Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2403

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty26/6/2022, 19:38

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 919
Age : 32

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty2/7/2022, 11:07

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Entrance



-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Cuttingedge-1 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Cuttingedge-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Cuttingedge-3 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Cuttingedge-4
-------------------------------------------------------------------------------------------------



Надали има някой от съблекалнята на TNW, който не само да споделя, но и да консумира енергията на целия Universe, така както този човек би и го прави! "The Rated-R Superstar", Edge! "The 2022 GtK Winner", който е на път да даде ясен отговор на ново предизвикателство, което го чака зад ъгъла! Миналата седмица, Adam Page открито предзвика ветерана на идрното pay-per-view, 'Summer Scream'. Най-вече, след като именно Edge бе този, който трябваше да се опита да вкара Page в правилния път, да се опита да го свали на земята, в момент, в който Adam се луташе в тъмнината и бе изгубил вяра у всичко свое! Е, "The Mastermind" най-добре знае какви биха били последствията след нещо подобно, тъй като той не само премина през подобна болка, но я изпита многократно на свой гръб! След завръщането си тази година, Edge е наблюдаван в абсолюютно нова светлина и повече от всякога, сега е много по-близо от това отново да се докаже като величие в бранша. На този етап, никой не може да спре устрема на канадеца, който напълно заслужено и без капка колебания се движи само напред и нагоре, нещо, което според самия себе си - заслужава, като в последно време дори показа, а и доказа, че е така! Сега обаче има още една малка преграда преди финалния връх, на който "The Rated-R" смяташе, че вече е стъпил, но уви... Тази вечер обаче, ще разберем дали наистина Edge е всичко това, което се каза за него, както и той самият каза за себе си... Дали "The 2022 GtK Winner" ще приеме предизвикателството на Adam Page за двубой помежду им? WE WILL FOUND OUT - NEXT...

***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:


Последната промяна е направена от Adam на 2/7/2022, 11:19; мнението е било променяно общо 1 път

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 919
Age : 32

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty2/7/2022, 11:17

***

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page BB1VW4T


-------------------------------------------------------
7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Cuttingedge-5
-------------------------------------------------------


-   За мен е огромна чест, огромна привилегия тази вечер, отново да водя едно от най-популярните шоута в този бизнес. Място, на което бяха създадени истински моменти и емоции през годините, които не само, че взривиха всяка една зала, но и записаха място в златната история! Дами и господа, добре дошли в "THE CUTTING EDGE"!~ През последните няколко дни, седмици, дори месеци се случиха куп неща, било то добри, но и лоши! Изправих се пред куп предизвикателства, през които дори не съм смятал, че ще премина, не и на този етап от моята кариера! Но в едно бях сигурен, а то беше основното и най-ценното гориво към големия успех - вярата в себе си! Преди няколко седмици на този ринг седеше човек, който смяташе, че всичко това е захвърлено, погубено в мрака, но уви - това не е така! Самите ние сме тези, които трябва да направят така, че щастието да ни сподели, да изградим правилната линия, която да ни доведе не само до неминуем успех, но и да щастието! Когато човек вярва в себе си и собствените си качества, за него препядствия и пречки няма, а дори и да има такива - те са повече от лесно преодолими! За мен е чест, че една от суперзвездите на TNW се вслуша в думите ми, прие помощта ми, или поне така изглеждаше! Но за разлика от мнозина в този бизнес, аз все още спадам към малцинството и не се отказвам, не се предавам, а и най-важното - не бягам от отговорност, особено когато е под краката ми! Миналата седмица, същата тази суперзвезда заяви, че вече се е пробудила от мрачния си сън и смята, че нещото, което има или иска да има е нещо, за което се боря и самия аз! Смятам, че всички тези полуистини, или най-вече истината трябва да излезе наяве и то още тази вечер. Тази вечер, в негово присъствие, уважение и чест, аз ще дам отговорът на отправеното предизвикателство за мач на 'Summer Scream', чийто отговор смятам, че е ясен на всички вас, дори и на самия него! Затова, дами и господа, без повече празни приказки... Моля посрещнете моя гост в "The Cutting Edge", той е - ADAM PAGE!~

...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6874
Age : 26

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty6/7/2022, 08:27


Adam Page се появява в началото на рампата, облечен подходящо за случая - с риза. В едната си ръка виждаме, че държи голяма чаша пълна почти до горе със студена бира, може би за да преодолее тежката жега през месец Юли, а може би, кой знае, ще я изплиска в лицето на Острието? Не, надали! Всички много добре знаем, че Пейдж е човек, който не хаби алкохола за такива дребни неща. С бърза и бодра крачка, Адам достига до пределите на ринга, където не отделя поглед от своя опонент. Hangman отпива няколко глътки от своето алкохолно пенливо питие и се изкачва по металните стълбички. Влиза из между четирите ъгъла на бойното поле и застава очи в очи с Острието.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 919
Age : 32

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty10/7/2022, 11:31

***

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page BB1VW4T


-   Първо на първо - добре дошъл, Adam, в едно от най-екстравагантните шоута в историята на този бизнес, ever! За мен е огромна чест, че в тази нова светлина, това шоу се завръща и още по-интругуващо да имам гост в твоя чест. Второ, преди да кажеш каквото и да било, искам да споделя нещо, което ме мъчи в последната седмица, нещо, което ти подклади и ме накара да действам точно тази вечер! Погледни ме! Нима ти приличам на човек, който смята да размътва водите на останалите за своето собствено благо? Да, това може би е било така преди, но аз вече не живея в миналото, хлапе! Със сигурност все още си далеч от това да излезеш от мрачния тунел, още повече да се докоснеш до светлината! Смяташ ли, че въпреки мъчението, болката и цялата тази неправда, която ме сполетя в продължение на почти четири години, аз застанах на този ринг и заявих на целия свят, че съм се провалил? Мислиш, ли че това би ме наградило с правда, че би ми помогнало в даден момент? Смяташ ли, че когато признаеш пред себе си, че си се предал или провалил, това ще облекчи желанието ти да изплуваш на светло? За себе си, аз не мисля така! Преди година се изправих срещу човек, който малко по-късно през своя етап държеше възможно всички титли на кръста си! Тогава, аз не само успях да го надиграя, но и нещо повече - в крайна сметка обаче, бях от губещата страна! Три поредни издания на 'най-голямата сцена' аз се озовавам от същата тази губеща и мрачна страна, но запазих мястото си тук, стъпил здраво на земята и никога, абсолтно никога не се отрекох от себе си, а напротив... Реших да повярвам в качествата си на това, което съм и мога да бъде занапред. Научих себе си на урок, нещо, което много малко хора притежават или притежаваха, а вече го имат и то благодарение на хора като мен! Затова, следващият в списъка ще бъдеш ти, Adam Page! Затова аз приемам предизвикателството ти за мач на 'Summer Scream', защото смятам, че аз съм светлината, която да те измъкне от тунела и смятам, че аз съм човекът, който ще те научи на този ценен урок и да те вкара в правилния път, по който да се движиш само напред! С цялото му уважение, хлапе, аз никога не съм се интересувал от чуждото благо, не и на този етап... Единственото нещо, което ме интересува е това, което смятам, че мога да постигна и заслужавам. Не ме интересува нито нечия преграда, нито стена или препядствие! Всеки един в тази компания смяташе, че моето време е свършило, че макар и побелял или остарял, аз съм просто една изгнила ябълка, но след ценния житейски урок, всеки разбра и усети, че аз съм не само зрял плод, но и кисел! Затова, Adam, IF YOU THINK YOU KNOW ME... THINK AGAIN!~ *drop the mic*

***


Като по чудо, "The Rated-R Superstar" напуска очертанията на ринга и се насочва право нагоре по рампата, като нито за миг не се обръща назад и оставя "The Hangman" безмълвен на ринга! Точно така, времето за приказки приключи, натъпи това, в което трябва да се действа, а най-вече това - в което Edge да научи поредната суперзвезда на ценен урок...


~...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

JohnnyZ and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page   7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. "The Cutting Edge" with special guest Adam Page
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 476-
Идете на: