Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE  Empty
ПисанеЗаглавие: HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE    HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE  EmptyНед 19 Окт 2014 - 7:26

..
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE    HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE  EmptyВто 28 Окт 2014 - 16:40

Камерите заснемат Амброуз и Бланк в backstage след Главното Събитие на турнира, като Diva шампионката му дава "победоносна" целувка и тръгва на някъде, а Дийн поглежда към екраните и започва да говори:


HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE  Ererer


-Опитах се да ви предупредя какво се случва, когато се замесвате с някой от моя калибър. Може и да не съм от най-големите и най-силните типове, но със сигурност не съм някой посредствен жалкар, който си пропилява шанса, веднага щом получи огромна възможност да се докосне до славата и да покаже колко е способен пред целия свят. Не ми пука от това дали Бриско и Стайлс не са били на сто процента когато са се изправили срещу мен, това си е изцяло техен проблем. Имам всичко необходимо, за да се наричам все още Шампион, и ще продължа да издигам престижа на тази титла в ръцете ми, нещо, което само най-добрите могат да направят, и аз имам привилегията да съм един от тях. Но повярвайте ми, това не е края. Ще продължа да щурмувам над TNWG и нищо няма да ми се изпречи на пътя, докато не стана наистина НАЙ-ДОБРИЯ! Хаотичната ера на Амброус.....все още продължава!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
 
HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2014 - 25.10.2014
» HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.
» TNW Halloween Havoc 2016
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2011
» TNWG Halloween Havoc 2015

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Halloween Havoc 2014-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: