Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG Summer Scream 2015

Go down 
+8
Dimarata
deren
FreeRiver
SevBoom
Nikki Bella
ShwN
Geor4
Teller
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Brie Bella
Superstar
Superstar
Brie Bella


Join date : 07.04.2015
Posts : 519
Age : 22

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty10/7/2015, 12:21

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe - Stone Cold запазва. lallllzzz
1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar - C'mon Brock. Very Happy
2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk - JBL запазва титлата си.
3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker - На Батиста му е рано да drop-не, so..
4. The Rock vs. Mr. Kennedy - Mr. Kennedy.
5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus`- Ники запазва титлата си! maika ti we
6. AJ Styles vs. Chris Jericho - AJ Styles.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty12/7/2015, 21:01

Промото на турнира е добавено, можете да дадете коментар и за него. Директен линк  - https://www.youtube.com/watch?v=Vvgd-A55JSY
А между другото, отправям един въпрос към всички, защото не знам колко сте заети и дали мога да разчитам,че ще бъдете тук седмицата преди турнира. Та, да бууквам ли някакво шоу следващата събота или тези двете, които вече направих да бъдат последните до ППВ-то? 
Върнете се в началото Go down
Парцалев
Superstar
Superstar
Парцалев


Join date : 13.07.2011
Posts : 273
Age : 27

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty13/7/2015, 12:33

- ExplicitVixen. написа:
Промото на турнира е добавено, можете да дадете коментар и за него. Директен линк  - https://www.youtube.com/watch?v=Vvgd-A55JSY
А между другото, отправям един въпрос към всички, защото не знам колко сте заети и дали мога да разчитам,че ще бъдете тук седмицата преди турнира. Та, да бууквам ли някакво шоу следващата събота или тези двете, които вече направих да бъдат последните до ППВ-то? 

Що не дръпнеш турнира за тая събота дето идва, и без това няма какво вече да се прави.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty14/7/2015, 15:21

Датата на турнира няма да се мести, защото една смяна сега ще рече, че ще имаме проблеми и със следващото ППВ /което, ако се загледате, е доста по-напред като дата/. 
Следващата седмица шоу няма да има, но понеже е Summer Scream т.е продукт уж с по-висок рейтинг - можем да пробваме отново пресконференциите. Ако не са полезни за всички, то поне 2-те вражди, които не са напълно билднати, ще се "разгърнат" повече. ;D


П.П - понеже няколко човека вече ми казаха, че не са виждали тема за пресконференции никога - давам насоки :
Върнете се в началото Go down
Loverboy
The People's Champion
The People's Champion
Loverboy


Location : Miami, Florida
Join date : 30.03.2015
Posts : 717
Age : 1024

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty14/7/2015, 15:48

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe -Това ще е един страхотен мач. Надявам се Stone Cold да запази своята титла и така мисля, че ще стане.

1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar -Това също не е за изпускане надявам се Triple H да вземе титлата, но мисля, че Брок ще създава проблеми така, че не се знае, но ще викам за Трите Хикса.

2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk -Надявам се Джей Би Ел да запази своята титла. Рано му е да я губи и все пак се представя много добре с JBL продължавай така!

3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker -Това ще е един невероятен двубой Батиста срещу Гробаря! Рано му е на Батиста да губи титлата, но Гробаря май ще направи това възможно, ще разберем на турнира.

4. The Rock vs. Mr. Kennedy -Мачът който очаквам с нетърпение. Каквото стане...стане!

5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus` -Хмм. Тук ще викам за Michelle McCool, но не се знае с тези сценарии...

6. AJ Styles vs. Chris Jericho -Ето още един мач който не е за изпускане надявам се Стайлс да спечели. Но не подценявайте Крис Джерико, все пак е доста добър, но Стайлс ще спечели.
Върнете се в началото Go down
http://stream1.gifsoup.com/view3/1142615/cody-rhodes-o.gif
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1644
Age : 24

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty15/7/2015, 12:36

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe - Ииии тримата са добри ,но борбата за златото ще е главно между Austin и Owens ,така че очаквам интересен мач ,но залагам на Викторов да запази.
1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar - Честно казано нямам идея кой от тримата ще си тръгне със златото,но нека кажемм .. HHH?
2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk - Мисля че този път Пънк ще успее да грабе победата.
3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker - Батиста запазва.
4. The Rock vs. Mr. Kennedy - Няма нужда да коментирам ,просто Кенеди е по-добрия.
5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus`- Мъчно ми е ,че избраха Мишелата ,а не Мелинка,но Ники ще запази според мене,още и е рано да губи ,нека се порадва на титлата докато все още Пейдж я няма. kikotq se
6. AJ Styles vs. Chris Jericho - Крисссссссссссссссс.
Върнете се в началото Go down
Teller
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Teller


Location : Miami, Florida, U.S.
Join date : 06.07.2011
Posts : 1216
Age : 24

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty17/7/2015, 14:51

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe - Доста непредвидим мач и все пак мисля, че Остин ще запази.
1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar - Ще викам за Морисън, но залагам на Леснар.
2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk -  Засега враждата им се развива идеално и очаквам JBL да продължи царуването си с титлата.
3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker - Батиста мощно.
4. The Rock vs. Mr. Kennedy - Роки много напредва, но и Кенеди не е за пренебрегване, точно затова ще заложа на него.
5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus`-  Викам си за Ники Бела и смятам, и че тя ще спечели мача.
6. AJ Styles vs. Chris Jericho - Надявам се Стайлс да бие.
Върнете се в началото Go down
https://picasaweb.google.com/109072055099657802222/SethRollinsPa
Гост
Гост
Anonymous



TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty1/8/2015, 14:10

Най-накрая можете да коментирате турнира нацяло! 
Върнете се в началото Go down
Loverboy
The People's Champion
The People's Champion
Loverboy


Location : Miami, Florida
Join date : 30.03.2015
Posts : 717
Age : 1024

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty1/8/2015, 14:22

ME : WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe -Мача ми хареса браво на Бриско супер мач.
1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar - Този мач не ми хареса въобще. Дори не можах да видя Брок Леснър.
2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk -Тук нямаше мач, но все пак ми хареса това което се случи ;д
3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker -Ъмм какво да ви кажа фантазиите на Вили.. Уж турнирът щеше да е 1 най много 2 дни! Но ето, че продължи седмица както и казах по-рано на скайп, но тя сигурно се е панирала, че сиг съм щял да спечеля титлата. (не мислех, че ще я спечеля, но поне щях да направя страхотен пост!) А тя каза на Дерен да пише и от къф зор? Няма значение радвам се, че си запази титлата. Той не е виновен, но ако Вили ми направи нещо такова докато играя със Скалата тогава вече ще стане лошо!
4. The Rock vs. Mr. Kennedy -Страхотен мач. Стана невероятно! Браво на Кенеди. Това е един от най великите ми мачове!
5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus` Ам не го следях много, но заради McCool погледнах тук и там и пак не ми хареса..
6. AJ Styles vs. Chris Jericho
Рано приключи, но все пак беше страхотен мач. Наистина ми хареса доста, прочетох го дума по дума и беше супер!
Върнете се в началото Go down
http://stream1.gifsoup.com/view3/1142615/cody-rhodes-o.gif
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty1/8/2015, 14:36

ME: WORLD CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - Stone Cold (c) vs. Kevin Owens vs. Jay Briscoe - Bravo!

1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar - Znachi ME-to moje da produlji sedmica, a macha za BG trqbva da bude prikluchen burzo. Shte ostana bez nikakuv komentar!

2. UNDISPUTED CHAMPIONSHIP - JBL (c) vs. CM Punk - Bravo!

3. HARDCORE CHAMPIONSHIP - Batista (c) vs. The Undertaker - Gore-dolu dobre!

4. The Rock vs. Mr. Kennedy - Bravo, nai-dobriq mach spored men!

5. DIVAS CHAMPIONSHIP - Nikki Bella (c) vs. Michelle McCool w/`The New Nexus` - A, takova.. ne mi se psuva!

6. AJ Styles vs. Chris Jericho - Bravo!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Summer Scream 2015   TNWG Summer Scream 2015 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG Summer Scream 2015
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)
» TNWG Summer Scream 2016
» TNWG Summer Scream (2014)
» Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
» Summer Scream 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2015-
Идете на: