Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 15:24

Каква драма! СМ Пънк направо размаза Рон с този ход, но изглежда не си свърши работата достатъчно. Сега Р-Труф се търкаля, и излиза извън ринга, държейки се за главата, като започна да си приказва нещо на ум. За миг поглежда към JBL, който казва: "А, не, няма да стане този път!" Коментаторът прибира шишето си с вода, а Р-Труф се пуска една усмивка, повдигайки рамене. Труф трябва да се върне на ринга, иначе ще бъде дисквалифициран. СМ Пънк изглежда в такова състояние, че иска мачът да продължи. Той слиза от ринга, за да хване Труф, но "The Suntan Superman" бързо изтича и влиза на ринга от друга страна. Така "The Best In The World" може да загуби чрез отброяване. Какъв обрат от Р-Труф! СМ Пънк успява да се върне преди достигане на рефера до 8. Р-Труф замахва към противника си с Irish Whip. СМ Пънк прикляква, и избягва този удар. "The Conspiracy Theorist" обаче го хваща с другата си ръка през вратът, и го премята с един перфектно изпълнен.....HIP TOSS! СМ Пънк бързо се изправя след това и пак опитва да нападне, обаче Труф обръща със scoop powerslam. Back and foward we go in this match of chess. Изглежда обаче ходовете им са добре изценирани, тъй като този мач изглежда някак нагласен в положението на "The Straight Edge Messiah". Р-Труф изглежда не го е грижа. Той продължава да бъде в "играта", сякаш игнорирайки този факт. Киллингс прави един таунт под формата на бързичък танц, след което се завърта, и прави един dancing leg drop, върху вратът на Пънк. След това го хваща и го повдига, извъртайки го в позиция за neckbreaker. СМ Пънк обаче избутва Р-Труф, и се измъква от този негов ход. "Шампиона" прави леко завръщане в този мач. Но не за дълго, защото Труф се отсилва от въжетата и скача към него с.....LIE DETECTOR! След което го хваща за ръка, повдигайки го, и му нанася един ритник в корема, карайки го да се присвие. После изпълнява.....

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Invertedstunner

Truth Conviction! Жестока маневра от страна на "The Suntan Superman", който в този момент покрива опонента си в опит за туш, повдигайки и двата му крака. 1...2....Дали Р-Труф ще успее да грабне победата!?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 15:26

no
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 15:47

Какъв мач само.. Труф и Пънк си наритаха задниците много здраво от началото на този мач до този момент... Въпреки всичкия бой който отнесе, Си Ем започва бавно да се изправя на крака, Рон няма намерение да го остави да стигне далеч, забожда му десен чук след което си го намества в удобна позиция.. какво ли е намислил!!??? suplex??? НЕ.. Пънк успява да забоде коляно в главата на Труф след което не губи време и го хваща в school boy; 1..........2...... НЕ!!! За пореден път, Килингс отказва да се предаде... Настоящия шампион на TNWG изглежда доста изтощен, по всичко си личи че не е много сигурен дали може да оцелее в този мач... Труф започва да лази из ринга като по всичко си личи, че изобщо не е по-добре от Пънк. ''The Best Wrestler In The World'' бавно се насочва към него, изглежда ще го довърши!!?? Ето, че внезапно Рон се изправя на крака и без да губи време забива десен чук в главата на ''Шампиона'', Пънк залита но веднага след това се завръща с мощен лакът в главата на Труф. Килингс не смята да пада след този ход, той забива ритник в корема на своя опонент след което се засилва срещу въжетата, оттласква се от тях.. какво ли е намислил?? Той прескача Пънк след което го причаква.. може би ще му откъсне главата с един от своите ритници?? НЕ.. Пънк успява да залегне на време след което с последни сили избутва Труф в корнера и започва да му забожда ожесточена серия от тарани в корема; ЕДИН... ДВА... ТРИ... ЧЕТИРИ.. ПЕТ... ШЕСТ.. СЕДЕМ... Съдията прави всичко възможно за да разкара Пънк от Килингс.... ОСЕМ.. ДЕВЕТ... ДЕСЕТ!!! След тази серия, червата на Труф сигурно са като след клизма... Рон пада на колене след което бива избутан добре на тепиха и покрит от тялото на Пънк; 1............2...... и Рон за пореден път доказва, че е достоен опонент като с последни сили сграбчва третото въже!! Каква воля показва претендента, но по всичко си личи че това е единственото което може да направи... Пънк бавно се изправя на крака, вижте само погледна му! В моменти като този той е истински лешояд. Той бавно се приближава към Труф, хваща го в удобна позиция след което...
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Untitled-14
.. ГО ЗАПРАЩА СРЕЩУ СТОМАНЕНИЯ КОЛ!!! ГРЪБНАКА НА РОН СИ НАПРАВИ БЛИЗКА СРЕЩА СЪС СТУДЕНОТО И БЕЗМИЛОСТНО ЖЕЛЯЗО... Той пада зад ринга като по всичко си личи, че това е неговия край, но Пънк знае че това не е достатъчно. Той отива до него след което го изправя, качва го на раменете си.. какво ли следва??? GTS!!??? НЕ...
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Untitled-21
.. GTS ВЪРХУ СТОМАНЕНИТЕ СТЪЛБИ!!! ГЛАВАТА НА ТРУФ ОТНОВО БИВА РАЗМАЗАНА А ТОЙ Е В БЕЗСЪЗНАНИЕ!! С ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ СИЛИ, ПЪНК ВРЪЩА БЕЗЖИЗНЕНОТО МУ ТЯЛО СРЕД ВЪЖЕТАТА СЛЕД КОЕТО ПОКРИВА; 1...........2....... ТОВА ЛИ Е КРАЯ?? ЗАПАЗВА ЛИ СВОЯТА ТИТЛА ПЪНК???
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 15:54

end
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/10/2013, 16:02

Р-Труф намери сили да изрита, но твърде късно. Този мач приключи, а СМ Пънк запази титлата си! Сега той се качва на въжетата и таунт-ва с титлата под овациите на феновете, а Киллингс се обляга на срещуположния ъгъл на ринга, като се държи за главата и се усмихва, приказвайки нещо на глас. "The Best in the World" слиза от въжетата и поглежда към Труф, който се е изправил, и заставайки лице в лице шампиона. Пънк подава ръка на Р-Труф, а той също подава неговата. Какво спортменст....Не! Почакайте малко! Р-Труф прави "остър завой" с ръката си, отказвайки да се ръкостиска със съперника си, а цялата зала го освирква бурно. Труф показва среден пръст към Пънк, след което мигновено се изсилва към него и това ще да бъде.....

Little Jimmy Neckbreaker!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Truthconviction
Пънк посреща тепиха face first. Р-Труф продължава да мърмори нещо. Той повдига световната титла и прави таунт, повдигайки я във въздуха. След което я хвърля върху СМ Пънк, и напуска арената.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: The Great Bulgarian Bash 2013-
Идете на: