Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Go down 
+33
Geor4
Dikoff
TheAnimal
Teodosiy
Nina
Slavchov15
Eddie Orengo
Rainmaker
monday_night_messiah
One&Only
Tito.
Brandon Tolle
Goldsev
Chris Wolf BG
Агента от Сливен
Petioo09
Ge6aaa
Manqk1
georgi_stoqnov2403
DakotaKaiCTRL
VaskoMetala
Light
The Pharaoh
Chad Patton
Petio_da_pripada
Charles Robinson
Teo777
JohnnyZ
Earl Hebner
SUPREME.
Judas
JoJo
Adam
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 11:14

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Pngegg-1




-------------------------------------------------------
11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 HKluNhx
-------------------------------------------------------


OH, IT'S THE ROCK! The Rock влиза под номер 8, точно както безкрайната любов към него от всички в Kaseya Center! Малко по-рано той бе белязан с тежка битка срещу CM Punk, но сега е повече от готов да продължи започнатото от преди месеци! "The Brahma Bull" ще има уникланата възможност да се бори за правото да се озове в главния мач на 'PAIN'. Да, той е на прага на силите си, но въпреки това много пъти е доказвал, че е корав, точно като 'скала' и няма да е бъде толкова лесно на нито един от участниците да го елиминира. А говорейки за тях, всички те са вперили погледите си право към рампата. "The Great One" влиза в срещата като абсолютен фаворит, а много голяма част от аудиторията, дори и извън TNW смятат, че именно той ще бъде човекът, който ще спечели това 'меле'... Да, Rocky е готов да го направи, особено след като бе белязан с провал заради Punk преди няколко месеца, когато беше изключително близо до това да нарече себе си TNW Undisputed Heavyweight шампион. Сега, той получава нов златен шанс. Всяка година е много по-трудна от предходната, но именно "The People's Champion" е показвал не веднъж, че именно в трудностите, той е много по-силен от всеки, много по-издържлив от всеки, само и само, за да постигне целта си, която тази вечер е с огромен залог! Нищо няма да може да спре The Rock, който след бруталния си мач малко по-рано е набрал доста голяма инерция, а по всичко личи - не смята да намаля темпото, ни най-малко! Напрежението на ринга нараства с всяка изминала крачка, която Rocky прави към ринга, но това не учудва никой, особено когато всеки един от тях знае, че се изправя срещу трето поколение суперзвезда! Болката ще бъде потисната, горчивината и раните ще бъдат пренебрегнати, защото единственото нещо, което е в съзнанието на "The Great One" е това да остане последен, в средата на ринга, с вдигната ръка като победител, а това е много повече от всичко, през което той премина или тепърва ще преминава. "The Brahma Bull" застава пред бойната площадка и оглежда всички, които се намират между въжетата, след което с бойна крачка се втурва на квадратурата и влиза в директен двубой с Rollins, като двамата си разменят удари, но в този момент, Jericho се намесва и забива удар и по двамата, а след това се захваща с Rock, a RVD се захваща с Rollins. Все още сме тепърва в началото, но този мач - ще бъде в историята, с главни, но и златни букви! Rumble-a продължава с пълна сила!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Pngegg-1

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

Rainmaker and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 11:20

Най-сетне, Reigns е в свой води! След дълга почивка от негова страна, той в момента може отново да направи това, което направи и миналата година! Да елиминира, абсолютно всички останали... и самия той, в навечерието на PAIN, да вземе това което му принадлежи! Ха-ха, както се и очакваше, в негов стил, Reigns с експлозивност и сила, успява да вземе преимущество пред своите колеги! Първите атлети, които се втурнаха срещу Reigns, бяха Rob Van Dam, заедно с Christian Cage, естествено това нямаше как да мине без наказание от Reings! Моментално двоен "Clostheline", който изпраща двата атлета на земята! Всички моментално видяха, действията на Reigns! Със сигурност, разбират че в момента са в много неудобна ситуация! Seth Rollins, негов стар познат решава да поеме инициативата, единствено само за да отрази един прекрасно изпълнен "Samoan Drop"! Кой ще е следващия, колеги? Ха-ха, кой ще е смелчагата, който ще се съпротивли? Явно, обаче Reigns има други намерения! Моментално се втурва върху , искайки да елиминира Rob Van Dam, колкото по-малко са атлетите вътре, толкова по-добре за Reigns...

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 AIL4fc8o54o8OTBldBbA8hB9yGCFzblQHRoRmrgif_oI82w7MxyMazTXtYiVf61MdgwSD2FF4EESqDLA9GvNgNXI3nLCKSwdP4jvrkm3aPkK2o8nD6JBXZ-qh2LdaZEFhvQCaGmj_zfukB7CTREwDw1aeIkY=w320-h180-s-no?authuser=0

Прекрасно изпълнен, "Suplex"! Моментално Reigns тръгва за елиминацията... да видим, дали Rob Van Dam, ще бъда следващия отпаднал от мелето?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 11:25

Roman се опитва да насочи RVD над третите въжета, но Van Dam съумява да се захване за тях!
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:11


Lilian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете под номер 9! Великият либератор Сами Зейн.

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 5343243

Corey Graves: ТОВА НЕ Е ИСТИНА! ТОЙ СЕ ЗАВЪРНА ЗАЕДНО СЪС СНИМАЧНИЯТ ЕКИП! ТЕ ЩЕ ДОКОМЕНТИРАТ ГОЛЯМАТА МУ ПОБЕДА В ROAD TO PAIN 2024! За последно видяхме Зейн в мач срещу LA Knight! Там либераторът си загуби титлата, но сега е отново тук, готов за нови приключения! Сега канадецът влиза в бойната площадка и се нахвърля върху Сет Ролинс! Погледнете само с каква прецизност Сами прецени ситуацията и хвана за краката бившият Световен шампион! Това е опитният ветеран, уважаеми зрители!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 35235

Michael Cole: Сега и Роман Рейнс се нахвърля върху архитектът! Комбина, която не сме очаквали, че ще видим! Какво ще се случи? Останете с пътят към Пейн, за да разберете!

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:14

Все още не сме видели абсолютно нищо, "The Great Liberator" се втурва на ринга, а след създалата се комбина, която заблуждава противниците, започва да налага всеки един, който и където свари, но когато стига до The Rock бива повален само с един удар от Miami's Own. "The Great One" е абсолютен фаворит за спечелването на мача, а сега двамата с  "The Head of the Table" застават в средата на ринга между всички и кръстосват погледите си. Двамата, от една кръв имаха директен двубой миналата година, в който Rock успя да победи, а малко след това спечели и 'Fight for Glory'. Reigns ще се опита да повтори това, което направи през 2023-та, когато направи най-силния за кариерата си run, но за тази цел, първата мишена е неговия братовчедд! "The Great One" обаче успява някак да се изправи напълно и да блокира един от тях, а след това започва серия, която натиква опонента му в ъгъла, като след един много по-силен удар, който едва не изхвърля Roman над въжетата. Той се просва в ъгъла, а в този момент, човекът, който записа първата елиминация в срещата се втурва към The Rock. Van Dam забива low dropkick, който е съсредоточен в ребрата, мястото, което CM Punk направи мишена не само за себе си, но и за всеки един от участниците сега. Zayn и Austin Theory са натиснали в отсрещната страна на ринга Seth Rollins, като в същото време се опитват да го елиминират, но без успех, а в пряк сблъсък с аJericho и Cage, които продължават започнаото от по-рано вечерта. Rock се надига държейки се за ребрата! RVD тръгва към него, но бива буквално помлян с брутален *LARIAT*, който го преобръща и го просва директно по очи на тепиха! Феновете в залата онемяха, но и в същото време са доволни от видяното, като продължават да окуражават своя любимец, който се запътва и изправя Roman Reigns от ъгъла. Той обаче отвръща и нанася няколко удара по "The People's Champion", като при последния опит и замах, Rock се навежда, а след това забива ритник в корема и прилага бърз *SNAP SUPLEX*, като не само го тръшва, но го прави директно върху Zayn и Theory, като по този начи неволно успява да помогне на "The Architect", който вече със сигурност е спасен и остава в картинката, макар и в recovery mode! Тримата за момента са аут, като сега RVD и "Captain Charisma" и Jericho, като двамата сънародници за миг загърбват различията си, като директно се нахвърлят върху Rock и го повалят на пода, а всеки индивидуално започва да го налага по всякакви начини. Rock бива избутан в един от ъглите, а Cage забива мощен ботуш в страничната част на Theory, а след това прави същото и с Van Dam. Cage вдига ръце във въздуха, което му носи негативната реакция на феновете в Kaseya Center, особено след като малко по-рано успя да победи Jericho по изключително долен начин. Това, обаче, което убягва от погледа на канадеца е именно The Rock, който веднага след като се изправя на краката си го обръща към себе си и започва да го налага с мощни удари, а след това прави опит за irish whip, който Cage обръща в своя полза и го запраща към въжетата, но бива посрещнат от "The Great One"...

JUMPING CLOTHESLINE!~
-------------------------------------------------------
11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 OOQsZSc
-------------------------------------------------------


"The People's Champion" веднага хопва обратно на крака и изправя канадеца, а след това опитва да го изхвърли над най-горния ограничител! Ще успее ли Cage да се спаси?!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

Rainmaker, georgi_stoqnov2403 and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:24

ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ДА ПОСТИГНЕ ТАЗИ ЕЛИМИНАЦИЯ ROCKY?
CHRISTIAN БИВА ПРЕМЕТНАТ НАД ВЪЖЕТАТА, НО ВСЕ ПАК УСПЯВА ДА СЕ ЗАДЪРЖИ НА РЪБА НА РИНГА!!!
Той все още е в опасност, но важното е, че се задържа в мача!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3063
Age : 26

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:25

3... 2... 1...
BEEEEEEEEEEEEP!



Maxwell върви към ринга, той е готов да влезе в мелето и да се опита да си върне инерцията в кариерата си като го спечели. Големия въпрос е дали ще успее да си подсигури главния мач на най-голямата сцена?

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 IkDA4HC

НЕЕЕЕ... КАКВО ЗА БОГА!!!??? KARRION KROSS ОТНОВО Е ТУК, КАКВО ЗА БОГА СЕ СЛУЧВА? ТОЙ ИЗКАЧА ОТ НИЩОТО КАТО ВРЪХЛИТА СВОЯ СЪПЕРНИК MJF С ОЖЕСТОЧЕНИЯ СИ ELBOW ПОСЛЕДВАН И ОТ МАСОВА СЕРИЯ ЧУКОВЕ В ЛИЦЕТО!! Точно това е момента където конфликта между тези двамата е на етап да стане твърде, твърде, твърде личен! Karrion Kross е като обезумяло животно дошло тук с мисълта само и единствено да унищожи доскорошния Глобален Шампион! Той го хваща за главата, изправя го на крака и с всичката омраза на света го запраща право срещу стоманените стълби...

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 BzLj5s511. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 I6m8zLu

Феновете в залата са в абсолютен екстаз докато Kross забива главата на Maxwell в безмилостните стълби, големия въпрос какво по-точно иска Kross? Въпросите без отговори сега оказват влияние на този конфликт защото света все още е в невидение защо мишената падна точно върху челото на бившия шампион... MJF изглежда няма да може да се включи в традиционното меле, може би тази вечер беше закован и последния гвоздей в ковчега на неговата славна кариера!? Friedman прави всичко по силите си за опит да се изправи на крака, Kross обаче няма намерение да го остави да се върне на крака и го връхлита безмилостно с традиционния си... KROSS HAMMER!!!!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 EO04MZ8

ЧЕРЕПА НА MAXWELL БЕШЕ РАЗБИТ!!! KARRION KROSS ИЗОБЩО НЕ СИ ПРАВИ МАЙТАП!! ТОЙ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ Е В ЦЕЛИЯ СИ БЛЯСЪК И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА НАСТРЪХВАТ ОТ ПРИСЪСТВИЕТО МУ ТУК... КРОС ВЗИМА МЕТАЛЕН СТОЛ ОТ ИЗ ПОД РИНГА И МНОГОКРАТНО ГО ЗАБИВА В ЕДИНИЯ КРАК НА МАКСУЕЛ! МАКСУЕЛ СТЕНЕ ОТ БОЛКА, НО КРОС ПРОДЪЛЖАВА И ПРОДЪЛЖАВА! НОВО ВРЕМЕ СЕ ЗАДАВА В ТАЗИ ОРГАНИЗАЦИЯ, РАЗЛИЧНО ОТ ВСИЧКИТЕ, ПОСЛЕДНИ 15 ИЗМИНАЛИ ГОДИНИ? ТОВА ИЗГЛЕЖДА НЕ Е ВСИЧКО? ПРЕКРАСНАТА СЪПРУГА НА KARRION, SCARLETT НОСИ И ПРОСЛОВУТИЯ ПЯСЪЧЕН ЧАСОВНИК КАТО ДЕМОНСТРАЦИОННО ГО СЛАГА НА РЪБА НА РИНГА... И-И-И-И-И.. СЕГА, ДА!!! ОБРЪЩА ГО!!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 ELAwwO4

МЕЖДУВРЕМЕННО ЛЕКАРСКИ ЕКИП СЕ СПУСКА ПО РАМПАТА С НОСИЛКА, НА КОЯТО ПОЛАГАТ ТЯЛОТО НА МЛАДАТА СУПЕРЗВЕЗДА, А СЛЕД ТОВА ГО ОТКАРВАТ КЪМ BACKSTAGE, КЪДЕТО ИМА ПРЕДНАЗНАЧЕНА ЛИНЕЙКА ЗА СПЕШНИ СЛУЧАИ!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 DOwi4Xn

ВРЕМЕТО НА ВСИЧКИ В ТАЗИ КОМПАНИЯ СЕГА Е ПРИТЕЖАНИЕ НА THE DOOM WALKER!!! СЕГА Е ВРЕМЕ ТОЙ ДА СЕ ВКЛЮЧИ В ТАЗИ ОФАНЗИВА, ДАЛИ ОБАЧЕ МОМЧЕТАТА НА РИНГА СА ГОТОВИ ЗА НЕГО???

Loverboy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:35

Christian успява да се задържи в битката, дами и господа! Какво меле само...Това определено е пътят към болката! На рингът е пълно със кечисти, а никой не обръща внимание на човекът, който е най-голямата заплаха! Великият либератор, който днес ще раздава справедливост! Виждаме в едната част от ринга Роман Рейнс и РВД! Те се налагат! Какво ще се случи? ПОЧАКАЙТЕ, МАМКА МУ! Стратегът се завръща в битката и нанася мощен удар в задната част на главата на Рейнс! КАКЪВ МРЪСЕН КУЧИ СИН Е КАНАДЕЦЪТ! ДВАМАТА СЕ СЪЮЗИХА, А СЕГА ВИЖДАМЕ ТОВА...

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 5422354

Няма изненади, уважаеми дами и господа! Очакваше се, че това ще се случи! Сега виждаме комбина между Роб Ван Дам и великият, бивш Европейски шампион! Те налагат с ритници голямото псе! Какъв побой само над кечист от калибърът на Roman Reigns! Виждаме, че Austin Theory напада Ван Дам и сега двамата се налагат в друга част на бойната площадка! Либераторът обаче не е приключил с Роман! Той го изправя на крака, слага в един от ъглите, след което се засилва и му откъсва главата с мощен Helluva Kick! УНИЩОЖИ ГО НАПРАВО! Сега вече е елементарно, уважаеми приятели на кеча! Zayn отново изправя бившият шампион, след което го хваща за краката и пробва да го елиминира!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 4524324

ЩЕ ИМА ЛИ ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА ВЕЛИКИЯТ ЛИБЕРАТОР? ТРЪГВА ЛИ СИ РОМАН РЕЙНС?

Manqk1 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:37

ДА - СЕНЗАЦИЯТА Е ФАКТ! РЕЙНС НЯМА ДА МОЖЕ ДА ПОВТОРИ МИНАЛОГОДШНИЯ СИ УСПЕХ И НАПУСКА УЧАСТИЕТО СИ - ЗЕЙН ЗАПИСВА ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ! 'ВЕЛИКИЯТ ЛИБЕРАТОР' НАПОМНЯ ЗА СЕБЕ СИ!
Върнете се в началото Go down
georgi_stoqnov2403
New User
New User
georgi_stoqnov2403


Join date : 30.10.2020
Posts : 13

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty27/1/2024, 12:52

Невероятно  Роман Рейнс беше елиминиран толкова скоро след неговото включване от Сами Зейн а обратното броене започва кой ли ще бъде участник номер 11 5 , 4 , 3 ,2 и 1


Не може да бъде това е Шинсуке Накамура  човека преди няколко дни беше във война с  Роб Ван Дам

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 NU6e2f4
Кралят на соловия стил е готов за екшън
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: ROAD TO PAIN 2024-
Идете на: