Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари

Go down 
+51
Yuliyan
Rainmaker
Scroller
Nina
deren
makaveli777
JohnnyZ
SevBoom
KiNg_SiZe
Dimarata
Sashundera
That's Not Cool
BadKitty
Don't cross Rhodes!
GOAT
Rage
FreeRiver
Geor4
DakotaKaiCTRL
Nevermore
ApexPredator
John_Litka
Daniels-4-Ever
FørbiddenEnÐ
jon_4
lorda1234
DamonX
hedshot
Extreme'Diva
Petioo09
sangrr
suicide12345
Just.Eve
denkatar
- MickieJames
BlueStahli
The "1948" One
......
Tiffany
billy_kidman
Jigsaw
The_Sexiest_Of_Sexy
KAZARIAN
...Maria_Kaneliss...
znakaProductions
True-Legend
- ExposedBeautie.
RVD
TheWWEFan28
PepsiMan
Baevtista
55 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty24/7/2011, 22:06

Може да коментирате шоуто от 23.07.2011.
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty24/7/2011, 22:30

Враждите се оформят и завещават EPIC шоу на PAIN II !!!
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty11/8/2011, 15:36

Може да коментирате шоуто от 10.08.2011.
Върнете се в началото Go down
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 10:35

Нека да върнем коментарите:КОМЕТИРАЙТЕ ШОУТО ОТ 4.11.2011.ЕТО ЕДИН ШАБЛОН ЗА ПО-МЪРЗЕЛИВИТЕ.

Face To Face Segment between Chris Hero and Chris Jericho

1. The Miz vs. Justin Gabriel vs. John Morrison (c) - HARDCORE CHAMPIONSHIP.

2. Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler - Normal Rules.

Opening Show for Friday Night Rampage

4. Randy Orton Makes An OPEN CHALLENGE ..

Backstage Interview with David Otunga

5. Scott Steiner vs. Chris Hero (c) - REMATCH. BG CHAMPIONSHIP.

Segment with Davey Richards

Segment with the COO - Triple H ..

ME : CM Punk vs. AJ Styles - NON TITLE MATCH.

ОБЩА ОЦЕНКА:
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 14:07

Face To Face Segment between Chris Hero and Chris Jericho

1. The Miz vs. Justin Gabriel vs. John Morrison (c) - HARDCORE CHAMPIONSHIP. Като цяло това въобще свърши ли ? Получи се много тъпо! Титлата трябва да си остане при Джон Морисън , това му е едва първата защита!

2. Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler - Normal Rules. - Много добър мач! И двамата се раздадаха но видяхме че Рей Мистерио успя да надвие Долф Зиглър, жалко бях за Зиглър но Рей, показа че има потенциал!

Opening Show for Friday Night Rampage - Много добре, но нямаше да е зле да се намеся и аз с моят човек, но и така се получи добре.

4. Randy Orton Makes An OPEN CHALLENGE .. - Хм, като цяло ми харесва как бива развиван образът на Ренди Ортън, това е старият Ренди - "The Legend Killer" харева ми много че Ренди бива развиван по този начин! Добре се получи отново.

Backstage Interview with David Otunga - Определено беше на ниво това интервю!

Segment with Davey Richards - Той го направи по-рано но пък го прочетох пръв и мога да кажа че си заслужава да се прочете и да вземете пример от този сегмент - Много е добър!

Segment with the COO - Triple H .. - Мисля че се получи гледам да направя най-добрата история за тази година , въпреки че е доста късно! Smile

ME : CM Punk vs. AJ Styles - NON TITLE MATCH. - Както видяхте, мача на вечерта! Много добър мач! Яд ме е че поста на Гоер4 , бе загубен може би щеше да си грабне победата с него но все пак се случват и подобни работи. Все пак видяхте че Пънк спечели и има право на шот! Бих искал да се намеся но за жалост нямах правото! Бях измислил нещо което щеше да се хареса. После Си Ем Пънк когато говорише беше изключително тъпо , защото Си Ем Пънк гледам че ще го кара фейс, пък говорише като здраво стъпил на краката си, хийл.... Както и да е все пак добър мач!

ОБЩА ОЦЕНКА:9/10

Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3062
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 14:25

Face To Face Segment between Chris Hero and Chris Jericho
- Много добре се получи и се надявам също така и враждата да се получи добре. Smile

1. The Miz vs. Justin Gabriel vs. John Morrison (c) - HARDCORE CHAMPIONSHIP.
- Без коментар.

2. Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler - Normal Rules.
- Добра игра показаха и двамата но Рей заслужаваше повече победата тъй като изпусна мача на турнира и не можеше да се върне и веднага да падне.

Opening Show for Friday Night Rampage
- Добре се получи..

4. Randy Orton Makes An OPEN CHALLENGE ..
- Можеше да стане и по-добре.

Backstage Interview with David Otunga
- На добро ниво беше това интервю жалко, че Rage пуска тоя талант Отунга.. Smile

5. Scott Steiner vs. Chris Hero (c) - REMATCH. BG CHAMPIONSHIP.
- Поредната класика която направихме с hedshot разбира се изобщо не ми се играеше но се радвам, че се получи мача Smile

Segment with Davey Richards
- Еми кво мога да кажа освен скоро да очаквате голямо завръщане на Дейви.

Segment with the COO - Triple H ..
- Доста добре се получи и този сегмент.

ME : CM Punk vs. AJ Styles - NON TITLE MATCH.
- Еми кво да кажа целта беше Geor4 да избегне 3ти пост иначе се надявам скоро да имаме нов шампион на компанията! Smile

ОБЩА ОЦЕНКА: 9.5/10
Върнете се в началото Go down
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 17:34

Face To Face Segment between Chris Hero and Chris Jericho -Добре стана още е рано да се каже като цяло но започна добре build-up-а,ако се стигне до мач между двамата както и очаквам ще е интересно.

1. The Miz vs. Justin Gabriel vs. John Morrison (c) - HARDCORE CHAMPIONSHIP.-Мача не се получи въобще,пък дори не се и изигра.Малък провал,но все пак титлата е в Морисън както трябва и да бъде

2. Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler - Normal Rules. -Доста добър мач,доста добро развитие показват,а и играят с хъс.Много добре се представиха нищо чудно да видим и по-значими вражди и на двамата

Opening Show for Friday Night Rampage -Добре почти супер.

4. Randy Orton Makes An OPEN CHALLENGE .. -Ами добре кратичко,но айде става харесва ми развитието на Ортън

Backstage Interview with David Otunga -Много добре

5. Scott Steiner vs. Chris Hero (c) - REMATCH. BG CHAMPIONSHIP.-Дори и мачът да не беше на нивото на Ме-то или на Рей и Зиглър на мача ние обрахме шоуто :Д.Незнам дали има въобще някои,който е мислел,че човекът с маската е Букър.ОТБОРНИТЕ ТИТЛИ ЩЕ БЪДАТ НАШИ!

Segment with Davey Richards-Супер ето един много добър пример за не много дълъг сегмент.

Segment with the COO - Triple H .. -Добре малко изненадващо с Келино добре.

ME : CM Punk vs. AJ Styles - NON TITLE MATCH. -Мача на вечерта,няма да споря.Добре се получи добра игра,но много недовършен край.Трябваше поне мъничка схватка или момент между двамата

ОБЩА ОЦЕНКА:9/10 добър Rampage
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 17:56

Face To Face Segment between Chris Hero and Chris Jericho
Много добре се получи на мен ми хареса.

1. The Miz vs. Justin Gabriel vs. John Morrison (c) - HARDCORE CHAMPIONSHIP.
Не мога да коментирам нищото.... :Д

2. Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler - Normal Rules.
Добър мач, няма да го коментирам да не стане някой гаф.

Opening Show for Friday Night Rampage
- Абе много не ми хареса. Аз не можах да го направя като хората, защото трябваше да стана колкото се може по-бързо, за да започнем мача. А и появата на Миз не успя да се развие много, много.

3. Randy Orton Makes An OPEN CHALLENGE ..
- Кратък мач, иначе King-a от де се сети за тоз талант. :Д

Backstage Interview with David Otunga
- Смятам, че добре го направих.

5. Scott Steiner vs. Chris Hero (c) - REMATCH. BG CHAMPIONSHIP.
- Личи се че много, много не им се играеше, но все пак успяха да го направят мача на едно добро ниво.

Segment with Davey Richards
- Много добре стана тоя сегмент и надявам се оттеглянето на Ричардс да не е за дълго.

Segment with the COO - Triple H ..
- Аз сегментите на sangrr с HHH съм се отказал вече да ги чета, все едно гледам WWE още един път. Не разбирам толкова ли е тъп и не може да измисли нещо свое или смята нас за тъпи и пише неща дето са се случили един ден преди сегмента му в WWE. Нека все пак му напомним че ние сме TNWG не WWE.

ME : CM Punk vs. AJ Styles - NON TITLE MATCH.
- К'во да кажа много ми се играеше с Пънк надявам се играта ми с него да ви харесва. Геор4 имаше малко работа и не успя да се справи много на ниво, а пък и поста си прецака... Абе не му беше ден. Но все пак смятам с него да направим враждата на 2011 Smile

ОБЩА ОЦЕНКА: 8.5/10
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 22:20


Segment with the COO - Triple H ..
- Аз сегментите на sangrr с HHH съм се отказал вече да ги чета, все едно гледам WWE още един път. Не разбирам толкова ли е тъп и не може да измисли нещо свое или смята нас за тъпи и пише неща дето са се случили един ден преди сегмента му в WWE. Нека все пак му напомним че ние сме TNWG не WWE.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Абе, малумник , вземи наистина го прочети защото такъв никога няма да напишеш! Мога да кажа че няма нищо общо с WWE, връщам Кели Кели , на работа не се сещам някой да връща в WWE, някоя дива на работа! + Т'ва си мълчи защото историята само в началото е ПОДОБНА! А, не еднаква! Те първа ще видиш как коренно ще се промени и ще грабне първа позиция дори ще бъде пред WHC-TO! Така че, искам да си траеш и да не обиждаш! Ако искаш недей да четеш никой не те кара на сила! Smile
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty5/11/2011, 22:51

Виж "малоумник" това не е мястото да спорим, аз изразявам мнение, а ти нямаш право да ме упрекваш за това. Казвам че съм ти прочел първите 2 сегмента и все едно гледах WWE и се отказах да ти ги чета. И недей обижда да не стане лошо. По-умният отстъпва и аз ще го направя в този случай така че си гледай работата!


Последната промяна е направена от Rage на 6/11/2011, 00:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари   TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари - Page 18 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW: Rampage Saturday Night™ - Коментари
Върнете се в началото 
Страница 18 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
 Similar topics
-
» GM of Rampage Saturday Night™
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Резултати
» TNW: Rampage Saturday Night™ - Counter
» TNW: Rampage Saturday Night™ Hosts
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™ Info-
Идете на: