Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.  Empty
ПисанеЗаглавие: HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.    HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.  EmptyНед 19 Окт 2014 - 7:07

Opening Show with Eric Bischoff and Austin Aries.
Върнете се в началото Go down
Teller
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Teller


Location : Miami, Florida, U.S.
Join date : 06.07.2011
Posts : 1216
Age : 24

HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.    HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.  EmptyСъб 25 Окт 2014 - 22:42


В залата зазвучава позната музика, а именно тази на едно от най-новите лица на компанията Остин Ейрис!Какво страхотно начало на Halloween Havoc 2014..ето го и самия Ейрис.

HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.  102909Austin-Aries-Entrance1

Той излиза със скъпо сако и виждаме как започва да сочи тениската под него,на която пише "Eric Bischoff Guy".Виждайки това,публиката започва да го освирква с израза "You Sold Out" доста мощно,но той вади мазна усмивка и продължава да върви напред по рампата.Почакай малко,той се спира по средата на рампата и изглежда,че изчаква някого..Ето го и него,самият Ерик Бишоф.Ерик стига до Ейрис,заедно двамата се здрависват и продължават с badass-ката си походка напред по рампата към ринга.Стигат до ринга и в знак на уважени,Ейрис прави път през въжетата Ерик да мине,след което и Остин влиза в ринга.Двамата започват да махат на публиката,след което сядат на двата стола,които са наредени на ринга.Ейрис и Бишоф взимат два микрофона,споглеждат се и Остин дава думата на Ерик.

-Добър вечер!Драги фенове на TNWG,тук съм за откриването на Halloween Havoc 2014!Искам да ви обещая,че шоуто е гарантирано и този,който се опита да го провли ще си понесе последствията.Идвам тък специално с моят нов партньор,новоизгряващата суперзвезда-Остин Ейрииис!*публиката скандира You sold out!*Да..he sold out,но вие никога няма да бъдете това,което е той,вие никога няма да постигнете това,което е той..вие никога няма да имате неговата фигура или каквото и да е било друго!*Ерик се разгневява и дава думата на Остин*

-Лол,лол Ерик,не си струва да си хабиш нервите,заради тези,които не оценяват труда ти.*из нищото залата гръмва от освирквания за Остин,той изчаква да приключат и пак започва да говори*Е,това ли беше?!Това ли беше всичко,на което сте способни да ме освирквате,след всичко,което направих за вас?!?Не,не,не мисля,че това е правилното решение.По-скоро вие трябва да сте ми благодарни,че съм тук на този ринг,защото ако ме няма мен,TNWG е нищо!Но...не сме тук да говорим за мен,а сме тук да открием страхотния турнир Halloween Havoc 2014!Е,както знаете Ролинс и бившият ми опонент Едж ще изправят сили срещу новия отбор във федерацията - ДХ.Може би това ще е една от най-интересните части от турнира,дори и забележете,БЕЗ моето присъствие.Ще карам направо..вие-от ДХ,двамата сте едно нищо.Забога на кого му е нужно да гледа двама олигофрена,правещи се на забавни,а чувството им за хумор да бъде на нулево ниво?!Та,вие не струвате и цент,всички тези фенове с ваши тениски и други глупости са си дали парите напразно.Обещавам ви,че тази вечер в мача ви срещу Едж и Сет Ролинс ще лежите безпомощни в средата на ринга и няма да има къде да отидете!

Остин Ейрис се нагнетява и хвърля микрофона,след което двамата с Бишоф стават от столовете и си тръгват под бурните освирквания на публиката.
Върнете се в началото Go down
https://picasaweb.google.com/109072055099657802222/SethRollinsPa
 
HALLOWEEN HAVOC 2014 - Opening Show.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2014 - 25.10.2014
» HALLOWEEN HAVOC 2014 - BACKSTAGE
» TNW Halloween Havoc 2016
» TNWG HALLOWEEN HAVOC 2011
» TNWG Halloween Havoc 2015

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Halloween Havoc 2014-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: