Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton    1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty30/7/2023, 20:35

TNW: Rampage SuperShow is Live in Orlando, Florida

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  960x0

Шоуто в Orlando, Florida ще започне с главният мениджър и собственик на TNW, "The Immortal" Hulk Hogan, който ще говори за ситуацията Ренди Ортън! Как ще се справи шефът? Ще реши ли този проблем? Гледайте, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton    1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty30/7/2023, 23:25

Michael Cole: Pyro ефектите гърмят с всичка сила в залата, а феновете са повече от разгорещени за поредната доза екшън, емоция и чисто и просто - КЕЧ! Такъв какъвто беше преди години, такъв какъвто старото поколение фенове го помнят. Сякаш сме 2005 година и поредното шоу по канала GTV тече! Но стига с носталгията, защото трябва да се върви напред и нагоре! TNW е на върха вече в продължение на повече от десетилетие и е доказана марка! Ето заради това тази федерация е толкова велика, но нямаше как да е това, което е, ако не бяхте вие - ФЕНОВЕТЕ НА TOTAL NONSTOP WRESTLING!
Tazz: Пламенно promo от твоя страна, колега? Какво става? Да не умираш?
Michael Cole: КАКВО? НЕ?! ОТКЪДЕ ТИ ХРУМНА ТОВА, ТАЗ?!
Tazz: Жалко... Не, просто говориш така сякаш светът ще свършва! Мисля, че вместо да носим радост и веселие на хората, с тези драматични слова, които ръсиш, допринасяш за обратния ефект, колега!
Michael Cole: Ще си говоря каквото си искам, Таз! Трябва да се стегнеш, не можем да бъдем нонстоп във вълшебно настроение! Свали розовите очила!
Tazz: Не знам какво ти става, но така изобщо не ми харесваш! Така или иначе, нека прод...
Michael Cole: Таз, знаеш ли... Търпя те толкова много години. Хиляди критики и обиди и гледам винаги да ти отговарям внимателно и търпеливо, но почваш да ми лазиш по нервите! Просто искам всяко едно шоу да бъде специално по своя си начин! Трябва да се радваме, че сме тук, че тези фенове са тук и че TNW съществува! Това е нужната доза радост за всеки един кеч запалянко!


1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Entrance%2B2

Tazz: Млъквай, колега! Защото погледни какво се случва! Виж кой е тук! ЕДИНСТВЕНИЯТ, НЕПОВТОРИМИЯТ, ВЕЛИКИЯТ... БЕЗСМЪРТНИЯТ - ХЪЛК ХОУГЪН!
Michael Cole: Радвам се, че Хълк е в такава добра форма, защото със своите познания в този бизнес само може да допринесе за развитието на младите суперзвезди.
Tazz: Не ми харесваш, когато си толкова позитивен, колега! Плашещо е!
Michael Cole: Знаеш ли, че ако не беше бивш кечист щях вече да съм те пребил...
Tazz: За твое съжаление, ако се опиташ да го направиш, ще свършиш със сериозна контузия!

Хълк бива приветстван от феновете като Бог! Какъвто за много всъщност е точно това! Кеч Бог, който се е заел със не леката задача да продължи пътя на TNW към величието. Да я задържи на картата възможно най-много време, колкото и да е тежко и трудно понякога. Много хора не вярваха, че Хълк може, много хора предричаха гибелта на федерацията, след като редица големи имена напуснаха и потърсиха продължение на своите кариери другаде, но истината е, че Хълк не се дава и няма да предаде най-верните фенове на компанията! Той е тук и ще се бори докрай, колкото и да е болезнено! Хоугън се изкачва по металните стълби около ринга и влиза на ринга, а бурните овации на феновете не утихват! Залата е препълнена както подобава, всички фенове са в очакване Хълк да говори на микрофона. Това не се случва много често напоследък, но когато се случва, то си заслужава! Хълк е с усмивка на лицето си и със слънчеви очила, които скриват неговото вълнение от това велико посрещане на публиката. Хълк оглежда добре препълнената до краен предел зала, а след това започва да говори:

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Promo%2B1

- LET ME TELL YOU SOMETHING, BROTHERS! WATCHA GONNA DO WHEN HULKAMANIA RUNS WILD ON YA?! *Феновете започват да скандират името на Хоугън* Знам, че това изречение винаги ви е забавлявало. Заради това съм тук, заради това всички онези атлети в Backstage са тук, за да ви забавляват. Това е целта! Напоследък така се случиха нещата, че не винаги успявам да бъда покрай вас, дори се е налагало да пропускам шоута и те да бъдат ръководени от моя екип. Очертаваше се едно трудно за преодоляване лято, но заедно ние сме силни! Заедно ние можем и ще покажем на света, че TNW Е НА ВЪРХА НА ХРАНИТЕЛНАТА ВЕРИГА! *YEAAAH* Много скоро ще има големи промени, които ще ви харесат! Предстоят много интересни неща и събития в близките няколко месеца. Очаква се страхотна Есен изпълнена с двойно повече екшън и битка! Но не мога да издам повече информация в този момент! Обещавам нещата да се подобряват с всяка изминала седмица оттук-нататък! Именно заради това съм и тук! Следях внимателно какво се случи миналата седмица! Видях, че един човек прекрачи границата! Това не ми хареса никак... Смятам, че не се е харесало и на вас! Може да се каже, че изпуснах юздите за момент и всеки иска да ми се качи на главата, но това просто няма как да се получи! I AM THE IMMORTAL HULK HOGAN AND NOBODY CAN'T KIDDING ME! Мисля, че сами се досетихте за кого говоря! Да, точно така - Ренди Ортън! Името ви е достатъчно добре познато. Той прекрачи една граница, която не бива да прекрачва нито един човек в тази федерация! Именно заради това излязох тук, за да му дам урок и това, което ще направя да бъде като обеца на ухото за всеки! Днес аз, Хълк Хоугън, взех решението да ОТСТРАНЯ РЕНДИ ОРТЪН ОТ АКТИВНИЯ ROSTER НА ФЕДЕРАЦИЯТА В РАМКИТЕ НА 30 ДНИ!

*Публиката е колкото щастлива, толкова и шокирана, че Ренди Ортън, една от най-големите звезди на федерацията получава такова наказание... Хълк Хоугън продължава: *


- Време е нещата да влязат в релси и всеки да бъде наясно, че не може да се действа по този начин. Тук важат правила и докато аз съм собственикът на TNW, тези правила няма да бъдат нарушавани! Хаосът трябва да спре! Време е да...

Adam, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton    1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty6/8/2023, 19:00


1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Vff3UXq


Corey Graves: Говорейки за дявола... Слуховете обаче се оказват верни, повечето атлети от съблекалнята искат неизбежно оттеглянето на Orton от състава. Сякаш този човек носи единствено страх в себе си! Hulk Hogan, заяви че желае "Пепелянката", да бъде извън залите за поне още 30 дена! Това е наистина голямо наказание, а продължи ли с подобни атаки Orton, то значи че и наказанията ще стават все по-големи и по-големи! Но наистина е интересно да видим какъв ще бъде отговора на Randy Orton? Съдейки по физиономията му, това със сигурност не му хареса, но да видим... какво има да каже

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  3f7Cwhw

- Наистина започва да ми омръзва! През последните седмици, единственото нещо което чувам в тази компания е името ми! Нямам нито една титла, но името ми се чува повече от всеки един шампион тук. От както се завърнах се забърквам в повече скандали, но в нито един случай, аз не излъгах. Нима някой помни за Seth Rollins? Вашата любима легенда, която когато я нападнах и казах пред широката аудитория, че е нищо повече от един "фалшив герой", който кариерата му пропада с гръм и трясък, абсолютно всички сочеха мен... Well, познайте какво.. аз бях прав! В онзи мач, ако мога така да го нарека, аз просто се изгаврих с вашия любимец. Сега пред екраните ми се появи нова "звезда", която имаше и наглостта да пожелае шанс за титла. Are you fucking kidding me? Отново след две хватки, в момента той лежи в болница. Hulk Hogan, look at me! Вместо да желаеш моето оттегляне от тази компания, трябваше да си благодарен, че промиван компанията от боклуци като тези... Виж, след всичко случило се... аз заслужвам шанс за титла! Аз съм миналото, настоящето и бъдещето на тази компания! Абсолютно никога, никъде няма да видиш човек, заслужаващ повече spot за титла от мен! Нито тези отрепки от миналото, нито никого! Аз съм в компанията едвам от два месеца, а вдигнах рейтинга на компанията повече от всекиго друг! Дай ми шанс за титла and you will never regret it!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton    1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty7/8/2023, 14:45

1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  WfuPTR3

- LET ME TELL YOU SOMETHING, BROTHER! ВНИМАВАЙ МНОГО НА КОГО ПОВИШАВАШ ТОН! НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ TNW UNIVERSE! *YEEEAH* АЗ РЕШАВАМ КОЙ, КОГА И ЗАЩО! АЗ КОЛЯ И БЕСЯ, BROTHER! ТИ СИ СЪЩОТО НАПЕРЕНО МАЛКО МОМЧЕ, КОЕТО БЕШЕ ПРЕДИ 20 ГОДИНИ! НИКАКВО ИЗРАСТВАНЕ, ДОРИ НИКАКЪВ ОПИТ ЗА ТАКОВА НЕЩО! И ЗА ДА ТИ ГО ДОКАЖА, ЩЕ ТИ УГОДЯ! ЩЕ НАПРАВЯ ТОВА, КОЕТО ИСКАШ! ЩЕ ПОЛУЧИШ МАЧ НА SUMMER SCREAM! *Ренди Ортън се усмихва широко и е доста доволен от това, което чу, но публиката освирква Хоугън в този момент* НО... НЯМА ДА Е ЗА ТИТЛА, BROTHER! ТИ ЩЕ СЕ БИЕШ НА ЕДИН РИНГ С "THE GREAT ONE", THE ROCK!!!

Hulk Hogan избутва с ръце Ортън, който се беше доближил опасно близо до собственика на компанията. Хоугън напуска ринга, а Ортън е видимо бесен от новините! Какъв момент! Е, дами и господа, вече е официално! На Summer Scream имаме огромен мач - Randy Orton срещу The Rock!

- И ЗА МАЛКО ДА ЗАБРАВЯ, СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА THE ROCK СЕ ЗАВРЪЩА! И АКО СПЕЧЕЛИ МАЧА СИ, ТО ТОЙ ЩЕ МОЖЕ ДА ИЗБЕРЕ ПРАВИЛАТА НА ПРЕДСТОЯЩАТА ВИ БИТКА! SO I HAVE ONE QUESTION FOR YOU RANDY ORTON!!! WHATCHA GONNA DO, WHEN HULKAMANIA RUNS WILD ON YOU?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton    1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton  Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w Hulk Hogan regarding MJF's injury
» 1. Opening show with Hulk Hogan
» 1. Opening Show: Hulk Hogan /w Special Announcement for TNW Universe
» 1. Opening Show with Randy Orton
» 1. Opening segment with Randy Orton

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 517-
Идете на: