Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty16/7/2023, 17:23

TNW: RAMPAGE SUPERSHOW IS
LIVE IN LOS ANGELES, CALIFORNIA!

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Roman_Reigns_1681462779986_1681462833228_1681462833228

Шоуто ще бъде отворено от настоящият носител на World и Elite титлата - Роман Рейнс! Той ще говори за впечатляващата победа, която успя да си извоюва на вече изминалият турнир Mayhem, също така, шампионът ще говори и за своите бъдещи противници, има ли някой, който може да спре този човек? Ще разберем от самият него!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty22/7/2023, 18:21

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns AIL4fc85JzFqXSwZCBJ8-bppTd3Y2oIgAwW-CVTfHKrxNW9xfXLEpjf34J1aR3mPHHfW_i4eVhzfSSNwW2dSZ3AEIA0OnkmVTOoSOSCdEVaBZ8ubbZjO5Rln7ziOcKIw3PU1nxaKgPAmQWjiUMS1SqwKAKPu=w320-h180-s-no?authuser=0

Първото издание на Rampage SuperShow след Mayhem 2023… Само преди броени дни, Roman Reigns отново показа, че той е главното действащо лице във федерацията… И че това е така с причина! Имаше срещу себе си уж двама силни съперници, а какво се случи? Roman Reigns излезе на бойното поле и ги разби и двамата! Yuji Nagata и Rusev могат единствено да се радват, че са получили подобен шанс, защото скоро едва ли ще имат нов такъв! Не знам дали някой е вярвал в шансовете на двамата опоненти на Reigns, но ако и през ума на някой е минала идеята, че Roman Reigns може да загуби титлите си… То мога да кажа на този човек да отиде да се прегледа, защото вероятно има проблеми с главата. Roman Reigns беше обвиняван, че тези момчета тук, братовчедите му The Usos му вършили черната работа и той не е можел да се справя сам. На Mayhem този човек даже не се изпоти, защото срита задниците на онези двамата с лекота… НАПРАВИ ГО САМ! БЕЗ НИКАКВА ЧУЖДА ПОМОЩ! “THE HEAD OF THE TABLE” САМОСТОЯТЕЛНО И ЧЕСТНО ЗАПАЗИ СВОИТЕ ТИТЛИ! И КАТО СТАНА ДУМА ЗА ТИТЛИТЕ… Дами и господа, дойде време да обявя голямата новина! Както знаете, Roman Reigns държи Световната и Елитната титла, но това нещо се променя считано от тази вечер! И за да бъда още по-ясен – двете титли на най-великия шампион на Total Nonstop Wrestling се обединяват в една единствена титла, която ще носи името… TNW UNDISPUTED HEAVYWEIGHT TITLE! ROMAN REIGNS Е НОВИЯТ БЕЗСПОРЕН ШАМПИОН НА ФЕДЕРАЦИЯТА! РАДВАТЕ СЕ ДА ЧУЕТЕ ТОВА, НАЛИ? ТОВА Е ПАМЕТЕН МОМЕНТ ЗА ROMAN REIGNS, ЗА TNW, ЗА LOS ANGELES, CALIFORNIA И ЗА ЦЕЛИЯ КЕЧ СВЯТ! “THE TRIBAL CHIEF” Е ПРОСТО НА РАЗЛИЧНО НИВО ОТ ВСЕКИ ЕДИН КЕЧИСТ И ТОВА СИ ПРОЛИЧАВА ВСЕКИ ПЪТ, КОГАТО ТОЙ СТЪПИ НА РИНГА! БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ИЗЛИЗА ЗА ДА СЕ БИЕ ИЛИ ЗА ДА ГОВОРИ! ROMAN REIGNS Е В СВОЯ СОБСТВЕНА ЛИГА… БЕЗСПОРНА ЛИГА!!!

Dimarata and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty23/7/2023, 17:49



1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns E0zYo3c

ХО-ХО-ХО! СЕГА СТАНА ИНТЕРЕСНО! PAUL HEYMAN ТЪКМО СЕ ИЗКАЗА И МУЗИКАТА НА KEVIN OWENS ИЗБУХВА В ЗАЛАТА! Последният път, когато видяхме Kevin Owens беше на PAIN, когато той се изправи срещу Okada. Kevin успя да сломи японската звезда и си взе кратка почивка, но ето че той се завръща точно навреме. Точно когато става време за най-голямото лятно събитие за годината. В официалния сайт на компанията обявиха, че двете Световни титли, които държи Рейнс ще е в една и тя ще е Undisputed Heavyweight Championship. Roman може би направи най-силната си година. Спечели мелето, закри най-голямото кеч събитие, сломявайки Brock Lesnar, след това спечели и Елит титлата и сега обедини и двете отличия в едно. Това си е постижение, което ще се помни завинаги. Reigns определено влезе в историята на компанията. Owens се показва в началото на рампата под бурните смесените реакции на публиката. Roman изглежда изненадан, но и в същото време раздразнен. Kevin Owens прекъсна неговия момент. "The Tribal Chief" дава знак на The Usos да не правят нищо. "The Prizefighter" се качва на ръба на ринга, той поглежда към препълнената зала. КАКВО НАЧАЛО САМО НА RAMPAGE! Всички се чудеха къде отиде Kevin Owens след тази голяма победа. Канадската звезда влиза в ринга и взима микрофон, нека да чуем какво ще каже.

1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns ICu9QIK

- Къде изчезна? Къде отиде, Owens? Това се питат всички след като взех своето на PAIN, побеждавайки Okada. След победата ми на голямата сцена реших, че съм направил всичко. Взех отмъщението, за което жадувах толкова дълго време. Успях да победя човека, който ме свали от върха, но нещо не ми даваше мира. Нещо не ми даваше покоя. Именно точно това, което държи Paul Heyman. Kevin Owens сочи към Безспорната титла в тежка категория. Мисията ми не е завършена. Да, аз победих Okada, но не успях да изпълня това, което исках напълно. Моята най-голяма цел е отново да стъпя на върха, на който бях винаги. Единствената ми пречка - ти. Докато бях в моята голяма къща в Канада, наслаждавайки се на семейството ми, аз те гледах, Roman. Наблюдавах всяка твоя стъпка. Ти спечели Световната титла после спечели Elite титлата и ги обедини. Нещо, което ще се помни винаги. Но всяко хубаво нещо си има лоша страна. Когато постигнеш нещо такова, когато си с най-престижния и важен колан в кеча, то ти си мишена на всеки. Току що стана мишена на грешния човек - аз. Не ме интересува тези хора какво мислят за мен. Никога не съм бил на тяхна страна и никога няма да бъда, но искам да ти кажа че следващия на опшката съм аз. Титлата на федерацията отново ще бъде моя. Нито братовчедите ти, нито този човек, който ти се пише за Wiseman ще ти помогне.

Yuliyan and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns
» 12. Celebration with The TNW Elite and World Heavyweight Champion - Roman Reigns
» 9. Main Event - Grand Celebration with the new World Heavyweight Champion - Roman Reigns
» 1. Opening Show with The TNW Champion Roman Reigns
» 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 515-
Идете на: