Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Go down 
+33
Geor4
Dikoff
TheAnimal
Teodosiy
Nina
Slavchov15
Eddie Orengo
Rainmaker
monday_night_messiah
One&Only
Tito.
Brandon Tolle
Goldsev
Chris Wolf BG
Агента от Сливен
Petioo09
Ge6aaa
Manqk1
georgi_stoqnov2403
DakotaKaiCTRL
VaskoMetala
Light
The Pharaoh
Chad Patton
Petio_da_pripada
Charles Robinson
Teo777
JohnnyZ
Earl Hebner
SUPREME.
Judas
JoJo
Adam
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 211

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 22:50

Офанзивата над Гереро от страна на Адам Коул не бе никак приятна, но е ясно, че не е достатъчна, не и все още. Не е за вярване, че мексиканският кучи син е още в мелето! Гереро лежи в един от ъглите и сякаш по чудо не е атакуван от никого в момента, докато не може да бъде казано същото за Зейн, който в момента е под обсадата на Миро. Дванадесет човека. Толкова са останалите хора в мелето, по-голямата част са елиминирани, а и по-големите физически също. Еди вижда какво се случва отсреща, но е физически изтощен, той няма възможността да вложи същата енергичност като преди малко, но все пак има достатъчно 'гориво', за да успее да изпълни своят дълг, а именно да помогне на човекът, когото менажира. Двамата през последната година са като дупе и гащи, те са толквоа близки, че когато видим само единият, то гледката е някак неестествена. 'The Latino Heat' бавно се набира по обрегачите и се изправя на крака, а след това държайки се за тила леко прикуцва напред към Миро. Когато го стига удря лакът в гърбът му, а той сякаш не помръдва. Невероятна е физическата мощ на този велик български лъв! Е, не може да се каже, че не реагира изобщо, защото моментално спира да рита Зейн и се обръща към лакея му, но хубаво виждаме ядосаната му физиономия, готов да накара латиноса да плати за грешката си. Еди маха с ръце в отрицание, той сякаш се опитва да покаже, че не иска да си има проблеми с 'The Best Man', но всичко, което успява да постигне е да го ядоса още повече. Българинът замахва, сякаш се опитва да удари мощно круше в черепа на противника, но Еди се навежда и го избягва. Точно в този момент се случва немислимото - Зейн прави опит за low blow с който явно не нацела 'топчетата' хубаво, но пък успява да нарани противника. Гереро моментално се възползва от така създалата се ситуация, той прави няколко chop-a в гърдите на 'лъва', а след това замахва силно и... Мили Боже, ръката му бе хваната по средата на опита за удар! Еди Гереро определено не е очаквал подобна контра, но Миро не спира да шокира всички! Латиноса сам по себе си отнася един headbutt, но успява да запази самообладание и не се свлича на земята.

Българинът хваща Гереро за ръката,
той го засилва към противоположният ъгъл...

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 YrSCv1m

НЕВЕРОЯТНА КОНТРА ОТ СТРАНА НА ИЗМАМНИКА! 'The Best Man' всъщност бе забратен към противоположният ъгъл след като Еди контрира, а след това латиноса се засили и отскочи, опитвайки се да го изрита с две колене в гърдите. Интересното е, че Миро го хвана по средата на 'полета' и го понесе към въжетата. Там обаче Еди осъзнава, че е в по-добрата позиция, заключва краката си покрай тялото на 'лъва' и го придърпва напред. Ще успее ли да го прехвърли над най-горното въже? ...

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 22:56

ДАААААА!
ГЕРЕРО ЕЛИМИНИРА МИРО! КАКЪВ МОМЕНТ ЗА ЛАТИНОАМЕРИКАНЕЦА! ЛИБЕРАТОРА СИГУРНО СЕ ГОРДЕЕ С НЕГО!
Върнете се в началото Go down
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 169

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:11

Ето, че CM Punk се изправя и забелязва, че Adam Cole е с гръб и веднага го атакува, като му забожда лакът в тила и го поваля на тепиха. Adam is down. Еди Гереро се засилва към татуирана суперзвезда, но той успява да се отмести и Гереро си забива дясното рамо право в металният кол. "The Best In The World" го обръща с лице към него, като му забожда бърза серия от Mongolian chops, които зачервяват гърдите на Latino Heat . В същото време Austin Theory се появява зад гърбът на CM Punk, като го изненадва в гръб и го хваща за рамото, но при обръщането на "The Paul Heyman Guy" реагира доста бързо и забожда прекрасен Roundhouse Kick! Austin Theory падна като талпа на бойното поле, а CM Punk се връща отново към Еди Гереро, който обаче получи време да се съвземе и хваща CM Punk, вдига го на раменете си, като може би ще опита мощен Power Slam, но в последният момент Chicago Made успява да слезе от раменете на Latino Heat и му забожда точно като по учебник Step-up enzuigiri! Eddie Guerrero също е повален на тепиха! Кой ли ще е следващият? Изглежда, че CM Punk се завръща в този мач и набира известна инерция, като бая разчиства ринга, като поваля почти всичко след себе си. На ринга обаче има още доста атлети, които няма да се дадат така лесно, всеки иска да грабне победата понеже знаете, колко е голям залога. Хоукинс е следващият който се изправя face to face with "The Best In The World". Curt тръгва да се обеснява нещо в лицето на Chicago Made, а CM Punk само му се усмихва ехидно и му кимва с глава, като изведнъж от нищото му забива мощен ритник в корема с който сигурно му изкара въздуха, хваща го и го запраща директно към въжетата, като се опитва да го елиминира. Дали ще успее? Хоукинс е на ръба на ринга! Инфарктна ситуация за него дами и господа, но ето, че някак си успява да се задържи в този мач! Мача продължава! "The Best In The World" въобще не изглежда изморен, напротив даже изглежда доста мотивиран да спечели този мач, нищо , че по-рано тази вечер имаше доста тежък мач със The Rock, който за съжаление вече не участва в този мач, бе елиминиран малко по-рано. CM Punk знае, че залога тази вечер е много, много голям и най-сетне може да сбъдне една от мечтите си и да стане шампион, защото победата в този мач, тази вечер му дава билет от който "The Paul Heyman Guy" определено знае, как да се възползва! CM Punk се обръща, а Seth Freakin Rollins го посреща със ритник в корема, хваща го и му забожда мощен Elbow право в тила, като CM Punk пада на колене на тепиха, а Seth Rollins веднага решава да се възползва от това, като вижда, че CM Punk е попаднал в удобна за него ситуация и веднага решава да опита своят завършващ се ход, като се засилва към CM Punk....



11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 D3VhYga
SPINNING HEEL KICK!



Seth Freakin Rollins бе повален от "The Best In The World"! Чудесна контра от страна на бившият Европейски шампион! CM Punk бива нападнат веднага от Austin Theory, който може би, иска да се отмъсти за ритника, който отнесе по-рано в този мач от CM Punk, но дали ще успее? Буреносна атака от удари заливат татуираната суперзвезда, като той е вдигнал гарда си и опитва да се предпази от ударите на побеснелият Austin Theory. Ето, че със мръснишките си номерца отново успява да се измъкне, като бърка в очите на Theory , след което му забожда няколко ритника в краката и веднага го хваща, като му прилага Devil Lock DDT! AUSTIN THEOURY Е ПОВАЛЕН НА ТЕПИХА, НО CM PUNK НЕ ПРИКЛЮЧИЛ С НЕГО! ИЗПРАВЯ ГО, КАТО ДИРЕКТНО СИ ГО КАЧВА НА РАМЕНЕ И ГО ПОДГОТВЯ ЗА....



11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 MMKKS5e
GOO TO SLEEP! GO TO SLEEP FOR AUSTIN THEORY!



CM PUNK ИЗПРАВЯ AUSTIN THEORY, КАТО ТОЙ ЕДВАМ СЕДИ НА КРАКАТА СИ И ГО ПРЕХВЪРЛЯ НАД НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ! ДАЛИ ТОВА ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ НА RAUSTIN THEORY? ЩЕ ВИДИМ ЛИ КАК ПАДА, КАТО ЧУВАЛ С КАРТОФИ НА ЗЕМЯТА ИЗВЪН РИНГА? ЗАПИСВА ЛИ PUNK ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ В МАЧА?


Последната промяна е направена от Dikoff на 27/1/2024, 23:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:21

ПЪНК ИЗБУХВА! ОСТИН ТИЪРИ СИ ЗАМИНАВА ОТ ТОЗИ МАЧ! ПЪНК ЗАПИСВА ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ В МАЧА!
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 417

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:40

Мистичното присъствие на Bray Wyatt на ринга на TNW навярно причинява на мнозина пред телевизионните екрани да им се привиждат някои неща двойно, но ви уверяваме, че и RVD, и Theory са вън от тази среща! Може би бойното поле бе твърде пренаселено досега и трябваше да се поразчисти, за да могат зрителите да имат по-добра видимост над случващото се. Срещата тече с пълна скорост, а CM Punk набра страхотна инерция през последните няколко минути. След като приложи най-ефективния ход от арсенала си, "The Second City Saint" със самодоволна усмивка ясно дава на феновете да разберат, че не е тук да си играе. Привържениците на Punk, колкото и да са те, все пак ще таят надежда егото му да не му изиграе лоша шега, защото в момента, в който той се фокусира отново върху действията на ринга - става поредния, заключил поглед с Bray Wyatt. Но отново, досущ като при първата ситуация със Seth Rollins - Wyatt сякаш мислено е на някое друго място. Всички биха очаквали много повече концентрация, много повече агресия от "The White Rabbit", след всички тези улики, след всички подвеждания, след цялото усилие, вложено в това TNW Universe-а да открие кой точно седи зад всички тези послания. Вместо това Bray е просто... статичен. На Punk, също както на Rollins, му трябват няколко секунди, за да осмисли ситуацията, след което преминава в нападателен режим с мощни леви и десни право в лицето на Wyatt. Бившият водещ на Firefly Fun House бива сведен до коленете си, а роденият и израснал в околността на Chicago Punk започва да забожда оглушителни ритници в гърдите на Bray. "The Second City Saint" решава да вдигне летвата на самонадеяността си още по-високо, като присмивайки се на Wyatt се качва върху сглобката, вдига ръце победоносно...
И скача във въздуха,
но бива заслепен от подлата контраакция на Bray Wyatt!
Когато се опиташ да надвиеш огъня с огън,
то със сигурност бъди готов да се опариш!
Досущ като Икар и неговото греховно самодоволство
Punk не само пада отвисоко,
но и бива разбит в земята!!!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 16 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 11

Отново признаци на живот у Bray, който моментално хваща Punk за врата и го запраща към въжетата... успява ли Wyatt да вземе първа елиминация в актива си?!
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:44

НЯКАК СИ ПЪНК УСПЯВА ДА СЕ ЗАХВАНЕ ЗА ВЪЖЕТАТА И ДА СЕ СПАСИ! ПЪНК УСПЯВА ДА ОЦЕЛЕЕ!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:54

Дами и господа, касапницата продължава! С напредване на времето, хората на ринга намаляват, а напрежението се покачва с всяка една изминала минута! Постепенно умората започва да си казва тежката дума и действията на участниците в мелето стават по-мудни и бавни. Рано или късно ще достигнем до момента, в който силите свършват и остава само и единствено волята. Жаждата за победа. Мечтата да се биеш за световната титла на PAIN! Навсякъде по пода се търкалят тела. Едни от малкото мъже, които в момента стоят здраво стъпили на двата си крака са Sami Zayn и Kazuchika Okada. Те се срещат точно в средата на ринга, измежду цялата суматоха, и заключват погледите. Двамата стоят така няколко секунди, сякаш дебнейки подходящия момент за атака. В крайна сметка Sami Zayn се оказа по-смел в случая и реши да направи първата крачка. Той замахва с дясната си ръка, но удара му бива контриран от Okada, който сега на свой ред посяга с дясно кроше. За разлика от Zayn обаче, той успява да нанесе удар в лицето, и то много сериозен! Sami Zayn губи равновесие и залита назад, облягайки гърба си на въжетата. Това го поставя в много неизгодна позиция, правейки го изключително уязвим! The Rainmaker вижда това и не чака втора покана! Той веднага скъсява дистанцията и се вкопчва в Zayn, повдигайки го от пода. Японецът прави опит да елиминира Sami Zayn, но той дава сериозен отпор, вкопчвайки се здраво в горното въже. Погледнете го само! Стиснал го е толкова силно, сякаш живота му зависи от това! Не знам за живота му, но мечтата му да отиде в главния мач на PAIN виси на косъм! Камерите обаче ни пренасят в другата част на ринга, където виждаме Seth Rollins, който бавно се изправя на крака. Зад гърба му обаче вече дебне опасност! Adam Cole изчаква The Architect да стъпи на крака и се впуска с бясна скорост напред към него, опитвайки се да го изхвърли от ринга със саблен удар! Rollins обаче показва завиден рефлекс и успява да залегне в последния момент, минавайки под дясната му ръка. Cole не успя да набие спирачки навреме и прелетя над въжетата!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 JgFnUtT

Участието на Adam Cole в мелето виси на косъм! Той е сграбчил горното въже с двете си ръце, но пръстите му лека по лека започват да се изплъзват, а краката му са само на сантиметри от пода! Ще успее ли Cole някак си да остане в играта или пътят му към PAIN приключва в този момент?

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty27/1/2024, 23:55

СИЛИТЕ НА АДАМ КОУЛ ПРОСТО НЕ ИЗДЪРЖАХА И ТОВА Е КРАЯТ ЗА НЕГО! МЕЧТИТЕ МУ СА РАЗБИТИ! МАКСУЕЛ В МОМЕНТА СИГУРНО ПЛАЧЕ КАКТО ОТ БОЛКА, ТАКА И ОТ НЕРВИ СЛЕД ТАЗИ ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty28/1/2024, 00:16

Битката продължава, дами и господа, Адам Коул приключва участието си! Неговите мечти за мач на Пейн умряха, но това не въжи за останалите участници в двубоят! Доста от участниците не забелязват Великият Либератор Сами Зейн и Еди Гереро, но истината е, че това са едни от най-опасните хора в този мач! Виждаме, че Bray Wyatt е насочил вниманието си към Сами Зейн! Той го налага в ъгълът, погледнете белият заек! Той направо го съсипва от удари, уважаеми зрители...Брутално е...Какво ще се случи сега? Страховитият мъж се опитва да елиминира великият либератор! Ще му се получи ли?

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 3542354

Не, Гереро отново се намесва, за да спаси своят човек! Какъв тандем са само тези двамата, успяват да подчинят дори човек като великият и неповторим Брей Уайът! Невероятно, двамата мъже повалят големият мъж с ритници и юмруци на земята, след като това се слува, Зейн инструктира мениджърът си да изправя Брей и да му нанесе Тримата амигос! Немислимото се случва! Това е една от запазените марки на латиносът! Това обаче не е всичко! Сега личният мениджър се качва на въжетата и прави легендарният Frog Splash!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 MDBQd1P

ИЗКАРА МУ ВСИЧКИЯТ ВЪЗДУХ ОТ ДРОБОВЕТЕ! ТЕ ОБАЧЕ НЕ СА ПРИКЛЮЧИЛИ С BRAY! ДВАМАТА ИЗПРАВЯТ ГОЛЕМИЯТ МЪЖ И ГО СЛАГАТ ЗАД ВЪЖЕТАТА! СЛЕД КАТО ТОВА СЕ СЛУЧВА, ЗЕЙН СЕ ЗАСИЛВА КЪМ БРЕЙ УАЙЪТ И МУ НАНАСЯ ЗВЕРСКИ HELLUVA KICK!

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 36546

ВСИЧКО ТОВА ИЗГЛЕЖДАШЕ БРУТАЛНО, УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА! ДАЛИ ОБАЧЕ ЩЕ Е ДОСТАТЪЧНО, ЗА ДА ЕЛИМИНИРА ТОЗИ МЪЖ? ПРИКЛЮЧВА ЛИ ROAD TO PAIN ЗА BRAY WYATT?

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 469

11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty28/1/2024, 00:19

WYATT ГО ОТНЕСЕ!!! ОТНЕСЕ ГО ПРАВО В ЧЕНЕТО, НО ТОЗИ НЕЧОВЕК ПРОСТО НЕ ИЗПУСКА ВЪЖЕТАТА!!! НЕЩО ПОВЕЧЕ, ТОЙ ДОРИ ИНСТИНКТИВНО СЕ ИЗДЪРПВА НАПРЕД КЪМ ТЯХ И СЕ ШМУГВА В РИНГА, ПРОСВАЙКИ СЕ НА ПОДА!!! Wyatt все още се държи за ченето, но инстинктът му за самосъхранение го спаси!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match   11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 11 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: ROAD TO PAIN 2024-
Идете на: