Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening segment with Randy Orton

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty29/8/2021, 22:50

TNW Rampage SuperShow Live in
Anaheim, California
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty29/8/2021, 23:27

I HEAR VOICES IN MY HEAD, THEY COUNCIL ME!
 THEY UNDERSTAND, THEY TALK TO ME! 


*BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!* 

1. Opening segment with Randy Orton LAbNNlW 1. Opening segment with Randy Orton XFuSx3j

- Ladies and gentlemen, please welcome - RANDY... ORTON!~ 

Дами и господа, добре дошли в поредното издание на Rampage SuperShow - номер 441! Намираме се в Anaheim, California, където миналата вечер бяхме свидетели на едни доста интересни и брутални мачове! Обаче една от всичките тези срещи някак си успя да се отличи от останалите с много и да направи най-голямо впечатление - един от участниците в нея излиза в момента! Да, говоря за Opening срещата между Johnny Mundo и Randy Orton. Какъв мач само! Все още не мога да си обясна как Johnny успя да убеди съдията и медицинския екип, че може да продължи. Та този човек излезе в мачът с контузен врат, мамка му! Въпреки това той успя да издържи много и на моменти наистина ни накара да си мислим, че ще си тръгне от California като победител! Пот и кръв бе излята на този ринг. Какво ли не направиха тези момчета? Обаче в крайна сметка класата си устоя на думата - Orton изуми целия свят като успя да направи RKO от въздуха на ''Mr. GTS'' и чрез това движение той тушира го и спечели. Speak of the devil, here he is - ''The Viper'' himself! *BOOOOOOO!!!* Той бива посрещнат от същата тази публика от миналата вечер, с бурни освирквания. Феновете не могат да понасят новия Randy, който определено успява да влезе под кожата на абсолютно всеки, включително и феновете. Минути преди турнирът да бъде официално открит, Johnny бе интервюиран, а по всичко си личеше че той е наистина е подготвен и се намира в отлично състояние. Но за съжаление най-лошото предстоеше да се случи. От буквално нищото, Orton нападна своя опонент в гръб и му заби DDT, което довърши бившия Интерконтинентален шампион. Изглежда, че Mundo не е бил единствения, който си е тръгнал с последствия - по-точно с контузия! Randy Orton се показва в залата с гипс на лявата ръка. За съжаление не знаем абсолютно нищо за контузиите на Johnny и Randy - можем само и единствено да се надяваме да разберем какви са и колко време ще им е нужно, за да се възстановят напълно! 

1. Opening segment with Randy Orton 4iolVLY

Пепелянката изминава дългата рампа, която го делеше от ринга, а сега се насочва към стоманените стълби - същите тези, които му докараха контузията! Той се качва по тях, а след това се спира на apron-a и поглежда към публиката, която не спира да го освирква. Правят изключение петима фена на първите редове, които започват да му ръкопляскат за уникалното представяне от изминалата вечер. Randy Orton не реагира по абсолютно никакъв начин, а продължава по пътя си и най-сетне влиза на бойното поле. Веднага след това му бива подаден и микрофон, а музиката му постепенно след това утихва... Бившия трикратен световен шампион застава в средата на ринга... 

FreeRiver, SevBoom and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty30/8/2021, 12:44

*BOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!*

1. Opening segment with Randy Orton LKwiojA

- Миналата вечер-... *BOOOOOOOOOOOOO!!!* 
- Миналата вечер аз пенсионирах Johnny- *BOOOOOOOO!!!* 

1. Opening segment with Randy Orton QnPI3bE

Разбирам, че не можете да приемете фактът, че ''доброто'' загуби. Крайно време е всеки един от вас да осъзнае, че Johnny Mundo не е никакъв герой - и никога няма да бъде! *BOOOOOOOOO!!!* Той имаше своят шанс - седмици преди мачът да се състои. Казах му - Johnny, бъди умен! Откажи се, преди да е станало твърде късно! Ще съжаляваш, не го прави! Но момчето наистина си мислеше, че щом има подкрепата на заблудената аудитория, то той ще разполага с цялата сила, която му е нужна за да ме победи. Колко жалко само, нали така? *REMATCH! REMATCH! REMATCH!* What was that? First of all, idiots, as you can tell - I'm injured! *BOOOOOOOOOOO!!* Знаете ли кой още е контузен? Правилен отговор - Johnny Mundo! Вижте, Johnny няма да го има през следващите няколко години. В момента той е в болницата и се бори за живота си, а след като се възстанови, то той ще обикаля из улиците на America, с надеждата да си намери работа. Mundo вече не е фактор! Аз съм този, който контролира нещата! Аз съм новото лице на Total Nonstop Wrestling, and guess what? NOBODY CAN CHANGE THAT! *BOOOOOOOOO!!!* *Randy прави лека пауза и смекчава тона* Завърнах се в компанията с една единствена цел - да отстраня всяко едно жалко подобие на кечист, коeто се мисли че е голямата работа. Естествено няма да споменавам хора, които не са на моето ниво и на всеки два месеца правят своето ''завръщане'' с различна персона за поне десети път тази година. Everyone knows his name. Няма и да споменавам човекът, който беше мой съотборник - в момента той се намира в офисът на Adam Pearce, където заедно правят non-PG things, ако ме разбирате. Първия от моят лист бе зачеркнат - неговото име е Johnny Mundo. Така, че е време да представя следващия глупак, който ще вкуси какво е да се наложи да се пенсионираш, заради контузия. След като се възстановя, аз ще пенсионирам-... *Позната песен прекъсва Randy Orton*  

FreeRiver, SevBoom and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty30/8/2021, 19:15


Ето, че и "Mr. GTS" няма да стои спокойно и да слуша какви неща говори Randy Orton. "The Viper" изля куп глупости по адрес на "The Shaman of Sexy", който всичко личи, че няма да му остане длъжен и дори още от рампата се забелязва, че държи микрофон в ръката си. Нека да чуем какво ще каже Johnny Mundo.

1. Opening segment with Randy Orton BqHmZMQ 1. Opening segment with Randy Orton 6oCqEZe

-СПРЕТЕ МУЗИКАТА МИ, СПРЕТЕ Я! Randy как може да си толкова жалко същество? Кажи ми честно какви хапчета взимаш? Бил съм в болница, бил съм със счупен врат и съм бил пенсиониран? А този човек, с това невероятно тяло и плочки е някакъв клонинг ли, защото аз не познавам друг човек, с по-големи плочки от моите! Виж какво Ортън, да ти за малко щеше да ми счупиш врата и аз нямам намерение да ви приказвам какво съм направил с контузен врат, защото вече има един такъв човек, който не спира да говори какви чудеса е правил с broken freakin neck! Каква ирония само, Ренди, не е ли? Ти говориш, че си ме пенсионирал и си ме изпратил в болница, но човека, който седи на този ринг и твърди, че е контузен, носейки гипс си ти! Поздравления! Ти успя да ме победиш едвам - едвам, в мач в който ти ме контузи преди двубоят дори да е започнал. Дори лекарският екип не смяташе, че съм в състояние да се бия. Ти се контузи и ме победи с адски мъки, когато аз дори не бях готов да се бия. Това само по себе си говори за формата ти, която не е никак впечатляваща! Това ли е "Върховният хищник", трикратният световен шампион? Не отричам, че не можах сам да се прибера у дома си след двубоя ни. Какво мислиш да кажеш сега? Нека да те прекъсна преди да си казал поредната глупост. Това да ме нападнеш в гръб преди двубоя ни не е чудесна стратегия. Това не е някакъв гениален план на опитен кечист. Това е едно подло действие на един върховен страхливец, който е наясно, че няма никакъв шанс да издържи на един ринг с мен, когато съм в оптимално състояние. Ти успя да ме спипаш във въздуха и знам, че това RKO ще ме преследва до края на кариерата ми и ще го виждам на всякъде, но знаеш ли какво Ортън? На мен не ми пука, защото колкото и RKO-ТА ДА МИ НАПРАВИШ, КОЛКОТО И ДДТ-А ДА МИ ЗАБОДЕШ ИЛИ КОЛКОТО СИ ИСКАШ РИТНИЦИ ДА МИ НАПРАВИШ АЗ ЩЕ СЪМ ТУК ВСЯКА ЕДНА СЕДМИЦА И ЩЕ СЕ БОРЯ ЗАЕДНО С ВСИЧКИ ТЕЗИ ХОРА, КОИТО ДОРИ, КОГАТО БЯХ ПОБЕДЕН СКАНДИРАХА ИМЕТО МИ! ЗАЩОТО ТЕ ЗНАЕХА, ЧЕ НЕ СЕ ПРЕДАДОХ ЗАРАДИ ТЯХ, ДОРИ КОГАТО ЛЕКАРСКИЯ ЕКИП МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ОТКАЖА ДВУБОЯ И ДА СЕ ПРИБЕРА УДОМА! (*JOHNNY MUNDO ВЛИЗА НА РИНГА И ВЕЧЕ НЕЩАТА СТАВАТ НАПЕЧЕНИ*)

1. Opening segment with Randy Orton AbptTgZ 1. Opening segment with Randy Orton J0cGW3n

-Може би наистина сбърках като те нарекох, че си станал адски предвидим. Не очаквах, че може да си чак такъв страхливец. YOU ARE THE APEX COWARD! Знаеш ли колко лесно мога ей сега да оправя ръката ти, Ренди! Май сега не си чак толкова смел. Не си ме очаквал да съм тук и то толкова добре? Истината е, че през цялата година аз участвам в най-бруталните мачове и винаги независимо развоя им аз съм винаги на този четириъгълен боен ринг както вече ти казах! За да ме пенсионираш ще ти трябва нещо далеч по-сериозно! За да ме пречупиш ще трябва доста повече да се постараеш. Само това ли можеш Ортън? Нека да разберем дали победата ти е била изцяло плод на факта, че нямахме равен старт в онзи двубой на Summer Scream! Виждам, че не си в състояние да се биеш и няма смисъл да ми размахваш тази превръзка, която седи на ръката ти! Като погледнем графика следващия турнир се пада "Revenge"! Едва ли има по-подходящо място за отплата! Знам, че имам куфар в себе си и трябва да се фокусирам върху него, но просто не мога да позволя такива хора като теб да победят! Не мога да предам всички тези хора и да ги оставя ти да властваш и да си мислиш, че си по-добър само, защото действаше не по-правилата. Преди може да ти се е разминавало, но сега със сигурност няма! Аз за разлика от теб имам чест и достойнство и те са винаги на първо място! Искам още един мач срещу теб и не ме интересува какъв двубой ще бъде! Аз искам веднъж и завинаги да изкарам тази самодоволна физиономия от лицето ти! Ще ме опровергаеш ли, Ренди? Ще покажеш ли, че имаш поне малко останала смелост?

FreeRiver and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty30/8/2021, 20:16

1. Opening segment with Randy Orton PHual6I

*YOU ARE STUPID! YOU ARE STUPID! YOU ARE STUPID* 

- Ха-ха! Поздравления, Johnny! I couldn't done it better! Личи си, че си се упражнявал пред огледалото върху тази невероятна реч, минути преди да се появиш! Наистина ме изненада. Не очаквах да видя грозната ти физиономия през следващите няколко месеца. Не очаквах, че отново ще деля един ринг с такъв глупак като теб. Ако трябва да бъда честен, съжалявам те! Притежаваш куфарът, който по всяко време може да ти спечели Световната титла, а вместо това предпочиташ да се занимаваш с хора, които са стотици пъти по-добри от теб. Които вече те победиха! Които те доминираха на точно този ринг, в който двамата с теб стоим. Продължаваш да се излагаш, Mundo! Вече те победих. Не е нужно да се доказвам втори път и то срещу човек като теб. Имам си други планове, господин GTS. Намери си опонент, който може да се мери с твоите сили. Някой срещу, когото имаш шанс. I already gave you the biggest paycheck of your life. Now go fight with Jon Moxley in the indie scenes. I'm out of here... *BOOOOOOOOOOOOOO!!!* 

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening segment with Randy Orton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Randy Orton   1. Opening segment with Randy Orton Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening segment with Randy Orton
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: Segment with Hulk Hogan about the situation around Randy Orton
» 1. Opening Show with Randy Orton
» 12. Segment /w Randy Orton
» 1. Opening Show Singles Match > Johnny Mundo vs Randy Orton
» 8. Backstage segment with Randy Orton

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 441-
Идете на: