Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle   3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle Empty20/11/2021, 13:34

...
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle   3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle Empty20/11/2021, 20:42

3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle CSVfu6J 3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle Ww9R5ro

Todd Grisham: Дами и господа, ето ни отново обратно на живо след рекламната пауза! Намираме се зад кулисите и тук при мен е, единственият носител на Red Bull и World коланите по едно и също време, единственият олимпийски златен медалист стъпвал в Total Nonstop Wrestling, човекът накарал най-много хора да се предадат на нашият ринг, кечистът с най-бързата победа и естествено все още undefeated след завръщането си - "The Cyborg" Kurt Angle! BOOO/YEAAAH Имам няколко въпроса за теб преди, може би най-важния ти мач, провеждал се в Rampage SuperShow... Първият е, как по дяволите смяташ да оцелееш сам срещу двама? Миналата седмица, отборните шампиони меко казано си направиха гавра с теб. ANGLE СЕ НАМРЪЩВА Бе поставен в Master Lock, а след това Carlito безобразно се изплю в лицето ти. Mixed Reactions И следващият ми е, какво е мнението ти за все повече набиращия популярност слух, че Brock Lesnar ще търси реванш за полагащия му се пояс, който никога не бе загубил?!

Kurt Angle: Пффф... Brock Lesnar?! Ти сериозно ли? Не съм аз виновен за това, че Brock Lesnar е толкова глупав да остави на друг да защитава пояса му. Ако на някой му се полага реванш, това е на Lashley, той може да дойде и да си го получи... Уупс! Вярно, него вече го няма! Знаеш ли кой друг също го няма, Todd? Adam Cole! BOOOO Което означава, че последните ми два мача които проведох на ринга на TNW, прекратиха две кариери. Сериозно ли се опитваш да ме сплашиш с Lesnar? В случай, че си забравил, прекратих участието и на MVP, и на Sgt. Slaughter, дори изкарах Edge за известно време извън строя! Аз не съм уплашен от никого, Mr. Grisham. Хората са уплашени от мен! Също така, нека ти припомня нещо, не много отдавна се справих с един подобен арогантен отбор на име the Young Bucks, които победих сам! By the way... Те къде са? Ама вярно, THEY ARE GONE FOR GOOD TOO! Mixed Reactions Всеки един който се изправя срещу мен разбира, че аз не съм като предишните му опоненти. I'm not a human, I'm a freakin' Cyborg! Колкото до тази вечер, продължаваме да пишем история и всички тези хора тук, дошли в Orleans, Louisiana, YEAAAH ще ме търсят за автографи след края на живото предаване! Because I'm leaving this building as the only triple champion and holder of four belts at the same time! OH IT'S REAL, IT'S DAMN...


3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle 8Cv13FX

... Забравих, имам още едно нещо да кажа! Todd, трябва да си много глупав, ако си мислиш, че Kurt Angle няма подкрепление за тази вечер, след случилото се миналата седмица. Имаше опашка с хора, които искаха да ми помогнат и да получат малко слава, но аз съм избрал правилните хора за това!  So just sit back, relax and watch how I, ANGLE СВАЛЯ ОЧИЛАТАSHAKE and BREAK these guys! ANGLE НАПУСКА ПОМЕЩЕНИЕТО

HeartBreaker, deren, Scroller, Olympic Beast and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage Segment with TNW & RB Champion - Kurt Angle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 0. Backstage Segment with the NEW TNW WORLD CHAMPION Kurt Angle
» 10. Backstage Interview with The TNW Global Champion Kurt Angle
» 8. Backstage Segment with Kurt Angle
» 12. Backstage segment with Kurt Angle and Hulk Hogan
» 10. Backstage Segment with Mr. Kennedy & Kurt Angle in Green Bay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 451-
Идете на: