Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Interview with Kazuchika Okada

Go down 
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Interview with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Interview with Kazuchika Okada   Interview with Kazuchika Okada Empty23/4/2020, 13:42

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Interview with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Interview with Kazuchika Okada   Interview with Kazuchika Okada Empty28/4/2020, 00:37

- Добър вечер, Okada! На последното шоу видяхме как ти прие поканата на Will Ospreay и вече официално ще си партнираш с него на PAIN XI. Защо го...

Interview with Kazuchika Okada DsaTWoq6jajvo3iKHYE5fiZAS6y9A0yV2_bzoMp7BE11r61H2H4n7NtkHOnkuEO2phDhenk2bcTYtg944npd99Oc4BpameXk9408-l7rqC7Br0BPGQKQnw3mDFs_nytY7AepGVC0GjQt6QmnMyaL_2t94phmvfZLSiEFLMRJ1bqg2bSe3nW_VET5Vj0I8EndBXz9bfM6xo5vCDKmbwrgD1XXhe8sq9PBFyMXu64UgE7FViSciTJ751Mp6ESpdDRv3ueefds-9OayOU1VN3ONmuTRGjYzBSHca3F7hH2XRcgwawOvE-UEyZ2AZLxKrrWsJbTVg989P9ffxl10G6dpy4wtjXTB-DZLCJNuUHnLjTQgTGnxxyUi3bsjVb_435KCjsc-lEpfRsdyeEEpk_lKKRCrgyGSocyvyFR3TlRZ6y-irVk-Fh20Bx_el4z37KXyUbWZi3Hiw9C3xqJbGZb7Qsb1mqV4qeUV22ltKUDklCstpgUZaxI6jGdxl8YDYbIurwSkac6iCyobEv3Oo9JxbOKrGOUg8iXlXj6GjmT4kwMl0wux3F226Iu0HzNarcUEL5KtYzn40KV-9_-q2AA_rELVxMmiR8SoXw59mTgVmo2JHKIfu4vVmsevZBweJPEc3pNLmfluKkVK28Cpe3wGzukPy2d_LVk46b-K_roqqURDGSWWrdUZfSRU_rT6c3HWgM_pUhjQe6zMDPwAn4u90AHEUN9AY5SpR-e4OeyHnzmqDxYbO45ENXA=w320-h180-no

- Да, да... Виж. Мислех, че съм изпята песен. На последния PAIN успях отново да си върна статута на лице на TNW. Тогава всички се покланяха пред мен. Всички ме респектираха. От лятото на същата година обаче всичко се преобърна с главата надолу. Аз се превърнах в загубеняка на TNW, докато не дойде Гробаря, който се оказа, че ме е използвал за собствената си изгода. Два пъти ми беше забит нож в гърба и бях лишен от последните си шансове да си върна старата слава. Накрая когато исках да взема полагащото ми се и да получа възмездие, Гробаря изчезна. Нищо нетипично за него. Помните ли какво се случи, когато дебютирах? Да, правилно, Гробаря отново се покри. Бас ловя, че просто е решил да избяга от отговорност. Той не е такъв, какъвто го мислете. Може да изглежда честен и достоен на ринга, но реалността е напълно различна. Той е една мъртва змия. Нека го затрием от паметта си. Защо, защо реших отново да се бия на PAIN XI? Защото в момента Will Ospreay е единственият, който може да ме измъкне от калта. Наистина разбирам, че постъпи така, защото го е грижа за мен и иска отново да види онзи "The Rainmaker", който повече от половин година не е тук. Ospreay можеше да извика всекиго, абсолютно всекиго, който най-вероятно е в далеч по-добра форма от мен. И с който би имал далеч по-големи шансове отколкото с мен. Но реши да се спре на човека, който има най-голяма нужда от него, а не от който той се нуждае най-много. Нямаше как да откажа, когато се замисля в дълбочина какво направи това момче.

- Тази вечер ти имаш мач с Chris Jericho - единия отборен шампион. Как смяташ, че ще се развие?

- Вече съм се срещал отблизо с него. Chris Jericho не е това, което едно време е бил. Вече видяхме, че е силен само при определени условия и когато тези условия ги няма, той е лесно победим. Не може да издържа на високи обороти, нито пък е онзи техничар, който всички боготворяха преди години. В момента Jericho се опитва да използва един по-различен стил, който може да му върши работа в мачове като онзи от "Great Bulgarian Bash", но тази вечер ще е безполезен, защото срещу мен подобни игрички не минават. Изправял съм се срещу него преди близо три години и беше смазан за няколко минути. Очаквам с нетърпение да разбера дали ще издържи и петте минути, които успя тогава. Видях и това, което стори с Ospreay на последния турнир. Това беше една много позната постъпка, която явно е взаимствал от другата мъртва тиква, но няма да каже. Може в момента да нямам нито силата на Мъртвеца, нито силата на "The Rainmaker", но имам едно нещо, което Jericho никога няма да има - топките да изляза въпреки всичко и да се бия с честта си. Mr. Jericho, съжалявам за отвратителния ти късмет да си първият паднал в една нова епоха за Okada, която започва от тази вечер. Не знам кога ще завърши, но обещавам на всички и най-вече на Ospreay, че накрая the good old "The Rainmaker" will finally come back... home! Нека първите карти бъдат хвърлени!
Върнете се в началото Go down
 
Interview with Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 14. Segment with Kazuchika Okada
» МЕ: Kazuchika Okada vs. Sgt Slaughter
» ME: In-ring promo with Kazuchika Okada
» ME: In-ring promo with Kazuchika Okada
» 4. In Ring Promo with Kazuchika Okada

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: