Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW The Great Bulgarian Bash 2016

Go down 
+9
SevBoom
GodNikolov
Scroller
makaveli777
Cekoki
Rainmaker
The American Nightmare
Nina
GOAT
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyПон 29 Авг - 3:45

The Great Bulgarian Bash - 24.09.2016
Theme Song - [Buckcherry - Lit Up]
Място на провеждане - Tampa, Florida

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  9zhmpm7

Цитат :
ME: TNW CHAMPIONSHIP
TABLES, LADDES AND CHAIRS!

Edge (c) vs. Seth Rollins

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ???

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio

ONE ON ONE
Nikki Bella vs. Brie Bella

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ???

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley

ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns


Последната промяна е направена от ManCityFTW на Съб 17 Сеп - 13:16; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 12:10

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 12:37

ME: TNW CHAMPIONSHIP
TABLES, LADDERS AND CHAIRS
Edge (c) vs. Seth Rollins

- Мача на двамата най-проспериращи играчи през последната година! Джони води Цецо с една световна, сега играча със Сет Ролинс има шанса да навакса. Определено това ще е мача на вечерта, просто това е Dream мач! Какво като Острието държи титлата един месец? Двамата са равностойни и много надъхани, за това не мога да дам прогноза!

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada

- Мощна разбивация! Такъв мач се случва веднъж на високосна година! Puroresu мач на ринга на TNW, това нещо дори не съм го и сънувал. Двама от най-добрите японски кечисти, двама от най-добрите играчи във феда... Какво друго да очаквам, освен един много силен мач.

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode

- GRAND ТИТЛАТА! Виждате самите имена, които се бият, за да определят първият Grand шампион, какво ви говори това? Че Grand титлата излъчва шибан престиж, момчета. Мариан Николов срещу Константин Недялков, леле, само като спомена тези две имена настръхвам! И двамата имат много стаж натрупан по е-федовете и очаквам да се надиграват здраво, нещо подобно на ига на Шах. Прогноза? Победа за Finn Bálor.

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ???

- Няма какво много да се каже тук, освен, че оценявам отдадеността на отборните шампиони и старанието на Васко в ролята на Мат Сайдъл. Мача ще е стабилен, който и да е съотборника на Сайдъл, защото просто тези три имена няма как да направят лош мач на един ринг.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio

- Този мач си струва гледенето/четенето само заради Бога на кеча! Ще видите JBL да запазва титлата си, ако сте очаквали нещо друго, съжалявам, че сте разочаровани. Извивявам се за спойлера...

ONE ON ONE
Nikki Bella vs. Brie Bella

- Това ще е един много интересен мач. Първото PPV за Brie Bella, ако не се лъжа. Това е шанса тя да се докаже, това е шанса да покаже, че е достойна за титлата при жените, но срещу себе си има едно много тежко изпитание - Ники Бела. Ванко успя да постави на колене всяка дива, която се изпрачи на пътя му и успя да подобри рекорда за най-дълго държалия Divas титлата, а този мач и за него също е важен, защото може да го изстреля директно към Women's титлата.

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega

- Поради факта, че Young Bucks и Super Dragon да са вотри акаунти, не можеше да се очаква нещо грандиозно от тази вражда, но аз си мисля, че се получи много добре. Омега победи и тримата членове на Mount Rushmore и смятам, че отново тази вечер ще победи Дракона в този първи за TNW Gorilla Warfare Match.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels

- Искам да поздравя момчетата, имат невероятна химия по между си и се надявам с този мач враждата им да не приключи! Много приятно изненадан съм и от двамата, направиха най-добрата мъжка вражда  преди турнира, браво! Страхотно разказана вражда, която кулуминира в този невероятен Face off в последното шоу. Шон има една победа в актива си срещу шампиона, дали ще може да постигне дубъл и да се добере до вече много по-престижната Европейска титла? Не знам, не знам, ще трябва да гледаме и да разберем!

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ???

- THE KEVIN OWENS SHOW, BABY! Естествено, че знам кой е тайният опонент на Оуенс и ще ви кажа една тайна, той излъчва МНОГО класа зад клавиатурата. Скролъра показа невероятен израстък, много съм доволен от това момче и ако измъкне победа срещу този си съперник, то той ще се отвърди като топ играч! Само гледайте...

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley

- Едно огромно ЕВАЛА на двете момичета! Ето така се прави! Ако някой ще тръгва да оплюва, няма смисъл, защото просто всичко беше изпипано до всяка една тънкост. Огромен респект за шампионката, която писа пост с полузатворени очи, ето това е отдаденост. А за претендентката какво да кажа... Вие си я знаете, всичко което има да се казва за нея вече е изречено, но дали ще ни даде още поводи да я коментираме? След тази пре-доволна вражда, очаквам и един "пре-доволен" мач, между най-доброто момиче е-федър в последните две години и момичето, което показа тази година на всички, че ако имаш желание, то имаш и начин! Отново голямо БРАВО за тази вражда!

ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns

- PPV дебюта на TheOne в TNW, това ще draw-ва, момчета! Bultras си е един много стабилен играч, напълно подходящ да покаже на новият ни юзър как седият нещата във федерацията. Радвам се, че се разви тази вражда, макар и да нямаше много време за билд, тя е на една много добра тематика в стил "Entertaiment vs. Wrestling". Тук съм 50 на 50, не знам кой ще съумее да победи... Успех и на двамата!


Последната промяна е направена от ManCityFTW на Съб 17 Сеп - 13:16; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 12:43

ME: TNW CHAMPIONSHIP
Edge (c) vs. Seth Rollins -Двамата правят една наистина страхотна вражда! Имам големи очакваня за този мач и съм сигурна, че и двамата ще дадът всичко от себе си и им пожелавам успех.

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada - Тук също очаквам и двамата да покажат една достойна игра и нямам търпение да видя излизането на Shinsuke.

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode - Смятам че този мач и ме-то са равнопоставни. Тук играчите имат доста години опит и съм сигурна, че този мач ще е нещо невероятно.

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ??? - Не знам кой ще е съотборникът на Мат, но се надявам Сезаро и Кид да запазят титлите си.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio - Честно казано колкото и да се повтарям също очаквам много и от тук. Интересно развитие на събитията иии очаквам всичко да се случи.

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega - Не съм следила нещата тук много много, но като че ли играта на Kenny е малко по-добра от на опонента му, но ще видим.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels - Брет запазва със сигурност!

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ??? - Макар и да не знам кой ще бъде опонента на Кевин съм сигурна, че мача ще си струва.

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley - Милена е страхотна със титлата, но и на мен с Бейли ми се отдава доста. Надявам се мача ни да се получи добре и защо не да нямаме и нова шампионка?


ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns - Също интересна вражда. Ще очаквам да видя и този мач.

ONE ON ONE MATCH
Nikki Bella vs Brie Bella - Ванко си е класа, но Бри също набира голяма инерция и очаквам един доста добър мач между сестрите.
Върнете се в началото Go down
The American Nightmare
Superstar
Superstar
The American Nightmare


Location : БУРГАС
Join date : 20.11.2010
Posts : 125
Age : 28

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 12:56

ME: TNW CHAMPIONSHIP
Edge (c) vs. Seth Rollins
Кефи ме враждата на тези двамата доста надъхва ще е интересно какво ще направят на турнира.
Tоя мач с маси стълби и столове не беше добър ход от Сет, защо мисля така? Защото Острието има предимство и няма да е изненада за мен ако той победи за това залагам на шампиона Острието baby.

PURO RULES  MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada
Също много готина вражда нямах си никва идея къф е тоя инди мач, дето ще имат тези господа, но питах Rainmaker и той ми каза, че това е обикновен инди мач с време, лол. Eми ок, залагам на Окада.

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode
Тук вече ще има яко трепане Косио и Мариян са може би най-добрите играчи за този момент и ще е интересно също какво ще направят тези легенди. Очаквам много драма и много силни постове залагам на Боби РУУУУУУУУУУД.

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ???
Дарк защо ме прееба така брат срам да не съм те чул повече да говориш за отбор вече и така да кажа за мача съотборника ми повечето го знаят сигурно, но за тия който не го знаят ще са изненадани ще правим история и нека по добрия отбор спечели.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio
Бога на кеча! Според мен той ще запази.

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega
Кени омега ще победи дори и не знам ко представлява тоя мач индито, Бейби.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels
тук вече ще става мазало първата ми защита и то срещу Сърцеразбивача господин дегенерат Шон Майкълс според мен ще е успорвано не мога да кажа, че съм много сигурен, че ще запаза, защото Божо ме би веднъж и се доказа сичко може да стане за това очаквайте класика.

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ???
Залагам на ??? тайнствения противник ще бие тва е.

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley
Милена Банкс много се доказва с тая титла, но сега намери силен противник и ще и е трудно, но мисля, че тя ще даде всичко от себе си и ще смачка Нинка.

ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns
Дарка с Aron Rex бива даже доста добре играе личи, че има желание, но според мен Роман ще бие със уааааааааааааааааааааааааа Spearrrrrrrrrrrrrrr.

Brie Bella vs Niki Bella
Добра вражда, но тук мисля, че Ники ще бие убедително.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 13:00

ReBourne написа:
PURO RULES  MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada
Също много готина вражда нямах си никва идея къф е тоя инди мач дето ще имат тези господа, но питах Rainmaker и той ми каза, че това е обикновен инди мач с време, лол. Eми ок, залагам на Окада.

За какъв инди мач говориш въобще? Пурото няма нищо общо с инди. Wink
Върнете се в началото Go down
The American Nightmare
Superstar
Superstar
The American Nightmare


Location : БУРГАС
Join date : 20.11.2010
Posts : 125
Age : 28

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 13:03

Еми брат, това ми говори тоя мач както го виждам, така съм го коментирал.
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 16:25

ME: TNW CHAMPIONSHIP
TABLES, LADDES AND CHAIRS!
Edge (c) vs. Seth Rollins
Това ще е май петия турнир, на който Шибания Ролинс ще се бие за най-престижната титла и се надявам този път да е с успешен край за Ролинс, но каквото стане. Джони все пак е страхотен играч и се справя доста добре от самото начало.

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada
Няма какво да кажа толкова за този мач. Смятам, че ще има доста интересни моменти и в крайна сметка Окада бие.

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode
Двама доста опитни играчи, залога е доста голям все пак победителя ще е първия Гранд шампион. Трудно ми е да кажа кой ще победи, но виждам Балор като победител.

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ???
С Джони направихме доста голям мач на миналия турнир като отбор и не мислим да губим титлите още толкова рано, смятаме да ритаме задници.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio
Време е за Шизо да властва с някоя титла. Определено трябва да се получи стабилен мач и накрая победител ще бъде Мистерио.

ONE ON ONE
Nikki Bella vs. Brie Bella
Ники печели.

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega
Смятам, че победителя от този мач ще бъде Кени.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels
Доста вълнуващ мач. Иска ми се Божо да види най-после някоя титла, но пък в същото време ще е малко тъпо, ако толкова бързо Васко загуби титлата. Мисля, че Стрелеца ще бие някак си.

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ???
Не знам срещу кого ще се бие Оуенс, имам някакви предположения, но все пак не съм на 100% сигурен, но ако човека, който ще премери сили с Оуенс е този, който си мисля Оуенс го чака загуба.

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley
Доста интересна стана womens division-a. Определено завръщането на Нинка раздвижи нещата и много добре се развива враждата и с Мia. Все пак Банките в последното шоу постъпи подло като нападна своята най-добра приятелка. И Нинка и Mia са доста добри, но според мен Mia запазва титлата.

ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns
Рейнс се справя доста добре и според мен го очакват доста големи неща скоро в TNW и мисля, че побеждава в крайна сметка.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
makaveli777
Superstar
Superstar
makaveli777


Location : YVC
Join date : 28.11.2015
Posts : 412
Age : 24

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 18:03

ME: TNW CHAMPIONSHIP
TABLES, LADDES AND CHAIRS!
Edge (c) vs. Seth Rollins
-Цецо и Жони,заслужиха си мачът за титлата..Цецо се вързва с играта на Сет както и Жони с на Острието,ще гледам какво се случва в този мач задължително.Не мога да заложа на някой от двамата,играят равностойно.

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada
-Ебах тея китайци,мач карда само с тея се препълниха.Залагам на келнера,ако е някой от двамата.
Иконката на Поколени

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode
Ебах,връзкарите на едно място..Косьо държеше whc-то колко месеца,5 или повече.Мариан преди 1-2 месеца държеше UD,ебахти ташака.Другите ще си мълчат за този мач,но аз не мисля.Късмет и на двамата.


TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ???
-...

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio
Рей Чикерио,фаворит.

ONE ON ONE
Nikki Bella vs. Brie Bella
-...

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega
-Не знам кои са тея.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels
Не знам,рано е на Васето да загуби титлата,но дайте всичко от себе си за този мач,защото дивизията става интересна.

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ???
-Не мога да заложа,въпросителния усещам,че ще бъде класен играч..Не мога да заложа на въпросителния,като не знам кой е.Ел пистолеро.

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley
-Не съм запознат с женската дивизия,затова  не мога да избера някоя от двете.Късмет.


ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns

-Залагам на Бултраса,играе перфектно мачовете си,затова той ми е фактор.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  EmptyСъб 17 Сеп - 18:16

ME: TNW CHAMPIONSHIP
TABLES, LADDES AND CHAIRS!
Edge (c) vs. Seth Rollins -
Очаква се много добър ME. Враждата им не се получи никак зле, ще видим дали ще оправдаят очакванията за мача си. Фаворитът ми е Edge, тъй като мисля, че му е рано да губи световната титла.

PURO RULES MATCH
Shinsuke Nakamura vs. Kazuchika Okada -
Потенциален кандидат за мач на годината. Build-ът за враждата се получи страшно добре и очаквам "The Rainmaker" да върне Nakamura на мястото му.

TNW GRAND CHAMPIONSHIP
Finn Bálor vs. Bobby Roode -
Добър star power като за откриване на Grand титлата. Определено ще бъде доста оспорвано.

TNW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Tyson Kidd & Cesaro (c) vs. Matt Sydal & ??? -
Победа за Tyson и Claudio.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
John 'Bradshaw' Layfield vs. Rey Mysterio -
Да си кажа честно, не ми допадна смяната на Българската титла. Мисля, че е редно JBL да запази и вероятно малко по-късно Mysterio да грабне отличието.

ONE ON ONE
Nikki Bella vs. Brie Bella -
Сигурна победа за Nikki.

GUERRILLA WARFARE MATCH
Super Dragon vs. Kenny Omega -
First ever in TNW! Guerrilla Warfare! Очаквам двамата да се разбият в брутален hardcore мач, като предвиждам победа за Mount Rushmore.

TNW EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bret Hart (c) vs. Shawn Michaels -
Нещо не ми хареса особено изграждането на Bret като шампион, понатрупаха му се загуби и не мисля, че това е добре. Задължителна победа тук, иначе в противен случай цялата му инерция с "The Hitman" заминава на вятъра.

ONE ON ONE MATCH
Kevin Owens vs. ??? -
Победа за Scurll.

TNW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH
Sasha Banks (c) vs. Bayley -
Няма какво да се лъжем, двете се справят повече от добре. Много ми харесва играта им. Залагам на Banks.

ONE ON ONE MATCH
Aron Rex vs. Roman Reigns -
Тъй като Rex по всяка вероятност ще бъде сменен, победа за Roman.


Последната промяна е направена от Rainmaker на Съб 17 Сеп - 18:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW The Great Bulgarian Bash 2016    TNW The Great Bulgarian Bash 2016  Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW The Great Bulgarian Bash 2016
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» THE GREAT BULGARIAN BASH
» The Great Bulgarian Bash 2017
» The Great Bulgarian Bash (2018)
» Great Bulgarian Bash 2019
» Great Bulgarian Bash (2020)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2016-
Идете на: