Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty28/5/2012, 22:43

Chris Jericho vs. The Rock

Ред на излизане и писане:
1. Chris Jericho
2. The Rock
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 19:35



Break the wall down
(Break down the walls)

For those about to rock and what ya want
Baby you know you're Judas and I'm your priest
Baby what I got is not from the least
Bring it through the stage in the rage of a beast

Step in the arena and break the wall down
Step in the arena and break the wall down


From Winnipeg, Manitoba, Canada he weight 226 lb and height 6 ft 0 in "Y2J" Chris Jericho!


ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Untitled-1

Ето го и него "The Lion Heart" прави своят таунт, а след него е и Bobby Howard.. Jericho бавно върви надолу към ринга. Той влиза вътре след което застава по средата на ринга и оглежда всички фенове в залата с омраза

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Untitled-2
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 19:40

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   24cc1c2c26622890
************************************************************************


And now.. From Miami, Florida, weighting in at 275 pounds..
He is the TNWG World Heavyweight Champion .. The Rock!


ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Rocko

************************************

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Rocko2

************************************
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 19:48

GO!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 20:13

И мача е в разгара си, само дето още не е почнал. Е Джерико вкопчва Роки, но той показва сила и го поваля пръв на земята, обаче гадното копеле Крис Джерико се измкъва извън ринга и така слиза от него, но РОки не смята да го чака той веднага слиза от ринга и е готов за лбитка той се засилва към него, но Джерико го зашива на масата с един здрав тупаник последван от фраскане върху ком. маса. Сега Крис връща Скалата в ринга и приковава крака 1.......2.............. и това е повдигане. Джерико не може да повярва колко близо беше.. Той просто не се сдържа.. Той се нахвърля яко върху него след което му забива жестоки тупаници в главата след което го изправя и го засилва към обтегача и там той прави засилка и зашива един страхотен ритник в корема на Скалата след което го поваля на земята със Снапмейр, след което следва засилка към въжетата и докато Скалата е във все още седнало положение Джерико го поваля на земята отново със страхотен low dropkick в устата. Имаме опит за туш, ала Роки показва класата си и ни изненаднва с повидгане. Скалата просто, не знам колко ще издържи тук! Джерико е в разгара си през повечето време от мача, но е време и на Скалата да се стегне и да го започне здравата.. Той става на крака, но Джерико е помислил за това и пробва да го срита в чатала, но Скалата го хваща за крака и му забива тупаник, тупаник, тупаник след което прави, ела ми тука ве.. Пробва финалния удар, но Джерико заляга и пробва Дешифратор, но Скалата го избутва напред... Сега Джерико е подготве обаче, отново се засилва към Скалата и го поваля със Shoulder Block. Класическо изпълнение от Крис Джерико. Имаме отново опит за туш 1........2............ но отново повдигане. Браво на Джерико. Той взима надмощие във всеки от мачовете си, но много често той бива обърнат на земята и го взимат с отброяването. Той обаче няма да направи тази грешка отново, поне така му личи по лицето. Той изправя Скалата и сняколко нахални шамапра се подиграва с него след което прави опит да го изхвърли извън ринга, но Скалата се спасява и на apron-а, но Джерико показва бързи рефлекси и скача от обтегача върху Скалата със Dropkick, както само той знае да го прави!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Untitled-7
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 20:17

Скалата направо се преби при това падане но въпреки всичката болка успява да се върне на ринга малко преди 8, мача продължава.
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 20:58

Джерико изправя Скалата, но той успява да го бутне, сега започват поредици от удари, докато Джерико не се озовава на земята. Скалата го хваща и веднага се пробва да заключи sharpshooter, само че не успява, като Джерико го изритва назад. Скалата пада на земята и сега Джерико му се мята и почва да го налага хамалски, само че Скалата се предпазва, сега се превъртат с Джерико, и Скалата е отгоре, налагайки Джерико. Скалата го изправя и засилва противника си към ъгъла, засилва се и той, но отнася ритник в ченето.. Джерико опитва Missle Dropkick, но Скалата се отмества, Джерико се изправя след падането и отнася DDT!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Therockddt1am8

Бърз опит за туш след този ход, но Джерико се повдига. Сега Скалата започва да налага джерико, обаче той засилва Скалата към въжетата, Скалата контрира и Джерико излиза през въжетата.. Скалата го връща обратно и го хваща .. Fisherman suplex .. последван с туш .. 1 .. 2 .. ?

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   N6
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 21:00

1........2...... и Джерико съумява да отлепи лявото си рамо от тепиха, мача продължава.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 22:02

Tazz:И мача продължава Крис Джерико успява да се повдигне и да овладее ситуцията като става на крака и започва да го бие по главата след което го засилва към въжетата и там започва да го беси, но след което го засилва към обтегача и там го посреща със Dropkick. Jericho се засилва към въжетата и hit-ва успешно Lion Sault!! Право в десятката удари, Джерико. Той сега изправя Роки и го засилва към въжетата и го атакува с Forearm. Но Скалата го избягва и пробва ROCK BOTTOM CONNECTS~~~!!! МИЛИ БОЖЕЙ, ТОВА ЩЕ Е КРАЯТ!!
Tazz: НИ СА НАДЯЯЙ КОУЛ!!
Cole: НАДЯВАМ СЕ, НАДЯВАМ СЕ СКАЛАТА ДА ЗАТВОРИ НАПЕРЕНАТА УСТА НА ДЖЕРИКО 1..........2.......
Tazz: KICK OUT~~!!
Cole: Мили боже, какво повдигане дами и господа..
Tazz: Съдята тъкмо отиваше за 3-тото финално отбраяване и Джерико шокира целия свят!! Сега, Скалата става, но Джерико също той зашива устата на Rocky със CODEBREAKER~~~!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Ciz

Cole: JERICHO!! JERICHO!! JERICHO IS GOING FOR THE 3 COUNT 1........2.................Thr-KICK OUT~~~!!!
Tazz: НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ КАКВО СТАВА ТУК... ВИЖДЕ БОБИ, ХОУЪРД ОБАЧЕ ВАДИ ТИКСО ОТ ГАЩИТЕ СИ... ТОЙ ГО ПОДАВА НА ДЖЕРИКО, КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ!? ХОУЪРД ТАЙНО ЗАПОЧВА ДА РАЗСЕЙВА СЪДЯТА, А ДЖЕРИКО ЗАЛЕПВА УСТАТА НА СКАЛАТА СЪС ТИКСО..
Cole: Чуваме как Джерико крещи 'Накарах ли те да млъкнеш без повече тъпи шеги'...
Tazz: Jericho не си поплюва.. Той е нахален, но чак пък толкова.. Джерико се засилва и-и-и.. LION SAULT~~!! Право в целта, Джерико опитва туш, а Скалата е със затворена уста, БУКВАЛНО!
Cole: 1.........2.......... KICK OUT~~! Какво още е нужно на Крис, за да спечели битката и WHC!?
Tazz: Чакай малко.. Джерико причаква Скалата... Мисля, че това ще е краят Крис се засилва за ВТОРИ ДЕШИФРАТОР~~!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Untitled-8

Cole: Thats it Tazz.. Това наистина вече трябва да е краят, Джерико приковава крака 1..........2........... ТОВА ШАНСЪТ НА ДЖЕРИКО, ШАНС ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА, ИМАМЕ ЛИ 3!?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty3/6/2012, 22:05

1..... Джерико отброява заедно със съдията........2.......... всичко е на път да свърши тук и сега.....3!!! ДАА.. ИМАМЕ НОВ ШАМПИОН НА TNWG И НЕГОВОТО ИМЕ Е - КРИС ДЖЕРИКО! КРИС ДЖЕРИКО ДОСТИГА ЕДНО НОВО НИВО В СВОЯТА КАРИЕРА!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Mayhem 2012-
Идете на: