Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Backstage Interview with The Big Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

9. Backstage Interview with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Backstage Interview with The Big Show   9. Backstage Interview with The Big Show EmptyСъб 16 Окт - 20:13

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 365
Age : 31

9. Backstage Interview with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage Interview with The Big Show   9. Backstage Interview with The Big Show EmptyЧет 21 Окт - 16:25

Renee Young: Здравейте на всички фенове, тази вечер мой гост в интервю зад кулисите е не кой да е, а именно шампионът на САЩ Грамадата! Грамада, ти наистина си много доминантен в последно време. Записваш победа след победа, с което доказваш превъзходството си в компанията! Дори победи легендарния Sting, с което успя да станеш американски шампион!

9. Backstage Interview with The Big Show YRVE3qh

ГРАМАДАТА: Точно така, Renee! Не изневерих на думите си.
Renee Young: Последната ти победа от миналата седмица срещу King Kong Bundy бе последвана от брутална атака от страна на предстоящия ти съперник Cody Rhodes. Той те нападна със стоманен стол и за финал те размаза не през една, а през две маси, наслагани една върху друга. Имаш ли коментар?
ГРАМАДАТА: Това, което направи Cody Rhodes го може всеки. От това, да атакуваш в гръб друг човек, по-лесно няма. И аз мога така. Но разбирам действията на Cody. С него ще се бием на Temple of the King като това ще е исторически мач за цялата TNW. Аз съм шампион на САЩ, той е интерконтинентален шампион. След края на мача, двете титли стават една, която ще се нарича ГЛОБАЛНАТА титла на TNW, а нейният носител ще бъде провъзгласен за ГЛОБАЛНИЯ шампион на компанията. Напълно разбираемо е Cody да ме атакува в гръб в момент, в който въобще не подозирам. На него му е пределно ясно, че ще бъде победен и, съответно, остава без пояс. Страхува се и затова иска да ме обездвижи преди турнира. Иска да ме извади извън строя, надява се да съм колкото се може в по-лоша форма, за да има предимство над мен. Достойният шампион няма да направи подобна постъпка. Той просто ще приеме срещата, която му е уредена. Ще приеме и залога на срещата. След това, когато настъпи денят и часът, той просто ще излезе на ринга и ще се раздаде до край. Ще даде всичко от себе си в името на победата и най-накрая ако спечели, ще бъде награден. Ако ли пък загуби, той ще приеме загубата като нещо нормално и ще продължи напред. Няма да се оплаква, да хленчи и така нататък.... ЕТО ТАКА ще направи борбеният шампион!! (Грамадата поглежда в камерата и се обръща злобно към Cody Rhodes) Cody Rhodes, атаката ти от преди седмица само ме мотивира повече, само ми даде повече енергия. АГРЕСИЯТА ми към теб сега ще бъде тройно по-голяма. Ще ти разбия ченето, ще те скърша на две, най-накрая ще прикова раменете ти към пода и ще има 1....2....3! Исторически туш, с който най-големият атлет на света става първият ГЛОБАЛЕН шампион в историята. Моментът ще се помни години, а ти ще помниш как бе брутално унижен в стадиона Уембли в Обединеното кралство.

GOAT and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. Backstage Interview with The Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Backstage Interview with The Big Show
» 3. Backstage Interview with Big Show
» 8. Backstage Interview with Jay White and Big Show
» Backstage interview with TNW Pure Champion - Big Show
» 5. Backstage Interview with "The World's Largest Athlete" The Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 447-
Идете на: