Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
АвторСъобщение
Diamond Cutter
Superstar
Superstar
Diamond Cutter


Join date : 10.11.2013
Posts : 135

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyПет 06 Дек 2013, 14:44

#TNW365 - Page 2 Untitled-14
- Да, добре.. ще се чуем пак за да се уговорим по-добре. И така, нека да започваме. От 2 седмици не съм снимал шоу защото исках да ви предоставя най-добрия продукт! По молба на моята скъпа приятелка Renee Young снимам този епизод, става въпрос не за кого да е а за Raven. Както сами виждате, той се държи като пълен задник в последно време и все се оплаква, че не може да вземе победа.. но какво му дава правото да се държи така с Reene? Лично аз смятам, че всичката тази агресия е базирана на липсата на секс! Напълно разбираемо това състояние, при загорялост.. Колкото и да си мисли за това как да вземе победа, всъщност не може да спре да си мисли за това от колко време не е ''чукал'' на нечия врата вечер.

Цитат :
" не знам къкво става с мене защо намам победа защо ли не знам и аз.. питам се до кога до кога ще дойде ли краят на ерата на рейван ... ще реша скоро... ако не измисля как да взема победа няма да се биа повече.."
- Това ми беше изпратено в личните съобщения в YouTube от един мой фен, който поиска моя коментар за него. Ами за да вземеш победа, моето момче.. първо си извади главата от задните части и може би ще измислиш нещо и пак няма да е достатъчно защото винаги ще си останеш утайката ''многократно'' паднала от БО Далас! Това беше от мен за днес, очаквайте следващ епизод следващата седмица.
Върнете се в началото Go down
Raven666
Superstar
Superstar
Raven666


Location : Ruse
Join date : 12.09.2013
Posts : 118
Age : 25

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyПет 06 Дек 2013, 17:01

Виждъме Рейвн по куридотрите на зградата...
- Искам веднага да се яви интервюрачката Рене Йонг! Бесен съм...

След няколоко секунди се явява и самата тия...

- Ей, какво си мисилиш да ме портиш на онзи дятка... клюкарка гадна! ДидиПи иска маи нещо да ми намекне? Сега и ас ще му намекна нещо...

О ЛЕЛЕ БОЖКЕ... Рейвън одари Rene Young и я прати на пода... Интервюрачката може би е в бесъзнание....

Raven: Играта зъпочва!
Върнете се в началото Go down
Diamond Cutter
Superstar
Superstar
Diamond Cutter


Join date : 10.11.2013
Posts : 135

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyСъб 07 Дек 2013, 19:19

- Съжалявам за случилото се вчера, Renee Young наистина не заслужаваше това което Raven и стори. Какъв е твоя коментар по този случай?

#TNW365 - Page 2 Untitled-22
- Моя коментар.. така ли? Работата е там, че хората от калибъра на Scott Levy известен като Raven знаят само и единствено да мрънкат. Мрънкат за уважение, мрънкат за слава общо взето за всичко което се сетят! През последните няколко седмици се случиха някой очевидни неща, факта че Raven има нужда от един здрав бой е едно от тях. Какво се очаква от мен да направя по въпроса? Всички вие знаете, че изобщо не смятам да стоя в нас или пред нас и да го нареждам от страни, възнамерявам още на този Rampage да му покажа кой е The King of Bada-Bing! Да.. точно така! Възнамерявам тази сряда да се завърна в Rampage и да науча това копеле как трябва да се държи с дамите и общо взето как да се държи нормално!

- Благодаря за тази изява, но това разбира се не е всичко. Феновете са ми написали някой въпроси които искаха да ти задам в този епизод на #TNWG365. Един от всичките е дали след 4 месеца ще подновиш своя договор с компанията?

- Ами като цяло, до края на договора остават 15 участия.. възнамерявам да направя тези участия незабравими за всички мои фенове. Колкото до подновяването на договора, все още не съм сигурен на колко процента съм готов да се върна на ринга, а дори да съм в отлична форма договора ми сигурно пак ще е с няколко участия понеже имам доста неотложни дела извън TNWG!

- Добре, страхотно! Следващия въпрос е от фен които пожела да запазим неговата анонимност.. цитирам:

Цитат :
Според теб, честно ли е Джеф Харди да играе по всички шоута, а ти да се появяваш и да обираш цялата слава?
- Честно казано, напълно очакван въпрос. Но пропускате главното, аз бях избран за партньор на Харди само няколко часа след като разписах с TNWG. Освен това от самото начало уговорката ми със Shane O'Mac беше да взема участия само в големи мачове и най-вече по турнири. А, по въпроса.. разбира се, че не е честно. Нещата изглеждат доста несправедливи като се има в предвид, че вземаме една заплата но самия аз не смятам че Джеф има нещо против това, той е един от най-добрите партньори които съм имал и вярвам, че има бъдеще в компанията! Колкото до мен.. моето време мина преди доста години, всичко това е просто за класиката!

- И последния въпрос.. всъщност не е последен, но както сме тръгнали сме на път да излезем от времето дадено ни за това шоу.. което е 20 минути и след това започват глобите. Не мисля повече да се бавим и направо скачаме на въпроса:

Цитат :
Здрасти Diamond.. аз съм ти голям фен. Смятам, че въпреки всичките изминали години все още си един от най-добрите кечисти които TNWG е имала! Както аз така и моите приятели много бихме искали отново да те видим в мач за World Heavyweight Championship.. има ли някаква възможност това някога да се случи?
- Уау.. не очаквах точно това да ме пита някой! Въпроси от този вид ме поставят в неловка ситуация, честно казано предпочитам хората да ме мразят защото тогава не се налага да изпадам в такива ситуации... Иначе самия аз бих се радвал да взема участие в мач за титлата, но нека не забравяме че доста отдавна не съм в ранга на настоящия шампион - CM Punk! Може и да се получат нещата между нас, но може и да не се получат! Все пак за момента не мисля, че има някаква възможност да има такъв мач, но ако все пак нещо по въпроса се промени.. за мен ще бъде чест да бъде претендент номер едно за TNWG Title-а!

- Благодаря ти за отделеното време, следващата седмица вероятно Renee Young ще се завърне и ще си продължите по старо му! Това беше всичко от нас за днес.. вие бяхте с #TNWG365 ще се видим след няколко дни на Rampage!

В ролите: Diamond Dallas Page and Jake Roberts.
Върнете се в началото Go down
Raven666
Superstar
Superstar
Raven666


Location : Ruse
Join date : 12.09.2013
Posts : 118
Age : 25

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyСъб 07 Дек 2013, 23:27

Намираме се на сценка за интерюта.. На люшкащо столче е застанал Рейвън в неубичаен костиум...

#TNW365 - Page 2 6829513C
Raven: Питай каквото имаш да питаш човечецу
Interview man: Първо добър ден. сега искам дате питам какви са тези шарени дрешки не сме свикнали да те виждаме такъв..
Raven: Да малко е страмно но ще трябва да привиквате защото вече това ще емоят стил....викайте ми Polo... Johnny Polo или Mr. Polo!!!!! вече няма да съм Гарвана, вече ще се бия по по изискан начин
Interview man: добре господин поло... какво мислите за ДДП приемате ли поканата му за питка на шоуто Вилнеене?
Johnny Polo: Хм доста интересно... всъщност да.. пиремам. искам обаче този мач да не е хардкорен защото вече започвам да съм убразвоан човек... ддп ще се видим на Влияние...

Polo става от клатещтия се стол и казва изискано- Quote The Polo... Nevremore!
Върнете се в началото Go down
Trublez
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Trublez


Join date : 13.07.2010
Posts : 31

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyСря 18 Дек 2013, 17:28

Почакай малко, това са Truth и Xavier Woods.

#TNW365 - Page 2 Skyturnsblack

Woods: Това е нашият шанс! Това е нашата възможност. Трябва да покажем на всички, че аз съм най-доброто rookie, а ти все още го можеш!
Truth: Така е, човек! Тази вечер ще дадем всичко от себе си, помни ми думите ще вземем tag титлите, или да не се казвам.... *THE HAWKSTER*~!

Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 26

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyСря 18 Дек 2013, 22:13

The Rock върви разгневен по коридорите backstage...

-UUUUUUUUUUH YOU SICK FREAK! KANE! КЪДЕ Е KANE? КЪДЕ Е КЕЙН ВЕ? Ало, докарайте ми големия червен задник който ми се води помощник в офиса ми веднага!

*след рекламите в офиса на Rock*

Kane влиза с костюм:

Dwayne, търсили сте ме?

-Много ясно че "господин Скала", а не Дуейн те търси! Какви са тия простотии? Някой пак се изсрал в кенефа и не е почистено, нито водата пусната! Докарай ми чистача!

-Веднага шефе.

Kane се връща с главния офицер на чистачите - Brad Maddox:

-Здравейте, сър.

-Ти ли си чистача?

-Да.

-А как ти беше името?

- Ами Бра..

-НЕМА ЗНАЧЕНИЕ К'ВО ТИ Е ИМЕТО!!!! Веднага отивай в кенефите и изчисти оная кочина в тоалетните! Сега си разкарайте задниците от тук!
Не, Кейн ти остани.

-Да?

Днес е много специален ден... знаеш ли защо?

-Еми.... заради Slammy-тата?

-Не глупако, сламитата дори не са днес.

-Някой се е уженил?

-Не

-Ще ми увеличиш заплатата ? *започва да се смее задоволително*

- НЕ БЕ! Помисли малко, голем червен ретард. TODAY ... IS THE TNWG 4 YEAR ANNIVERSARY!! AND FINALLY, THE ROCK HAS COME BACK TO RAAAAAAAAAAAMPAGEEE!

А отностно Сламитата, те ще бъдат коронясани след 2 дни, via the TNWG app!

-Яко, шефе! Мога ли да тръгвам вече, че закъснявам за лекцията на доктор Шелби?

-Аре, разкарай си маймунския задник от тука.

*Rock качва краката си на бюрото и се усмиха, докато казва*

Ahh, its good being the boss. If you smell.... what The Rock is cookin.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
BarsakaMadafaka
Superstar
Superstar
BarsakaMadafaka


Location : Компютъра
Join date : 15.05.2010
Posts : 439
Age : 99

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyСря 18 Дек 2013, 23:23

Michael Cole: Здравейте, при мен е един от мембърите на Новият световен ред. Кеч stable-ът който завладя low card-а, това е човека който ме преби преди 2 седмици... Дами и господа, Скат Щайнер.


#TNW365 - Page 2 Untitled-199


Scott Steiner: Добър ден, пичове и пички.
Michael Cole: Така, искам да ви попит...
Scott Steiner: Ча-а-акай малко, мой човек. Подписах договор да не ти хвърля един хубав бой и тук, ама, ако продължаваш да нахалстваш, ще трябва да те бием. Слушай сега, не ме заговаряй, каквото имам да кажа - ще го кажа. Миналата седмица ми се обадиха по Galaxy S4. Който има 3-ка не е интересен, от сега го казвам. А който има менте S3, да се гръмне. Да си продължа мисълта. Звънна ми едно старо куче, Хълк Хоган. Каза ми, че са му предложили договор с TNWG, най-добрата федерация днес. Предложи ми да обединим сили, каза ми, че никой няма да ни спре. Аз му казах - "Само ние двамата ли, знаеш ли в момента съм в един бар с Kevin Nash, старото куче, ще го питам и него". И така се сформира nWo. Сега можеш да питаш.
Michael Cole: Гордееш ли се с това което направи, болно копеле? Ти преби мен, без мое съгласие за мач... Бях принуден да участвам, но съм ти много ядосан. Трябваше ли да ме унижаваш така, ти болно, долно копеле?
Scott Steiner: EЙ, ПЕДЕРАС! ШЕ ТИ ЕБА ПУКТАТА МАЙНА, МЛЪКВАЙ ВЕДНАГА И СИ МЕРИ ПРИКАЗКИТЕ, ЩОТО МОГА ДА ТЕ МЕТНА ОТ ТУКА, ДО СЕЛО БУРКАНОВО С ЕДИН ЗАМАХ... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ДОГОВОРИ, МОГОВОРИ!!
Michael Cole: Ти си жалък, не ме е страх от теб!

Steiner става, но ляга изведнъж... Cole изглежда разтревожен, явно му има нещо на Скот. Идва линейка и е на път да го закара... #TNWG365 ни пренася в Backstage. 10 минути по-късно.

Cole: Туку що вкараха Скот в линейката, явно е получил инфаркт. Колкото и да не ми е приятен, той е човешк...


#TNW365 - Page 2 Steinergif2

Какво копеле! Скот Щайнер измами цял свят и точи зъби на Коул! Сега Щайнер продължава да го налага. Щайнер ще остане безнаказан, защото интервюто им приключи и договора не важи... Какво копеле, Скот крещи: "nWo 4-Life, мадафака! Няма да се ебавате с мен, или ще ви вкарам у на баба ви в джоба, педерасчета гадни!!!"...
Върнете се в началото Go down
http://www.boinosashi.com
Ted Dibiase [nWo]
New User
New User
Ted Dibiase [nWo]


Join date : 13.11.2010
Posts : 3

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyПет 20 Дек 2013, 20:23

Както виждате, Reene Young се е завърнала след атаката от Рейвън.. тя е на път да интервюира New World Order, но по всичко личи че Тед Дибиаси ще говори:

#TNW365 - Page 2 Iii1i312
- Красива си мила, но въпреки това е под нивото ми да отговарям на въпросите ти! Нека минем по същество.. надявали сте се, че nWo ще се разпаднат малко след като се завърнаха.. нали така? Надявахте се след като Хълк вземе титлата другите ще започнат да мрънкат.. нали така? За тези които са си го мислили мога да кажа само, че това може да се случи само в скапаните ви сънища! ЗАЩОТО В МОМЕНТА СМЕ ПО-СИЛНИ ОТ ВСЯКОГА!! Всяка една друга групировка се е разпаднала вероятно защото са нямали следните неща: Мускули като на Скот Стайнер, едри копелета като Пол Уайт и Кевин Неш и най-вече ботуша на Хълк Хоган! И не на последно място "The Million Dollar Man" - Ted DiBiase! Преди да приключа.. искам да знаете, че всеки един има правото да стане част от нашето семейство, титлата ''nWo'' ви гарантира нещо повече от потник. Тя ви гарантира повече пари, разгонени кучки, власт и не на последно място пръстен за Hall Of Fame или на кратко всички ние оставаме за винаги в историята!

По всичко си личи, че nWo няма да бъдат спрени как да е! Настъпват нови времена в TNWG и определено положението за всеки който не е един от тези момчета няма да е особено розово.
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyНед 22 Дек 2013, 01:19

Renee Young: Буквално минути след турнира, тук при мен е човекът, който беше ощетен тази вечер, а именно Davey Richards.

Richards: Вижте, това което стана тази вечер беше пълна пародия. По всичко си личеше, че бях жестоко преебан, но виновните няма да останат безнаказани. Punk, Roode... The Hunt is ON~!

#TNW365 - Page 2 PCW_Backstage_Interview_with_Davey_Richards
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Machine Gun
New User
New User
The Machine Gun


Location : Пловдив, майна.
Join date : 22.12.2013
Posts : 44
Age : 25

#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 EmptyНед 22 Дек 2013, 14:14

Камерите засичат най-новото попълнение на федерацията... Това е Magnus! Той туку що е подписал, а вече започва да дава интервюта. Явно предстой нещо голяма за него.

#TNW365 - Page 2 Inside_IMPACT_The_Main_Event_Mafia_welcomes_Magnus_to_the_alliance

- Нямам много време, но съм готов да дам първото си интервю, броени минути след подписването на договора с TNWG. Предполагам, че се питате какво са намислили за мен? Намислили са нещо голямо, аз ще съм бъдещето на тази федерация. Очаквайте моят In Ring Debut съвсем скоро, където съм готов да грабна и победа!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 2 от 33Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: