Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty26/5/2013, 11:04

TNWG World Heavyweight Championship:
The Rock (c) vs. Antonio Cesaro

Ред на излизане и писане:
1. The Rock
2. Antonio Cesaro

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 20:36

КАМЕРИТЕ НИ ПРЕНАСЯТ В БЕКСТЕЙДЖ!!! КАКВО ЗА БОГА СТАВА ТУК??? ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС Е В БЕСКТЕЙДЖ! КАКВО СЕ СЛУЧВА ТУК......

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 20:41

НЯМА И СЛЕДА ОТ СКАЛАТА И АНТОНИО СЕЗАРО! ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС СЕДИ ОТСТРАНИ С МАЗНА ФИЗИОНОМИЯ! СТАЙЛС ТРЪГВА НАНЯКЪДЕ, ТОЙ СЕ ЗАПЪТВА КЪМ РИНГА! СТАЙЛС ВЪРВИ КЪМ РИНГА!!!


AJ STYLES ВЪРВИ ПРАВО КЪМ РИНГА, ВЛИЗА НА НЕГО И ВЗИМА МИКРОФОН И ЗАПОЧВА ДА ГОВОРИ:

- КЪДЕ Е ВАШИЯТ ШАМПИОН? КЪДЕ Е ВАШИЯТ ПРЕТЕНДЕНТ? НЕВИЖДАМ НИТО ЕДИНИЯ, НИТО ДРУГИЯ? НО СПОКОЙНО, ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ Е ТУК ДА ОПРАВИ ЦЯЛАТА КАША И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЩЕ БЪДЕ ОПСИПАН С НЕЗАСЛУЖЕНА КРИТИКА. ТЪЙ КАТО НЕВИЖДАМ, НИТО ЕДИН ОТ ДВАМАТА ТАКА НАРЕЧЕНИ "КЕЧИСТИ" НА РИНГА, КОИТО ТРЯБВА ДА ЗАЩИТЯТ ЧЕСТТА НА TNWG В ТОЗИ ГЛАВЕН МАЧ, АЗ СЪМ ТУК. И КАТО АЗ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯТ ЧОВЕК НА ТОЗИ РИНГ, АЗ ЗАСЛУЖАВАМ ДА СЪМ СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Spedre
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Spedre


Join date : 24.04.2010
Posts : 284

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 21:18



JBL: COULD IT BE?

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 6174794r

Joey Styles: ДА, МОЖЕ!! ТОВА Е ШЕЙН МЪКМЕАН ТОЙ Е В IN RING ATTIRE!! ТОКУ ЩО МИ КАЗАХА, ПО СЛУШАЛКАТА, ЧЕ МАЧА Е NO DQ!!

Мъкмеан тича с бясна скорост и поваля Стайлс на земята с мощни тупаници!!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 21:19

Начало.

1. Стайлс
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 21:31

НЕВЕРОЯТНО САМО ПО КАКЪВ НАЧИН СЕ РАЗВИХА НЕЩАТА ТАЗИ ВЕЧЕР! ТОКУ-ЩО, ШЕФЪТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИЗЛЕЗЕ И ОБЯВИ, ЧЕ СТАЙЛС ЩЕ ПОЛУЧИ ТИТЛАТА, САМО АКО УСПЕЕ ДА ГО ПОБЕДИ. ДВАМАТА ЗАПОЧВАТ ТОЗИ МАЧ БЕЗ ДИСКВАЛИФИКАЦИИ! Стайлс и Шейн се вкопчват един в друг и след това започват да се налагат с удари. Стайлс надделява и засилва Шейн към въжетата, а след това го поваля с ритник в корема. Шейн пада и започва да се гърчи по ринга. Стайлс го хваща за косата и го изправя, а след това го засилва към единия ъгъл на ринга. Шейн забива гърба си в обтегача и започва да крещи от болка. Стайлс се приближава към него и започва да го налага с chop-ове. Шейн започва да крещи от болка след солените удари от страна на Стайлс. Стайлс качва Шейн на третото въже и се готви да направи нещо специално. Styles хвърля Шейн от третото въже със Суплекс! Шейн се размазва на ринга. Стайлс опитва туш, но това не успява да сломи шефа на TNWG и той се повдига. ЕЙ Джей се изправя на крака и го изправя, приготвяйки се за Styles Clash, но Шейн го прехвърля назад и успява да се измъкне от коварния капан на "Феноменалния". Двамата се изправят и.......... САБЛЕН УДАР ЗА ШЕЙН!!!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Kabum

ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС ОТНЕСЕ ШЕЙН МАКМЕЪН! СТАЙЛС ОПИТВА ТУШ 1........2....................... ПОВДИГАНЕ ОТ ШЕЙН! Стайлс не може да повярва, но това се случва. Стайлс изправя Шейн и го засилва към въжетата, този път някак си Шейн успява да контрира и започва да налага Стайлс с бесни удари. Шейн изхвърля Стайлс извън ринга с Dropkick, но и двамата остават проснати по корем без да помръднат. Стайлс е извън ринга, а Шейн е на ринга. Бавно, бавно и двамата успява да се изправят на крака. Шейн поглежда към Стайлс и се оттласква от въжетата, опитва Suicide Diveeeeeee, но Стайлс се помръдва навреме и Шейн се размазва в пода извън ринга! Шейн се размаза!!! Стайлс отива и изпод ринга изважда чук, чука с който накара Шелтън Бенджамин да плаче от болка, сега да видим дали ще направи същото и с Шейн Макмеън. Стайлс залитва да удари Шейн, но той контрира като удря Стайлс в корема и той изпуска чука извън ринга. Шейн започва да налага Стайлс извън ринга, а след това го забива в металния кол. Шейн изморен се изправя и взима чука. Шейн го оглежда и чува радостните викове на феновете в залата. Стайлс лежи и се моли на Шейн да не го наранява, Шейн замахва с чука, но Стайлс се мръдва назад и бързо се изправя и връща на ринга. Шейн прави същото, но бива сритан с бесните шутове на ЕЙ Джей Стайлс. "The Phenomenal One" взима чука отново в своите ръце и изчаква Шейн да се изправи. Шефът на TNWG e в огромна опасност. Феновете му казват да се пази, НОООООО ТОЙ ОТНАСЯ ЧУКА В ГЛАВАТА СИ!!!!


ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Untitled-4

ОПИТ ЗА ТУШ 1.......2......................... ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС СВЕТОВЕН ШАМПИОН ЗА 5-ТИ ПЪТ???

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
BarsakaMadafaka
Superstar
Superstar
BarsakaMadafaka


Location : Компютъра
Join date : 15.05.2010
Posts : 439
Age : 100

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 21:44

Край
Върнете се в началото Go down
http://www.boinosashi.com
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty1/6/2013, 21:54

AJ Styles е Световен шампион на TNWG! Феновете просто са като попарени и немогат да повярват на очите си. Всички освиркват в залата, а отгоре хвърчат конфети. ЕЙ Джей Стайлс е новият шампион. Компанията на Пол Хеймън тази вечер се сдоби с огромен успех! Всички идват да поздравят ЕЙ Джей Стайлс който за 5-ти пореден път е Световен шампион на Total Nonstop Wrestling Game! Каква вечер само! Какво ли не видяхме, със сигурност обаче ще има и големи изненади на 100-ия епизод на RAMPAGE! Гледайте ни следващата седмица, за да разберете! А, сега нека останем за последни секунди, където хората на Пол Хеймън ликуват и най-вече ЕЙ Джей Стайлс!

ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP L

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: DESTINATION WAR 2013-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: