Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
+2
Sashundera
GOAT
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty25/1/2013, 22:16

Явно този мач е далеч от края си. Сега Шеймъс става на крака, а Скалата се готви ROCK BOTTOM~!! ВЕДНАГИЧЕСКИ ГОЛЕМИЯТ БЯЛ (КУР) ИЗЯЖДА НАТИСКА НА СКАЛАТА!!! 1..............2....................3......................4.................5.............6.................7...................8................9............. ШЕЙМЪС ОТСКАЧА В СТИЛ ШОН МАЙКЪЛС~! Шеймъс се захилва и замахва с пръст, че няма да е толкова лесно. Докато Скалата все още е в шок Шеймъс ЗАШИВА BROUGH KICK~!!! ПРАВО В МУТРАТА НА РОКИ... 1..........2..........3..............4.............5............6...............7...........8..................9.........СКАЛАТА ОБАЧЕ ОТВРЪЩА НА УДАРА! Той отскача също в Стил Шон Майкълс и сега двамата започват да се млатят здравата и чак се изкараха извън ринга Шеймъс обаче натделява с тупалките в гърба и засилва Скалата към металните стълби! Сега Шеймъс бърка под... Ринга. И изважда метална тръба. Всички помним как напляска Трите Хикса с тази тръба. Дайте нещо толкова голямо в ръцете на Шеймъс и няма как да не останете доволни. Шеймъс връща Скалата в ринга, но той го почва с тупаници след което са засилва към въжетата, НО ШЕЙМЪС МУ ЗАБИВА ТРЪБАТА В ГЛАВАТА!!

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Bam

ДАЛИ НЕ МУ ЕБА ПИЧКАТА ЛЕЛИНА С ТОЗИ ХОД!? Шеймъс се обляга спокойно на обтегача и чака съдията да си свърши работата 1........2...........3..........4...... Скалата се изправи. Шеймъс изобщо не е доволен той се засилва и замахва със саблен удар и двамата със Скалата се озовават отново на металния под извън шибания кеч ринг. Шеймъс първи успява да се изправи и започва да изправя Скалата, но той замахва с тупаници, но Шеймъс не си поплюва и двамата се озовават на рампата. Но Шеймъс бърка в очите.. Какво копеле. И се прицелва:

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Price
АЙДЕ У ЛЕВО!!! БРОУ КИК ОТНЕСЕ ГЛАВАТА НА СКАЛАТА.. ШЕЙМЪС СЕ ОБЛЯГА НА БАРИКАДИТЕ И ЧАКА СЪДИЯТА ДА СИ СВЪРШИ РАБОТАТА.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty25/1/2013, 22:20

1............2..............3................4.......... Скалата не помръдва! Рефера отброява, а публиката е на крака, нима Скалата беше дотук? Шеймъс вече вдига победоносно ръка.. 6.......... Чакайте малко.. Скалата започва да се изправя. Той вече е на колене! Скалата се изправя на 8! Да, направи го! Мача продължава!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty25/1/2013, 22:35

Скалата едва се изправи и още не може да се съвземе след този ЧУДОВИЩЕН Brogue kick.. Шеймъс хваща Скалата и го мята обратно в ринга, като и той влиза след него. Само че Скалата се възема бързо и напада Шеймъс веднага след като влиза в ринга. Скалата започва да го налага и го притиска в ъгъла, като Шеймъс пада на задните си части, Скалата започва да го души с ботуша си, докато Шеймъс се опитва да го спре. Сега Скалата го изправя и започва да го налага с удари отново и отново, но Шеймъс контрира и сега той също започва да удря Скалата. Двамата се удрят взаймно, докато не рашат и двамата да се засилят към въжетата, и да се повалят взаймно. Двамата не мърдат, докато рефера отбоява 1...2...3...4...5....6....7...8...двамата започват да показват признаци на живот, но все още никой не се е изправил .. 9 ..ИИИИИ 10НЕЕ, И ДВАМАТА СЕ ИЗПРАВЯТ НА КРАКА! Сега се вкопчват, Скалата взима надмощие с headlock и го запраща към ъгла, където Шеймъс пада на земята.. Скалата го обръща и го хваща, като го катапултира право в ъгъла. Шеймъс си разбива главата и пада. Рефера пак започва отброяване, но Ирландеца се изправя сравнително бързо. Сега Скалата го засилва и го премята извън ринга, като той излиза също. Скалата запраща Шеймъс нагоре по рампата, като Шеймъс се спира в единия от крайщата опитвайки да си почине, докато Скалата ходи по него. Изправя Шеймъс и се опитва да го повали от рампата .. започва комбинация от удари, публиката започва крещи силно името на Rocky докато цялата зала се наелектризира .. Скалата продължава силно с удар, удар и удар!!


ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Malee


ЕБАСИ МАЙКАТА!!! ШЕЙМЪС ИЗЛЕТЯ ОТ РАМПАТА И СЕ РАЗБИ НА МАСАТА!! ПУБЛИКАТА ПОЛУДЯ!! Рефера започва отброяване .. 1..2...3..4...5...6...7..8...9. ИИИ ШЕЙМЪС ОТНОВО Е НА КРАКА! ИРЛАНДЕНЦА ОТКАЗВА ДА СЕ ПРЕДАДЕ! Скалата злиза по рампата и отива към Шеймъс, само че Шеймъс го причаква с метален стол, който забива право в главата на Скалата и го поваля на земята. Шеймъс мята стола като смята че вече не му е нужен и се опитва да изправи Скалата, но той е прекалено наранен и започва да се държи в ребрата от болката му която е причинена в този мач. В крайна сметка "The Great White" намира сили и изправя Скалата като го запраща до ринга, където му прави суплекс. Сега Шеймъс казва на съдията да започва броене ... 1...2...3..4...5..6..7..8..9 но Скалата се повдига. И СЕГА ШЕЙМСЪ ИЗВЕДНЪЖ СЕ ЗАСИЛВА С ОПИТ ЗА ОЩЕ ЕДИН BROGUE KICK, НО СКАЛАТА ЗАЛЯГА, ШЕЙМЪС СЕ ОБРЪЩА И ОТНАСЯ SPINEBUSTER НА БЕТОНА!! Скалата не губи никакво време и опитва да довърши Шеймъс ведънж завинаги, като разглабя коментаторската маса, вдига Шеймъс на нея, наглася го ЗА ROCK BOTTOM И WHAM!!

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Untitled-29


Скалата спипа мощно Шеймъс тук, който направи фатална грешка с този Brogue kick. Сега рефера започва да оброява, Скалата се изправя и броенето продължава. Ще спечели ли The Great One?
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty26/1/2013, 00:05

1...2....3....4...5...6...7... Шеймъс се надига на колене! НЕВЕРОЯТНО! Каква издръжливост! ТОЙ УСПЯВА ДА СЕ ИЗПРАВИ-И-И-И-И... 8....9.... НЕ! Шеймъс пада в несвяст! Реферът преброява отново и този път слага край на мачът.


Aaaand the winner and neeeeeew TNWG World Heavyweight Champion - Theeeeeeee Roooooock!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty26/1/2013, 00:17

ITS OVER! THE ROCK IS A TWO TIME WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION!


ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 530016_271464079604493_204663462951222_604033_2117148045_n

Каква битка, какъв мач! Музиката на Скалата зазвучава из цялата зала,а Скалата грабва своята титла, качва се на обтегача и празнува на фона на фойерверките! Каква нощ само! Не пропускайте да ни гледате на Rampage!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sponsored content





ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Last Man Standing January 2013-
Идете на: