Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage

Go down 
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage    10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Empty15/8/2024, 20:36

After winning the rights to participate in The TNW Sacrifice Championship Match by defeating Damien Priest last week, Christian Cage will give his first thoughts regarding his chances of getting the gold..

___________________
10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage    10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Empty22/8/2024, 20:31

----- AFTER A SHORT COMMERCIAL BRAKE -----

.. Връщаме се на ринга на TNW Rampage Saturday Night, където е вече и Крисчън Кейдж, който ще отправи своите последни думи преди мачът за Sacrifice титлата..


10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Wzu3QT6

- LADIES AND GENTLEMAN, WELCOME........ TO THE ERA OF `CAPTAIN CHARISMA`~! Знам, вероятно очаквахте да кажа `Peep Show`,но някак не намирам суперзвезда back there, която да си струва присъствието в моето специално шоу. Или поне за момента това е така. Знам и че се учудвате да ме видите тук. Бях спряган за underdog-a в мача ми срещу The Undertaker. Някакси бяхте готови да скандирате неговото име, някакси бяхте готови да се сбогувате с `The Instant Classic`, някакси очаквахте да съм buried 6ft under, някакси смятахте, че кариерата ми ще завърши по този начин. Но не.. аз отново създадох история, побеждавайки още един опонент в неговата собствена скапана игра. Undertaker, I hope you have a good time burning in hell! You chose it yourself! НО.. победата ми срещу `The Deadman`, далеч няма да е най-голямото ми постижение тази година. О, не.. планирам поредната си грандиозна победа. И то само след 2 седмици. Вече направих най-основната крачка - класирането за мача за Sacrifice титлата. Имам ли конкуренция там? Не мисля. Но ще се радвам да видя познато лице като Austin Theory в тази среща, тъй като имаме сметки за разчистване, а какъв по-добър начин от затвърждавайки мотото "който се смее последен, се смее най-добре". Theory може все още да е Европейски шампион, може да подобри колкото рекорди иска, но ... нещо ми подсказва, че съвсем скоро ще държа много по-значим belt на рамото си. THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP... FOLLOWED BY THE ACTUAL GOAL - THE TNW GLOBAL CHAMPIONSHIP. Oh, it`s real, it`s damn real..

10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  ZGwydNH

~   CUZ THAT`S ...... HOW I ROLL!!!   ~

___________________
10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
 
10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring promo with Christian Cage
» 8. In-ring promo with Christian Cage
» 6. In-ring promo with Christian Cage
» 6. In-ring promo with TNW Red Bull Champion Christian Cage
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 557-
Идете на: