Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with Hulk Hogan

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening show with Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with Hulk Hogan   1. Opening show with Hulk Hogan Empty1/1/2022, 18:08

TNW Rampage is live
in Pittsburgh Pennsylvania
Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

1. Opening show with Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Hulk Hogan   1. Opening show with Hulk Hogan Empty2/1/2022, 03:25



- Ladies and Gentlemen, please welcome the TNW Chairman... HUULK HOOOOGAAAAAN!!

1. Opening show with Hulk Hogan Wqn140Z 1. Opening show with Hulk Hogan 7BqAZyT

ЗА МНОГО ГОДИНИ, ДАМИ И ГОСПОДА! КАКВО ОТКРИВАНЕ САМО НА ПЪРВОТО ШОУ ЗА 2022 ГОДИНА! THE CHAIRMAN - HULK HOGAN ЩЕ ОТКРИЕ ТОВА ИЗДАНИЕ НА RAMPAGE! Пътят към PAIN започва, а щом Hogan открива шоуто определено ни чака нещо интересно. Никога не се съмнявайте в тази икона. От както пое компанията акциите и се вдигнаха и определено стана по интересно. Дори шефа излиза със стил. Този мотор привлече вниманието на феновете и за отрицателно време събра много харесвания в социалните мрежи. "The Hulkster" преди началото на шоуто обяви в своя Twitter акаунт, че има да каже нещо голямо. Дори каза, че тазгодишното меле, ще бъде най-силното, което феновете са гледали. Дали ще стане така? Hogan доказа, че може да прави шоу от както пое компанията. Той върна една от старите титли и направи нова. Двете главни титли са на много високо ниво и ни очакват много силни мачове за Road To Pain. Hulk слиза от мотора и се качва по стоманените стълби, той влиза в ринга, а феновете все по-силно го cheer-ват. The chairman взима микрофон и е готов да открие подобаващо първото шоу за 2022 година.

1. Opening show with Hulk Hogan PPDOZCM

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, TNW UNIVERSE! Исках да изляза тази вечер и да открия това шоу, защото този момент е много специален за мен, brother! За мен е чест, че съм собственик на най-голямата кеч компания в света и съм отговорен за този огромен интерес, който има в момента. Това нямаше как да го постигна без помощта на вас феновете. YEAAAAAAAAH! Благодарение на вашата подкрепа в трудните и силните моменти на компанията ние успяхме да стигнем до върха. Всяка една година вие ставате свидетели на велики мачове. Вие виждате как се раждат легенди и как някои звезди изрягват. Благодарение на вас тези атлети, които в момента са в съблекалнята и ме слушат могат да се нарекат кечисти на Total Nonstop Wrestling и имат честта всяко шоу да ви забавляват. Когато поех компанията си казах, че искам да направя нещо велико, искам да издигна още повече TNW. Искам да кача TNW на място, на което е невъзможно, която и да е компания да стигне. Аз вярвам, че мога да го направя, знам че и вие вярвате че това, може да стане. Само че за тази работа, ще е нужен силен екип, който да има желанието да го постигне. Преди седмица се обадих на един човек, който е изключително креативен, който умее има визия, който кърви за TNW, човек който знае как да направи от нищо-нещо. Дами и господа, моля посрещнете новия главен мениджър на Rampage...

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

1. Opening show with Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Hulk Hogan   1. Opening show with Hulk Hogan Empty2/1/2022, 03:57

BURN IT DOWN!~



*YEAA-AAH!!*

1. Opening show with Hulk Hogan 1GGaA4C 1. Opening show with Hulk Hogan EZZ3uEh

Jim Ross: Ощипете ме, колеги! Сигурно сънувам! Та това е... SETH ROLLINS! Не мога да повярвам на очите си! Не бяхме виждали този човек от онази касапница на Civil War! Някои хора дори се питаха дали въобще е жив. Ето обаче, че той е тук! Seth Rollins се повява в началото на рампата, а залата е на път да се срути! Всички фенове по трибуните са на крака, а по израженията върху лицата им смея да твърдя, че са не по-малко шокирани от нас! Независимо какво е мнението ви за този човек, никой не може да отрече, че Seth Rollins е олицетворение на TNW! Една от най-ключовите фигури в историята на федерацията, изиграла огромна роля и допринесла за нейното развитие през годините. Няма да сгрешим ако кажем, че кечът тече във вените на този човек. Rollins просто принадлежи на ринга! Мястото му е тук! Само чуйте тези овации... Ето това се нарича топло посрещане! Едва ли Seth си спомня последният път, в който феновете са били толкова щастливи да го видят! Трябва да отбележим, че и самият Rollins е в отлично настроение тази вечер. Погледнете го само! Очевидно почивката му се е отразила, защото изглежда по-добре от всякога! Seth буквално танцува надолу по-рампата, приближавайки се все повече до ринга, където го чака собственикът на компанията.

1. Opening show with Hulk Hogan 7CUBrV3

Jerry "The King" Lawler: На Seth му бе възложена изключително отговорната задача да управлява Rampage, като по думите на Hulk Hogan именно той е човекът, който е способен да поведе TNW към нови висоти. Само времето ще покаже дали Rollins е наистина достоен да носи титлата главен мениджър и как ще се справи с тази своя роля, но съдейки по това, което виждам то определено не му липсва мотивация. Rollins пристъпва към стъпалата с папка в ръка, след което бавно се качва нагоре и застава върху ръба на ринга. Той спира за секунда и обръща погледа си към хилядите фенове, които все още са в еуфория от неговата поява. Seth най-после минава от другата страна на въжетата и се здрависва с Hulk Hogan. Музиката постепенно утихва, но скандиранията идващи от трибуните така и не спират! Малцина са хората в този бизнес, които са способни да създадат такава атмосфера и Seth Rollins е един от тях! Той вече се е сдобил с микрофон в ръка, а всички знаем, че микрофонът в ръката на този човек е като четката в ръката на Пикасо, така че нека затаим дъх и чуем какво има да ни каже новият главен мениджър на Rampage SuperShow!

1. Opening show with Hulk Hogan 0rhqE40

- HOME SWEET HOME!

- Какво има, приятели? Да не би да видяхте призрак? *Rollins започва да се смее иронично, докато феновете все още са в екстаз* Някои от вас може би си мислят, че сънуват, други пък навярно се питат дали не са прекалили с алкохола покрай празниците. Истината обаче е, че в момента стоя точно пред очите ви! Тук и сега, от плът и кръв! Точно така! Извадете телефоните и снимайте! Обадете се на всичките си приятели! Нека целият свят разбере, че блудният син се завърна! *YEA-A-AHH!* Мина доста време, не мислите ли? Последният път, в който стъпих на този ринг аз минах през ада... *Seth поема дълбока глътка въздух, а изражението му рязко се променя* и бях на косъм от това да не изляза жив от там. Такива моменти, в които животът буквално минава на лента пред очите ти, те карат да се замислиш. Дали наистина си струва? Струва ли си да платиш тази толкова висока цена? Да загубиш всичко? В моменти като този човек си дава сметка, че има и други неща, за които си заслужава да живее. И точно тогава аз осъзнах, че може би съм прекрачил границата. Заслепен от жажда за слава и успехи, аз пренебрегнах нещо много по-ценно... моето семейство! Защото Seth Rollins, който в момента стои пред вас не е просто кечист... Той е съпруг и баща. Бях длъжен да спра докато все още имах тази възможност, докато все още не бе станало твърде късно. Но колкото и приятно да ми бе вкъщи с Becky и дъщеря ни... Истината е, че никъде другаде не съм се чувствал по на място отколкото между тези въжета! Настръхвам само при мисълта, че съм тук! Страстта ми към моята първа любов - кеча просто не ми даваше и секунда покой. TNW винаги е бил и винаги ще бъде моят втори дом! Просто знаех, че има още какво да дам на това място. И точно тогава дойде предложението на господин Hogan. Оферта, на която не можех да откажа. Това не бе просто покана... Това бе втори шанс за мен! Възможност да бъда човекът, който трябваше да бъда много отдавна. Да бъда модел за подражание, точно както мъжете преди мен, на които се възхищавах като дете. Но най-вече да бъда баща за пример! Да накарам дъщеря ми да се гордее с мен! Знам, че в миналото си допускал много грешки и дълбоко съжалявам за това. Тази вечер обаче не съм дошъл за да моля за прошка. Тук съм, за да поставя основите на една нова империя! Знаете какво казват... Нова година е символ на промяната. А промяната, дами и господа, започва още тук и сега! Знам, че ще ви бъде трудно да ми се доверите и напълно ви разбирам. Вие феновете обаче сте ми дали страшно много и смятам, че дойде моментът да ви се реванширам! Днес заедно с вас отваряме една нова страница в златната история на TNW! Време е да започнем начисто! Да мечтаем смело! Защото това не е просто едно ново начало... ТОВА Е НАЧАЛОТО НА ЕДНА НОВА ЕРА! "THE ERA OF THE VISIONERY!"

HeartBreaker, Dimarata, Yuliyan, Scroller, Rainmaker, Olympic Beast, The Pharaoh and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Hulk Hogan   1. Opening show with Hulk Hogan Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with Hulk Hogan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 456-
Идете на: