Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2019)

Go down 
+6
JohnnyZ
Adam
Tommy End
TheAnimal
Scroller
Rainmaker
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty06.01.19 17:49

Road To Pain - 26.01.2019
Място на провеждане: Pepsi Center - Denver, Colorado
Официална песен: Prophets of Rage – ‘’Who Owns Who’’

Road to Pain (2019) AX5uiWd

Цитат :
Matchcard:

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Adam Cole vs. Finn Bálor vs. Jinder Mahal vs. Rusev vs. Curt Hawkins vs. The Undertaker vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Dave Batista vs. Chad Gable vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose vs. Drew McIntyre vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. Big Show vs. Christian vs. John Cena vs. Kenny Omega vs. Tyler Breeze vs. Edge/Steve Austin vs. Kevin Owens/Will Ospreay vs. 8 TBDs

TNW World Championship
Singles Match

Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay

TNW Grand Championship
Singles Match

Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin

TNW Intercontinental Championship
Singles Match

Rusev (c) vs. Dave Batista

TNW Pure Championship
Singles Match

The Undertaker (c) vs. Chad Gable

TNW Women's Championship
Singles Match

Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena


Последната промяна е направена от Rainmaker на 19.01.19 0:01; мнението е било променяно общо 9 пъти
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty06.01.19 17:59

Умишлено отсега поставям това тук:

Цитат :
RTP ПРАВИЛА

Кечистите, които са изтеглени под номер едно и номер две, излизат на ринга. Обявява се началото на мача от рефер, след което кечистът под номер "1." пише своя боен пост. След като реферът определи дали другият кечист е елиминиран (елиминацията се осъществява с хвърляне над третото въже) или не (ако кечист номер "1." иска примерно да елиминира номер "2."), кечист номер "3." излиза, след което номер "2" започва да пише своя боен пост. Това ще продължи, докато всички 30 участници не излязат на ринга. След бойния пост на 30-тия кечист започват да пишат първите останали в мача участници и така докато на ринга не остане само един!

Допълнение: След като номер "29." пише боен пост, тъй като няма как първият излязъл от оцелелите да излезе повторно, номер "30" пише боен пост и така редът започва наново с боен пост от първия излязъл от оцелелите.

Начало на мача: 26/01/19 - 11:00 (ще се играе в един ден). Не е нужно всички 30 участници да бъдат тук в 11 часа. Очакванията са последният участник да излезе около 21 часа, така че ако имате ангажимент в определен часови интервал, се свържете с екипа, за да уточните номера си.
Време за писане: максимум 12-15 минути. (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да спазвате това време).
Награда: Победителят отива в главния мач на PAIN X за World/Grand титлата.


ВАЖНО: Всеки потребител ще бъде уведомен под кой номер трябва да излезе в мелето.


Последната промяна е направена от Rainmaker на 19.01.19 0:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty18.01.19 23:48

Цитат :
ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Adam Cole vs. Finn Bálor vs. Jinder Mahal vs. Rusev vs. Curt Hawkins vs. The Undertaker vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Dave Batista vs. Chad Gable vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose vs. Drew McIntyre vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. Big Show vs. Christian vs. John Cena vs. Kenny Omega vs. Tyler Breeze vs. Edge/Steve Austin vs. Kevin Owens/Will Ospreay vs. 8 TBDs

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) vs. Chad Gable

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena

Можете да давате своите прогнози за турнира!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty19.01.19 0:51

Adam Cole vs. Finn Bálor vs. Jinder Mahal vs. Rusev vs. Curt Hawkins vs. The Undertaker vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Dave Batista vs. Chad Gable vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose vs. Drew McIntyre vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. Big Show vs. Christian vs. John Cena vs. Kenny Omega vs. Tyler Breeze vs. Edge/Steve Austin vs. Kevin Owens/Will Ospreay vs. 8 TBDs - Този мач... Това е най-важният мач след Main Event-а на PAIN. А тази година този мач не ти гарантира само участие в главния мач на PAIN, а ти гарантира шанс да играеш за Световната титла в MAIN EVENT-А НА PAIN X! PAIN X, ХОРА! Само най-заслужилият, най-добрият и този, който се е старал до този турнир, трябва да спечели. Човекът, който не само през 2017, а ми през цялата си кариера е давал всичко за този форум, трябва да спечели. Не изключвам младите също. Не се изненадвайте, ако някой от тях спечели. Фаворитите за мен са трима. Sev - 2018 година не беше най-добрата за него. Първата половина беше силна за него, но после спадна и не показа, че заслужава да е в главния мач на PAIN, но нека да не забравяме, че Сев е жертвал много за този форум преди и също така е един страхотен играч. Не бива да се изключва като фаворит, защото когато Сев е в топ форма и е ужасно надъхан, тогава няма кой да го спре. Другия фаворит разбира се е Johnson. Момчето се доказа, като пълен beast през тези месеци. Уникална игра. Няма да се изненадам, ако спечели мелето. Ще си го е заслужил. От както е тук, той дава всичко от себе си и не съм виждал слабо от него. Пожелавам му успех. Третия и последния ми фаворит е Rainmaker. Нима е изненада? Това е най-добрият e-fed-ър за последните години. Много силна игра, постоянен е, което е най-важното за един играч. За мен един от тези тримата ще спечели, те най-много заслужават, освен ако не видим изненада в мелето. Някое завръщане... Уверявам ви, че ще бъдете с отворени усти.

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay
- Една от враждите, които играя с огромно желание. Аз и Дамян според мен направихме силна вражда и се надявам мачът ни също да впечатли. Аз ще се постарая да си запазя титлата, защото искам да стигна до PAIN като шампион. Но Дамян се доказа на Day Of Reckoning. Ще ми бъде трудно наистина, но не смятам да се давам. Единственото, което искам да кажа е, че пожелавам успех на противника ми и се надявам да спретнем готин мач за вас.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin
- От кога чакам такава вражда... Най-после ще станем свидетели на Edge - Austin. Adam ми харесва как играе, както и Johnson, който определих като победител в мелето. И може би ви е ясна моята прогноза за този мач. Не мисля че Adam ще загуби титлата толкова рано. Момчето се стара много, за да спечели този колан и заслужава хубаво царуване, Johnson имаше титла до преди месец. Очаквам от двамата да ни впечатлят с един много силен мач. Способни са да откраднат шоуто.

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista
- Първо искам да поздравя Martozzy. Уникален си, пичага. Стараеш се с всеки твой акаунт. Според мен ти си за Main Event-а с тази игра. Много ми харесва играта ти с Batista, както и с Undertaker. Но, нека да не забравяме и Денито, който също е уникален млад играч. Денито за кратко успя да спечели две титли и то заслужено. От млад лъв се превърна в машина за разруха в Mid Card-а и в настоящия Intercontinental шампион. Напълно заслужено имате тези успехи и похвали, момчета. Не ни разочаровайте, очаквам много от мачът ви. Пожелавам успех и на двамата.

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) vs. Chad Gable
- Тук не очаквам смяна на титла. Фаворитът е само един и това е The Undertaker. Не искам да обидя опонента му, но Martozzy ми изглежда с класи над Gable, който е много позната фигура за повечето от нас. Martozzy мина през ада, за да спечели титлата, а какво остава, за да я запази? Според мен е прекалено рано да я губи и то след уникалния начин, по който я спечели.

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie
- Rainmaker е машина. Как играе по такъв начин с жена, не знам. Уникален е. Дано тук му се получи мача, че нещо се налага да ги премазва с един пост.

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena
- Очаквам много от този двубой. Младите момчета, трябва да се докажат пред големите акули. Момчета, започвате от дъното и след време ще се гледате на върха, обещавам ви. Играта на Hawkins ми допада и според мен, той ще спечели срещата.

Пичове, това беше прогнозата ми за Road To Pain. Надявам се всички да се надъхате много здраво, защото всеки един пост е важен, ако искате да бъдете в историята, то трябва да покажете най-добрата си игра през тези месеци. Дайте всичко от себе си и се изкачете на върха. МАЧКАЙТЕ!
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty19.01.19 3:22

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Adam Cole vs. Finn Bálor vs. Jinder Mahal vs. Rusev vs. Curt Hawkins vs. The Undertaker vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Dave Batista vs. Chad Gable vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose vs. Drew McIntyre vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. Big Show vs. Christian vs. John Cena vs. Kenny Omega vs. Tyler Breeze vs. Edge/Steve Austin vs. Kevin Owens/Will Ospreay vs. 8 TBDs


Определено подкрепям думите на Scroller за това, че важността на този мач е от изключително значение за всички в TNW. Аз също, подобно на него имам трима фаворити, като се надявам основният да го спечели, защото го заслужава. Един от фаворитите ми е Scroller, защото определено откакто започна да развива Owens нещата в TNW не са същите. Заслужава да получи победата заради сериозността на работата му тук. Което ме довежда да вторият фаворит. Да следиш всеки един мач ред по ред, стараейки се да не пропуснеш нещо е доста занимателно. Да си във форума часове наред, всеки изминал ден, не е лесна задача. Да поддържаш нещата, да ги движиш, да реферираш всеки мач, да правиш офтопици, които хората коментират, да рекруутваш нови хора, и в същото време да пишеш постове, които малцина могат да доближат по качество - ето на това му се вика отдаденост. И главно заради тази отдаденост ще се радвам много, ако Okada вземе победата в мелето. Наистина го заслужава! А що се отнася до заслужаването... Моят all-time фаворит е човек, който започна малко преди мен, който разви своят wrestler по невероятен начин и който върна у мен мотивацията за тази игра, след като за един период я бях загубил. Stone Cold Steve Austin, J. Johnson, дано той вземе победата, това ще е най-готиният outcome за мен. Желая успех на всички, дано победи най-добрият от нас!

=====================================================

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay


Както казах по-горе, Kevin Owens е wrestler, който не харесвам в истинският живот. Тук обаче нещата са различни. Не е напразен факта, че при голямото си завръщане спечели WHC. И двамата се справяте невероятно, но според мен везните клонят към победа за Owens в този мач. Дано успее да влезне в Pain X като WHC!

=====================================================

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin


Адам, извинявай много! Първият път, когато чех твои постове беше когато развиваше Мистерио и Edge един срещу друг. Разбира се, това бе феноменално! Никога няма да забравя думите ти, че подобен шанс не е за изпускане и е уникално изживяване и определено ще го опитам някой ден. Обаче, има един проблем. Както вече споменах по-горе, имам фаворит в този турнир и той е Stone Cold Steve Austin. От една страна имаме сегашният шампион, който направи много, за да стигне до тук, а от друга страна имаме претендент, който загуби своята титла преди месец, но въпреки това е направил не по-малко, за да е претендент в момента. Залагам на него! Но разбира се, нека по-добрият победи!

=====================================================

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista


Честно казано си мислех, че първият ми съзнателен мач с Дени ще е между него и The Undertaker. Е, в крайна сметка обстоятелствата се стекоха така, че ще се изправи срещу Батиста. От една страна имаме фаворитът Русев, който е обичан от публиката, а от друга страна имаме Батиста, който макар и да е на losing streak, все пак винаги стои прав в края на всеки мач. Макар и да не се гледа над Батиста с увереността с която ми се щеше да се гледа (което е причината и да не е фаворит за спечелването в този мач), определено няма да се дам лесно на Дени! Очаква го един невероятно труден мач, който според мен ще е defining за неговият title run.

=====================================================

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) vs. Chad Gable


Като се замисля какви ми бяха първоначалните идеи за денят в който ще спечеля тази титла, още не мога да повярвам, че ще правя defense. Плановете бяха други, но в крайна сметка стана така, че ще я браня пред едно младо лъвче, което има доста хъс в себе си, има много голямо желание за победа и има всички качества, за да дръпне бързо от тази дивизия. Пожелавам ти успех, защото ще ти трябва!

=====================================================

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie


Принципно не съм особен фен на женската дивизия в истинският живот, но както вече се изразих, тук нещата са различни. Bonebreaker има невероятно отношение към играта. Билда на този мач стана доста добър - предизвикване в едно шоу, отговор в друго. Определено ми е трудно да определя победител в този мач, но може би бих заложил на Shayna.

=====================================================

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena


Няма да забравя Hawkins като започна във форума. Беше много нахъсан, показваше добро въображение и като че изглеждаше, сякаш няма да се задържи много. Да, но обстоятелствата се стекоха така, че той не само се задържа, не само се разви и започна да пише невероятни постове, но и направи невъзможното като превърна един loser in real life в един winner in the e-fed. Евала, пичага! Вярвам, че ще вземеш победата тук! Надявам се опонента ти да следва твоите стъпики!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty19.01.19 16:45

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match - Определено горя от нетърпение за този мач! Не само защото за пръв път ще водя меле и заради участието ми вътре, а и защото са събрани всякакви интересни имена в листата с участници. Към вече посочените фаворити бих добавил Денката - изключително перспективен играч, доста отдаден на е-феда, който преспокойно може да оглави и шоу с размерите на "PAIN". Martozzy - може би е-федерът в най-добра форма в момента, който просто 'крещи' за ME титла. Нинка - вече изградена main eventer-ка, и Мариан, победителят в предното меле, което автоматично добавя и двамата към фаворитите. Нека не забравяме Джони, който от доста време не е виждал ME титла, има богат опит в е-фед средите, и една победа тук би била перфектен начин да се върне в голямата игра. Доста интересен сценарий би се получил и при триумф на външно лице от рода на Дамян, но ми се вижда малко вероятно да се случи. И разбира се - Tommy End и Psychosocial, които са dark horse-овете на мача, и очаквам поне някой от тях да стигне до top 3. Аз също се обединявам на мнението, че мелето трябва да бъде спечелено от някой, който наистина заслужава да бъде в главния мач на юбилейното издание на "PAIN". Но именно защото е юбилейно, ми изглежда страшно логично някой, който е бил през (почти) цялото време тук да открадне голямата победа. Някой като Андро/GOAT, Geor4, Косьо... Викторов?! Не знам, трудно ми е да гадая, нека най-добрият и заслужил да остане последен на виртуалния ринг!

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay -
Един dream мач, който се радвам, че ще се осъществи на PPV с мащаба като "Road to Pain". Дамян ще има шанса да постигне нещо уникално, ако победи. Предполагам, че повечето се досещат какво. Абсолютно заслужено си спечели шанса да се бие за световната титла в TNW, побеждавайки колос като GOAT. Винаги играта му е била на ниво, винаги е проявявал уважение към е-феда. Както вече написах, ще бъде страхотен booking Ospreay съвсем неочаквано да грабне световната титла тук, да я защитава в други федерации и някоя емблема на TNW да върне пояса у дома в главния мач на PAIN. Срещу него обаче седи Пеши, който изглежда доста надъхан и навярно възнамерява да влезе на "PAIN" като световен шампион... Ще бъде фантастичен мач, сигурен съм!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin -
Страхотна вражда, страхотен build-up! Отново бивш Pure шампион излиза за Grand титлата, но мисля, че този път борбата ще бъде още по-оспорвана. Двама приятели IRL, двама съперници, които би трябвало да се сработят перфектно, и естествено, двама от най-класните играчи в TNW! Мачът тук също е непредвидим. Няма да се изненадам именно загубилият го да спечели RTP rumble-а. В този случай е напълно възможно да видим смяна на титлата, но Адам извървя няколкомесечен път до първата си титла тук и съм убеден, че ще изкара топ представяне... Нямам търпение за мача, ще бъде класика!

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista -
Още един фаворит за MOTN. Двамата вече са се срещали веднъж, но този път ще бъде доста по-различно. Всеки от тях израстна много като играч, но тук искам да отбележа специално промяната при Марто, тъй като според мен тя просто е по-голяма. Не очаквах, че преди два-три месеца това момче ще бъде може би в топ 1 на моментна игра... Но ето че е! И фактът, че играта му с втори акаунт е на толкова високо ниво, е още по-показателен. Дени пък от самото начало играе страхотно и до момента не е имал никакъв спад във формата си. Честно казано, няма да се учудя, ако загуби титлата именно за да закрие турнира в събота, но според мен ще направи малко по-дълъг reign. Тоест, победа след много, много оспорван мач.

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) vs. Chad Gable -
Първоначално планът беше от страната на претендента да бъде Curt Hawkins. Но тъй като очаквам картинката за колана да се върти доста усилено около него в следващите няколко месеца, реших да разнообразя и да дам шанс на Gable да направи име в такъв мач. Все пак пичът показа, че е готов за по-сериозен PPV мач след старателно изписаните му няколко поста. Притеснявам се обаче, че не знае срещу какво се изправя. Марто премина през мач с цели шибани осем поста. Просто не виждам кой може да го бутне от върха, освен ако естествено, не е планирано да напусне дивизията за млади лъвове. Убеден съм, че ще станем свидетели на едно прекрасно надиграване между двамата, и в крайна сметка най-важното е, че отново ще видим top quality мач от young lion дивизията.

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie -
Предишните ми два PPV мача с Shayna донякъде бяха саботирани от опонентите ми. Но тук е абсолютно изключено да станат подобни гафове. Това е единственият singles мач на Юлиян за турнира, който между другото се намира в топ форма в момента. Така че съм готов да изнесем мач, който е невиждан за дивизията от месеци... Или изобщо. Мач, който да бъде сред най-добрите на "Road to Pain"!

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena -
Hawkins е набрал много инерция в последно време въпреки двете си загуби срещу Zayn и Gable. Играта му постоянно търпи подобрение. Ако някой си мисли, че това ще бъде безличен мач, то просто се лъже. Момчето зад John Cena има background на писател, педадог и историк! Неслучайно реших именно той да получи изява на турнира от най-новите играчи. До момента се развива добре, като направи отлично първо впечатление в 24/7. Очаквам много хъс от двамата.

Overall: Страхотен card, доста добър build-up за повечето мачове, непредвидимост в мелето... Ще бъде невероятен турнир!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty21.01.19 0:35

Adam Cole vs. Finn Bálor vs. Jinder Mahal vs. Rusev vs. Curt Hawkins vs. The Undertaker vs. The Miz vs. Sami Zayn vs. Dave Batista vs. Chad Gable vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose vs. Drew McIntyre vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. Big Show vs. Christian vs. John Cena vs. Kenny Omega vs. Tyler Breeze vs. Edge/Steve Austin vs. Kevin Owens/Will Ospreay vs. 8 TBDs - Майко мила! Случва се, хора! От както съм при вас си мечтая да участвам в такова меле и мечтата ми в TNW най-накрая ще се сбъдне на датата 26.01.19! Като гледам участниците в него настръхвам! Харесва ми как вкараха повечето новобранци тук, очаквам доста от тях, както и очаквам доста от Kenny Omega! Nina също ще бъде там, Мариан, Сев, Пеши дори и Юлиян, с който се надявам да развием почти цялото меле и да останем последни, надявам се един от двама ни да е победител! Какво друго да кажа, освен много късмет на новите! Smile
TNW World Championship 
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay
 - Дамян наистина си заслужи Купата на TNW, в една вечер той успя да победи мен и GOAT, за което едно голямо евала, заслужи си го този мач за WHC-то, но не вярвам Пеши да иска да държи титлата само 20 дена! От този мач очаквам да си тръгне като победител Scroller! 

TNW Grand Championship 
Singles Match

[size=12]Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin - J.J., показа, че може доста с легенда като Ледения! Той е един от лицата на компанията в момента, но се изправя срещу човек, който е на същото ниво като него, да не казвам, че Adam има повече опит (Лично мое мнение). Надявам се двамата да направят невероятен мач, но си нямам и на идея кой ще си тръгне като победител, напълно са равностойни за мен! [/size]


TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista
 - Тук няма какво да коментирам, само искам да пожелая късмет и на двамата! 


TNW Pure Championship
Singles Match

[size=12]The Undertaker (c) vs. Chad Gable - Васко, показа наистина, че може да играе с Chad Gable, въпреки, че не ми харесва как се представя за друга самоличност, но както и да е! Васко има доста опит като е-федър и си плаче за титла! Без съмнение той е победител в този мач! [/size]

TNW Women's Championship
Singles Match

[size=12]Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie - Напоследък наблюдавам Женската дивизия с интерес, даже бих могъл да кажа, че това е моят любим мач от мач карда на RTP! Надявам се и двамата да покажат много и двамата са машини и могат много със своите кечистки! Обаче Rainmaker играе от по-дълго със Shayna, играл съм с нея, трудно е признавам си, но той надхвърли очакванията ми! Той показа, че може да играе уникално с Shayna Baszler през изминалите Rampage-и, също така и на турнира! Само мога да пожелая голям късмет на Юлиян! Wink [/size]


PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match 

[size=12]Curt Hawkins vs. John Cena - Не познавам, лично тези две нови лица, но бих могъл да кажа, че този пич с Curt Hawkins се справя много добре! Момчето със Cena, трябва да изяде още много хляб, за да стигне нивото на Hawkins! Тук категорично давам победата на Curt Hawkins! [/size]


Отново едно голямо евала, невероятен Match Card, сътвориха Scroller и Rainmaker, това със сигурност ще е моят любим турнир за 2019 година! Но да не прекалявам с думите, защото ни очаква и десетото издание на PAIN - PAIN X! Очаквам и там много, но до него има доста много време, за това да се върнем на Road To Pain! Дано и новите и старите тук да покажат много, в това число съм и аз! 
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty22.01.19 17:39

ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match - Със сигурност се очертава да се получи страхотен мач, а и да се проточи до късно, което също си е тръпка, защото който е надъхан, ще остане и ще даде всичко от себе си. Като прогноза съм споменал няколко имена, откакто съм във форума, което автоматично значи, че съм дал пример някои от новите момчета. J. J. Johnson е един от малкото, които го заслужават, не защото е нов, ами на фона на това как се представя до момента. Martozzy е другият, за който мога дам абсолютно същото мнение, каквото и за Johnson. На трето място ще сложа Rainmaker, но пък съм на 85% сигурен, че той няма да бъде победителят в това меле. За мен трябва да го спечели, някой, който в последните месеци е дал достатъчно, за да стане шоу, направил е хубави мачове - и най-важното - да е надъхан и да се защитава. Няма да бъде добре да го спечели някой, който няма да има нужното време до 'PAIN IX', както и трябва да го спечели човек, който не му е извинявам се за думата ШИБАНАТА статистика. Ако за повечето хора тук във форума, активни такива, както и не, защото съм сигурен, че ще има няколко легенди, които ще се върнат - това е важно, в моите очи тези хора са смешни. Ако някой смята, че когато дава от времето си и иска да печели подобни мелета, мачове, титли и пр., и мисли, че е недооценен примерно - за мен такъв персонаж няма смисъл да се подвизава тук. Мелето е веднъж в годината и на всички трябва да им прави чест да играят в него, а ако го загубят - да не се оплакват. За първи път може и да имам възможността да участвам в подобно нещо, така че и аз като повечето хора го очаквам с нетърпение и повтарям, за мен мелето трябва да бъде спечелено от "The Toughest S. O. B."!

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay -
Поздравявам Пеши за работата му до момента и най-вече фактът, че се завърна с Оуенс. Предвид коментарът ми преди няколко месеца, той успя да се вдигне и да спечели титлата, а сега трябва да я защитава срещу не лек съперник. Имах възможността да играя мач с Дамян за въпросната купа и мога да кажа, че напълно е оправдал и заслужил доверието и шансовете си за тази титла. Мачът със сигурност ще бъде интересен и нямам търпение да видя как Дамян би се представил в МЕ сцената.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. 'Stone Cold' Steve Austin -
Не мога да кажа, че не съм доволен! Много повече от това дори. Build-a е изцяло идея на Ванката и мисля, че се получи много добре в изданията на Rampage! Искам да отчета нещо много важно в този мач и то е контузията на Ванката IRL. Фрактура на ключица, операция, но това момче не спира да изумява и то най-вече мен, тъй като показва доста желание, като се има предвид, от кога наблюдава wrestling, а мигът, в който разбра за TNW - не се поколеба и веднага се записа и до момента смятам, че не е разочаровал. Тъй като в момента играем този мач, мога да кажа, че постовете на Ванката са писани гласово, но са редактирани от него, заради пунктуация и т.н. Със сигурност ще стане страхотен мач, а и дори фактът, че толкова месеци прекарах в борба за МЕ титла, няма да ме разочарова, ако я загубя точно срещу него, защото както казах и за мелето, това момче го заслужава!

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) vs. Dave Batista -
Идеята Марто да е на два фронта е не лоша и заслужава поздравления, но не е и много лесно. Със сигурност развитието на образа на Batista израсна адски много, като си заслужи шанс да се бие за престижно злато, но все си мисля, че Денката ще запази титлата си, а Марто ще вложи повече в другият си мач. И все пак, надявам се постовете да са приятни за четене и да се получи добра сработка помежду им отново! Успех!

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) vs. Chad Gable -
Undertaker retains and that's the bottom line!

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) vs. Millie McKenzie -
Хубаво е, когато се раздвижва женската дивизия, дори и от мъже, което и за мен е повече от нормално. Казах на Rain, че нямам необходимото време, което да отделя за още един акаунт - поне на този етап, иначе също бих искал да последвам неговият, на Юлиян и на Ванката примерът. Имайки предвид добрите mic skills на Shayna, сега е време да видим и наистина мач, който ще може да се изиграе, за разлика от предишните такива, в които Данката взе участие! Интересно ще бъде да се види и смяна на титлата, кой знае - нека видим...

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins vs. John Cena -
Казвам го отново! Фаворит е Curt Hawkins, тъй като в последно време показва доста прогрес в играта си, започва да пише все по-добре и по-добре, което е крачка за него да върви нагоре, а и час по-скоро да е в картинката за Pure титлата. На този етап нямам наблюдения над момчето с John Cena, но се надявам да се задържи и да направи прогрес в играта си! Очаквам хубав pre-show match!

Overall: На мен също много ми харесва картата, както и развитието на повечето истории! Очертава се страхотен турнир за новата година!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Road to Pain (2019) Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty23.01.19 20:18

ВАЖНО: Ако някой е зает в събота (няма да бъде вкъщи) и съответно няма да може да пише на момента в мелето, а желае да участва по някакъв начин, задължително да се свърже с екипа, за да уточним как да подготви поста предварително.

Крайните номера вече са съобщени.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty27.01.19 18:00

Цитат :
ME: 30-Man Road to Pain Rumble Match
Kazuchika Okada def. 29 other men to win the RTP match

TNW World Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) def. TNW Cup '18 Winner Will Ospreay

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin

TNW Intercontinental Championship
Singles Match
Rusev (c) def. Dave Batista

TNW Pure Championship
Singles Match
The Undertaker (c) def. Chad Gable

TNW Women's Championship
Singles Match
Shayna Baszler (c) def. Millie McKenzie

PRE-SHOW: Special 'Young Lions' Match
Curt Hawkins def. John Cena

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road to Pain (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2019)   Road to Pain (2019) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2019)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The TNW Podcast S04, EP01 – Review на "Road to PAIN" 2019
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Road To Pain
» OPENING - ROAD TO PAIN `15
» ROAD TO PAIN 2015

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: