Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:01

Стайлс няма да позволи да бъде унижен по този начин и показва волята си като се повдига !
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:12

Какъв главен мач за Световната титла.Двамата се раздават до край, но само един ще си тръгне като шампион.Стайлс се наддига от яростните атаки на СМ Пънк и поема малкият пакет 1....2... Поредно повдигане този път Пънк, бе много близко но не достатъчно.Стайлс се наддига, но Пънк му прави подсечка, а след това опитва да му заключи The Sharpshooter, но не Ей Джей се иззмъква, Пънк го изчаква да се изправи оттласква се от въжетата, но ЕЙ Джей го улавя и му прави Scoop Slam.След това се изправя и .. Leg Drop за СМ Пънк.Стайлс веднага след този ход заключва на Пънк преспивателно и той агонизира от болка и след мъчителна една минута той се хваща за въжетата и се спасява.Стайлс се отдръпва от Пънк и се изправя след това опитва да го хване за косата, но получва Jawbreaker.Стайлс започва да се търкаля по ринга, държаейки се за устата.Пънк се опитва да изправи Ей Джей, но Стайлс успява да се измъкне след това да направи на Пънк Inverted Suplex.Стайлс бързо се качва на третото въже на ринга и изчаква Пънк да се изправи.Пънк вече е на крака и се обръща към световния шампион, а след това поема Missile Dropkick.Стайлс си отпочива настрани, Пънк се изправя залюлян, Ей Джей го хваща и му прави Side Slam.Пънк и Ей Джей лежат безжизнени в средата на ринга какво ли ще стане??Останете с нас и след рекламите!!!

И ето ни отново след рекламите, Ей Джей е здраво заключил на Пънк Figure Four leglock, но с много мъки и усилия СМ Пънк се освобождава за втори път в мача.Ей Джей не може да повярва на очите си.Сега Стайлс вдига СМ Пънк и му прави Tiger Suplex и го довлича до единия обтегач.Стайлс се качва на обтегача и прави Spiral Tap:

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 3149241I

Punk e размазан в тепиха това е шансът на ЕЙ Джей да запази титлата си, но му отнема време да премести Пънк в средата на ринга, защото е уморен.Все пак успява и опитва туш 1...............................2.............................. НЕЕ!!!!ЕЙ Джей се е забавил прекалено и Пънк се повдига.Какъв адреналин е настъпил в залата.25 000 човека се заели местата си и нямат търпение как ще завърши тази вечер.Стайлс се изправя изчаква Пънк да направи същото и му забива Super kick в челюста.Стайлс минава на ръба на ринга и това е 450 Splash for CM PUNK!!!!!AJ Styles изправя Пънк и това е STYLES CLASH!!!!!!!



ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Ajstylesstylesclash

COVER!!!!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:14

Ооо, не това трябва да е шега... МАЧА ПРОДЪЛЖАВА !
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:26

Този луд и мега напрегнат мач продължава!! Стайлс се изправя, като си помага с обтегачите, а Пънк се засилва и-и-и.. HIGH KNEE DROP, дублиран с... RUNNING ONE-HANDED BULLDOG!! ТОЧНО В СРЕДАТА НА РИНГА!! Пънк чуства победата, той започва да прави таунтове, като покрива Стайлс, но загубва твърде много време.. 1... И ПОВДИГАНЕ!! Пънк е шокиран!! Той започва да се изнервя, като започва да пляска и да се приготвя за GTS. Ясно е, че иска да свърши по-бързия начин. Стайлс се обръща, ритник в корема, въздигане, НО НЕ!! Пънк сменя техниката, като прилага... FALLING GUTBUSTER!! СТАЙЛС ОСТАНА БЕЗ ВЪЗДУХ!! Той е силно зашеметен и доста объркан от контрата на Пънк. "The Straight-Edge Savior" се изправя и отива към Стайлс, като го хваща за екипа и го засилва зверски към металния кол до ринга, хваща го през корема и-и-и.. BRIDGING GERMAN SUPLEX!! 1.......2...... KICK F'N OUT!! Това невероятно главно събитие продължава!! Кой ли ще се тръгне като шампион? Ще разберем, скоро!!!

Пънк лежи извън ринга, а ние се връщаме след кратки реклами. Стайлс се засилва от въжетата, но Пънк го набрава от въздуха-а-а... SHOOTING STAR PRESS DDT!! КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ!! ОЩЕ ЕДИН НЕВЕРОЯТЕН ХОД ОТ ТЕЗИ АТЛЕТИ!! Стайлс е счупен!! Той лежи извън ринга, а Пънк се качва на ръба на ринга и започва да прави таунтове, "The Phenomenal One" е като закован с пирони за металния под!! Какво ли е намислил Пънк? Той опитва да се качи през сглобките, но се отказва, минава по въжетата, скача, качва крака на тях и-и-и.. ARABIAN PRESS ЗА СТАЙЛС!! ТОЙ Е АУТ!! ВЕЧЕ Е АУТ!! "MR. TNWG" не може да се изправи!! Съдията започва да отброява, а Си Ем е много доволен!! Той вдига Стайлс, хваща го през корема и-и-и-и... RUNNING POWERSLAM СРЕЩУ МЕТАЛНИЯ КОЛ!! Стайлс започва да агонизира, а Пънк е доста близо до победата!! Той вкарва Ей Джей на ринга и прилага опит за туш ...1...2... ПОВДИГАНЕ, ЗА БОГА!! ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ!! На какво ли още се бъдат подложени телата им, само и само да победят? "The Straight-Edge Superstar" се изнервя, но се изправя и се концентрира върху Стайлс. Ей Джей си помага със съдията, изправя се.... SPINNING CALF KICK!! OUT OF NOWHERE!! Стайлс е като потресен!! Той не може да повярва къде се намира!! Пънк минава зад него, изправя го, като му помага да си стъпи на краката, НО НЕЕЕЕ!!! ПЪНК НЕ МОЖЕ ДА Е ТОЛКОВА ДОБЪР, ТОЙ ПРИЛАГА.. CORKSCREW NECKBREAKER!! ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, СТАЙЛС Е ИЗВЪН РЕЛСИ!! Пънк покрива... 1....2... НЕЕЕ!!! СЪДИЯТА ПОСОЧВА ПОВДИГАНЕ НА 2!! ТОЗИ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА!!! Пънк е доста изнервен!! Той започва да чупи пръсти, като се изправя, хваща краката на Стайлс и-и-и... BOSTON CRAB!! BOSTON CRAB!! НЯМА ИЗМЪКВАНЕ!! Стайлс е закован в пода!! Си Ем е един от най-добрите инициатори на тези хватки, но дали ще успее да победи? Ей Джей се бори със всички сили, но не успява да се измъкне, преобръща опонента си, като пренебрегва болката, хваща го с крака и се отскубва, но Пънк го въздуха и го качва на рамене, като се засилва към сглобките и-и-и.. RUNNING DEATH VALLEY DRIVER В ОБТЕГАЧИТЕ!! СТАЙЛС СЕ ОТСКУБВА И ОБРЪЩАААА.. БАМ!! MMA KICK ПРАВО В ТЕМЕТО!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Punkkosmorrisonrl3

Пънк заляга на Ей Джей, с последни сили го изправя, забива го в пода с Uranage, прилага таунтове, като го хваща през ръката и главата, вкопчва се и-и-и.. ANACONDA VICE!! ANACONDA VICE!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 53wjud

ТОВА ЛИ Е КРАЯТ? СЪДИЯТА ПРОВЕРЯВА..
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:33

AJ Styles ще го направи!!Той умира от мъки, но ето че се добира до въжетата и се измъква.Този невероятен главен мач продължава.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:45

И двамата са в средата на ринга и започват да си раздават ъперкъти, Пънк засилва Стайлс към единя обтегач той се забива, а след това тръгва назад залюлян, СМ Пънк го хваща и му прави Side Slam.След това опитва да му заключи The Sharpshooter.Но Стайлс набира инерция и избута Пънк встрани.След ритника който забива Ей Джей на Пънк той се изправя и изхвърля Пънк извън ринга .. но я почакайте Пънк застава на ръба на ринг, а Стайлс не осъзнава това.Все пак Ей Джей се обръща и също отива на ръба, а след това следва:

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 X4kmzs

Пънк започва да се гърчи извън ринга, Стайлс го хваща за косата и връща в ринга като опитва туш. но Пънк се повдига.Стайлс се изправя и отново тръгва да вдига опонента си, но получава удар в корема, а след това Пънк му нанася super kick.Пънк се качва на обтегача и явно ще опита Elbow Drop той скача и го опитва, но ЕЙ Джей се мръдва и той забива лакътя си в пода.Стайлс се изправя вдига Пънк и му прави Pilderiver.Стайлс бързо опитва туш това е шансът му 1.............2............... НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!Пънк се повдига за пореден път.Какъв динамичен мач, тук се пише класика, феновете направо полудяват и очакват своят победител.Стайлс минава на ръба на ринга и изчаква Пънк да се изправи и обърне, а след това springboard-ва и забожда на Пънк Flying ForeArm:

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 3149556W

Punk макар и след този ход успява доста бързо да се изправи, а Ей Джей му нанизва Pele kick.Той се сгрумулясва на тепиха, а Стайлс се изправя вдига Пънк отново и STYLESSSSS CLASH!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Ajstylesstylesclash

COVER!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:48

One ..two..th..KICKOUT!В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 22:59

Си Ем се опира на обтегачите, след кратките реклами, а Стайлс лежи извън ринга. Пънк се качва на най-горния обтегач и започва да следи Ей Джей, който от нищото скача към "The Straight-Edge Messiah" и опитва да забие Belly to Belly Suplex извън ринга, но Пънк го хваща и избутва напред.. ОУУУ!! КАКЪВ BOTCH!! Стайлс падна право по лице в пода!! Сигурно има сътресение!! ТОЙ НЕ СЕ ОТКАЗВА!! Публиката започва да скандира името на шампиона си, който отново скача при Си Ем, но "The Future World Champion" го хваща през ръка, скача и-и-и.. MOONSAULT SIDE SLAM!! КАКЪВ ХОД!! ПУБЛИКАТА ЗАПОЧВА ДА АПЛОДИРА БУРНО ТЕЗИ ШОУМЕНИ!! КАКВА КЛАСИКА!! Стайлс лежи по средата на тепиха, а Пънк излиза извън него и започва да върви по рампата, като се спира под titantron set-a, поглежда към Стайлс, вдига едната си ръка, а след това и другата, а към хиляда фена разпростират плакати - "AJ SUX, AJ SUX"!! Пънк се връща на засилка, прескача въжетата и забива моментален Hurricanrana, като Стайлс се лепва за въжетата, Си Ем се засилва и-и-и.. TIGER FEINT KICK ПРЕЗ ЛИЦЕТО НА ЕЙ ДЖЕЙ!! ТОВА БЕШЕ ПОРЕДНАТА ИЗНЕНАДА ОТ ПЪНК!! Явно феновете му го обичат. Всички те започва да скандират бурно към Стайлс, като го обиждат и плюят. Той се изправя и заглежда публиката, като вдига ръце в неудомение, а Си Ем минава зад него, подсвирква му, а Стайлс се обръща и-и-и... PELE KICK!! RIGHT TO THE HEAD!! Стайлс се зашеметен, кляка на колене, а Си Ем се засилва и го изнася с.. SHINING WIZZARD!! ЕТО, ЧЕ СЕ ЗАПОЧВА!! ВСИЧКИ НАДУШВАМЕ КРАЯ НА МАЧА!! ДАЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ!! Си Ем вдига опонента си на рамене.. HERE IT COMES!! НЕЕЕ!! Стайлс бие коляно и лакът, като забива мощно DDT и спира инерцията на Пънк. Те лежат на пода известно време, но Пънк се изправя и зачаква Стайлс, който го хваща за гащетата и се изправя с него, Ей Джей го хваща за раменете.. ПАЗИ СЕ!! BACK KICK ПРАВО В КОРЕМА!! СТАЙЛС ЗАПОЧВА ДА ПЛЮЕ КРЪВ, А СИ ЕМ ДЕМОНСТРИРА МУАЙ ТАЙ УМЕНИЯ!! Стайлс бива награбен, Пънк го хваща през ръка и-и-и.. STO BACKBREAKER INTO A LEAPING STO!! КАКВО COMBO!! ТОВА ЩЕ Е КРАЯТ ЗА СТАЙЛС!! Пънк подушва победата, той започва да прави таунтове. Той минава зад Стайлс, хваща го за ръцете... DRAGON SUPLEX!! КАКВА КЛАСИКА!! Всички фенове могат да усетят, че краят идва!! Пънк започва да бие ринга с крака, като барабани, предвиждащи краят. Стайлс се изправя, обръща се.. WHAM!! MMA KICK, FOLLOWED BY A.. G-T-S!! GO TO SLEEP!! GO TO SLEEP!!

CM PUNK JUST NAILED THE G-T-S!! THE HELL!! THIS MUST BE THE END!!!
ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 35hegxd

Дали "мечтата" на Пънк ще се сбъдне? Дали имаме НОВ шампион? Дали Пънк отново ще е на върха на ерархията в TNWG? 1.......2....?


Последната промяна е направена от WorldWarrior на 1/8/2011, 20:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 23:08

1..2..3!CM PUNK GOT HIM!CM PUNK GOT HIM!CM PUNK WINS!

Пънк не може да повярва на очите си,само месец след като имахме нов шампион,притежателя и се сменя отново!Избухват фойеверки!Пънк е на върха на планината!Благодарим ви ,че бяхте с нас тази вечер!


Tnwg 2011..
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty20/5/2011, 23:17

Пънк не може да повярва на очите си! Той започва да се радва, грабва световната титла на TNWG и възкачва сглобките, като започва да се радва на публиката, скандираща името му. КАКЪВ ШОК!! Стайлс си тръгва sad-нат, а публиката злорадства зад гърба му. ВСЕ ПАК.. ПЪНК Е ШАМПИОН!!

ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Winnersdontusedrugs

Пънк се качва отново на обтегачите и отново поздравява феновете си, той е щастлив. Стайлс се обръща от края на рампата в пълно недоумение, поглежда Пънк, който е със златото, поглежда себе си и го поздравява, НО Я ВИЖТЕ! ПЪНК ПОКАЗВА СРЕДНИ ПРЪСТИ НА БИВШИЯ СВЕТОВЕН!! КАКВО НЕУВАЖЕНИЕ!! Си Ем излиза от ринга и отива при феновете си, а от залата не спират да падат балони, конфети и pyro ефекти от сцената!! КАКВА НОЩ!! Пускат се повторения, а Пънк обира ръцете на тълпите от фенове. В залата се пуска повторение на този паметен момент:


Цитат :
ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Punkerules2

Той грабва титлата си и започва да върди по рапата, спира се на ръба и вдига високо титлата си, като зад него избухват най-мощните pyro ефекти, ever. Публиката е щастлива, а ние коронясахме новото лице на компанията! Каква нощ! Останете с нас!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP   ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: LMS - WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME:WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Breaking Down 2011-
Идете на: