Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Interview with Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

3. Backstage Interview with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Interview with Edge   3. Backstage Interview with Edge Empty7/5/2022, 19:18

...
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 842
Age : 32

3. Backstage Interview with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Interview with Edge   3. Backstage Interview with Edge Empty13/5/2022, 16:06

3. Backstage Interview with Edge BB1VW4T
***

Kayla: Edge... След победата си над Big Show миналата седмица в 'GtK' квалификационния мач, ти показа, че въпреки болката ще продължиш да се бориш за своето. Какво следва оттук нататък за "The Rated-R Superstar"?

-------------------------------------------------------
3. Backstage Interview with Edge Interview-1
-------------------------------------------------------


-   Kayla, много правилно! Говорим за болката, но не само за миналата седмица, като нека върна лентата малко назад и припомня както на теб, така и на всеки един какво имам предвид! Същата тази болка беше част от мен в продължение на почти четири години. Деветстотин двадесет и седем дни, аз чаках своя момент и го получих - завръщайки се миналата година и то сензационно, но същата тази болка - два месеца по-късно отново ме сломи! Болката през цялото това време беше нищо освен мой враг. Днес обаче, нещата седят по друг начин. Онзи Edge вече го няма и въпреки, че Big Show, Adam Cole, както и Shingo ме накараха отново да се върна там, където не искам да бъда - аз успях да преодолея този враг - именно болката! Днес 'тя' е мой верен другар, днес 'тя' е точно това, което е моето въже и ме дърпа нагоре и макар преминал през ада, макар срещал един от най-суровите си и ожесточени противници в името на "The Emperor of TNW" - аз го направих! Въпреки белезите, трудностите, препядствята, обстоятелствата дори и... най-вече - болката, аз съм тук, прероден и готов за нови висини! Да, знам, че всеки един е чувал всички тези приказки хиляди пъти, най-вече от моята уста, но този път както казах е различно! Този път аз съм здраво стъпил на земята, с двата крака и няма да позволя да се случи нещо обратно, или да бъда жертва на поредна повратна точка в кариерата си. Кариера, която е може би към своя край, но кариера, чийто край смятам да бележа стъпвайки на позлатения трон, макар и за последно! Същата тази болка е 'нещото', което ме държи и сега, 'нещото', което ми помогна да победя - Big Show, Adam Cole, както и невоятен атлет в изклюючително брутален мач - Shingo Takagi! И днес, всички въпроси, всички прожектори са насочени към "The Mastermind" опитвайки се да разберат само едно - 'Какво следва сега?'

***
-------------------------------------------------------
3. Backstage Interview with Edge Interview-1-1
-------------------------------------------------------


-    Оттук нататък, независимо какво ми коства, най-вече защото жертвах много - следва само едно! Остава само едно стъпало до завета, до трона, до короната! В моето полезрение е само едно и това, което казвам в този момент е послание към всеки един в тази съблекалня, независимо дали той е част от новата или старата генерация! Моята цел е върха и нищо друго, моята цел е Edge да се озове там, където винаги е трябвало да бъде, там където той не успя да докаже себе си достатъчно, че да бъде запомнен. В следващите месеци обаче, всичко това ще се промени, "The Fateful One" отново ще пренапише историята и най-вече собствената си съдба и повярвай ми - не ще бъде спрян. От този миг насетне, аз се стремя само в едно - без значение, дали ще са ми необходими стълби, маси или столове, метални конструкции или ключове - оттук насетне, "The Rated-R Superstar" е поел здраво по пътя към златния трон, към короната..

TO THE...

WORLD...

HEAVYWEIGHT...

CHAMPIONSHIP!~



3. Backstage Interview with Edge BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

3. Backstage Interview with Edge N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
 
3. Backstage Interview with Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Backstage Interview with Edge
» 3. Backstage interview with Edge
» 14. Backstage Segment between MVP and Edge
» Maryse & Edge Backstage
» 4. Backstage promo with Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 470-
Идете на: