Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Създайте нова тема   Напишете отговор
 

 S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting

Go down 
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3402
Age : 31

S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting Empty
ПисанеЗаглавие: S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting   S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting Empty16/6/2024, 20:23

S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting R6CokoE

Силвестър Славчев "Красивия": Драги българи, добре дошли в студиото на "Стой и Гледай", аз съм Силвестър Славчев, познат още с прякора "Красивия", и в момента изгарям от нетърпение да ви представя новия си гост.

"Той прави това, той прави онова.
Голям е като бик..
И е пъргав като котка!
Изглежда добре..
Даже бих казал доста добре.


Дами и господа, представям Ви СТИНГ! "

S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting AVsjz5u

Sting: Здравейте, здравейте. Уау, какво представяне, не бях чувал тези думи от края на 80-те, ха-ха!
Силвестър Славчев "Красивия" : Как си Стинг, как пътува?
Sting: О, ако трябва да бъда честен съм леко изморен. Полетът беше изключително дълъг, колкото и бързи да са частните джетове на господин Хаджиев, прекосяването на океана си отнема време, ха-ха. Знаеш за какво говоря, ха-ха.
Силвестър Славчев "Красивия": Ами, не, аз съм ходил само до Англия веднъж със самолет, по работа така.
Sting: О, така ли? На кого си взимал интервю? Кралицата?
Силвестър Славчев "Красивия": А не, аз брах ягоди тогава. На мен това ми е първото интервю, което водя. Той нали Алекс ми е приятел и ми предложи тази работа и аз затова. Както и да е, нека да минем по същество. Стинг в България, как се стигна до тук?
Sting: Всичко се случи изклюзително бързо, по време на изминалия Rampage се случихи 'неща', които няма смисъл да споменавам, защото съм сигурен, че всички ваши зрители вече са видели. Та след въпросното проблемно шоу, получих обаждане от Алекс. Той започна да ми разказва за идеята на  Bulgarian Wrestling Academy и докато се осъзнаем, вече разговорът ни надхвърляше 3 часа. Не искам да издавам много информация от кухнята, но тази академия е нещо невиждано в българския ефир. Дори не само в България, това е ново нещо в цяла Европа. Идеята да имаш едни от най-големите имена в историята на този бранш, като мен, Ахмед Джонсън, Великия Кали, които да обучават и да даряват от знанията и опита си младите българчета е нещо магично.
Силвестър Славчев "Красивия": Хм, интересно, интересно. Мога да кажа само едно голямо Евалата на теб, на Алекс, на Ахмед, на Калин, на...
Sting: Кали*, Кали*
Силвестър Славчев "Красивия": Пардон?
Sting: Името му е.. nevermind.
Силвестър Славчев "Красивия": Да, нека да продължим напред. Освен въпроси за академията, много хора се питат, къде ще живее Стинг в България?
Sting: С цел да се защитя от зрителКите ви, ще запазя адресът си в тайна за този момент, но мога да потвърдя, че ще остана в Студентски Град. Чувал съм изключително много истории за това кварталче от Алекс и от други мои български познати като Миро, Мето, Деймиън, от историите им мога да кажа, че намирам себе си в начина на живот, който се води тук. Естествено ми липсва морето, ти най-вероятно си запознат, но аз обожавам да сърфирам. Това ми е кръвта още от дете. Няма нищо по-хубаво да яхнеш огромната вълна, да усещаш вятър....

*Красивия се закашля от наргилето*

S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting UaRgczT

Силвестър Славчев "Красивия": Извинявай, извинявай, Ох, майко...Така да, сърфистче значи. А да те питам тогава как се справяш с толкова много хобита, приятелю? Кечист, сърфист, музикант, треньор.
Sting: Музикант?
Силвестър Славчев "Красивия": Да, аз съм ти голям фен, имах касети с твоите песни като бях малък.
Sting: Мисля, че ме бъркаш с някой друг Стинг, "Красив".
Силвестър Славчев "Красивия": Абе не мисля така, но нека да не задълбаваме, явно не ти се говори затова. Кога може да очакваме първата ти тренировъчна сесия?
Sting: След няколко дни ще се проведат първите семинари, след които ще имам тестов двубой с едно момче от Ихтиман, мисля че се казваше 'North Kisimov'. Джудистче, Алекс ми сподели много хубави неща за атлетичните му умения.
Силвестър Славчев "Красивия": Да, аз знаех, но исках феновете да го чуят от твоята уста. Искам да се възползвам от момента за да споделя, че ще бъда част от коментаторския екип на тестовите мачове, заедно с моя колега и приятел Георги Драгоев "Чипса".
Sting: Чипс ли? От къде идва този прякор?
Силвестър Славчев "Красивия": Не знам да ти кажа честно. Явно е голям фен на Кофи Кингстън. Добре, аз мисля да закриваме шоуто, защото преди малко получих наставления от нашия приятел Алекс, че трябва да ходиш някъде..
Sting: Да, Хаджиев ми спомена, че организира среща с треньори и участници от академията в спортен бар ReLoad. Дори мисля, че закъснявам малко.
Силвестър Славчев "Красивия": Искаш ли да те закарам?
Sting: Да, ще съм страшно благодарен, улиците тук ми изглеждат доста сложни за запомняне, ха-ха.  
Силвестър Славчев "Красивия": Айде да ходим тогава.


Aко искате да изгледате предишните епизоди на Стой и Гледай, кликнете тук

SevBoom, JohnnyZ and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
S1E2: "Стой и Гледай" by Silvestur Slavchev "The Beautiful One" with special guest - Sting
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Cutting Edge with special guest : The Rock
» 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page
» 2. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - Roman Reigns (c) vs. ??? - special guest reff-???
» 7. Special Guest Referee match: Jeff Hardy vs Sami Zayn
» 12. Christian Cage vs. The Rock (w/ Shawn Michaels as special guest referee)

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: Bulgarian Wrestling Academy-
Създайте нова тема   Напишете отговорИдете на: