявам се да го задържи и да направи някой тайтъл рън с него. Прочетох това, което се е случило до момента и съм заинтригуван, дано видим още по-приятно развитие.
---------------------------------------


Intercontinental Championship Match
Finn Bálor's Open Challenge

Няма да крия, че ми е мудно развитието на интерконтинентала. Ще видим какво ще се случи. Успех на Юли и дано да успее да го докара до там до където иска. Според мен обаче има шанс да дропне в този мач, имайки предвид опонента.
---------------------------------------


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Chris Jericho

За този мач има доста теми, които трябва да се коментират, но едва ли ще го направя някога. Оригиналното му планирано място определено щеше да убие инерцията на Гробаря през последните месеци и е 'запалителната искра' за това да напусна екипа. Опонента е малко сантиментален, защото е първият ми 'голям' опонент в TNW, с който така и не си изиграхме враждата. Надявам се да се получи хубав мач, дано да има какво да се види. Ако успея да задържа титлата ще е яко. Успех.
---------------------------------------


ME: Hair vs. S.E.S. Non-title Singles Match
Seth Rollins (c) vs. CM Punk w/ Luke Gallows & Serena

Хубаво е, че Цекоки взе Пънк, защото вижданията му са 'малдежко-филосовски' и определено някак си образа му подхожда. Силен търн ъф евентс. Ако трябва да бъда честен така и не съм проследил кариерата на Пънк след началото й (когато имаше татус на Пепси). Просто ми е безинтересен. Харесва ми как се развива тук, обаче. Интересен е залога в Main Event-a на вечерта. Според мен ще видим бръснат Пънк накрая. Успех и на двамата!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty23/9/2019, 12:25

Adam Cole vs Big Show
-Мач, в който определено ще ми е кофти за загубилия понеже и двамата са много стабилни и показват много стабилна игра със своите кечисти. Грамадата определено е игран доста добре от новобранец, ако не се лъжа, а за нов играч да играе толкова добре с Грамадата си е доста похвално. Йоан му трябва само да открие своят кечист и да се задържи с него и всичко ще е бомба. Непредвидим сблъсък, но усещам, че Коул ще победи с някоя хитринка, но кой ли знае..

Таг Мача..
-Не искам да демотивирам или да изхейтвам, но определено не мисля, че Таг-а е в добро състояние явно момчето със Зейн няма "вреййй", което е разочароващо понеже виждам адски много потенциал в него.. Денката определено трябва да се насочи или за ИК, Гранда или в някоя вражда с някое по-старо куче, от където може само да спечели, ясно ми е какъв е бил плана да се издигнат отборните титли с първи акк, но според mission failed.. Просто е много трудно първи акк да издигнат тилите може би, ако се вземе някой истински отбор нещо като Hardy Boyz, Dudleys, New Day, MNM може би ще стане една идея по-добре. Смисъл не искам да говоря лошо понеже знам, че всички хвърля усилия тук, но просто някак си такива отборни мачове между кечисти, които не са истински отбор нещо не ме грабва.

Леснър срещу Сина
-Нямах много вреееййй да проследя враждата понеже бях доста зает напоследък, но определено се получава. Ще е интересно да видя мача им в Адската клетка и се надявам да няма забавения и да няма допълнителни затруднения. Виждам победа за Леснър

Фин Балър срещу Окада
-Имам усещането, че на Юлиян му липсва необходимата мотивация. Определено очаквах от него да издигне ИК до небеса, но не мисля, че в момента го прави. Може би е бил демотивиран понеже взе титлата след като беше вакантната, после имаше опонент, който много закъсняваше, но сега, ако не е хайпнат и не се раздаде не знам кога ще го направи.. Някак си предвидих нещата като няколко пъти казах, че Кални може да спаси и образа си и да издигне ИК като определено това трябва някой бивш Световен да дойде да се бори за нея. Мисля си, че това няма да последния мач между двамата и ще видим победа за Балър по някакъв начин, но няма да е края!

Гранд мача
-Не съм сигурен дали Дарка ще оправдае този шанс, който получава. Определено показа много хубава игра с мен и със сигурност от към класа на поста заслужава да е в този мач, но ме притеснява, че пак започна да се забавя, а в миналото сме виждали това да се случва няколко пъти, ако Дарка си изиграе всичко на време то бих казал, че има шанс. Многократно съм показвал симпатии към играта на Мартози и не мисля, че трябва още един път да казвам колко класен рейн, през колко класни кечисти мина той. Очаквам победа на Гроби, а мача усещам, че ще се замотае..

Пънк с/у Ролинс
-Определено мисля, че добре започнах кариерата си с Пънк и от доста време съм искал да играя именно със Стрейт Едж образа. Имахме много хубави планове за мачовете и мисля, че доставихме доста интересни мигове и ще се доставят такива сега на турнира. Мисля, че ще се разнообразят нещата понеже всеки турнир МЕ мач за титлата, а сега нещата с други залози. Не мога да повярвам, че след близо 4-5 години отново играя с Джони и то в МЕ мач, може би последните ми шансове да се бия на МЕ сцената, дори може би последния шанс и, ако е така се радвам, че ще е именно срещу Джони.. Обаче, за да не е последния ми мач в МЕ ще се раздам на 90324932 процента и ще направя всичко по силите си да спра стрийк на Джони и да го върна в реалността и той ще прегърне Straight Edge-a.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 11:06

Цитат :
ME: Hair vs. S.E.S. Non-title Singles Match
CM Punk w/ Luke Gallows & Serena def. Seth Rollins

CO-ME: TNW Grand Championship First Blood Match
The Undertaker (c) def. Chris Jericho

Intercontinental Championship Match
Finn Bálor def. Kazuchika Okada

TNW Pure Championship Match
Adam Cole def. Big Show (c) via DQ

Tag Team Championships Tag Team Match
Rusev & Sami Zayn (c) def. Kenta & Katsuyori Shibata

Singles Match
Roman Reigns def. Austin Theory

Singles Match
Johnny Gargano def. Austin Theory

Singles Match
Matt Riddle def. Johnny Gargano

Singles Match
Abyss def. Jeff Hardy

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 13:59

TNW Pure Championship Match
Big Show (c) vs. Adam Cole

Срещата се получи доста прилично. Според мен и двамата имат голям потенциал за развитие в TNW, единственото нещо, което потенциално може да им попречи е несериозно отношение. Малко силово ми дойде още в първият си боен пост памоиона да използва Chokeslam, но така е преценил - така е направил. Имаше нереалистични моменти, но всичко това са малки проблеми, които се чистят с практика и време. Според мен срещата беше ОК и не се забави чак толкова много, а краят й бе правилен. Оценявам с 2.5/5
---------------------------------------


Tag Team Championships Tag Team Match
Rusev & Sami Zayn (c) vs. Kenta & Katsuyori Shibata

Тотален провал в моите очи. Първото излизане се забавя с 3 дни, второто само с 1, но първият боен пост е 9 дни след началото, а вторият - 11 дни след началото. Доста несериозно отношение, което нямам идея от какво е породено, но дори не прочетох срещата, нямаше и смисъл. Няма да дам оценка, защото не го заслужава, но се надявам сериозността да се подобри от тук нататък. Според мен тези титли бавно започват да изчезват и се надявам наистина да се повдигне престижа им, за да има смисъл от тях в близко бъдеще.
---------------------------------------



Singles Match
Roman Reigns vs. Austin Theory

Няма какво да добавя.
---------------------------------------


Singles Match
Abyss vs. Jeff Hardy

Харди ТОТАЛНО е загубил мотивация. Постовете му са по-зле от преди. Това е единственият случай, който съм виждал в престоят си тук, където се наблюдава не прогресия, а регресия. Считайки това, забавянето и общото качество на мача, не мога да му дам повече от 2/5, като дори тази оценка е пресилена.
---------------------------------------


Singles Match
Johnny Gargano vs. ??? (Shane McMahon handpicks Gargano's opponent)

Една от добрите срещи на вечерта. Хареса ми началото и начниът по който се развиха нещата. Доста готин дебют за Original Bro, добра динамика, малко забавяне и качество на постовете. Може би Гаргано скоро ще получи шанс за ИК, кой знае? Враждата между него и Ридъл обаче според мен ще продължи. Ще видим какво ще се случи от тук нататък. Оценката ми е 4/5.
---------------------------------------


Intercontinental Championship Match
Finn Bálor's Open Challenge

Не вярвах, че и тук мога да го кажа, но мача е на доста лошо ниво. И не защото някой от двамата вътре играе лошо или защото някой не е направил нещо прилежащо за образа му, напротив - дори видяхме интересно излизане от Окада, както и интересно поведение. Оснотните проблеми обаче идват тогава, когато имаш огромни очаквания от хора, които са ветерани, а в същото време тези очаквания в известна степен не се покриват. Забавянето беше нечовешко, особено от страна на шампиона, а мотивацията му сякаш се е изпраила. Изглежда така, сякаш изигра този мач без действително да го иска. Оценката ми е 3/5.
---------------------------------------


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Chris Jericho

Потенциал за невероятна история, който се превърна в тотален провал. 1/5
---------------------------------------


ME: Hair vs. S.E.S. Non-title Singles Match
Seth Rollins (c) vs. CM Punk w/ Luke Gallows & Serena

Определено кандидат за мач на вечерта, макар и забавянията. Тази среща бе на най-високото ниво за турнира. Определено не очаквах такъв край, мислех си през цялото време, че Ролинс ще победи и Пънк ще се обръсне. Сега обаче нещата стават още по-заплетени. Дали всъщност тези имена-великани няма да влезнат в таг дивизията? Ще бъде доста яко. Оценката ми е 4/5 само и единствено заради забавянето.


Overall: Доста слаб турнир. Просто ми се ще да не се беше случвал. Като гледам обаче и активността в Rampage, определено нещо не е наред...
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 14:36

Изключително слаб турнир. Много съм разочарован от повечето потребители. Не знам на какво се дължи този провал, надявам се да не се повтаря.

"TNW Podcast" за това Pay-per-view няма да има.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 15:28

Мега слаб турнир. Да, всеки има ангажименти, но не може да ми кажете, че не може да се отдели да кажем 30 минути за един пост. И заради този турнир изпуснахме едно шоу, което може да се окаже фатално. Само времето ще покаже. Но иначе наистина много слаб турнира и се надявам тази сериозност да се върне и отново да имаме хубави турнири.
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 21:30

Very weak pay per view show..... I dont know what happen... Ive told you for weeks that there is a very big problem with the activity here... Someone have to do something..
P.C Congrats to Mr Punk, He is awesome guy... Straight Edge means i am better than u!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty9/10/2019, 21:33

Няма място за оправдания от моя страна и просто мога да се извиня подобаващо, а перфектната възможност са идните седмични издания на Rampage и Great Bulgarian Bash.

Иначе слаб турнир си беше това, общо взето не смятам, че има нужда от дълъг негативен кометар. Това е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty11/10/2019, 12:05

Не мисля да коментирам всеки мач по отделно защото с повечето играчи не са ми познати и незнам кой с какъв капацитет разполага, не съм запознат и с враждите. Мога да кажа само че това беше първото ми ППВ от 10г. насам и се почувствах добре отново да играя в е-фед. Опонента ми Джеф Харди излезе леко несериозен незнам на какво се дължи надявам се да се поправи за напред. Мачовете се изиграха на добро ниво ППВ-то не беше най-силното, което съм виждал нито пък най-слабото. Цялостна оценка 6/10 можем много по-добре да проведем турнира. Надявам се за следващото ППВ вече да има много по-добри мачове,хайпове и т.н
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





House of the Rising Sun (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of the Rising Sun (2019)   House of the Rising Sun (2019) Empty

Върнете се в началото Go down
 
House of the Rising Sun (2019)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» House of Rising Sun 2017
» House of the Rising Sun (2018)
» House of The Rising Sun: Leave hope behind who enters here (2020)
» 0. Exclusive Footage hours before "House of The Rising Sun" Pay-per-view
» House Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: