Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 619
Age : 27

10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada   10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty26/7/2024, 16:55

Rampage Saturday Night написа:
The feud between the two will end with their battle for The TNW Global Championship at Summer Scream but before that happens, we will hear some final words from both the champion and the contender..

___________________
10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada   10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty1/8/2024, 23:08

10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Okada-ezgif-com-resize

- Трябва да чакам Okada да се появи пред мен, за да започне това интервю, но повече не мога да го чакам. Търпението ми се изчерпа. Окада, знаеш, че тези стартираха Олимпийските игри и медалът, който нося със себе си е от точно тях. Този медал е доказателство за моята борбеност, за моята мотивация, дисциплина и интелект. Този медал ме нареди сред най-големите американци в историята на тази държава. Окада, знаеш много добре какво правят американците, когато се изправят срещу японците, нали така? Окада, искам много добре запомниш, че дори със счупена ръка, крак или врат, аз ще те победя. За да докажа, че съм най-добрия то аз ще трябва да победя най-доброто което TNW може да ми предложи. Окада, остават ти няколко дни като шампион. След няколко дена аз и ти ще се изправим лице в лице и това ще е твоят най-велик момента в кариерата, но и ще се окаже твоят последен момент като шампион в TNW. Титлатата ти, глезена ти и кариерата ти ми принадлежат и аз ще направя всичко, за да те победя. Броени дни остават не до нашата битка, а до краят на нашата война. Искам да броиш дните, часовете и секундите, които ти остават, защото Kurt Angle идва за теб и ще докаже на всички, че професионалният кеч изисква да си истински атлет като мен. Oh it's true....it's damn tr-

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada   10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty4/8/2024, 03:08

10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada AP1GczOH6zsy6J-mW0CP5Reuptk1jueKfxn1nn4iTjOeuSo2gdQ4DCXkLZy0SFw_cp6GK5vjyVD8n3PFz17ZdVQOzxIRkmpfsCln6TjXdIZs8kaeo8DURGJY6hOfgLNyHpKfJXEDdy6moHhv3PMEk4oxCmKz=w320-h180-s-no-gm?authuser=0

- Angle... Мен търсеше, нали? Знам, че нямаш търпение да настъпи 3 август и да разделиш един ринг с мен, но може би трябва да поработиш над покритието си, защото последният ти успех в тази компания беше преди три години - оттогава ти все се завръщаш и веднага след това отново изчезваш! Е, бих предположил, че този път сценарият няма да бъде много по-различен и след като залича надеждите ти да отнемеш тази титла от рамото ми - отново ще се изпариш от рамките на федерацията, въпреки че с цялото си сърце бих желал да останеш тук! Знам, че все още си сред най-добрите и че мястото ти е точно тук - но колкото и да парадираш с олимпийските си отличия и медали всеки път - това няма да бъде достатъчно, за да се конкурираш с мен! Щом застанем един срещу друг на "Summer Scream", скъпоценният ти медал и всичко останало, което си направил през годините, се обезценява, защото ще се сблъскаш със сила, която до този момент не си срещал! Разбра ли ме, Angle? Не ме интересува, че държиш рекорда за най-бърза победа в TNW, нито, че си носил четири титли наведнъж - докато не се докажеш лично пред мен - истинската номер едно звезда в тази компания - останалите ти подвизи са абсолютно незначителни! Време е да престанеш с приказките и смелите закани, ами както ти сам каза - да върнеш отново действията на преден план и да покажеш уменията си на ринга, а не в бъбренето и обещанията! След една седмица аз и ти за пръв път ще се изправим и това ще бъде първата ти и последната ти възможност отново да се върнеш на върха на тази компания, вместо да оглавиш поредната страница от моята история, която ще продължи и след твоя крах!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada   10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. Backstage Interview with Kurt Angle and Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. HALF-HOUR SHOW: TNW Global Championship: Kazuchika Okada (c) vs. Kurt Angle
» 10. Backstage Interview with The TNW Global Champion Kurt Angle
» Interview with Kazuchika Okada
» 8. Backstage Segment with Kurt Angle
» 3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 555-
Идете на: