Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyНед 6 Окт 2013 - 20:01

CM Punk (c) vs R-Truth

Entrance:

1. Punk
2. Truth
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 13:01

This Fire Burns проглушава залата, а феновете стават на крака! Малко по-късно се появява и самия той! Единствения и неповторим.. ''Best Wrestler In The World'' - CM Punk!!
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-200
По всичко си личи, че Пънк напълно изолира случилото се миналата седмица и върви по рампата с високо вдигната глава. Феновете в залата скандират името на ''Шампиона'' а той стига края на рампата след което изкачва стоманените стълбички от там скача на третата сглобка и вдига TNWG Title-а високо над главата си!
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-201
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 13:16



Announcer: And from Charlotte, North Carolina, weightning 220 lb... "The Suntan Superman" R-Truth!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-1

На титантрона се пуска хита от "2001-ва" - Little Jimmy, и виждаме Р-Труф, който разбира се таунт-ва с неговия въображаем приятел, докато прави своя път към ринга под смесената реакция на феновете. Не изглежда наистина разтревожен, че ще се изправи срещу световния шампион на TNWG. Всъщност е по-мотивиран от всякога. "The Suntan Superman" се качва по металните стълби, след което съблича тениската си и я мята към публиката, и едва след това, той насочва вниманието си към Пънк, докато започна да разгрява.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 18:54

BEGIN...









BITCH!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 19:09

И така дами и господа.. началния гонг е бит. Пънк и Труф не свалят поглед един от друг и по всичко си личи, че ни предстои да станем свидетели на една класика. Двамата нямат търпение за тази среща от цели 4 седмици, точно толкова мина от началото на породилия се конфликт между двамата. Ето, че Пънк започва да надъхва феновете в залата по всичко си личи, че той е техния герой тази вечер.. Килинг се засилва срещу Пънк с ожесточена серия от десни чукове, хваща го за ръката.. irish whip-ва го срещу въжетата, заляга.. може би ще видим back body drop!!??? НЕ.. Пънк му забожда ритник в челото след което веднага го хваща в roll up; 1........2.... и Килингс намира силите с които да изрита съвсем малко преди 3. Истината беше спипан на тясно, но все пак успя да отлепи рамото си стотна преди 3... Ето, че той веднага се изправя на крака, Пънк опитва head kick.. не успява, Труф го избутва срещу въжетата след което следва с.. DROPKICK В ГЪРБА!!! НЕВЕРОЯТНО ЗАВРЪЩАНЕ НА ПРЕТЕНДЕНТА В ТОЗИ МАЧ, ТОЙ ВЕДНАГА СЕ ХВЪРЛЯ В ОПИТ ЗА ТУШ; 1........2..... ЩЕ ВИДИМ ЛИ ТРИ??? НЕ... "The Suntan Superman" предвкуси титлата, но все още е рано да се радва. Ето, че той веднага се изправя на крака след което бавно изправя Пънк, намества си го в удобна позиция.. може би ще опита ddt??? НЕ.. Пънк започва да му нанася elbows във вратът с което успява да се освободи като веднага след това му забива лакът в челото и го избутва в корнера... Труф изглежда не е много добре след тази серия на ''The Best Wrestler In The World'', той се държи за въжетата в ъгъла.. Пънк се засилва, може би ще видим high knee!!?? НЕ.. Истината отново е горчива.. Труф успява да се махне от корнера, по всичко си личи че не е бил толкова зле колкото показваше, че е.. Ето, че той не губи време и веднага се засилва срещу Шампиона стоварвайки се отгоре му с.. CORNER SPEAR!!! Труф не губи време, хваща го за ръката.. издърпва го и следва... SHOULDER BLOCK!!! Опит за туш; 1.......2.... и Пънк отново намира силите нужни му за да отлепи рамене от студения тепих. По изражението на Килингс си личи, че не е доволен от резултата.. той знае, че трябва да победи Пънк, но също така знае че Пънк е корав опонент и би минал през всичко за да надделее над своя опонент. Ето, че Пънк се свестява и започва да се надига, Килингс му помага да се надигне.. какво ли е намислил този път!!??? КАКВОТО И ДА БЕШЕ, ПЪНК ГО ИЗПРЕВАРВА С ПРЕКРАСЕН РИТНИК В КОРЕМА ПОСЛЕДВАН ОТ..
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-26
.. KOJI CLUTCH!!! ПРЕТЕНДЕНТА Е СПИПАН НА ТЯСНО.. ПЪНК ДЪРЖИ ЗАХВАТА МНОГО ЗДРАВО, ВСЕ ПАК ЩЕ НАМЕРИ ЛИ СИЛИ КИЛИНГС ДА СЕ ПРЕБОРИ С ТОВА ПРЕПЯТСТВИЕ ПО ПЪТЯ КЪМ ТИТЛАТА???
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 19:26

no!!asd
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 19:42

Р-Труф успява да се добере до въжетата. Изглежда идеята на Пънк да го изтощи, прилагайки хватки предимно върху вратът му, не му гарантира особена победа. Реферът бива принуден да отпусне захватът си на отброяване до 5 и да се отдалечи от Р-Труф, или ще бъде дисквалифициран. Не, че това щеше да бъде в негова полза. Може би той това и се опитва да направи. Но не и ако Р-Труф има да каже нещо по въпроса. Труф се набира на въжетата, след което изблъсква противника си с един shoulder tackle. После му набива един Irish Whip през главата. Следва ритник през корема, с което кара Пънк да се присвие. Сега се премята през него и.....УООООУ! Труф се опитва да открадне победата с roll up, но Пънк успява да изрита на време, че и да се изправи след това. Р-Труф отново се спуска към Пънк, хващайки го в Small Package, още преди да се сблъскат и да направят каквото и да е било: 1.....2......НЕ! Пънк успява да изрита! Двамата отново се изправят. Р-Труф обаче пак прилага същия ход. Може би третия път ще бъде за щастие!? Пънк изритва на отброяване по-малко от две. Сега Р-Труф се засилва към въжетата, като ги използва така, че да се обърне с гръб, да се оттласне от тях и да се засили към противника си. Той се опитва да изблъсне Пънк, обаче той успява да предвиди атаката му, и се отмества от пътя. ВНИМАНИЕ! СМ Пънк се завърта около Труф, и опитва spinning heel highkick, обаче Р-Труф контрира със ШПАГАТ! След това прави едно брейкинг-стил завъртане, и спъва СМ Пънк. След това опитва cover, но Пънк умно се завърта, и излиза от ринга, да регрупира. Изглежда Труф няма да му даде време да си отпочине. Той скача с един springbroad shoulder block, и.....СЕ ПРИЗЕМЯВА ПРАВО ВЪРХУ НЕГО! Пънк бива нокаутиран извън ринга върху стоманения под, а Труф продължава с нападането. Той хваща Пънк и го повдига, след което го забива в стоманената барикада, ограждаща публиката под мощните овации на феновете. След което го връща и го засилва.....ПРАВО В РЪБА НА ТЕПИХА! Пънк го посреща с гърба си, обаче Труф се запътва към него, и........vintage Irish Whip. Да видим това отново:


ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Zabiv

Р-Труф направо разрушава СМ Пънк след тези брутални маневри. След което го връща на ринга, и се качва на въжетата. "The Suntan Superman" дебне своя противник, в очакване на удобен момент, в който да може да нападне. Пънк почти се изправя на крака и се обръща, но твърде късно. Р-Труф го посреща с missile dropkick, право в лицето. Труф се отправя към Пънк, след което го хваща в крак-ножица, комбинирано с headlock. Доста интересни хватки, демонстрирани от Р-Труф. Той стиска противника си по средата на ринга, а Пънк изпитва огромно количество болка. Той отчаяно се опитва да пълзи към въжетата, но Р-Труф хич не отпуска хватката си за предаване. Той хваща Си Ем за кракът, и го издърпва към средата на ринга. Пънк обаче се завърта, и изтръгва Труф от себе си, изритвайки го назад. Р-Труф се обляга на въжетата и поглежда към Пънк, като по лицето му се изписва една усмивка. "The Straight Edge Messiah" успява да се изправи, дори след всичките тези атаки от страна на Рон, но не изглежда в изправено състояние. Киллингс се засилва, минавайки покрай СМ Пънк. След което отново използва въжетата, за да се оттласне от тях и да се изсили направо към противникът си, след което следва-а-а-а-а....

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Headscissorstakedown%252Bpin

Headscissors takedown! Труф използва този ход като опит за туш: 1....2.....!?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 19:45

noo
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 20:04

Какъв мач само.. видяхме страхотни ходове в началото, но този мач тепърва започва.. горчивата истина е, че все още не сме видели всичко от тези две легенди! Пънк беше на косъм от загубата след тази маневра на Труф, но някак си намери силите с които да изрита преди решителното, трето падане на съдийската ръка. Рон бавно се изправя на крака, той знае че залога в мача е много голям и просто не може просто така да устави този шанс да му се изплъзне под носа.. той бавно се насочва към Пънк който лежи в средата на тепиха, навежда се.. И БИВА ЗАСЕЧЕН СЪС СТРАХОТЕН РИТНИК В СЛЕПООЧИЕТО!!! Страхотен обрат от страна на ''Шампиона''.. Замаян, Труф ляга върху въжетата, а през това време Си Ем Пънк се връща в релсите след което се засилва срещу него.. какво ли предстои да видим??? BACK BODY DROP BY RON KILLINGS!!! Пънк обаче успява да се задържи на ръба на ринга след което хваща Килингс за вратът, но Рон отново не се дава просто така и започва да му нанася серия от лакти след което го премята над третото въже и веднага покрива; 1........2.....НЕ!! Дори след това, Пънк успява да се задържи в тази изключително оспорвана битка за TNWG Title-а! По изражението на Пънк си личи, че той изпитва сериозна трудност в тази среща, но това изобщо не е причина за неговото отказване. "The Suntan Superman" има намерение да приключва с шампиона, причаква го да се изправи, рита го в корема след което се оттласква от въжетата.. може би ще видим scissors kick!!!??? НЕ.. Пънк отгатва този ход на Килингс и успява да го засече с back body drop!!! Пънк веднага ляга върху разбитото тяло на Труф; 1............2........ НЕ!!! Това хвърляне на чувала (BTV COMEDY) не беше достатъчно за точката на пречупване! По всичко си личи, че ''Шампиона'' няма намерение да довърши своя опонент със завършващ ход, той ще опита да го унижи с нещо леко.. ето, че бавно го изправя в удобна поза след което го забива в средата на ринга с...
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-19
.. D-D-T!! МОЗЪКА НА ТРУФ СТАНА НА АЙРАН СЛЕД ТОВА ДДТ... МОМЕНТАЛЕН ОПИТ ЗА ТУШ; 1.........2..... ТОВА ЛИ Е КРАЯ???
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP EmptyСъб 19 Окт 2013 - 20:06

kik oit
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: The Great Bulgarian Bash 2013-
Идете на: