Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
+2
Sashundera
BadKitty
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty5/5/2012, 15:06

Taylor се изправя и отива към The Rock, вдига го на крака и го засилва към въжетата. Скалата едвам се движи, но няма как да противодейства на тази засилка и бива принуден да го направи... след което отнася Spinning Wheel Kick в гърлото! Rocky пада, а Chuck бързо излиза извън ринга, грабвайки метален стол. "The Kentucky Gentleman" се връща обратно и опъва стола в средата на ринга, вдига The Rock и отново го засилва към въжетата... DROP TOE HOLD В МЕТАЛНИЯ СТОЛ! РОКИ РАЗБИ ЛИЦЕТО СИ! Невероятно, столът се огъва, а Тейлър го сгъва и започва да го забива в гърба на легналия си съперник. "Racoon City's Favourite Son" мята стола настрани и отново наглася стълбата, но този път не се качва, а я сгъва и се отдръпва в единия ъгъл. The Rock едвам се изправя и се обръща, незнаейки какво го очаква... удар в лицето с металната стълба! Изглежда, че Чък ще даде всичко от себе си, за да "убие" Скалата! Сега той наглася стълбата, но не се втурва в изкачване, а изчаква малко, за да може да се увери, че The Rock няма да се намеси по някакъв начин... SOLE FOOD! Скалата пада, но Тейлър се хваща за гърба! Може ли да се е наранил?! Възможно е, защото ръката му остава на гърба му, а той не се изправя, а лежи. И двамата са на земята, но все пак "The Kentucky Gentleman" се изправя и нанася ритник в главата на Скалата и започва да се изкачва с изключително много мъки. Chuck стига върха, а The Rock лежи безжизнено. "The Kentucky Gentleman" поглежда към него, след което към куфарите... и отново насочва погледа си надолу! Какво ли е намислил?! Taylor се качва на най-горното стъпало, като се изправя! Боже Господи, какво става тук?!... BODYSPLAAAAAAAAAAAAASHHHH... НО НЕ, СКАЛАТА СЕ ОТМЕСТВА! ГРАНДИОЗЕН ПРОПУСК, ТЕЙЛЪР СЕ УМЪРТВИ! Страхотен мач! Публиката започва chant-ове "THIS IS AWESOME!", докато кечистите лежат. The Rock се изправя след около минута, а Тейлър показва признаци на живот, като се е обърнал настрани. Скалата го изправя и го наглася за Rock Bottom, като е повече от сигурен, че ще успее да закове финишъра си... но изведнъж Чък забива лакът във врата му, следва още един и Тейлър се измъква, минава изотзад... OMEGA DRIVER! Как успя това момче да се възстанови толкова бързо?! Публиката е наелектризирана, а Тейлър "изритва" съперника си извън ринга и бавно, но внимателно започва да се катери... стига върха след около минута и след кратко колебание хваща единия куфар, натиска куката и изглежда, че ще го откачи... Скалата не помръдва извън ринга, но дали Тейлър ще откачи куфара и ще запази работата си, дали ще бъде уволнен или няма да успее?!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty5/5/2012, 15:18

ДАА! ТОЙ ГО НАПРАВО!! ЧЪК ТЕЙЛЪР ОТКАЧА КУФАРА.. СЕГА РЕШАВА ДА ГО ОТВОРИ И КОГАТО ГО ОТВАРЯ НЯМА НИЩО!! КАКЪВ ПРОВАЛ СЛЕД ТОЛКОВА ГОДИНИ СЕ СБОГУВАМЕ С ЧЪК ТЕЙЛЪР ЗАВИНАГИ! СКАЛАТА ЗАПАЗВА КАКТО ТИТЛАТА СИ ТАКА И ДОГОВОРА СИ С TNWG.
Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Destination War 2012-
Идете на: