Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
АвторСъобщение
lorda1234
New User
New User
lorda1234


Join date : 08.08.2010
Posts : 78

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty11.05.11 22:46

Коментирайте шоуто от 11май 2011
Върнете се в началото Go down
lorda1234
New User
New User
lorda1234


Join date : 08.08.2010
Posts : 78

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty12.05.11 16:36

Мисля, че се получи едно добро шоу.От моя мач останах доволен единственото , което не ми харреса беше, че опонента ми преиграваше.Българина е здрав кечеист не ,,high flyer", той не може с две ръце да направи салто,а пък с 1 е невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty12.05.11 17:12

И според мен много добра игра на всички, чакам мача на дивите, но предполагам че ще стане добър. Наистина се получи едно прилично добре шоу. А и да отговоря да Сабу - първо това че ти е такъв коментара не означава, че не си ми чел постовете. 1 - во аз в последният си казах че се преструвам, а и защо да не може той е доста атлетичен аз съм си писал с него и знам възможностите му...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty12.05.11 20:22

Писал...никой не го е виждал Миро още ,че да знае възможностите му.Като гледам по размерите му смятам го за атлетичен но не в стил да се мята от въжетата като spotguy ..по-скоро техничен.Та да отидем към нещата,Мейн евента се получи много добре,със сигурност ще остане в историята на е-феда.Дано от Стинг стане нещо ,мисля ,че има хляб в него.И Сабу и Миро играха много добре,поздравлявам ги.Харесва ми и напредъка на Шеймъс.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1240
Age : 27

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty12.05.11 22:56

Като цяло горе долу добре...Мейн евента пак се развали :@ А в моя мач е ясно че с Леснар не ми върви а и бях натоварен да чакам и да правя пост за МEto за да го спася правих рейтинга и програмата ми за шоуто беше претоварена ...Едно от най-слабите шоута през годината :X ;[
Върнете се в началото Go down
lorda1234
New User
New User
lorda1234


Join date : 08.08.2010
Posts : 78

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty17.05.11 9:44

Коментирайте шоуто
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty05.06.11 23:30

Вашите коментари за 5 юни.Виждам подобрение в коментирането,ще се зарадвам и ако тази седмица бъде пак така.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
jon_4
Superstar
Superstar
jon_4


Join date : 27.05.2011
Posts : 102

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty09.06.11 19:52

За шоуто - ммм бива ;д
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty09.06.11 20:01

Шоуто спечели вниманието ми и беше доста приятно за четне изненадан съм приятно. Очаквам силни шоута за напред и същата редовност както преди браво на TNWG!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
FørbiddenEnÐ
Superstar
Superstar
FørbiddenEnÐ


Location : Plovdiv
Join date : 19.06.2011
Posts : 321
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty20.06.11 16:36

Шоуто се е получило добре като цяло.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 17 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Резултати
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: