Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6539
Age : 22

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty10/7/2016, 01:44

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty21/4/2017, 12:45

Както обещах, ще влизам всеки петък, за да поглеждам шоутата.

Направих грешка, че влязах толкова рано, защото три от мачовете не са изиграни, като два от тях не са започнати. Много разочароващо.

Хареса ми опенинга на шоуто, който беше страхотен и всички си изиграхи ролите перфектно. Другото което ми направи впечатление е мача на Юлиян и новия с Найто. Направиха много стойностен мач като за шоу и ми харесва странния, нов и свеж стил на Найто, който пише и коментира с Мелцър и Алварез. Хареса ми и целия сегмент с Окада и Сид, като е интересна идея това Окада вече да е научил английски, шапки долу за Кални! И последно, но не на последно място... Викторов намери своят кечист! Уникално се представя с Боби Рууд, като четох постовете му така както в опенинга, така и текущите му в мача с интерес.

Малко слаба активност, имайки предвик, че е петък, а два мача на са започнали, но като цяло добър буукинг. П.С. ъпдейтнете картинката с шампионите.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6539
Age : 22

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty24/4/2017, 17:55

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty24/4/2017, 20:50

Opening with the Owner of TNW - Shane Mcmahon
- Голяма изненада беше честно не очаквах патрона да бъде уволнен жалко, но също така и не очаквах и другите хора в сегмента като Дийн Амброус радвам се, че издига престижа на Титлата на Щатите eвала за клето хубаво отваряне на шоуто се получи браво на всички.

Segment with Kazuchika Okada
- Искам да си призная нещо изчерпан съм със Сид от към идеи следете мисълта, но това не значи, че няма да дам сърцето си в тази вражда винаги съм искал отново да изпитам тръпката да съм във вражда с правача на дъжд помня миналата година, когато му взех Европейската титла само, за да я дропна на Божо 2 месеца по-късно заради глупости, но този път няма титли този път ще се види наистина кой е по-добър и силно се надявам екипа да види това и да рефва справедливо, защото става страхотна вражда.

1. Austin Aries vs. ???
- Без коментар несериозна работа.

Retirement Speech with Rob Van Dam
- Отиде си една легенда от ринга Роб Ван Дам много ме кефеше и Сезо можеше много да постигне с него ако му бяха дали възможност, но щом така е решил нека го махне може пък да вземе някой и да вземе някое постижение, защото наистина заслужава.

2. The Undertaker vs. Bray Wyatt
- Отново не сериозна работа това момче дето играе Гробаря трябва малко да по-пише не става само с гифове трябва и текст.

Miz TV with the new Grand Champion - Roman Reigns
- Изненадващо поява от Самоа Джо изненадан бях, че Сезо точно него все и към тоя коментар допълвам и към по-горе дето писах за Ван Дам интересно ще ми е дали най-накрая Сезо ще получи Шанс за Гранд титлата която толкова силно има само времето ще покаже.

3. Cody Rhodes vs Sami Zayn
- Страхотен мач стана хареса ми и Зейн и Коуди Роудс браво на тия момчета пълнят ми душата, но ми се струва, че стила на Коуди прилича много на моя стил дали пък това момче не ме копира това само може да ме кара да се чувствам горд браво и на двамата страхотно беше всичко и накрая и намесата на Зиглър беше черешката на тортата.

Segment with Chris Jericho
- Хубав сегмент стана доста се постараха и Джерико и Ролинс и бих искал да ги гледам още веднъж в мач.

4. Finn Balor vs. Tetsuya Naito
- Страхотно просто тоя с Найто просто ми напълни душата тоя човек е направен за е-федове просто така му се отдава Фин Балър също беше добър идвамата много израснаха евала момчета.

Backstage Segment with Sasha Banks and Bayley
- Хубав сегмент беше хвърлих едно око.
Backstage Segment with ???
- Хубав сегмент на Джони З мисля, че трябва да бъде взет за първи Акаунт
5. Charlotte vs. AJ Lee - Rematch for the TNW Women's Championship
- Екстра мач се получи разбира се очаквана победа за Шарлот, но общо взето добре се справиха.

Segment with Nikki Bella
- Памелска доста добре играе Ники Бела, но според мен трябва да си смени дивата щото мисля, че скоро няма да и дадат пуш с Бела тва си е мое мнение.

ME: Dean Ambrose vs Bobby Roode - Winner will face Kevin Owens for the World Heavyweight Championship at Mayhem

- Перфектен мач с това мога да кажа за тоя мач всичко беше изпипано до край евала и на двамата супер беше браво, браво и още браво Викторов с Рууд кърти отдава му се и го усеща заслужено отиде победата при него, след намесата на Милена Пънк от която бях много изненадан колко добре играе с Пънк.

Общ коментар за шоуто- Супер Шоу се получи на мен ми хареса всичко нека продължаваме в същия дух и да сме все по-надъхани за игра.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty29/4/2017, 00:58

Постчинко тази седмица... Доста второстепенни акаунти са замесени в шоуто. Според мен трябва екипа час по-скоро да се отърве от отборната дивизия. В девет от темите видяхме намеса на второстепен акаунт, като дори шоуто бе оглавявано от такъв и то от момиче. Дано това да е само за това шоу, защото според мен няма смисъл да се бууква така. По-добре според мен е да се сложат достатъчно теми, за да участват предимно първи акаунти и да кажем максимум 3-4 второстепенни.

Впечатление ми направиха Васко и Кални, които правят враждата на месеца, поне за сега. Ще видим как ще процедират другите две главни, Ambrose - Punk и Roode - Owens. Мая се набива на очи с Пънк, личи й че се старае, като дори на някои места се е престарала. Не мога да преценя още, защото има малко каша там, враждите са замесени една с друга. Като цяло доста по-слабо шоу от предната седмица, дано в Събота видим отново шоу на ниво!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6539
Age : 22

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty29/4/2017, 21:23

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3425
Age : 31

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty29/4/2017, 23:38

Колкото и да не ми се иска да го призная whc картинката е пренатоварена. Ясно ни е, че Пънк, ще получи мач срещу Дийн, но при цялата тази история се губи престижа на US титлата. Разбирам, че искате да вкарате колкото повече хора в whc историята за да потвърдите мотото, че давате шансове на повече хора за главната титла, но в момента се получи една история тип: Не успяхме за Световната, да се бием за US титлата. Мача Дийн-Пънк спокойно можеше да е non-title, защото просто титла не е нужна в тази вражда, а за сметка на това Щатската титла можеше бъде изграждана на по-голяма свобода. Трябва да се направи така, че титлата да бъде желана, а не да е просто там за да вдига залога на мача.
Точно с това се справят Шизо и Цецо. Те показват, че биха се избили за това злато, но просто ... просто мисля, че всичко трябваше да приключи на Болка. Ясно е, че двамата искат да направят вражда на годината, но ето, че се стига до включване на второстепенни акаунти за да може да има нещо ново и свежо във враждата. Нямам си на идея, кои са тези играчи зад  Dune и Bate, но съдейки по гифове и по игра смея да твърдя, че са опитни играчи (Най-вероятно Цецо и Шизо) Мисля, че щеше да е добре за развитието на форума ако млади играчи биха записали(дори като 2ри акаунти) тия сексита. Оценявам труда на Шизо и Цецо и това, че се опитват да държат IC дивизята свежа и независима, но смятам ,че вторите акаунти идват малко в повече. (Все пак, втората най-добра вражда за момента)
Най-добрата вражда разбира се е Сид-Окада. Непобедимия Сид(който беше победен, но както и да е ) срещу Окада, който успя да надделее над вечния си опонент Стайлс. И двата образа изглеждат силни и враждата се играе правилно, единственият минус е , че вече знаем как всичко приключва.
Безспорната титла се развива добре. Сезо пасва перфектно там и е с избрал перфектният кечист. Няма да се изненадам ако шокира TNWG universe спечелвайки титлата на първия турнир след победата на Сев.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty6/5/2017, 11:54

Доста неактивно издание на Rampage. Не мога да кажа нищо за шоуто, защото почти нищо не е изиграно.

Все пак, хвала на Рууд и Оуенс, че спасяват положението! Пеши в момента е най-добрия играч на TNW и е в топ форма! Определено е интересен за гледане със Световната титла и се надявам да я държи поне още 5-6 месеца.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty20/5/2017, 21:29

Честито на Васко, най-накрая го направи... Най-накрая той стана "най-големия". Заслужаваш го, Васко, наслади се на пояса! Сев разочарова не само мен, ами и цялото TNW с постъпката си. Показа какъв е всъщност. Показа, черно на бяло, че не приема загубите като мъж.

Другото което ми хареса от шоуто са промотата на Рууд и опенинга. Кални и Рууд определено ще направят страхотна вражда, като вкарването на два отбора е много добра идея и определено съм заинтригуван от това което ще се случи.

Намери се човек, който ще наследи играта ми с Кени Омега... Момчето се старае, чел съм му някой постове и има доста нестандартна игра, напомня ми за Дарка, но само, че е една идея по-грамотен. Явно нещата вървят към реванш между Омега и Амброус, като Омега спомена на няколко пъти предния им мач, добре е, че Бачи Манчи го е подсетил.

Едно нещо ме подразни в шоуто... И то е отборния мач. Погледнете само излизанията на трима от четиримата участници в мача. Това са първи акаунти, като изключим Накамура. Срамота.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 22

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty21/5/2017, 11:11

Най-големия е само един... И това е Sev Boom!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 32 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 32 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» 1. Opening Show: Sting makes his big return to RAMPAGE SATURDAY NIGHT~!
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: