Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty19/7/2015, 10:52

Писането тук не е задължително, но е опция, ако искате да развиете враждите си още малко. Или ако толкова ви липсва шоу тази седмица. ;D
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty21/7/2015, 03:08

Please welcome, The TNWG Hardcore Champion, Batista !
*Дейв се качва на сцената*

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  EzqKmPm
Преди да започна да говоря за турнира, бих искал да благодаря на всички вас. Вие сте феновете, които ме подкрепят всеки път когато изляза на ринга, радвам се, че в този момент стоя пред вас. Нека сега да говоря по същество. Както вие знаете на турнира Summer Scream ще се изправя лице в лице срещу така нареченият "Мъртвец". Дочух и прочетох доста коментари за това как аз съм щял да загубя златото си на турнира. Загубата на титлата никога не е бил вариант, аз не съм си представял загуба на турнира, за мен това е невъзможно. Истината е, че Гробаря е просто едно стъпало от стълбата, която ще ме изведе до върха. Вие може още да не го осъзнавате, но преди месец, когато станах новият Хардкор шампион, настъпи нова ера в тази федерация. Никой не може да ме спре в това да оставя отпечатъка си във федерацията. Нито Гробаря, нито Рейвън, нито Барет. Аз ще се превърна в най-великият Хардкор шампион, който тази федерация някога е виждала. Никой не може да ме спре. Това е просто началото на моето царуване като шампион. След този турнир, след по-следващия турнир, и дори след още по-следващият аз отново ще стоя пред вас като шампион. Повярвайте ми никой няма да промени това. За финал ще кажа, че на турнира ще докажа защо ме наричат "Животното", и също ще докажа, защо всички наричат съперника ми "Мъртвеца".
Радвам се, че бях с вас, до нови срещи.

*Батиста слиза от сцената*
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty22/7/2015, 16:09



SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  QmsrNrB

-Вижте! Не съм дошъл тук да целувам задниците на всички фенове както повечето кечисти в TNWG обичат да правят. Това, което искам, е да разясня нещо пред целия свят. Както вече повечето от вас знаят, моето име е Кевин Оуенс, а за онези, които все още не са информирани за това - да ходят да се крият в някоя пещера или да ходят да правят "пукница" в някой дрешник или "бардак", точно както така-наречения "главен продукт" на тази федерация. Но мен не ме интересува особено това как хората си пропиляват живота в днешно време. Тук съм да говоря за себе си, защото в моята гледна точка единствено аз съм от значение. Титлата ми не е "фалшива". Тя не е нещо, с което единствено мога да само се "хваля" пред останалите. Титлата ми има значение. Както повечето от вас забелязаха, миналия Rampage, аз защитавах "Истинската титла" срещу Джей Бриско. Което означава, че тя има качество, моята титла Е фактор! Фактор, който смятам да използвам срещу "шампиончето", който си мисли че изобщо ми пука за неговата "парцалена", вмирисана на бира титла, е сбъркал в сметките, защото не бих дал и жълти стотинки за нея. Ок!? Сега на ясно ли сме!? И не, не знам от къде се пръкна тоя "загубеняк", Джей Бриско. И още по-смешното е, не схващам как изобщо има още смелост да се появява пред екраните, защото той вече НЕ Е ФАКТОР! БРИСКО ЗАГУБИ ОТ СТОУН КОЛД НЕ ВЕДНЪЖ, А НЯКОЛКО ПЪТИ, и ако си мисли, че ще му се дават още шансове, сериозно има нужда от ПСИХИАТЪР. От както се появих в TNWG, аз винаги спазвах обещанията си, за да стигна до тук, аз се бих и разнищих всички, които ми се пречкаха, дори и онези които не го осъзнаваха. Джей Бриско постъпи много долно, като наговори разни неща срещу мен на "селяшкия" си, "нацепен" акцент. Имам предвид, не че схванах изобщо какво говори, и не съм сигурен дали той самия знае на кой свят се намира, но това съвсем скоро ще го прозре - когато ЗАГУБИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ на Summer Scream. Този път Бриско трябва да си пази клошарския задник не само от Стоун Колд, но и от мен, защото мога да ви уверя, че ЩЕ ГО УНИЩОЖА за където ме прецака за пореден път! Но да ви кажа честно, НЕ ми пука за Бриско! ТИТЛАТА НА СТОУН КОЛД Е САМО МОЯ И НИКОЙ НЯМА ДА ОТНЕМЕ ОНОВА, КОЕТО МИ СЕ ПОЛАГА!!!!! Веднъж взема ли златото ти, Остин, МОЯТА ТИТЛА ЩЕ СТАНЕ "СВЕТОВНАТА ТИТЛА" на TNWG. А ти може да си ЗАДЪРЖИШ ПАРЦАЛИТЕ И СЪС ВСЕ ТЯХ ДА СЕ ОМИТАШ ОТ МОЯ РИНГ, ЗАЩОТО ВЕДНЪЖ СТАНА ЛИ "СВЕТОВЕН ШАМПИОН", НА НЕГО ЩЕ ИМА МЯСТО САМО ЗА МЕН!!!!!!

AND THAT'S THE BOTTOM LINE.....
BECAUSE THE "REAL CHAMP" KEVIN OWENS SAID SO!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty22/7/2015, 17:10

- И сега моля посрещнете, The Phenomenal AJ Styles!


-Ей Джей,чувствате ли се готов психически и физически за мача си срещу Крис Джерико ?

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Press-conference

-Дали съм готов..? Ти гледаш ли изобщо моите мачове шибан смарк ?! Аз съм готов винаги на 100% за всеки мач,в който участвам. Крис не е готов за мен,защото той не знае на какво съм способен и какво ще му причиня! Бил съм много пъти в тежки и трудни мачове като този,но винаги намирам начин да си тръгна като победител, и тези неделя няма да е различно. Крис Джерико,няма този опит който аз имам. Участвал съм в дозина федерации сред които и в Япония и всички знаем колко нещастни hardcore копелета са там. Сигурен съм,че този опит ще ми помогне да надделея в срещата и да накарам Крис да лежи в кървища,докато аз стоя над него с гордо вдигната глава.Всички знаят каква легенда е Крис Джерико..е време е този наперен педераст да бъде поставен на място и да не търси spotlight и да не се меси в работата на други!  Това не е някое модно предаване за роклички..или фалшив кеч,това е TNWG, The Best срешу The Phenomenal!  

Стайлс слиза от сцената под мълчанието на феновете, след което се връща в backstage area.


Последната промяна е направена от DamyanBITW на 22/7/2015, 23:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty22/7/2015, 21:18



SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Konferenciq1

- Тук съм не за да ви питам разни глупости, но все пак.. are you ready!? OKAY, ТОВА НЕ Е TNWG UNIVERSE, НО ЩЕ ПОПИТАМ ОТНОВО! ARE.. YOU.. READY FOR SUMMER SCREAM!?!?!? Не знам дали сте готови за Summer Scream, защото в момента се хилите и не отговаряте, но мога да ви кажа кой е готов. Triple H е готов. Не знам дали онова модно гуру е готов. Не знам дали онази буца мускули, която не може да се помръдне в кенефа от мускули е готова. Но знам, че Triple H е готов. Знам, че "The Game" е готов и е организирал играта трудни за и трима ни. Играта на Summer Scream няма да е лесна, но ще ви кажа кое друго няма да е лесно. Няма да е лесна победата, защото тя ще е извоювана с чест, а едва ли Morrison и Brock са чували за тази дума, но аз съм чувал за нея. Аз я носа вътре в себе си. Тя е ето тук. Честта е в лявата ми гърда. А за да Morrison или Brock извоюват победа. Трябва да стигнат до мен.. и да я изтръгнат от мен. Това не го препоръчвам на никого, защото ако се опиташ да повалиш "The Game" и не успее, той поваля теб. Ако се опиташ да удариш "The Game" и не го свалиш, той ще те удари два пъти по-силно. А ако опиташ да тушираш "The Game" и не успееш трябва да се молиш на Господ за да "The Game" не ти изтръгне главата. Всъщност чакайте малко, чакайте..

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Konferenciq2

-.. Изчакайте, ха-ха. Кой за Бога е Brock Lesnar! Една мишка! Един страхливец! Brock, ако беше и с капка по-смел, щеше да се качиш на ринга и да ми ступаш дъртия задник преди няколко седмици, но не, ти реши да отстъпиш и да се скриеш за онзи "Морж", Paul Heyman, който също като теб не е способен да се мърда, но корема му зад, който винаги се криеш! Ти винаги си бил една мишка! Не ми пука, че си се бил за UFC, защото там ти спукваше, но и теб те спукваха! Както Overeem те размаза преди няколко години! Мога да изброявам още, но не си струва. А да, за малко щях да забравя. Два дни след турнира, аз имам рожден ден. И, когато победя, точно така, чухте ме! Когато победя и титлата се върне на мястото си и нея ще черпя с тортата, ха-ха-ха! Шегата на страна, сериозно ви говоря! Е, не знам какво друго мога да кажа. Поприказвах ви. Ще си видим на Summer Scream, но ще ви питам последно! ARE YOU READY, ХА-ХА!!!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty24/7/2015, 10:09


SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Das

-Е, дами и господа, броени часове... The Best vs The Phenomenal.. Харесва ми, Styles... Броени часове, докато поставя нехранимайкото на мястото си! Стайлс, ти сам пожела да се стигне до тук.. Ти сам пожела да се биеш с ''The Best In The World'' в ''First Blood Match''.. Не знаеш какво си пожела.. Сам се вкара в най-големия ти кошмар, Ей Джей.. И ти много добре го знаеш, знам също и че ще опитваш всякакви мръсни номера срещу мен, но те няма да сполучат.. И двамата сме велики кечисти, и двамата заслужаваме да сме тук, защото сме научили толкова много и сме печелили много титли особено тук. И двамата сме бивши световни шампиони, но ти просто се мислиш за най-великия което по-късно ще ти коства целия мач, обещавам ти! А какво искам след като победя AJ Styles ли? Разбира се, че Chris Jericho иска отново да е на върха.. Естествено, че Chris Jericho ще иска да мачка всеки абсолютно всяка седмица в Rampage и Madness.. Естествено, че най-добрият иска най-доброто за бизнеса, а именно - Световната Титла.. Леден, всички знаем че ти си един пенсионер, който само гледа всяка седмица със своя Иди.. така де, шефа Бишов да се измъква и да печели всеки мач.. Лично аз се надявам Owens и Briscoe да ти сритат дебелия задник в Main-Eventa, и да загубиш.. Но отидохме доста напред, така ли е? Стайлс, ще кървиш, много добре го знаеш, уплашен си от мен и го виждам.. Ти няма да успееш. Просто вече си един страхливец, който не става за нищо освен да се отваря, а TNWG не заслужава такива келеши! TNWG заслужава велики кечисти като Jay Briscoe, Kevin Owens, Seth Rollins, да не забравя и ''The Best Wrestler In The World'' - Chris Jericho! AJ, after Summer Scream, you will be NEEEEEVEEEER, EEEEVEEER.. THE SAME... AGAIN!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)    SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)  Empty

Върнете се в началото Go down
 
SUMMER SCREAM 2015 - PRESS-CONFERENCE (20.07 - 24.07)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNWG Summer Scream 2015
» Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
» Summer Scream 2011
» Summer Scream 2023
» Начало на Summer Scream

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Summer Scream 2015-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: