Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Halloween Havoc 2016

Go down 
+7
Independent
Nina
DakotaKaiCTRL
SevBoom
LegitBo$$
Scroller
GOAT
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyВто Окт 04, 2016 11:07 pm

Halloween Havoc - 29.10.2016
Theme Song - [The Birthday Massacre - Red Stars]
Място на провеждане - Cameron, North Carolina


TNW Halloween Havoc 2016 StjLJo3

Цитат :
Match Card:
ME: TNW Grand Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Kevin Owens

TNW World Heavyweight Championship
Steel Cage Match
Edge (c) vs. Sting

Fight Without Honor Match
Adam Cole vs. Seth Rollins

One On One
Kazuchika Okada vs. AJ Styles

TNW Women's Championship Match
Sasha Banks (c) vs. Bayley

Tag Team Championship
Three on Three Match
Dean Ambrose, Cesaro & Tyson Kidd (c) vs. The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson, Nick Jackson)

One on One 'Gold vs. Hair' Match
Kurt Angle vs. CM Punk

United States Championship Match
Rey Mysterio (c) vs. Marty Scurll

One on One Match
Charlotte vs. Becky Lynch

Cruiserweight Championship
Dolph Ziggler vs. Gregory Helms

One On One Match
Bobby Roode vs. Andrade "Cien" Almas

PRE-SHOW
One On One Match
John Cena Open Challenge
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6523
Age : 22

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 2:08 pm

Може да си давате прогнозите за турнира!
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:04 pm

ME: TNW Grand Championship Match Finn Bálor (c) vs. Kevin Owens
- Очаква ни стабилно ME. Косьо и Пеши знаят как да правят красиви мачове и дано този път да не е по-различно. Залагам защита от страна на Finn Balor!

TNW World Heavyweight Championship Steel Cage Match Edge (c) vs. Sting
- Джони както винаги ме впечатлява със своята игра и за това именно съм за него в този мач. Няма да лъжа Стинг просто не ми харесва и не ми е интересен за гледане, но въпреки това очаквам да спретнат много добър мач.

Fight Without Honor Match Adam Cole vs. Seth Rollins
-Ето този мач наистина ще си заслужава гледането и двамата са супер добри, но както винаги ще съм от страната на Ролинс.

TNW Women's Championship Match Sasha Banks (c) vs. Bayley
- <3

Tag Team Championship Three on Three Match Dean Ambrose, Cesaro & Tyson Kidd (c) vs. The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson, Nick Jackson)
- И този мач не си поплюва. Дано няма усложнения и да мине добре. Според мен победата ще е за Дийн, Сезаро и Кид.

One on One 'Gold vs. Hair' Match Kurt Angle vs. CM Punk
- Това ще бъде наистина добър и интересен мач, непременно ще го следя. Мисля, че победата ще е в ръцете на Кърт.

United States Championship Match Rey Mysterio (c) vs. Marty Scurll
-Мощно Шизо!

One on One Match Charlotte vs. Becky Lynch
- Играта на Беки въобще не ме е възхитила, личи си, че не е взета на сериозно, но това не важи за Ванко. Наистина му подхожда с Шарлът и мисля, че прекрасно я въздига. Тук съм победа за Шарлът.

Cruiserweight Championship Dolph Ziggler vs. Gregory Helms
- И тук се очертава интересен мач. Бих искала да видя Долф като шампион, но имам чувството, че победата ще е за Хелмс.

One On One Match Bobby Roode vs. Andrade "Cien" Almas
- Залагам на Roode, защото и без това хал хабер си нямам кой е опонента му.
PRE-SHOW One On One Match John Cena Open Challenge

-Нямам търпение да видя кой ще бъде опонента на Джони бой, според мен ще бъде доста добър мач и залагам победа за Джон СИНАА!

TNW Halloween Havoc 2016 11wd2jca9tgx


Последната промяна е направена от LegitBo$$ на Пет Окт 21, 2016 4:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:13 pm

Очаквам наистина слабо pay-per-view! Smile
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:20 pm

Just Севчо написа:
Очаквам наистина слабо pay-per-view! Smile

За къде без теб? На твое място щях да осъдя ония смешник дето му викаха lаiok.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:25 pm

Виктор Викторов написа:
Just Севчо написа:
Очаквам наистина слабо pay-per-view! Smile

За къде без теб? На твое място щях да осъдя ония смешник дето му викаха lаiok.

Ще искам обезщетение!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:32 pm

Очаквам добър турнир и стискам палци на bulltrusa да земе whc.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6523
Age : 22

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:37 pm

ME: TNW Grand Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Kevin Owens

- Не мога да повярвам, че ще се изправя срещу един от най-добрите играчи на TNW. Ще дам всичко от себе си във този мач. До колкото как се разви вражда, мисля че я направихме супер сега остана само мачът да направим супер.

TNW World Heavyweight Championship
Steel Cage Match
Edge (c) vs. Sting

- Най-после и Bultras-а получава шанс за ME титла. Този мач ще бъде много епичен според мен. I двамата са много опитни, но мисля, че победата ще отиде при JohhnyZ.


Fight Without Honor Match
Adam Cole vs. Seth Rollins

- Враждата между Цецо и Руслан се разви по-невероятен начин. На мен лично ми хареса как я направиха. И двамата са много класни играчи и според мен ще направят един грандиозен мач в който очаквам Seth Rollins да спечели.

One On One
Kazuchika Okada vs. AJ Styles

Мач между изгряваща звезда и един от най-великите играчи на TNW. Очаквам много силен мач и се надявам да го направят силен. Пожелавам успех и на двамата. Победител не мога да кажа, защото си нямам на идея от този мач кой ще спечели.

TNW Women's Championship Match
Sasha Banks (c) vs. Bayley

- Миа и Нинка са най-добрите във Women's дивизията. Враждата им започна много силно и я продължават много силно. Първия им мач на отминалия турнир беше много хубав и според мен ще направят още по-добър мач, в който Ninka според мен ще спечели.

Tag Team Championship
Three on Three Match
Dean Ambrose, Cesaro & Tyson Kidd (c) vs. The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson, Nick Jackson

- Още един страхотен мач и то за отборните титли. Цецо и Жони издигнаха дивизията, и според мен те ще запазят титлите.


One on One 'Gold vs. Hair' Match
Kurt Angle vs. CM Punk

- Разочарован съм и от двамата. И двамата се лигавят, и така не успяха да направят една приятна вражда. Ако, трябва да бъдем честни, то Сезо ще спечели според мен.

United States Championship Match
Rey Mysterio (c) vs. Marty Scurll

- Изобщо си нямам и на идея как се случиха нещата. Първо Дарка нападна Шизо и до там. От този мач не очаквам много, но според мен Шизо ще е правилния победител.

One on One Match
Charlotte vs. Becky Lynch

- Нямам да коментирам. Враждата въобще не се разви добре. Даже и не очаквам много от този мач. Победа за Becky.

Cruiserweight Championship
Dolph Ziggler vs. Gregory Helms

- Най-после титлата е заложена Сев и Цецо ще са хората, които ще направят този мач грандиозен. Дано титлата да отиде при човек, който ще я издига, за да бъде желана от всички.


One On One Match
Bobby Roode vs. Andrade "Cien" Almas

- Тук нищо не се случи. Andrade спечели после дойде Bobby Roode и му каза, че ще имат мач. От този мач очаквам победа за Roode.

PRE-SHOW
One On One Match
John Cena Open Challenge

- Кой ще бъде опонента на Cena? Аз знам кой ще е. И ще ви кажа, че този мач ще бъде страхотен.
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 4:55 pm

ME: TNW Grand Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Kevin Owens - Очаквам едно истинско МЕ! И двамата играта им е уникална и нямам търпение просто да видя какво ще се случи, но според мен на Финн му е рано да губи и ще запази.

TNW World Heavyweight Championship
Steel Cage Match
Edge (c) vs. Sting - Тук също очаквам доста добър мач. Честно казано смятам, че Острието ще запази, но играта на Стинг е наистана много добра за това не мога да дам прогноза на 100%.

Fight Without Honor Match
Adam Cole vs. Seth Rollins - Това ми е любимия мач от турнира. Бих се радвала ако можеше и двамата да спечелят, защото и на двамата игрите им са перфектни. На Руслан много, ама много му отива с Адам. Враждата им е изпипана до последния детайл и съм сигурна, че така ще бъде и на турнира.

One On One
Kazuchika Okada vs. AJ Styles - Други много класни играчи. Радвам се, че Сев се върна и то със Ей Джей. Окада още на миналия турнир ме впечатли много. Очаквам също интересен мач, но според мен Ей Джей ще спечели.

TNW Women's Championship Match
Sasha Banks (c) vs. Bayley - Не че съм егоистка, но враждата ни се получава наистина на ниво. Дори не очаквах толкова добре да ни се получи и ще видим какво ще стане на турнира.

Tag Team Championship
Three on Three Match
Dean Ambrose, Cesaro & Tyson Kidd (c) vs. The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson, Nick Jackson) - Тук нещата са също много интересни и нямам търпение да видя как ще се развие и този мач.

One on One 'Gold vs. Hair' Match
Kurt Angle vs. CM Punk - По самото име на мача си личи, че ще има защо да се гледа. Залагам на Кърт за победата.

United States Championship Match
Rey Mysterio (c) vs. Marty Scurll - Рей ще победи то си е ясно. Надявам се още дълго време да е с титлата, защото наистина се справя чудесно.

One on One Match
Charlotte vs. Becky Lynch - Шарлот е сигурна победителка, няма какво друго да кажа.

Cruiserweight Championship
Dolph Ziggler vs. Gregory Helms - Да си призная не съм следила много нещата тук и не мога да коментирам много, много. Залагам на Хелмс.


One On One Match
Bobby Roode vs. Andrade "Cien" Almas - Личи си че на WinchesterFTW наистина много му харесва да играе с Бобката, за това ще стискам палци за него.

PRE-SHOW
One On One Match
John Cena Open Challenge - Джонката също си го бива и според мен които и да е опонента му ще успее да го победи.
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 EmptyПет Окт 21, 2016 7:15 pm

Just Севчо написа:
Очаквам наистина слабо pay-per-view! Smile

Единственото, което ще направи ppv-то мощно е, че на 29-ти имам рожден ден! Искам хубава игра от всички, шампиона на Европа ви гледа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Halloween Havoc 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Halloween Havoc 2016   TNW Halloween Havoc 2016 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Halloween Havoc 2016
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2011
» TNWG Halloween Havoc 2015
» HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE
» Пресконференция преди Halloween Havoc 2011
» TNW Revenge 2016

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: