Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Segment with Wallstreet

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

8. Segment with Wallstreet  Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Segment with Wallstreet    8. Segment with Wallstreet  Empty15/8/2024, 20:34

What`s to come for Wallstreet after recruiting Dustin Runnels to nWo? Does he have a new target?

___________________
8. Segment with Wallstreet  Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
WALLSTREET
New User
New User
WALLSTREET


Join date : 21.05.2024
Posts : 36

8. Segment with Wallstreet  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Segment with Wallstreet    8. Segment with Wallstreet  Empty23/8/2024, 10:16

8. Segment with Wallstreet  ANNOUNCEMENT2

Колко бързо само може да се обърне целия ти свят. Нещо, градено с месеци, понякога дори години, десетилетия... и само един грешен ход, който да срине всичко. Като строителна фирма, договорила се да събори любимото ти място, за да изгради жилищен комплекс. Или онлайн блогър, който публикува своите писания навреме всяка седмица, но само след едно забавяне феновете му започват да му дават "жега", която само засилва писателския му блок. Ако питате Michael Wallstreet, обаче, то той най-вероятно ще ви посъветва да не се привързвате към нищо, от което да не можете да си тръгнете в рамките на 30 секунди, ако усетите жегата иззад ъгъла. Ако изобщо ви даде такава безплатна консултация...

Пренасяме се във вече познатата кантора на Финансиста, където той нервно рови по шкафовете на бюрото си, хвърляйки листове хартия наляво-надясно. Срещу него е застанал Dustin Runnels, който малко по малко се превръща в неговото момче за всичко. "The Natural" може да е всичко, но е мъж на честта - макар и изключително подло, то в крайна сметка той загуби своята среща на Summer Scream и е принуден да бъде част от The New World Order. Роля, отредена на малцина, но в неговия случай такава на техен лакей...

За разлика от къртицата, плъха... предателя. Миналата седмица бе такава на веселба, на невиждан купон в редиците на фракцията, след като техният лидер Kevin Nash се добра до най-ценното отличие в историята на професионалната борба. И поне за малко всички станаха част от този гуляй, пренесени в света на nWo, които изглеждаха по-сплотени от всякога, след като малко преди това се бяха отървали от гнилите ябълки... или поне така си мислеха...

Точно в закриващите секунди на шоуто Wallstreet хвърли бомбата и разтресе цялата кеч общност. Пликовете, съдържащи ценната информация относно това как може да сломиш опонента си и генерирана от суперкомпютъра на Финансиста, са били разменени... и то от вътрешен човек. Подставено лице, играещо двойна роля. И макар Kevin Nash подсъзнателно да усети саботажа и да смени стратегията, то Carlito се оказа изкупителната жертва на този саботаж. Но кой - кой би дръзнал да направи подобно нещо... и защо?! Тепърва ще разберем, докато Wallstreet изкарва гнева си върху Dustin Runnels...

- Ще те питам един последен път, Дъстин! И ако не ми хареса отговора ти, то ще те пратя директно при съотборниците ти за една бърза тренировка! Имаш ли нещо общо с този криминален акт?! Ако е така, то не само ще усетиш гнева на nWo, но те чака и съдебно дело за кражба, фалшификация и измама, приятел! Сигурен ли си... добре! Но само ако разбера, че не е така... слушай сега. Склонен съм да оставим различията си настрани и да ти дам малко по-различна роля, от първоначално замислената... все пак свърши толкова добра работа с реновирането на съблекалнята ни, че защо да не ти дам повишение?! Слушай, трябва да направя няколко бизнес пътувания през следващите дни... трябва да съм сигурен, кой е пробил системата за сигурност, преди да размахам пръст пред Кевин и компания. Искам ти да си човекът, който да наглежда офиса, докато ме няма. Мислиш ли, че ще се справиш?! Трябва ми силна мъжка ръка, Дъстин! Пък и погледни от друга страна - г-ца Йорк ще бъде наоколо... много добре! Харесва ми работната ти етика! Сега се омитай, защото трябва да преровя конфиденциалния архив...

8. Segment with Wallstreet  Giphy
Върнете се в началото Go down
 
8. Segment with Wallstreet
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage Segment with Wallstreet
» 2. Singles Match: Michael Wallstreet vs. Dustin Runnels (If Dustin loses he must join the nWo)
» 13. Segment with MVP
» Segment with ???
» 7. Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 557-
Идете на: