Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2019)

Go down 
+6
JohnnyZ
Adam
Tommy End
TheAnimal
Scroller
Rainmaker
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty27/1/2019, 18:11

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match
-Невероятен мач! По мое мнение най-доброто меле в историята на TNW! Самата организация бе наистина впечатляваща. Всички играха сериозно и нямаше големи забавяния, което поддържаше мача в едно добро темпо. Като добавим огромния star power и невероятната драма - мачът бе просто перфектен! А относно победителят.. Просто няма да намерите по-добър избор за такъв! Rainmaker дава сърце и душа за този е-фед и благодарение на него TNW в момента се намира в толкова силен период! Поздравления, братле! Напълно заслужена победа! Разбира се трябва да отбележим, и че той води цялото меле, което също е достойно за поздравления! Адмирации и към всеки един участник, който допринесе за осъществяването на този паметен мач! Конкуренцията бе жестока, а играта на най-високо ниво! Евала!

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay
- Тук нямах абсолютно никакви съмнения, че ще се получи стабилен мач, имайки предвид кои са участниците. Дамян и Пеши са едни от най-добрите е-федъри тук и смятам, че с играта си го потвърдиха! Разбрах, че Дамянски е имал затруднения по време на мача и трябва да му се влезе в положение. Все пак заслужава и поздравления, че въпреки това успя да довърши мача. А Пеши си е Пеши. Уникален с Owens както винаги. Световната титла определено е в добри ръце!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin
- Леле.. Тези момчета са истински зверове! Пълна касапница! Играта и на двамата е от световно ниво! Наистина останах впечатлен от този сблъсък. Който и да бе спечелил, нямаше да бъде грешно! Адам се справя страхотно като шампион, а Джонсън не само, че не му отстъпваше по нищо, но след това направи и безапелационно представяне в мелето! Уникални играчи!

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista
- Нема' лабаво! Поредният страхотен мач на този турнир. И двамата се представиха изключително силно. Хареса ми и как завъртяха историята с реферите. Преди няколко месеца, когато паркирах, Денката тепърва пробиваше в е-феда, а сега мога да кажа, че е един от топ играчите! Определено момчето има голям потенциал и дано продължава да се развива в правилната насока. Бъдещ световен шампион без съмнение!

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable
- Раздадоха се! Без съмнение! Съдейки по постовете, двамата са отделили доста време, за да направят този мач и заслужават поздравления! Марто също е един от интересните играчи. Гради образа си чудесно и не случайно е шампион! Продължавай в същия дух и те чакат още по-големи отличия в кариерата!

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena
- Чудесен старт на турнира! Младите лъвове на е-феда показаха зъби! Момчето с Hawkins определено успя да привлече вниманието ми. Изборът му на кечист е доста нестандартен, но очевидно му се получава! Типичен пример за това как един jobber в реалния свят може да бъде изграден като шампионски материал в е-фед средите! Справя се страхотно и няма да се учудя ако съвсем скоро го видим за Pure титлата. Като цяло младите лъвове на TNW се справят наистина впечатляващо, за което заслужават адмирации! Сигурен съм, че ще ги виждаме все по-нагоре в card-а!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty27/1/2019, 22:17

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match - Страхотни сте! Искрено ми върнахте искрата кеч фенка, която бях изгубила през последните месеци! Супер представяне на абсолютно всички участници! Вероятно най-доброто меле някога. Много се радвам, че имах възможността за трети път да участвам и да се завърна за тора година на този турнир с Майк Мизанин! Евала на Рейн! Момчето си го заслужава напълно и както виждате, след вражди с мен хората вървят само на горе, хахаха. За останалите... Ужасно изпухнах на появата на Андрей и Косьо с HHH and Randy. Наистина бях отчаяна, че няма да видим Ренди, но... Евала! Честит Рекорд на Джони! Много добра игра със Сет и като цяло всички, които играят с Щит в момента са топ оф тъ топа. Харесаха ми и други изненадващи появи, като тази на Кенеди и Адам Кол. Абе просто евала на всички, наистина много ме зарадвахте вчера!


TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay - КЛАСИКА И КРАСОТА! МНОГО КРАСИВ МАЧ! Нооо... Майк Мизанин се завърна и вероятно ще иска отново да се добере до златото си и да си го върне заради нечестния начин, поради който то му бе отнето. Надявам се това да се случи при първа възможност и да се изправя срещу Оуенс, защото надявам се ще бъде доста интересно и "The A-Lister" отново да стане световен шампион преди Pain. <3

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin - Страхотни! Не съм изчела всичко, признавам си, но изключително харесвам играта и на двамата, главно защото и двамата са ми най-любимите кечисти за всички времена! Класика, като тази не се вижда често и се надявам враждата ви да продължи, за да мога да стана малко повече на ти с нещата.

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie - ЛЕЛЕ МАЛЕ! Изкефихте много и ми се прииска да се върна в женската дивизия доста. Но за съжаление нямам време да играя с един акаунт, пък камоли с два. Страшен мач, продължавайте все така, моля ви хаха.

За съжаление не съм успяла да прегедам всички мачове, но ще го направя при първа възможност, защото сега само ги видях за три секунди и няма как да коментирам в момента за тях. Въпреки че на пръв поглед нещата изглеждат много добре!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty27/1/2019, 22:38

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match
- Изключително силно меле! Получи се много добре. Не ми се прави цялостен анализ на повечето участници. На повечето съм им казал мнението си. Цялата десетка бе изпълнена с ужасно много star power. Горд съм, че стигнах до шестицата. Та ще направя анализ на двама:
1) Rainmaker: Няма как той да не присъства! Отдавна написах в Daily Question, че той е моят фаворит и искам да спечели, въпреки че не очаквах. Най-после ще МЕ-ва PAIN. След това Окада не го виждам да се бори за нещо друго. Честито на победителя и успех!
2) Psychosocial: То няма какво толкова да си правя анализ, тъй като това трябва да го оставя на останалите. Главно трябва да спомена, че Балър излезна много силен и развитието му продължава с пълна сила.

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay
- Еми, очакванията са оправдани. Трябва да се радваме на Дамян, докато можем, защото знаем, че е зает и с друг е-фед, не му е лесно (предполагам), но въпреки това дава всичко от себе си. Адмирации. За Пеши мога да кажа, че това си беше сериозен тест, но не се даде и неговото старание е възнаградено. Продължава ли в същият дух, тогава неговият рейн може и да бъде достатъчен за сламито "шампион на годината". Кой знае? Very Happy

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin
- Двамата бързо приключиха и трябва да се спомене, че използваха подходящи гифове. Имаше го този Big-Match Feeling, което си е още една бонус точка. Обработката на коляното на Едж си е добър детайл и селинга не липсваше, така че бих казал, че представянето им бе безупречно. Общо взето, за мач за ME титла, всичко бе както трябва. Адам, приятел, започваш добре рейна си. Продължавай така!

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista
- Интересна развръзка... Неочакван развой на събитията! Постараха се и двамата всичко да бъде максимално интересно, дори Батиста за кратко време бе коронясан, но сценарият се получи. Дано на TheAnimal не му е станало тъпо, че уж печели, па пада. И двамата вложиха доста старание, така че... браво.

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable
- Малко селингът куцаше на моменти, но понякога се случват такива неразбирателства и единият няма достатъчно време за четене. Все пак Гробарят е ON FIRE и толкова опитни играчи като Васко нямат работа в тая дивизия, но и в МЕ ростъра е претъпкано от хора, които са за пуш.

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie
- Честито на Кални! Получиха ни се нещата. Той имаше проблеми, бе зает, но въпреки това всичко свърши навреме, което е най-важно.

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena
- Младите лъвове на TNW подгряха PPV-то по много добър начин. Феда има бъдеще и това се видя на РТП!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty28/1/2019, 23:40

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match - Евала! Невероятно Меле се получи, без забавяния, макар че в края някъде към 7 часа, се забиваха няколко души, но това няма никакво значение, защото забавянето беше около 5-6 минутки! И аз като Nina, се разочаровах, че няма да Видим Randy Orton, но поне видяхме Triple H, което ме направи още повече Hype-нат за мелето! Доста ме учуди появата на Баев, с Mr. Kenedy! Аз не харесвам такъв вид кечисти, но явно има хора, които го харесват в България, жалко че не остана по-дълго! Благодаря, на Rainmaker, че беше цял ден в сайта, за да поддържа бързината на мелето! Невероятни завръщания видяхме, като The Miz, Mr. Kenedy, The Shield, но най-вече и на Kazuchka Okada! Той в края дойде и доказа на всички, че най-много заслужава да бъде победител на това меле и да участва в Main Event-a на PAIN! За мен няма какво да говоря, някой казват, че се представих стабилно добре, но аз още си мисля, че можех повечко, но въпреки това успях да елиминирам един легендарен е-федър като Shizo! Няма какво повече да се хваля, само бих искал да поздравя и този човек, който ме елиминира - Юлиян! Той също си заслужи да остане в Топ 6, като игра на топ ниво, за което едно голямо евала, колега! Евала, също така на всеки, който отдели от свободното си време за сайта и сътвори с нас, това невероятно меле, особено евала на Marian, толкова бързо постваше, ха-ха! Дано през 2020 година мелето е още по-невероятно! 

TNW World Championship Singles Match Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay - За мен в този мач си беше ясен победителя! Невероятна игра на Пеши, като за втори мач от месеци, даже бих казал от година с "The Prizefighter" ! Още му е рано да губи титлата, за това казвам, че той беше ясен победител! Ако държеше титлата повече от 100-200 дни, разбирам да я загуби, просто се губи смисъла, ако я загуби толкова рано! Но както и да е , стига съм се обяснявал, cъщо евала и на Дамян, който за малко щеше да вземе и TNW титла и щеше да стане първия е-федър (май) държал три титли на различни три електронни федерации at the same time!

 TNW Pure Championship Singles Match The Undertaker (c) def. Chad Gable - ;-; ! Това е реакцията ми за този двубой! Знам в момента, че почти всички не харесваме Васко, но той си игра добре със Chad Gable и наистина заслужаваше, да спечели! За Martozzy, бих казал, честито, въпреки, че не успя да стане нов ИК Шампион! За мен тук Васко е победителя, макар и официално да е Мартин! 

TNW Women's Championship Singles Match Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie - Ето го и втория мач, в който участва, Rainmaker! Двамата с Юлиян направиха чудесен мач, както и очаквах! Двамата игра някак си равностойно, исках да победи Millie, защото в момента тя ме кефи като кечист повечко и като цяло ме кефи Юлиян как цъка с нея! Нищо, Юлка надявам се ако получиш още един такъв шанс да се справиш, приятел! Smile 

- Другите мачове не съм коментирал, защото не съм им обърнал специално внимание и не съм седнал да почвам да ги чета, но на всички евала за отделеното време изцяло за турнира! Road To Pain '19 свърши доста бързо и се надявам толкова бързо да дойде време за Road To Pain '20 ! Smile Wink 
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty29/1/2019, 01:43

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match


Преди да започна коментара си по турнира, бих искал искрено да благодаря на Rainmaker, че направи жест към мен като ме остави да излезна след 10-ти номер, тъй като до 13:30 нямах възможност да се включа покрай лични причини. Веднага след като се добрах до компютъра вкъщи започнах да следя мача и така до самият му край. Имаше невероятно много обрати, имаше невероятно много WTF моменти - като например момента в който елиминирах Jinder Mahal, което си беше доста прилично постижение като за новак. Разбира се, радвам се и от факта, че можах да пиша повече от два бойни поста с всеки от акаунтите си, което отново възприемам като добро постижение. Доволен съм от представянето си - с този акаунт ако не се лъжа завърших под 12 номер, а с мейн акаунта - на 8-мо. За мен това представяне като за човек, който е тук по-малко от половин година бе перфектно! Що се отнася до самият мач, наистина бе препълнен със star power, имаше много силни моменти, които никой не очакваше - като turn-а на Амброус или появата на Randy (цял ден гледах CHAMPviaRKO и като не излезна до 30-тия номер си знаех, че ще има някаква такава намеса). Непрекъснато коментирахме случващото се в главният чат, както и в лични чатове с някои от потребителите тук, което наистина ме накара за първи път да усетя една крайно силна емоция, мотивираща ме да дам още повече от себе си за този е-фед. И разбира се, ще го направя в бъдещето. Що се отнася до победителят - непрекъснато се чудех дали ще е Stone Cold, някой от Shield или Rainmaker. И разбира се, като елиминираха Stone Cold и когато Ambrose направи търна, вече ми беше ясна крайната картинка. Последният пост на Ролинс направо ме изправи на тръни, защото исках Rain да спечели, а и той го направи! Безкрайно заслужена победа, която се връзва с нещата, които прави за този ефед и едновременно с това с историята покорай Окада. Надявам се тази година да се изправя срещу него на ринга, а догодина да подобря мястото си в този мач! Поздравявам всички за доброто представяне, особено на новаците, както и за това, че всичко вървеше плавно и по план!

=======================================================

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay


Още от самото му завръщане, спечелване на титлата и вече и успешен дефенс, Owens си се превърна в стабилна фигура в този e-fed. Scroller върши изключително добра работа с него. Що се отнася до мача, подкрепям напълно коментара на JohnnyZ. Мач преизпълнен с обрати, със силни моменти, с хъс. И двамата дадоха всичко от себе си и заслужават адмирации за това, защото точно лица раздавайки се по този начин заслужават да са и лица на TNW. На моменти си мислех, че ще имаме нов шампион, особено след последният пост на претендента, но както е казал един мъдър човек - Nothing's over until it's over! Според мен с повече време двамата имаха възможност да направят още по-добра класика, но времето е пред нас, а шансовете за всички са такива, каквито си ги извоюват. Продължавяйте в същият дух!

=======================================================

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin


Това е моят мач-фаворит за вечерта. Дори повече от МЕ. Билда ми хареса супер много - особено частта, когато Edge подсигури безопасността си чрез подписването на договор, а после направо съсипа Остин! Без да си кривя душата ще кажа, че определено не знаех кой ще вземе победата в мача, а и нямах и фаворит, защото и двамата бяха такива. Определено направиха един класически мач, който отвсякъде крещи "ЕЛИТ". Както вече бе коментирано, селингът бе на невероятно ниво, но не съм очаквал и нещо по-малко от John и Adam. Изключително много ми хареса как бе граден образът и на двамата - например когато Edge бръкна в очите на Остин, но въпреки това Остин успя да запази моментум или когато имаше невероятен билд за Edge, прекъснат от контра на Остин, който раздаде средни пръсти на рефера и шампиона, а после не спира да обработва тялото на противника си, докато най-накрая не получава Edge-O-Matic - движение, за което си признавам, че отдавна бях забравил. Обратите бяха на ниво, селингът беше силен, WTF моментите бяха много, но един класически Spear реши крайният резултат. Поздравления, момчета! Нямам търпение да вляза на ринга с някой от вас!

=======================================================

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista


Влезнах в този мач с негативни чувства, дори за момент не исках да го играя, но в крайна сметка прецених, че няма да прецаквам буукинга. Причината не е важна, защото лека полека започва да не е релевантна, но все пак негативното ми отношение към мача си остава. От край време с Денислав си коментираме мачовете и от край време той знае, че аз не харесвам сегменти от неговите писания. Една от причините са нереалните времена, които включва - цитирам: "Цели 5 минути Българинът лежи неподвижно. Скоро след това обаче той очевидно запоказва признаци на живот, понеже се повдига на колене и си помага с ръце в опит да стане и стъпи здраво на земята". В тази ситуация още на 10-тата секунда съдията ще е зачел дисквалифиция. На всичкото отгоре сам го е написал по-надолу в същият пост. Още повече, къде изобщо е Батиста през това време? Да не говорим за "рекалсиращите подскоци", които никак не се връзват в обстановката след побоя, който Русев понесе. Друга част от неприятното в постовете му са прекалено многото метафори и сравнения на моменти, които превъзхваляват Русев, на моменти са нереалистични, както и прекалено повтарящи се, което е и една от основните причини за дължината на постовете. На всичкото отгоре същите тези са с бройка, която е крайно ненужна и на моменти са несвързани с мача по никакъв начин. Разбира се, включването на сегменти на емоция не е нищо лошо, но се изтъркват когато са едни и същи, а именно възхваляващи само едната страна. Конкретно в този мач, видях доста контри на моите писания, които Денислав явно приема прекалено лично, а не допуска нито за момент, че са част от гимик билда на Батиста. За това ще използвам момента да му кажа, че всичко е игра и не трябва да го приема толкова лично. Като цяло идеята с двамата съдии малко спаси положението, както и финала. Да не забравяме, че Батиста не се е предавал в този мач!

=======================================================

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable


Освен този на излизането, не четох бойните постове на Васил. По две причини - заради несериозно поведение преди началото на бойните постове и заради качеството им. Дължината на постовете му просто си крещеше "try hard", която дължина бе напълно ненужна, изпълнена с множество повтарящи се сегменти, а и не бе особено качествена. Tommy End, ако си бе направил труда да прочетеш разликата в постовете, щеше да си на друго мнение (като разбира се изключим факта, че може би с този човек сте в приятелски отношения). Ако всеки пост бе разделен на индивидуални 2 или 3, може би щеше да се получи по-добър мач, по-интересен за читателите, а заедно с това и по-поносимо четене на несмислиците вътре. Що се отнася за реализъм в мача, Васил бе крайно нелогичен в действията си. Най-интересното нещо, което направи впечатление не само на мен, ами и на хора с които си писах по време на играенето на мача е, че е физически е невъзможно Чад Гейбъл да размята някой с размерите на Тейкър с такава лекота, каквато бе описана в постовете. Допълнително към несмислиците, защо му е подяволите на Тейкър да се занимава с някой като Гейбъл, че чак и да взима от кръвта му и да си я маже по гърдите? Дафак? Това дори срещу Stone Cold не се случи! А последната ми тема/коментар по мача - съветвам опонента си да прочита това, което е писал преди да го поства. Няма как да пише, че Гробаря едвам не е загубил чрез дисквалификация, защото ако беше го направил, щеше да си запази титлата, което обезмисля всичките онези писания. В заключение казвам, че това бе един от малкото неприятни мачове, които съм имал.

=======================================================

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie


Макар и последно написан, не бе последният мач, който четох. Ако трябва да бъда честен, мача бе доста на ниво, но основният проблем който виждам не е с него, а с дивизията, която представлява. Честно казано преди няколко месеца бъдещето за женската дивизия изглеждаше по-светло. Може и да се заблуждавам, но това е лично мое мнение и не искам да товаря никого с него. Що се отнася до мача, предполагма, че ако не се бе играл в последният момент щеше да се развие още повече и щеше да е още по-добър. Не знам дали и времето бе фактор за определяне на изхода от мача, но опеделено ми се искаше да видя повече. Казвал съм го и преди - не съм особен фен на женският кеч, но има моменти, които си заслужават, а този мач бе на достатъчно ниво, за да ме заинтригува. И разбира се, краят бе подобен на моят мач за интерконтиненталната титла, което ме изкефи допълнитлено. Поздравления! Рейнът на Bonebreaker продълбава!


=======================================================

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena


От край време ми харесва супер много хъса на Славчов. Той направи с Хоукинс това, което едва ли някой друг можеше да направи толкова добре! Точно за това е-феда е невероятен, защото можеш да направиш от нищо - нещо. Разбира се, нестандартният му избор за wrestler е и факта, че събира вниманието на останалите. Помня когато започна - пишеше по 2-3 изречения на пост, а сега прави направо чудеса с Кърт. Не съм ги броил, но май е направил повече победи с Хоукинс, отколкото аз с Тейкър, което е ... УАУ! Харесва ми и факта, че постепенно постовете му се подобряват по качество, започва да вкарва хайп и емоционални елементи, което говори много добре за неговото развитие тук, а именно демонстрира и факта, че чете постовете на останалите. Развитието на Войвода върви също толкова добре - той повтаря стъпките на Славчов. Момчета, продължавайте в същият дух, защото по този начин не след дълго ще се биете зa Pure титлата!

=======================================================

Overall: За мен Over The World бе по-силен турнир, но и този много се доближаваше до него., а и личният ми емоционален фактор през Декември бе на по-различно ниво от сега. Определено ME беше най-важният мач, макар и да не е любимият ми мач за вечерта. Бъдещето изглежда светло, дано наистина се окаже такова.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty29/1/2019, 02:29

Мелето - Беше уникален мач. Всички се представиха на ниво. Жони много ми харесва със Seth Rollins. Показа много добра игра и заслужено подобри рекорда. Все пак рекордите са създадени, за да се подобряват. Сев също ми хареса как игра, но при него само едно нещо му попречи и това беше, че през втората половина на 2018 го нямаше. Но все пак, Сев си е един от най-великите играчи тук. За мен, ако махнем това за 2018 година, той може би щеше да спечели. Младите момчета. Не искам да споменавам имена, защото ще изпусна някой. Всички се представиха много добре, особено Martozzy. Много добре игра и то с два кечиста. Игра Batista като първи акаунт. Браво. Austin, Rusev... Абе всички млади играха много добре. До година очаквам да се борите за Световна титла всички до един. Tommy - игра страхотно. Дано не сменя Adam Cole, защото после ще има да мрънка що не е взел титла. Неговия rebuild започва сега и той трябва да ни докаже, че може да губи и след загубата да се изправи и да удари по-силно. Очаквам много от теб, Tommy. Не ме разочаровай. И сега Юлиян... Израстна много. Както на поведение, така и на игра. Личи си, че растеш и аз съм бил така, спокойно. Но важното е, че се представи достойно и си заслужаваш похвалите. Очаквам много от теб тази година и дано те видим като Световен шампион един ден. Още веднъж - много добро представяне. Продължавай в същия дух. Rainmaker... Каквото и да кажем ще бъде малко. Ако някой ми каже, че той не заслужава победата, може да се гръмне. Да имали сме караници в екипа и каквото и да е било, но той си е бил прав. Calny отделя толкова време за форума, направи толкова много неща, за да го направим едно по-добро място. Rainmaker заслужава всички тези похвали. Играта му беше най-добрата, както и представянето му през изминалата година надминава на всеки. Радвай се на победата си, защото скоро ще трябва да коленичиш, хаха шегувам се. Мариан и Косьо. Нека първо да започнем с Мариан. Много добре го изигра това. Наистина много добре си играеш образа, радвам се че Сев не се разсърди и прие загубата като мъж. Надявам се да станем свидетели на една много добра история и този път господин Николов да не се забавя, както направи в началото. Косьо шокира целия е-фед и го зарадва. Никой не искаше Андрей да спечели поредното меле... Всички искаха Orton, когато зърнаха Triple H. И ето че го получиха. Косьо и Андрей са легендарни имена и заслужават само уважение. Нямам търпение за враждата им, защото ще бъде епична.
Световната титла - Аз и Дамян направиха добър мач. Да, той имаше трудности, но въпреки всичко изигра нещата навреме. Аз не искам да казвам нищо за себе си, защото не искам да се хваля. Аз съм добър, колкото другите. Надявам се да съм ви харесал с тази игра, защото от много време не съм играл така с Owens. А това определено ме връща през 2016 година, когато израствах с него.
Grand титлата - Тези двамата се избиха в буквалния смисъл на думата. Харесахте ми... Adam и Johnson са наслада за окото. Радвам се, че този мач се случи точно сега и то в началото на PAIN сезона. Тези момчета дадоха силен старт на PAIN сезона, който очаквам да бъде най-великия PAIN сезон ever. Каквото и да кажа за вас вече ще бъде малко. Нямате слабо. Винаги се стараете, приемате загубата като мъже и на всичко отгоре се стараете при всеки пост. Доволен съм от вас. Дано видим още от вас през този PAIN сезон, защото определено ще бъде нещо хубаво.
Pure титлата - Не знам защо Васко и Томи нападат така Martozzy, като той е с десет класи над Васко. Първо - грамотен е. Второ - описва работите много по-добре. Васко, не го казвам това, защото съм против теб. Вече ми е все тая за теб. Нито съм против да играеш тук, нито нищо. Казвам това, което мисля. Престара се, за което евала. Но да нападаш по такъв начин човек, който си има право на мнение не е правилно. Не знам как си приел загубата, ама както те познавам сигурно си тръшкал на земята от яд. Marto според мен не е за тази дивизия, трябва да пусне титлата час по-скоро и да отива при големите акули. От Васко вече нищо не очаквам. Според мен ще бъде нещо като Corbin в WWE. Иначе браво за старанието, но е невъзможно да станеш нещо повече от Mid-Card-ър.
Intercontinental титлата - Денката заслужава титлата и се радвам, че получава силни опоненти. Да, Batista е втори акаунт, но бива игран като първи. Denkata играе много добре и се радвам, че остана шампион. Надявам се да държи титлата, колкото се може по-скоро, защото определено е надъхан и се вижда, че обича тази игра. Дано стигнеш до PAIN като Intercontinental шампион, защото заслужаваш да отиде на голямата сцена, като шампион.

Като цяло това е, което успях да проследя, защото нямах много време. Иначе Hawkins много ме радва как играе. Определено е добър. Пича с John Cena дано продължава да се надъхва и след време, може да се види много нагоре в card-а.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty29/1/2019, 02:37

Това може би беше най-силното меле в историята на TNW. Събрани бяха едни от най-добрите суперзвезди. Видяхме и старта на развитието на два "PAIN" Main Event worthy сблъсъка. Ambrose - Reigns, HHH - Orton. Направи ми впечатление силното представяне на JohnnyZ със Seth Rollins. Заслужено издържа от номер две до топ две. Победителят няма какво да го коментираме. Rainmaker е единствен по рода си. Заслужи си победата с добрата игра през последната година. Признавал съм си, че този човек е може би вторият най-добрият е-федър някога, като аз съм съвсем малко пред него. Поздравления за победата и за работата, която върши в екипа!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty29/1/2019, 15:01

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match
- Със сигурност това е най-доброто меле, което съм виждал някога в е-фед, като се има предвид, че съм се пробвал да играя и в канадски такъв и смея да твърдя, че нещата тук са много по-напред! По време на турнира назовах три имена, които може би бяха най-близо, но наистина не очаквах Rain да вземе мелето. Но и се радвам за него - момчето дава много от времето си за този форум, а и може би без него нямаше да има меле. Поздравления, Данка! Както и на всички останали участници! Поздрави за Джони, направи много силно завръщане, както и адмирации към Ванката, който за малкото месеци, в които е тук успя да се добере до Топ 5, което за първо меле е перфектно за него! Браво и на Сев, който въпреки, че изпитваше трудности успя да се справи много добре и се държа мъжката до самият край. Добър втори пост, като се има предвид, че е от мобилно устройство! Като цяло, последните 'десетка', която остана в мелето са хората, които ще движат 'федерацията' в бъдеще! Браво на всички, доказахте, че TNW в момента е топ е-феда!

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay
- Получи се хубав мач. Може би изходът му е бил ясен за повечето от нас, но според мен самият победил е като един бонус към самото представяне! Казах, че Дамян, когато може играе силно и го е доказвал, Пеши си го знаем! Поздравления на момчетата за раздаването и честит retain на Owens!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin
- Да, доста ми хареса мача. Sell-а беше много добре пипнат и отново адмирации за Ванката, който въпреки здравословните си проблеми, успя да изнесе добър мач, а и след това игра в мелето. Идеята в целият build беше негова идея, като естествено прави впечатление моментът от последното, шоу, което затвърди Edge като абсолютен гадняр, а и това беше целта! Загубата на Остин го прекарва още по-нагоре в стълбата! Идеята финала да е с Impaler също беше добра!

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista
- Знам какво е да играеш с два акаунта и няма лесно в този случай. Марто успя да направи доста добър мач с вторият си акаунт, като дори се включи доста добре с него в последните месец, два. Харесва ми образа на Батиста, дано го виждаме и за напред! Относно адаша, искам да вметна само, че от време на време ще е добра идея да хвърля едно око на постовете си, след като ги е написал. Има някои ненужни неща, по някой път има и леко пре-драматизиране. Естествено казвам го откъм градивна гледна точка, поздрави и за двама ви!

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable
- Така, понеже за този мач се събраха адски много "разбирачи", както и самият Васил - ще кажа няколко думи, тъй като в прогнозите си, казах, че Марто ще запази титлата! Васко, повярвай ми, че съм се уморил вече от кавги и такива неща. Опитах се по някакъв начин да се свържа с теб, за да ти обясня някои неща, но щом нямаш желанието - твой проблем. Искам да те попитам, както и Томи - за какъв sell говорите?! На кого е нужно да пише постове от 5 абзаца, от които в два такива ти(Васко) пишеш с caps lock и обработваш дадена част от тялото на опонентът си! Точно там е проблема, не си за мача, а за титлата! И не ти го казвам с цел да се засягаш, а ти го казвам мъжката, с това изказване, което си направил - "смешника" си ти, а не Марто, който изнесе перфектно мача в постовете си, не знам какво си чел. Всеки може да пише по 2к думи, Томи, но не това е най-важното. Идеята е да бъдеш кратък и конкретен в действията си на ринга, пишейки - естествено, а не да разтягаш локуми, на които да обясняваш как от София до Бургас му обработваш левия крак и видиш ли, после негодуваш за sell. Малко тъпо е.. Чел съм само първия пост на Васил, защото не смятам, че другите са по-различни от него. Идеята не е да се доказваш, а да следваш някаква линия, която очевидно вие пренебрегвате, защото явно искате само и единствено титли и нищо повече! Все пак уважавам труда на Васко, че е отделил толкова време за тези постове, но както казах беше абсолютно излишно и можеше да стане малко по-добре, ако се беше стегнал. И на последно място, ако трябва да съм честен - следвайки логиката, Gable си е тотален underdog срещу Taker и няма как да очаквате да вземе титла в първият си месец. Едно е да надиграеш опонента си, друго е да го надпишеш, или както @Rainmaker казва - 'Едно е да можеш, друго е да го спечелиш!' Поздравявам и двамата и все пак се радвам от факта, че Васко реши да си върне Bret Hart, което е повече от добра новина!

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie
- И двамата имаха не лека задача, да дават повече в МЕ-та, а @Rainmaker да го ръководи, така че, това което видях е доста добре. Женската дивизия се движи, а предполагам, че враждата може и да продължи и да видим и нов притежател на 'колана'! Времето ще покаже!

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena
- Като за pre-show съм доволен! Продължавам да казвам, че при Hawkins има доста голям прогрес и момчето е на път да влезе в битката за Pure титлата, а защо и да не я спечели в крайна сметка! Доста добре изкачва стълбите и показва, че има желание и напълно заслужава нещо повече! Браво на новаците, да продължават така!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Road to Pain (2019) - Page 2 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty9/2/2019, 23:13

Повечето неща вече ги казах, но все пак ще коментирам и в темата:

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match -
Определено най-доброто меле в историята на електронните федерации, което поне аз съм виждал, вече спечелило си статута и на един от най-легендарните мачове изобщо. Честно казано, мога да изпиша цяла дисертация за мача, но няма да е достатъчно, тъй като тръпката просто трябва да се изживее. Това да пишеш постове посред нощите, след като си стоял близо 18 часа пред монитора на лаптопа, със сигурност си изглежда като твърде амбициозна цел, но се радвам, че всичко се получи перфектно. Мачът си има добра кеч стойност така или иначе, но връхните точки тук бяха неочакваните завръщания, елиминации, съюзи, предателства и още, още и още. Цялостната история, кореняща се в липсата на доминантна фигура и масова равнопоставеност на всички кечисти, беше страшно добре разказана - след излизането на 30-тия номер имаше към 17 човека на ринга, а само няколко отбелязаха повече от две елиминации. Хубавото в такъв тип мелета е, че няма никаква предвидимост, почти никакъв пълнеж и зарядът е вдигнат на максимум. Ако трябва да отлича нещо конкретно, то ще е възходът и падението на The Shield, завръщанията на Orton и Triple H, съюзът на Ледения и Гробаря, swerve-овете с Bryan и Mahal и финалната серия. Всички момчета направиха отлично впечатление, някои от по-новите просто се разбиха от писане, но няма смисъл да изреждам половината имена в мача. Бях притеснен в началото дали всеки ще се отнесе сериозно и по време на самото меле ми се наложи да осъществя някои рокади в номерата, обаче съм щастлив, че нямаше никакви сериозни забавяния и все пак мачът се изигра за един ден. Няма какво толкова да изтъкна относно победата ми - благодаря на останалите от екипа, че ми гласуваха доверие, и на всички играчи, че дадоха своя максимум. За мен именно това беше най-доброто следствие от мача. Всеки изпита поне малко от тръпката на играта, всеки (надявам се) си тръгна доволен и всеки писа с желание и хъс постовете си. Заедно сътворихме нещо специално, което без съмнение ще се помни дълго!

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay -
Много добър мач, с типичния pure wrestling, който беше глътка свеж въздух за световната титла след по-личните двубои в последните месеци. Макар и да се наложи Дамян да използва донякъде шаблонни постове, съдържанието в тях беше стабилно. Може би ми се искаше единствено двамата да наблегнат малко повече на силовото превъзходство на Owens, но ми хареса как представиха претендента-гост-звезда наравно с шампиона. Към края имаха някои добри попадения като nearfalls, все пак по още един пост отгоре, посветен на градеж, нямаше да им дойде зле. Доволен съм от първата защита на Пеши и чакаме Дамян в скоро време да направи още някой значим мач за федерацията.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin -
Отличен мач, който на практика се доближаваше до пълния пакет - брутално добра сработка, силно psychology, брилянтна структура и постепенно изграждане към по-важните моменти от мача. Впечатли ме и това, че в даден момент от срещата и двамата опитваха да разглобят конкретна част от тялото на опонента, което впоследствие предадоха добре със selling-а си. Всеки си изигра съответната роля близо до перфектно. Просто поредният уникален мач от двамата, повече няма какво да добавя. Втори MOTYC от турнира.

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista -
Още един много добър мач, приложиха стабилно в постовете си създадената face vs. heel динамика с единия ref bump и цялостния character work на Batista. Ако трябва да отправя лека градивна критика, то ще съветвам @denkata_66 по възможност да не използва мерни единици за време в постовете си, тъй като няма как единият да стои три минути на земята - максимум няколко секунди, иначе по тази логика крайната продължителност на мача може да достигне часове. Такива детайли хем са дребни и лесно поправими, хем са важни, защото придават реализъм на битката. Възхваляващите му метафори не ми представляват толкова голяма пречка, стига да ги разпредели малко по-равномерно, все пак трябва да влезе в ролята на безпристрастен, страничен наблюдател. Другото, което бих го съветвал, е да обмисля още преди самия пост структурата му, изобщо основните идеи, главната история, която ще разказва. Импровизацията е хубаво нещо, но мачът придобива много по-стегнат вид, когато има ясна постройка и сюжет, които кечистите поддържат от началото. Все пак силен hoss fight, reign-ът на Rusev се устремява само нагоре и поздравления и на Марто за желанието да играе в два мача!

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable -
Мачът не беше лош, адмирации за двамата за отделеното време и усилия, но друго ми е трудно да кажа. Сработката не присъстваше в никаква степен и всеки на практика играеше сам за себе си, вместо да гради нещо върху постовете на другия. Васко досега не се е изявявал с underdog образи и явно е свикнал кечистът му да доминира в мачовете, но уви, това не увеличава шансовете му за победа. Когато се постигне баланс между постовете на двамата, тогава се получава най-добрият мач и тогава старанието се оценява най-високо от екипа. Макар и всичко написано, отново поздравления за себераздаването, просто понякога less is more. Може да се каже, че и двамата вече нямат работа в дивизията, изборът за нов кечист на Васко е добър, а Марто съвсем скоро може да се насочи към ME картинката.

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie -
По план трябваше да пишем по един пост отгоре, обаче бях възпрепятстван от ангажиментите си в деня на мелето. Доволен съм от мача, който изиграхме с Юлиян, просто явно запазихме най-доброто за следващото PPV. Силен sprint, подплатен с много добра история, която даде тласък и на двата образа.

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena -
Предвид липсата на предистория, добър мач! @Slavchov15 вече е овладял много добре някои от фундаментите на играта и съвсем скоро ще участва и в title сблъсъци. Писанията на @Voivoda са добри, личи си, че има завиден background, но все още има какво да научи за структурирането на мача, което даде преднина на опонента му. Дивизията се напълни с доста млади лица в последно време и всяко от тях си има своя потенциал.

Overall: Силно PPV, което отчете и постоянност в качеството на мачовете - някои бяха страхотни, други - много добри, но нито един не беше слаб/провален. Поставиха се много добри истории за следващите месеци и няма как да съм разочарован. Overall: 8.7/10
Върнете се в началото Go down
DaveMeltzer
New User
New User
DaveMeltzer


Join date : 25.01.2011
Posts : 21

Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty10/2/2019, 20:12

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match *****

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay ****

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin ****3/4

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista ****

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable ***3/4

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie ***3/4

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena ***1/2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road to Pain (2019) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2019)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The TNW Podcast S04, EP01 – Review на "Road to PAIN" 2019
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Road To Pain
» OPENING - ROAD TO PAIN `15
» ROAD TO PAIN 2015

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: