Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Daniels-4-Ever
Superstar
Superstar
Daniels-4-Ever


Join date : 03.04.2011
Posts : 294
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:15

__________


ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Asd

Това е Даиел Браян дърпащ един от съдиите!Гонгът е бит. Джерико след този мач едвам седи на краката си. Даниел хваща главата му и му забива лакяти и накрая му забива rolling elbow. Даниел е на път да стори най-великото нещо през живота си. Хваща за главата Крис. Y2J показва среден пръст! Даниел му забива ритник в главата и интересно тръшване.

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Bryandanielsonreleaseunderhooksuplextw9

1.......2.... и? Имаме ли нов шампион?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:21

1............2.......... KICK OUT BY JERICHO!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:21

Джерико е много изморен.. Той става на крака, но Даниел отново го поваля с коварен ритник в тила на земята 1...........2............3 повдигане!! Джерико се повдигна, но благодареине на Bobby Howard той издърпа Даниел Браян, но Джерико се разсейва и му крещи, че да не се намесва, но БРАЯН... БРАЯН ГО СПИПА THE YES LOCK~!!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Tumblr_m3h6n51HVm1ru80f8o5_250

Jericho, трябва да се предаде... Трябва да се предаде...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:22

Крис Джерико достига въжетата! Каква драма!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Daniels-4-Ever
Superstar
Superstar
Daniels-4-Ever


Join date : 03.04.2011
Posts : 294
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:28

Даниел Браян не знае какво да прави! Крис е на крака и бърка в очите Браян, опитва германски суплекс Браян пада на крака и забива саблен удар. Джерико се хваща за тила. Даниел го рита там. Джерико е в средата на ринга, Даниел си помага с въжетата и забвиа devine leg drop в тила на Джерико. Крис не отваря очи , в редките случаи са му обърнати нагоре. Даниел рита един път в ребрата Джерико и още един път главата на Джерико бива размазана като топка ритнака от ... Даниел Браян. Даниел стиска юмрук знае ,че този мач е негов знае,че всичко каквото се е случило го е довело тук. Даниел е на път да спечели световната титла. Джерико се надига Даниел го хваща засилва го към корнера и падащ лист. Даниел хваща едната у ръка преди Джерико да е паднал и го поваля полага си ръката на Джерико между крака и ръката си и е готов да удря! Това са GROUN ELBOWS!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Danielsonmorishimafinalx
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:30

Крис Джерико започва да му забива лакти в гърдите и по този начин го маха от себе си.. след това се изправя на крака и когато вижда удобен момент забожда още един Codebreaker!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Ciz
Опит за туш: 1.......2..... НЕЕ! Браян успява да изрита, мача продължава!


Последната промяна е направена от Devitt на 4/6/2012, 08:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:35

Джерико няма много енергия, но някък си намира сили да продължи в срещата.. Даниел Браян се засилва към него, но WALL OF JERICHO~~!!! ТОЙ ОБРЪЩА ДАНИЕЛ БРАЯН ПО КОРЕМ!!! ДАНИЕЛ СЕ ИЗМЪКВА... ДАНИЕЛ БРАЯН СЕ ИЗМЪКВА... НО ЧАКАЙ БОБИ ХОУЪРД ВЛИЗА СЪС СТОЛ НА РИНГА.. ТОЙ ШИБВА ЕДИН В ГЛАВАТА НА БРАЯН... DQ!!! DQ!! JERICHO IS STILL THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION!!!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Asd

.... ДЖЕРИКО УСПЯ ДА СЕ СПРАВИ!! ТОЙ Е ВСЕ ОЩЕ ШАМПИОН ОТНЕСЕ ТОЛКОВА БОЙ, НО ВСЕ ПАК ГО НАПРАВИ!!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty3/6/2012, 22:42

Без никакви музики и глупости излиза главната мениджърка на Rampage - Kelly Kelly! Тя е с микрофон в ръцете и започва да говори:

- Няма да позволя този мач да свърши така! Джерико ти си копеле и ясно се вижда, че се страхуваш да продължиш тази среща и за да ме намразиш още повече аз подновявам този мач!!! Бийте гонга!

Гонга е бит а в следващия момент Браян се връща на ринга със стоманен стол и направо спуква задната част на главата на Боби като му забива стола... Джерико не знае какво да направи а Даниел го поваля с head kick!!! След което веднага го хваща в удобна позиция и прилага-а-а-а-а-а..

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Untitled-1tam

... THE YES LOCK!!!!!! Спипа го! Спипа го.. точно в средата на ринга.. Джерико не знае какво да направи.. той е толкова пребит, че не може да предприеме нищо и ДААА! ТОЙ TAPS OUT-ВА!!! ДЖЕРИКО НЕ ИЗДЪРЖА НА НАПРЕЖЕНИЕТО.. ТОЙ СЕ ПРЕДАВА КАТО УДРЯ И ПО РЪЦЕТЕ НА БРАЯН!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Untitled-1

- HERE IS YOUR WINNER AND THE NEW TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION - DANIEL BRYAN!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP    ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Mayhem 2012-
Идете на: