Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. A Special Comeback

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

5. A Special Comeback Empty
ПисанеЗаглавие: 5. A Special Comeback   5. A Special Comeback Empty4/11/2023, 13:59

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

5. A Special Comeback Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 91

5. A Special Comeback Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. A Special Comeback   5. A Special Comeback Empty5/11/2023, 17:34




5. A Special Comeback HqIPgKm

5. A Special Comeback Aew-chris-jericho-demo-god-custom-logo-png-by-darrylford051-dev5oa3-375w-2x

5. A Special Comeback MZ6doTq


Боже! Кой би си помислил, че може да видим отново Chris Jericho в Total Nonstop Wrestling! "The Demo God" прави своето сензационно завръщане в компанията след почти пет месечно отсъствие от обективите на професионалния спорт. "The Wizard" изглежда доста щастлив от този факт, както и препълнената зала във Philadelphia. Jericho не се появявал на зрителския екран от последния си жесток мач срещу 'енигмата' Jeff Hardy, който бе белязан с тежък провал за него, но виждайки го сега, Chris излгежда в доста добро не само психическо, но и физическо здраве. През тази година нещата за бяха както в негова полза, така и извън неговата юрисдикция. Легендата на професионалния кеч бе белязан с доста успехи, но повече ще запомним неговите провали, тъй като той не успя да достигне този връх, който толкова отчаяно гонеше, за да може да нарпави един финален спринт, преди да сложи край на паметната си кариера в бизнеса. Да, много хора са на мнение, че Chris Jericho все още има какво да даде на хората, все още има какво да прибави във витрината си и в завидния си архив, но определено има какво даде и на Total Nonstop Wrestling. Любовта му няма да стихне просто с едно щракване на пръсти, или с една загуба или по-скоро - провал. Всички тази вечер са щастливи да го видят отново с очите си, като същото може да се каже и за самия него. Определено горчивината от загубата срещу Jeff е останала в миналото, като той стъпва на рампата в този момент, с нов и чист разум, а и готов за нов подвиг в компанията. Въпросът обаче е, какъв ще бъде той? Какви ще бъдат желанията на неговата особа този път и колко дълго Chris ще се задържи този път. Със сигурност езикът на тялото му говори много, като този път ще бъде различно, а в очите му вече може да се види пламъкът, който не само изгаряше всеки един опонент, но и подпалваше душите на всички фенове на професионалния кеч години наред. "Demo God" е от персоните, които не се задоволят с малко, или дори много - за такива като него единственият избор е абсолютно всичко, но за да го получиш - трябва да дадеш още повече. Гарантирано е, че Jericho  все още притежава качествата да го направи, въпреки факта, че в момента, в съблекалнята на TNW гъмжи от таланти и от имена, които са жадни за успехи, които искат да гравират името си със златни букви в историята на компанията - така, както Jay White направи печелейки 'Sacrifice' титлата, но и пишейки история не само за себе си, но и за компанията като цяло. Chris се качва на площадката и преминава въжетата, а няма фен в залата, който да не пее с цяло гърло песента, която той и рокк-групата му 'Fozzy' превърнаха в гигантски хит в професионалния кеч, но и worldwide. Theme song-a бива спрян, но гласовете на цялата зала не спират да звучат в ушите му, което дава изключителна наслада на душата му и го зарежда с доста позитивна енергия. Chris е вече готов за своето изявление, което със сигурност и TNW Universe очаква с нетърпение...

Geor4 and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 91

5. A Special Comeback Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. A Special Comeback   5. A Special Comeback Empty6/11/2023, 21:43

5. A Special Comeback Rampage41123-return


-   Phille-e-e-y-y-y!! (Positive reaction from the crowd) О, чувството да стъпиш отново на този ринг не може да бъде описано с думи! Мирисът на този тепих, мирисът на тази любов по трибуните, но най-вече... любовта на професионалния кеч! (Crowd cheering once again) TNW започва да пренаписва историята си с всяка изминала седмица, тъй като в съблекалнята на тази велика компания се намират имена на толкова много млади таланти, които заслужават не само всичкото внимание, но и несъмнено целият този успех! Буквално, преди няколко минути, когато стоях там горе, зад пердето имах един кратък, но сериозен разговор с Tony Schiavone. Той ме попита - 'Защо си тук, Chris? Каква е причината да се завърнеш след петмесечно отсъствие?' Отговорът не закъсня, тъй като той идваше дълбоко от душата ми, а сърцето ми каза думите - 'От любов, Tony! От любов!' Защото вече в продължение на три десетилетия, Chris Jericho обикаля планената, печелейки мач след мач, отличие след отличие, вдигайки рейтинг след рейтинг, печелейки състояние след състояние, но именно любовта е нещото, което ме държи толкова дълго време - професионалният кеч! ('Pro Wrestling' chants from the crowd) Именно поради тази причина, аз реших да се завърна отново към това, защото когато някой обича нещо силно - какво прави той? Винаги е там! Винаги дава това, което получава - безрезервната любов! Но какво се случва, когато този някой дава цялата си любов, подлага тялото си на толкова голям риск, загърба семейството си, опитвайки се не само да направи кариера в бизнеса, но и да спечели фенове и приятели? Очаква същото, очаква безрезервната любов да му бъде върната в пъти повече! Затова, днес, на този ринг, аз, Chris Jericho - стоя пред вас, не като 'The Demo God', не като 'The Wizard' или 'The Greatest Influencer in Professional Wrestling' - не, не... Днес, аз стоя пред вас като Chris Jericho - THE LIVING LEGEND! Човек, който се превърна в герой за малки и големи, който изстреля този бизнес толкова високо, но... Така и не получи нещо истинско в замяна... (Minor negative reaction from the crowd) Не ме разбирайте погрешно! След като онзи chipmunk, dumbass Jeff Hardy ме победи, аз осъзнах, че това, което вършех до този момент - не само, че бе много повече, но и не бях възнаграден подобаващо за деянията си! Точно поради тази причина, след петмесечно отсъствие се завърнах тук, на ринга на Total Nonstop Wrestling, търсейки възмездие. Искам да кажа, че съм жестоко обиден, че компанията, за която подложих живота и семейството си на риск ме разочарова! Компанията, която трябваше да ми даде това, което ми се полага разби сърцето ми на парчета, но въпреки всичко, моята любов ще остане все такава - безрезервна. Този път обаче, искам цялата компания, както и цялата съблекалня на TNW да разберат, че аз няма да спра и ще получа това, което заслужавам! Защото, Chris Jericho трябваше да вземе участие в първия по рода си в историята 'Fear Factor Match', Chris Jericho трябваше да бъде коронясан като новият Sacrifice шампион, но и Chris Jericho трябваше да получи шанс да се бори за една от двете главни титли! (Negative reaction from the crowd) Не! Не ме разбирайте по друг начин - уважавам факта, че талант като Jay White успя да получи това, което заслужава, но не смятате ли, че има още толкова много хора, които си скъсваха задниците, всеки ден, всяка седмица, цяла година, само и единствено, за да се доберат до подобен шанс?! Да, тук и сега, аз говоря за себе си! За Chris Jericho, за човекът, който въпреки всичко бе отблъснат от обществеността, но от тази вечер, новото начало вече е факт и то не може да бъде спряно! Chris Jericho ще залее компанията, както го правеше по целия свят, в продължение на тридесет години и не ще бъде спрян, а и не само... От другата седмица, като гръм, моите верни другари, единствените хора, които застанаха зад мен при всеки един провал, ще изпепелят всичко! 'The Jericho Appreciaton Society', ще обгърне компанията и ще обере всички отличия, като за пореден път ще затвърди доминацията в Total Nonstop Wrestling. Но преди това да се случи, Chris Jericho има недовършена работа именно с хората, които го лишиха от тази любов! На 'PAIN', аз бях безапелационен победител, но тогава, като всеки един човек - имах нужда от глътак въздух. Total Nonstop Wrestling ме подложи на огромно напрежение, сложи ме между чука и наковалнята. Загубих не само титлата си, но и любовта! Но повярвайте ми, Chris Jericho е 'най-добрият' в професионалния кеч и никога не се отказва от това, което му принадлежи. Няма да оставя нещата просто така, защото от днес - всичко ще се промени и няма да бъде същото! Аз отново ще си върна, ще си спечеля тази любов, която ми бе отнета, а когато това се случи - 'ерата' на Chris 'The Wizard' Jericho ще бъде неизбежна! HIT MY MUSIC...

***
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. A Special Comeback Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. A Special Comeback   5. A Special Comeback Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. A Special Comeback
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. The Special Return of Goldberg
» 9. A special someone returns to Rampage
» Special announcement via satellite
» 4. TNWG HOT CHAMPIONSHIP (SPECIAL STIPULATION)
» 5. The Rock holds his first ever special concert

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: