Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Interview /w Sheamus

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

2. Backstage Interview /w Sheamus Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Interview /w Sheamus   2. Backstage Interview /w Sheamus EmptyПет Фев 23, 2024 5:34 pm

Rampage Saturday Night написа:
Всички са в очакване да разберат какво е състоянието на 'The Celtic Warrior', след като миналата седмица, Goldberg прекрачи границата за пореден път, като дори си позволи да атакува Sheamus и то по брутален начин, нанасяйки му на пръв поглед, доста сериозен удар в главата. 'The Celtic Warrior' с екслузивни първи думи след атаката на Bill.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

2. Backstage Interview /w Sheamus Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

2. Backstage Interview /w Sheamus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview /w Sheamus   2. Backstage Interview /w Sheamus EmptyНед Фев 25, 2024 10:25 pm

Tony Schiavone: При мен е "The Celtic Warrior" - Sheamus, който няма как да е доволен от случилото се преди седем дни.

2. Backstage Interview /w Sheamus ABLVV85P3JlfY3fW-kBF05Y7p5fG-JbpHobAYamN-Lw7Fi5xUlsd8IMYlBDd78FG-gCjQSDYnWP-wf12iYzm3nDbIRVFfWLY5RFBDdgWjGIiqyzs0l4fhnbPPNqaD3T6LpLmusTGsDtFEl8Qk4fj_3ErFwM=w350-h197-s-no?authuser=3

- Tony, знаеш ли... Не ме изненадва, че Goldberg постъпи толкова жалко, атакувайки лимузината ми, а впоследствие и самия мен. Очакванията ми за него бяха ниски. Стана ми съвсем ясно що за човек става въпрос, когато го видях как се моли от компанията да му дадат шанс за световната титла. Иска го даром, защото не може да си го заслужи, както не можа да застане на четири очи с мен, за да разреши проблемите си като истински мъж. Лошото не е болката, която усещам и до ден днешен след атаката му. Големият проблем е, че пострадаха и невинни, защото този помияр има проблеми с нервите и самочувствието. Докато е неприятно, че трябва да се охарча за лимузината, то аз не отдавам прекалено голяма ценност на материалното. По-неприятен е фактът, че тази жалка твар се разхожда без да е усетила ритника ми, но това ще се промени. Ще омърся ръцете си с неговата кръв. Ще усети моя гняв. Ще се моли за милост, но няма да я получи. Ще изпълня целта си така, както съм свикнал. Ще защитя своята чест така, както са ме учили в Ирландия: като истински мъж. Не е нужно да падам на нивото му, за да сторя това, което планирам. Това е най-лошото, което мога да направя. Напомням ви, че за разлика от него, аз имам някакви успехи в TNW. Нито един от тях не е дошъл след мрънкане. Винаги съм се доказвал на бойното поле. Всъщност... Искам да се обърна директно към него.

2. Backstage Interview /w Sheamus ABLVV853AKW3rOV1HG7wLQnBNXeIWmdwsJLe5VZdsRBcSQhQSqoU8FDYVd9rEqV4q8sKIqpnKvFgEqCfR8WPivXxku7b_c7SqhRurk5-gDL9SGKIj2AKBzO8BtqD2S-hjwVdSQCs31FpI8FORiICc_CG4lU=w350-h197-s-no?authuser=3

- Goldberg, "The Celtic Warrior" е тук... и те чака!

Dimarata, Rainmaker and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

2. Backstage Interview /w Sheamus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview /w Sheamus   2. Backstage Interview /w Sheamus EmptyПет Мар 01, 2024 9:40 am

Няма нещо, което да бе казано в това промо и то да не е истина. О, да, Голдбърг определено се е превърнал в cry-baby, а действията му миналата седмица останаха ненаказани. Той не може да продължава по такъв начин, защото погазва цялата си репутация. Само се замислете когато дебютира преди години, как се изправяше срещу всеки един противник и го мачкаше здраво, преминаваше през всяко препятствие без изобщо да му мигне окото, дори стигна до среща с 'The Game', Triple H, за Глобалната титла, където претърпя единствената... повтарям, ЕДИНСТВЕНАТА си загуба. Този човек може да гради над това, той може да изкара много от ситуацията, но не иска да го направи, защото смята, че всичко му се дължи на готово. Това, което отказва да разбере е, че всичките му заслуги са от преди две години, а от тогава е изминало достатъчно време, за да се върне в основата на пирамидата. Промото, което Шеймъс направи бе право в десетката, а камерите все още го снимат, той продължава да обсъжда неща с коментаторката...

2. Backstage Interview /w Sheamus 40kwCOR

DID YOU SEE THAT? Част от декора падна и щеше да удари Шеймъс в главата. Той е бесен, започва да крещи наляво-надясно, бялата му кожа направо почервеня от нерви. Ако не беше бързата му реакция, като издърпа интервюиращата, то сега и тя щеше да е пострадала. Какво се случи, за Бога? Не е истина... Шеймъс вика няколко от хората отговорни за prop-овете и започва да им крещи, търсейки отговорност от тях, напълно в правото си. Те не могат да си дадат обяснение, проверяват падналата част, но изглежда, че някои от болтовете, които са я придържали липсват. Какво се случва? Шеймъс заплашва, че ще съди компанията за небрежност на работното място и ще се свърже с адвокатите си. Виждаме, че и Рийгъл се появява и се опитва да го успокои, но 'перчема' е категоричен. Той се запътва бързо към съблекалните, за да вземе телефона си, а камерата започва да го следва. Прекъсваме за реклами, това е история с продължение...

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

2. Backstage Interview /w Sheamus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview /w Sheamus   2. Backstage Interview /w Sheamus EmptyПет Мар 01, 2024 9:59 am

Връщаме се отново след рекалмите, а това, което виждате в момента е ядосаният Шеймъс, който не е спирал да върти телефони откакто се случи инцидента преди малко. Той се опита да се свърже с адвоката си, но неуспешно, а сега изглежда, разбира се според това, което успяваме да доловим, разговаря със застрахователната си компания и пита за възможни начини по които да съди компанията за небрежност. Рийгъл от своя страна отиде в апаратната и изиска записите от всички възможни камери, за да може да разбере кой е бил в района на инцидента и кой е отговорен за това. За съжаление нямаме камера, която директно да снима мястото на събитието, но има такава в близост и лесно ще се разбере кой ... момент ... получаваме информация, че неизвестна фигура със суичър е забелязана да преминава и в двете посоки, с няколко минути разлика между записите, точно преди да се случи инцидента. Дали това може да е човекът, който бе адресиран в промото на Шеймъс? Голдбърг е като побесняло куче, той не може да приеме, че няма да получи директен повторен шанс за Световната Титла. Опитите му да нарани Шеймъс и да му нанесе финансови поражения все още нямат никакви последствия, и по всичко личи, че нещата са на път да излезнат извън контрол. Шеймъс все още е на телефона...

2. Backstage Interview /w Sheamus DMEoh0a

CALL THE FUCKING COPS! ГОЛДБЪРГ ОТНОВО СЕ ПОЯВИ, ВЪПРЕКИ ЗАБРАНАТА ДА СЕ ПОЯВЯВА В ЗАЛАТА ДНЕС! ТОЙ НАПАДНА ШЕЙМЪС СЪС СЪЩАТА МЕТАЛНА ТРЪБА С КОЯТО РАЗБИ ГЛАВАТА МУ МИНАЛАТА СЕДМИЦА! Виждаме, че ръката на гологлавия още е бинтована - за тези от вас, които не си спомнят, той разби стъклата на лимузианта на Рийгъл и в процеса се поряза, което изглежда е оставило белези по ръката на гиганта. Металният прът обаче се заби толкова силно в коремната област на Шеймъс, че той остана без грам въздух моментално загуби съзнание, като по този начин отново ни се демонстрира невероятната сила на бившата футболна суперзвезда. Той грабва телефона и изглежда има какво да каже на застрахователите...

- Ей, Metlife, дано Шеймъс има застраховка живот, защото следващото нещо, което може да се случи с него вероятно ще ви накара да изплащате МНОООООГО големи суми. Ооо, да, чашата отдвана преля, а това, което мога да направя няма граници. Единственото нещо, което може да се случи е Рийгъл най-накрая да си свърши работата и да ме постави на правилното място. Уви, ако не го направи до следващата седмица, то определено ще трябва да плащате. И да, споменавам името му, защото ще трябва да търсите парите си от него. Гууд-бай, френс!

С края на тези думи Голдбърг хвърля телефона на гърба на Шеймъс и прави крачка назад. Съизмът му наистина няма граници, и е крайно време Рийгъл наистина да вземе някакво решение, защото ако не разреши този проблем, нещата ще стават все по-зле. Дори да означава, че Голдбърг ще влезне в мача за Световната Титла на следващият ни PPV евент, или на Пейн, то решението трябва да бъде взето още сега. Това няма как да продължава... Oh GoDD NOOOO! ...

2. Backstage Interview /w Sheamus M3x50HM

МАМКА МУ И КУЧИЯТ СИН! ГОЛДБЪРГ РЯЗКО СЕ ИЗВЪРТЯ И ЗАБИ МЕТАЛНИЯТ ПРЪТ В ГЪРБА НА ШЕЙМЪС, ЧУПЕЙКИ ТЕЛЕФОНА НА ПАРЧЕТА. СИЛАТА С КОЯТО УДАРЪТ БЕ НАПРАВЕН ОПРЕДЛЕЕНО ЩЕ ОСТАВИ БЕЛЕЗИ НА СУПЕРЗВЕЗДАТА. ВРЕМЕ Е ТОВА ДА СПРЕ!!!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Backstage Interview /w Sheamus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview /w Sheamus   2. Backstage Interview /w Sheamus Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Interview /w Sheamus
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Backstage Interview With Triple H
» 11. Backstage Interview with The Rock
» 3. Backstage Interview with Edge
» 6. Backstage Interview /w The Rock
» 9. Backstage Interview with The Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 538-
Идете на: