Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. In-ring promo with Christian Cage

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty19/9/2021, 01:33

-
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty20/9/2021, 01:54


Wade Barrett: Връщаме се обратно към програмата на Rampage SuperShow и сме напът да посрещнем бившия Red Bull шампион - Крисчън. Говори се, че той е тук за да отправи предизвикателство и всъщност опциите са 2 - или Кейдж ще се върне крачка назад и всъщност ще поиска мач-реванш срещу Леснар за титлата, ИЛИ преди да се фокусира отново над отличието - ще довърши започнатото, knocking some sense to CM Punk. Всъщност появата на Кейдж миналата седмица е достатъчен сигнал за Бруукс, че вече е минал всякакви граници на търпимото. "The Best in the World", както сам се определя, създава хаос от завръщането си до момента, набелязвайки не кой да е, а главния мениджър на шоуто - Adam Pearce. Не си представям какви по-сериозни щяха да бъдат последствията, ако Кейдж не застана на пътя на Пънк. Дали това е било правило решение, или не, предстои да разберем. Но в крайна сметка, Крисчън може да си осигури огромни дивиденти и смятам,че го осъзнава.
Matt Striker: Дивиденти като лична охрана на Пиърс? Не смятам, това е далеч от стила на Кейдж. Всъщност за мен поведението на Крисчън е пряко свързано със събитията от преди повече от 5 години. Captain Charisma може би е чакал подходящ момент, своя opening за да потърси отмъщение от Бруукс. А ако към "инструментите" на това отмъщение се прибави абсолютната подкрепа от management-a, т.е от страна на Adam Pearce, шансовете на Пънк се минимализират и ще трябва да има очи и на гърба си. Защо не да започне да се пази и от сянката си?

8. In-ring promo with Christian Cage MF6JFQd8. In-ring promo with Christian Cage QeJqdr0

Wade Barrett: Между другото, rumour has it, че Adam Pearce всъщност е в залата тази вечер, което ме навява на мисълта,че Крисчън наистина ще използва тази трибуна за да поиска двубой на Revenge. Колега, познай who can make it happen!? Но да не задълбаваме прекалено рано, преди да сме чули какво има да каже Captain Charisma.. и всъщност е задължително да го чуем за първи път от 2 седмици насам, 2 седмици, в които непрекъснато навлизаше рязко в територията на Бруукс.

*Крисчън изчаква pop up-a от публиката да затихне -
време е да разберем какви са реалните мотиви на Кейдж за случилото се в последните две седмични издания*

8. In-ring promo with Christian Cage K61Fo6z

- REVENGE.. замислих се над значението на тази дума, в чест на това,че е и името на предстоящия турнир. Замислих се,че в "разстояние" на два месеца съдбата трябваше да ме срещне с призраци от миналото. Преди 6 години всъщност бях готов да приключа кариерата си и да се откажа от мечтата си да държа Световната титла на федерацията отново. ALL BECAUSE OF TWO PEOPLE. Името на първият човек е Брок Леснар. Най-голямото падение за мен тогава бе именно фактът, че му позволих да триумфира с най-голямото отличие на компанията. Че контузих жестоко ръката и врата си, толкова жестоко, че никой доктор и в никоя болница не ми даваше надежди, че ще мога да се завърна. Guess what though, направих го, но преди това трябваше да прекарам месеци out of action, месеци, които не мога да върна и месеци, които щяха да бъдат решаващи за кариерата ми. But back to the basics, името на втория човек е.. познайте от един път? C....M....PUNK! И тогава, и сега, той се оказва на пътя ми. Може би сега ще си кажете,че всъщност първият човек, който директно застана срещу него и "запрати" първия удар, бях аз. Но тук сте в грешка. Защото е удар по честта ми и честта на останалите таланти зад кулисите, че някой, сам провъзгласил се за "The Voice of the Voiceless", действа и говори от името на всички. Well, let me brake it to you, PUNK ... NOBODY WANTS TO ACTUALLY HEAR YOUR VOICE ANYMORE. Мога кристално ясно да видя дребните игрички, които се опитваш да играеш, мога да видя зад фасадата, която си изградил, но мога и да те уверя, че няма да се изкачиш on top of the mountain, пристъпвайки всякакви норми и ощетявайки всеки, който с години се е борил за top spot-a, за highlight-a, за Main Event-a. Но хей, "Phill", I can give you something Main Event-worthy. At REVENGE? ME ..... VS. YOU? HOW ABOUT THAT?

8. In-ring promo with Christian Cage ExIkF7e

*Кeйдж току-що отправи сериозно предизвикателство към Пънк..
... но дали ще имаме отговор още тази вечер!?*
Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty21/9/2021, 21:52

Феновете отклоняват погледите си към началото на рампата, на която се показва и самият Rampage Supershow' - General Manager, Adam Pearce! Cage изглежда доста учуден, както и част от всички в залата! Крачката на Pearce обаче не е обичайната за него - спокойна, а доста забързана! Може дори да се каже, че той изглежда леко притеснен в този момент, но това не го спира да се качи на ринга и да застане очи в очи с Christian...

8. In-ring promo with Christian Cage TamlHC2


-   Christian! Моля те, повярвай ми! Аз знам как се чувстваш ти в момента, заедно с всички тези хора, както и целият TNW Universe! Наясно съм през какво преминаваш и в какво се стремиш, тъй като самият ти знаеш, че нищо не трае вечно! Знам, че дълбоко 'там', вътре в теб чувството на самота и най-вече, Christian - 'празнота', бавно те дърпат надолу! Разбирам, че си съкрушен от загубата си на Summer Scream, но нека спрем точно тук! Нека забравим за миналото, не искам да говоря за него! Същото съветвем и теб, не го прави, а гледай само напред! CM Punk не е твой проблем, Christian! Продължавай по позлатения си път и не поглеждай и за миг назад! Бъди уверен в себе си и гони целите си, забрави всичко случило се! Да, знам, че е трудно! Знам, че търсиш отмъщение, заявявайки, че официално искаш мач с Punk, но моят отговор е - 'не', Christian! Не защото ти не си достоен, а защото това не е твоя грижа! В продължение на години TNW се е справяла сама с личните си проблеми, а точно сега изглежда, че CM Punk е един от тях и именно компанията ще се погрижи сама! Успокой топката, хлапе! Изчакай правилния момент и се възползвай, но той не е сега, повярвай ми! Бъди умен и не се поддавай на излишни емоц...

Pearce бива прекъснат, а погледът на Christian
се изостря още повече! Градусите се покачват..


...~
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty21/9/2021, 23:32

~...





-------------------------------------------------------
8. In-ring promo with Christian Cage Arrivebomb
-------------------------------------------------------


Градусите наистина се покачват, тъй като в залата гръмва музиката на "The Revolutioner of TNW", а миг след това на рампата се показва и самия CM Punk! Christian е готов във всеки един момент да напусне ринга и да спипа "The Straight-Edge Superstar" в окопите си! В последните няколко седмици Cage беше изключително близо, но не успя да се докосне до успеха! В една от вечерите дори си плати доста скъпо, след като Punk изля целия си гняв върху него, загубвайки контрол над себе си и доверието на много голяма част от феновете и в частност, целия TNW Universe! Миналата седмица, "The Best in the World" отново потвърди, че той няма да спре, докато не стигне до нужното, което да го гравира в историята, като *THE BEST!* И макар Punk да смята, че нещата се случват благодарение на него, то цялата тази каша е по-скоро заради него! Това обаче няма да се окаже бариера или висока преграда пред него и крайната цел! Единственото нещо, което в този момент е различно?! Фактът, че Punk трябва да направи крачка встрани, за да се отърве от живеeщият в миналото Christian Cage! 'BITW' гледа само напред и не се обръща назад, това също беше казано миналата седмица, а Christian просто иска да влезе в обувките му, но стъпи накриво, в опита си да поеме в посока, която се оказа и грешната за него в крайна сметка! Феновете освиркват, разбира се, но това няма да спре "The Voice of the Voiceless" да изрази мнението си въпреки тях...

----------------------------------
*Negative reaction from the crowd!*



-------------------------------------------------------
8. In-ring promo with Christian Cage Arrivebomb-1
-------------------------------------------------------


-   Да, Adam... Емоциите! Същите тези емоции, които докараха човека, който седи до теб на този ринг в това състояние! Същите тези емоции, които са на път да разрушат така или иначе мъртвата кариера на оптиващия се да бъде нов герой на компанията - Christian Cage! Но си прав само за едно, аз няма да се бия с Cage на предстоящия турнир! Тук съм не заради хора, които се опитват да ме дърпат надолу, а заради теб! Видях реакцията ти миналата седмица, когато заяви, че ще си платя за това, че изцапах ръцете си с твоята кръв! Чух да го изричаш и сега! Чух да ме наричаш 'личен' проблем на Total Nonstop Wrestling! И макар и да е такъв, то той не е никак труден за отстраняване, но ти предпочиташ всяка седмица да говориш само лъжи! What we have here? A lying general manager, and a canadien lunatic, who claims that I cost him 'his shot', like ages ago... Не ми пука за него, а за твоята дума! Какво стана с твоята дума, Adam? Накрая излиза, че вината за всичко това, което се случи през последните седмици е твоя! Какво стана с това, което говорихме тогава, Adam? Къде е думата ти, която сложи на масата и ми обеща, че ще си свършиш работата, както и това, че ще ме наградиш с нещото, което така и TNW не ми даде?! Защо не кажеш на тези хора, какво ми обеща и какво аз пожелах? Хайде, направи го! Страх те е? Да! То е нещо много по-силно от лъжата, Adam! Нещо, което ще промени цялата тази компания, както и мен - защото го заслужавам! Затова, помисли добре... Ти си човекът, който ме направи 'личен' проблем на Total Nonstop Wrestling! Ти си този, който може да направи правилното решение, като изключим това от преди малко! Страхът от провала е самият провал, Adam! Ще паднеш, но с твоята личност ще се изправиш достатъчно бързо и тогава ще порумееш и съзреш токсичната обстановка огромната и 'черна дупка' - TNW! Направи правилното нещо, направи го сега...

...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. In-ring promo with Christian Cage Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty22/9/2021, 00:15

Освиркванията отново настъпват в цялата зала! Punk обаче не трепва, а същото може да кажем и за Cage, който тотално бе пренебрегнат от "The Revolutioner of TNW"! Pearce поглежда канадецът, а след това отправя погледа си право към "The Best in the World", който седи в горната част на рампата и доближава микрофона до устата си, а по нея грейва и лека усмивка!

...


-   По дяволите, Punk! Ти също си много прав и то за много неща! Много от тях речени и най-вече сторени в предходните седмици. Може би чак сега обаче аз успях да разбера, че тогава съм бил в грешка, в една много голяма заблуда! Ти си революционерът, ти си самата революция, или както наричаш твоите 'неща'! В TNW няма нещо, което да е с етикет 'полага се'! Твърдиш, че си направил толкова много за този бизнес, както и тази компания! Смяташ, че това те прави специален? С какво си повече ти от Christian Cage например? С нищо! Тук трябва да оставиш егото си настрана, Punk, а след това да действаш! В противен случай се превръщаш в 'теб'! (Pearce поглежда Cage, а след това и CM Punk и продължава) Както казах, прав си! Трябва да действам, а и точно това смятам и да направя! И да, смятам да го направя още тази вечер, тук и сега! Нека за момент само се върнем на това - колко много си направил. Колкото и да е то - TNW ти е върнала два пъти повече! Така че, по моите сметки - ти си длъжник на TNW, а и както каза ''Аз никога не отказвам участие или поява свързана с моята персона!", смятам да направя правилното нещо! Преди малко заявих, че съм бил в голяма заблуда за теб от самото начало, а сега мога да кажа, че бях в голяма заблуда, когато казах, че времето на Cage за отмъщение не е сега!! Затова, точно в този момент тук, официално заявявам, че на Revenge - Christian Cage ще се изправи лице в лице срещу... CM PUNK! И нека се поправя, казвайки не толкова отдавна, че TNW е в революция вече 11 години. Не! Пак го казвам, Punk - прав си! Революцията е сега и тя започва с теб и ти ще бъдеш основата на това TNW да върви само нагоре, защото ти си точно черната дупка, а за да ме опровергаеш, трябва да се справиш с Cage, на когото също имаш да връщаш - още повече!

...


Дами и господа, мачът е абсолютен факт! Christian получи това, което искаше толкова много, въпреки че самия отговор не дойде от Punk, а от Pearce, който първоначално беше тотално против това, но изглежда е променил мнението си! От притеснен малко по-рано, до адски ядосан Adam Pearce направи всичко това официално! Нека обаче не се заблуждаваме, защото Punk не смята, че това е всичко! И въпреки казаното и чутото, той приема всичко с насмешка, което разбира се вбесява целия TNW Universe...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty22/9/2021, 01:02

***


-------------------------------------------------------
8. In-ring promo with Christian Cage Arrivebomb-1-1
-------------------------------------------------------


-   Ти все още не разбираш, нали? Ти, начело с TNW сте черната дупка, която заблуждават такива като Cage и всички в тази зала, и по целия свят! Вие сте хората, коит 'погребаха' големите имена в името на Total Nonstop Wrestling! Същите тези имена, които сега се опитвате да заличите от историята просто ей така, с лека ръка! Да, прав съм! Аз съм революцията! Аз съм този, който ще направи крачка встрани, за да може след това да направи две напред! И не влагай цялото си внимание в това да ме превърнеш в анти-герой, опитвайки се да създадеш нов 'спасител' в четата си! Аз вече съм такъв, с тези си принципи и това виждане! Това е правилното нещо, Adam и ти го знаеш! Но вместо обещанията, ти отново ми пробутваш лъжи, този път с имена - Christian Cage! Jay, наистина ли... Наистина ли смяташ, че това е изходът?! Къде е сега Edge? Къде е Adam Copeland?! Шефът ти се опитва да ти внуши нещо, като 'позлатен път'? Ти никога не си имал такъв, защото винаги си бил в сянката на своя "брат"! Винаги си бил жертвата, затова избяга толкова много пъти, за да се опиташ да поръсиш провалената си и кална пътека със злато, но такова няма, Jay! Ти си на прага на колапс и нещото, което преживяваш сега, трябваше да го преживееш преди повече от 10 години! Вече казах, че аз съм много повече от нечий медиен продукт, а и думите много добре затвърждават, че съм точно това - "THE BEST IN THE WORLD"! Аз няма да съм основата оттук нататък! Ти ще бъдеш Jay! Ти ще си тази подлога, ти ще бъдеш този, на чиято глава ще стъпи всеки! Ти и Pearce, двамата отричащи, но живеещи в миналото, а могат да се отърват от него много, много лесно! Сега обаче смяташ да поемеш по друга пътека и мислиш, че ако компанията застане зад теб - ще се спасиш и ще получиш това, което ти наричаш отмъщение! Вече ясно заявих, че тази пътека е само и единствено за мен и абсолютно никой няма правото и качествата да крачи по нея! Две крачки напред, въпреки тази встрани са нещото, което е целта ми в момента, а тя е много по-лесна, отколкото ти смяташ, Jay! Нямаш качествата, издръжлливостта, нито пък мисленето да се бориш в тази лига или да се биеш на на един ринг с мен, но ще ти окажа тази чест! Предупредих те, че ти си този, който може да се приземи здраво стъпил на краката си! Излгежда обаче, че то ще бъде много по-тежко от очакваното! Масата за възрастни категорично не те прави зрял, а доста устойчив и мек - точно това ще докажа не само на теб, но и на Pearce, а след това ще се насоча към крайната и най-важна цел! Затова, Jay, на 'Revenge' няма да се случи това, което чакаш от години! Ти ще се окажеш първия от многото, които ще колиначат пред мен! Ще се окажеш един от многото, които не само ще бъдат жертва на революцията, но и ще преклонят глава пред нея...  *PIPEBOMB*


...



И така на Revenge - "The Revolutioner of TNW" CM Punk срещу "Captain Charisma", новият герой, Christian Cage! Punk няма нищо против, като дори е на мнение, че това ще го доближи още повече до крайната цел, която все още остава загадка за всеки! Pearce така и не каза какво и защо иска точно "The Best in the Worldl"! Сега обаче е време вниманието да бъде насочено върху тези двамата, които са на път да направят войната помежду им още по-специална и още по-вълнуваща! CM Punk versus Christian - REVENGE!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. In-ring promo with Christian Cage Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





8. In-ring promo with Christian Cage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring promo with Christian Cage   8. In-ring promo with Christian Cage Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. In-ring promo with Christian Cage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. In-ring promo with Christian Cage
» 8. In-ring promo with Christian Cage
» 6. In-ring promo with TNW Red Bull Champion Christian Cage
» 10. In-ring Segment /w Christian Cage
» 10. Promo bit with `Captain Charisma` Christian Cage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 444-
Идете на: