Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Go down 
+33
Geor4
Dikoff
TheAnimal
Teodosiy
Nina
Slavchov15
Eddie Orengo
Rainmaker
monday_night_messiah
One&Only
Tito.
Brandon Tolle
Goldsev
Chris Wolf BG
Агента от Сливен
Petioo09
Ge6aaa
Manqk1
georgi_stoqnov2403
DakotaKaiCTRL
VaskoMetala
Light
The Pharaoh
Chad Patton
Petio_da_pripada
Charles Robinson
Teo777
JohnnyZ
Earl Hebner
SUPREME.
Judas
JoJo
Adam
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Teo777
New User
New User
Teo777


Join date : 29.12.2023
Posts : 5

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:06


Майко Мила това това да не би да е той??? Дааа това е победителят във Кралското Меле на EWF Роб Ван Дам!!!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Entrance%2B1

Той е тук това е дебют за него във TNW след епичния мач на турнира във EWF King Of The Hill със Накамура той се пуска и на този Кралски Мач и е посрещнат със бутни овации от публиката която скандира:
"WELCOME TO TNW, WELCOME TO TNW". Това е то нещото което не се очакваше шоуто става от интересно все
по-интересно RVD дебютира във TNW и се качва на тепиха време е за екшън в стил Ван Дам!!!

Dimarata and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:11

Rob Van Dam нахлува на ринга със свежи сили и без да губи нито секунда, веднага се нахвърля върху Seth Rollins! Дъжд от юмруци се изсипва върху главата на Архитекта, който обаче не остава длъжен на RVD и на свой ред отвръща с няколко удара в лицето! В другия ъгъл на ринга пък продължава касапницата между Chris Jericho и Christian Cage, която започна малко по-рано тази вечер, още преди началото на мелето. Cage успя да вземе победата, типично в негов стил, използвайки неправомерни действия. По ирония на съдбата обаче, двамата с Jericho отново се срещат, като този път пред Y2J стои златната възможност не просто да си отмъсти, но и да разбие мечтите на Christian за победа в мелето и участие в главния мач на PAIN тази година. Двамата си разменят удари в близост до въжетата. Именно тази зона на ринга е тънкия лед в мачове като този. Jericho обаче сякаш изобщо не мисли за това в момента. Единственото нещо, което се върти в главата му в този момент е жаждата му за мъст! Той успява да вземе превес над Cage и го притиска с гръб към обтегача, след което сграбчва здраво горното въже и започва да го налага с ожесточени ритници в ребрата! Christian се огъва под натиска над Y2J и коленете му поддават, като той бавно се свлича надолу към пода. Cage вече е на тепиха, но това не спира Jericho. Дори напротив! Мотивира го още повече да продължи наказателната си акция срещу своя враг с пълна сила! Christian изглежда напълно безпомощен! Единственото нещо, което му остава в момента е да се моли за милост пред Jericho! Всички обаче сме наясно, че молитвите му няма да бъдат чути, особено след това, което стори по-рано тази вечер! За негов късмет обаче, на хоризонта се появява подкрепление в лицето на RVD, който очевидно се е справил с Rollins и насочва мерника си в тила на Y2J! Jericho до такава степен бе обсебен от идеята за отмъщение, че напълно забрави присъствието на останалите участници на ринга. Това е на път да му изиграе много лоша шега, защото RVD се втурва с бясна скорост зад гърба му и го поваля по очи на тепиха! Това дойде като гръм от ясно небе за Chris, който се изправя обратно на крака, но по всичко личи, че все още не се е отърсил напълно! Y2J изглежда зашеметен, което дава възможност на RVD отново да атакува! Подобно на акула, надушила кръв, той посяга към Jericho, като този път нанася коварен ритник, право в лицето му! Класика от RVD! Chris отново се озова на пода, но този път със сигурност престоят му там ще бъде малко по-дълъг. Това до някъде е в негова полза, защото евентуален трети удар от RVD може да се окаже фатален и да му коства участието в мелето! Rob Van Dam успя да поеме контрол над случващото се на ринга. В мачове като този обаче е изключително трудно да задържиш надмощие, защото опасностите дебнат на всеки ъгъл! И ето, че на екраните ни отново виждаме Seth Rollins, който отново е на крака и бъдете сигурни в едно, той няма да остане длъжен на RVD! The Architect е насочил мерника и търпеливо чака подходящия момент, в който да настъпи газта! Rob Van Dam се обръща към Rollins, който замахва с крака си и забива брутален Superkick! БАА-ААМ!! ПРАВО В ЦЕЛТА! RVD губи почва под краката си, но успява да запази баланс, подпирайки се на въжетата. Дали пък обаче не бе по-удачно просто да се свлече на пода? Rollins вижда възможността и я сграбчва с две ръце без дори да се замисли! Както хората обичат а казват, желязото се кове докато е още горещо! Seth се спуска към RVD...

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 En7Tzhf

CLOTHESLINE!~

МАЙКО МИЛА! ROB VAN DAM ЕДВА НЕ БЕ ОБЕЗГЛАВЕН! ТОЙ ПРЕЛЕТЯ НАД ГОРНОТО ВЪЖЕ, И ПО ВСИЧКО ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ УЧАСТИЕТО МУ В МАЧА ТОКУ-ЩО ПРИКЛЮЧИ! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ RVD НЯКАК СИ ДА ОСТАНЕ В ИГРАТА, ИЛИ ПЪРВАТА ЕЛИМИНАЦИЯ В ТАЗГОДИШНОТО МЕЛЕ ВЕЧЕ Е ФАКТ!?

Loverboy and Manqk1 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:14

НЕ! ДЕБЮТАНТА СЕ ЗАПАЗВА В СРЕЩАТА, КАТО СЕ ЗАДЪРЖА ЗА ВЪЖЕТАТА И ПАДА НА РЪБА НА РИНГА, А СЛЕД ТОВА ОТНОВО СЕ ПРОМУШВА ПОД НАЙ-ДОЛНОТО ВЪЖЕ - ЕЛИМИНАЦИЯ НЯМА - ПРОДЪЛЖАВАМЕ!
Върнете се в началото Go down
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 174

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:15

24 каратова картина представя:
Една продукция на "Разбитите мечти"
ГОООООЛДЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪСТ!



ТОВА Е... ТОВА Е... О.... БОЖЕ..... МОЙ! ГОЛДЪСТ Е ТУК! КРАЛЯТ НА МЕЛЕТО! ТОЙ ПОЧТИ НЕ Е ПРОПУСКАЛ УЧАСТИЕ НА "КРАЛСКИЯ ГРОХОТ"! ЗЛАТНИЯ ПРАХ ЩЕ СЕ БОРИ ЗА СВОЯ ШАНС ДА ОТИДЕ В MAIN EVENT-A НА PAIN XV! ПРЕЗ ГОДИНИТЕ МНОГО ХОРА МУ СЕ ПОДИГРАВАХА И ПРИСМИВАХА, ОТПИСВАХА ГО, НО ТОЙ НЕ СЕ ПРЕДАВА! ТОЙ Е ТУК И СЕГА! ТОЙ Е ГОТОВ ЗА БИТКА! "THE PRINCE OF PERVERSION" ЗАПОЧВА ДА ТИЧА ПО РАМПАТА, ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ДА СИ ТРЪГНЕ КАТО ПОСЛЕДНИЯ ОЦЕЛЯЛ???

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 B80WuWx

Nina, Yuliyan and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teo777
New User
New User
Teo777


Join date : 29.12.2023
Posts : 5

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:36

И така мача продължава  Goldust се качва  на тепиха и атакува Chris Jericho със Sunset Flip Powerbomb след което и Rollins със Spinebuster и Ван Дам който се изправя спасил се от елиминация отнася Scoop Powerslam но вижте Jericho който атакува Goldust със Breakdown и отново Rollins който пък нанася ритник в корема на Jericho и в момента го дебне за опит на Curb Stomp но той самия е атакуван от Ван Дам със Redhouse Kick а изправящия се Goldust отнася
Clothesline

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Clothesline

но Jericho поваля Ван Дам но пода на ринга и опитва Стените на Йерихон но RVD се извърта и Y2J e повален и отнася Rolling Thunder. Goldust e в близост до въжетата и получава Dropkick като минава през третото въже но дали ще се захване за второто отвъд ринга и ще се спаси или ще имаме елиминация???


Последната промяна е направена от Teo777 на 27.01.24 10:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Chad Patton
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Chad Patton


Join date : 17.05.2011
Posts : 33

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:37

ДА! ПЪРВАТА ЕЛИМИНАЦИЯ Е ФАКТ - ГОЛДЪСТ Е АУТ ОТ МЕЛЕТО!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 10:46

10...
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1!


11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Entrance%201

AUSTIN THEORY ВЛИЗА В МЕЛЕТО, ДАМИ И ГОСПОДА! Той е следващият участник, който ще се включи към екшъна на ринга след секунди. Разбира се, Austin Theory не пропуска да се заяде с публиката, но и те му отвръщат подобаващо с голяма доза освирквания. Тази вечер "The Unproven One" допусна една загуба от LA Knight в мач за Европейската титла. Сега е обаче ще вземе участие в мелето, където залогът е още по-голям. Austin Theory се насочва към бойното поле и само няколко секунди по-късно вече е в пределите на четириъгълния ринг. Участник номер 6 стъпи на бойното поле...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 11:01


11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 AL9nZEWm-YtHSUxjA4Z34uKPRbzJsuh3zdTusddW6kKDfeiEsPGF15CndlfizfkV-l3rYUoomON9naTUGH62kvfZcHQQpE7KHoJ80-jF4M4faF4oVjstwhDT_ERJzWPa8b0DVV64Yq-qzaqBiar87qe5s_O3=w320-h180-no11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 AL9nZEUBsP1cg8GlCbcOLwvEoBeT9ED_ouZx6x91HqK-vxL_mnTUEsfDPlMMCBc5Y1M7HzNhDYAT6X6Zg-xoqmXOj-cqREVbCJOMJfsil9hqgeZLwqU0-7u-iHJKVPrvpS0wUDRSKbib2hXpVpz00g_i-y69=w320-h180-no


Уважаеми зрители, с нетърпение и екстаз очаквахме следващия участник, но абсолютно никой, не очакваше че човека подвизаващ се под номер 7, ще бъде най-големия кошмар на всички останали кечисти в залата! Можете и сами да го видите в изражението им, те не откъсват поглед от рампата! Изражението им моментално придоби друга форма, наистина ефекта който причини Reigns само с навлизането си в Royal Rumble 2024, бе стряскащ! Абсолютно всички камери следят бившия световен шампион, който е на път да влезе в Rumble! Ladies and Gentleman, пригответе се... тези моменти не са за изпускане, особено когато Reigns е на хоризонта!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 11:10

Току-що Roman Reigns се качи на ринга, но моментално бива атакуван от по-рано включилия се Austin Theory. "The Unproven One" забива удар след удар по тялото на Reigns, но самоанеца успява да го избута от себе си, след което да се насочи към друг кечист. Той се оглежда и погледа му се спира на Chris Jericho. Roman Reigns се втурва към него и го притиска до въжетата, забивайки му няколко силни удара, но Jericho бързо се измъква от капана му и ролите се разменят между двамата. Сега вече Jericho е този, който нанася ударите, а изведнъж се включва и Austin Theory. Двамата мъже налагат здраво Roman Reigns и успяват да го свалят на земята, след което Jericho остава в ъгъла, където продължава да нанася ритници по Reigns, а Austin Theory обръща фокуса си към Christian Cage. Младокът бива изненадан със силен шамар от страна на Cage, но след това успява да отвърне с точен ритник в коремната област на съперника. Theory хваща Christian Cage и опитва да го вдигне, но Cage си прокарва единия крак между краката на Austin Theory и блокира опита на по-младия си съперник. "The Unproven One" сега го пуска и забива forearm smash в главата на Cage, след което го засилва към въжетата. Theory се навежда напред в средата на ринга, а Christian се оттласква от въжетата и силно го изритва, проваляйки плановете му. Austin Theory залита с 1-2 крачки назад, след което замахва към Cage, но не намира целта. Christian се наведе в правилния момент, а сега тръгва към въжетата. Той повторно се засилва от тях, но този път получава здрав юмрук в муцуната от Austin Theory. "The Unproven One" не повтори същата грешка от предния път. Theory се застоя за няколко секунди, но сега тръгва и сграбчва тялото на Christian Cage, вдига го и прави... PENDULUM BACKBREAKER!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Pendulum%2BBackbreaker

РАЗБИ МУ ГРЪБНАКА! Austin Theory е наясно, че всяка секунда е ценна! Той изправя веднага Christian Cage и опитва да го изхвърли над най-горното въже. Ще успее ли да осъществи елиминация младата звезда на TNW...

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty27.01.24 11:13

НЕ! Кейдж се захваща за въжетата в последния миг! Theory вече беше обърнал гръб на канадеца и може би след малко ще се изненада сериозно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: ROAD TO PAIN 2024-
Идете на: