Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos    1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty2/7/2023, 22:38

TNW: RAMPAGE SUPERSHOW IS LIVE
IN MADISON SQUARE GARDEN!!!

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Bloodl10

Във второто и последно шоу на TNW: Rampage SuperShow, което ще се проведе в най-известната арена в света Madison Square Garden, ще видим настоящият Световен и Елит Шампион Роман Рейнс! Той ще отвори шоуто със своите братовчеди Jimmy And Jey Uso. Какво ли има да каже шампионът? Останете с нас, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos    1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty5/7/2023, 12:04

Уважаеми зрители, добре дошли в поредното издание на Rampage SuperShow, което тази седмица се провежда в “Madison Square Garden”! Шоуто ще бъде открито от Roman Reigns, The Usos и Paul Heyman, които вече се намират в пределите на четириъгълния ринг! През последните две седмици именно The Usos бяха главните действащи лица, докато Roman Reigns и Paul Heyman просто наблюдаваха отстрани какво се случва. Вече стана ясно, че Reigns ще защитава двете си титли на Mayhem 2023 срещу не един, а двама опоненти. Техните имена са Yuji Nagata и Rusev, които претърпяха поражение от The Usos преди една седмица. Roman Reigns и неговите хора поизчакаха, докато публиката се поукроти, и сега Paul Heyman доближава микрофона до устата си и започва да говори…

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  AJFCJaXUyTqOopVpDiezOGmb8fOmmGrsaXqJ64XTC36gLXD5LK91D1JJQDeAR4F--WwlEdAjKN6dyIfn8pG-XYuRCb58Hbq5aJ63EpvQwquPyfNni13FrTjKHsbVIFrykmYdu304h8OI3FcC_O8vl-Aqeoqg=w320-h180-s-no?authuser=0

- Тези мъже, които виждате на този ринг в момента са най-опасните кечисти, срещу които не бихте искали да се изправите. Не и сега, когато те са във вихъра си и са готови да пометат всичко що се изпречи на пътя им. The Usos в две поредни седмици сритаха задниците на Yuji Nagata и Rusev, за които имам неприятни новини. Да, уредиха им мач за Световната и Елитната титла, но на Mayhem ще бъде още по-тежко за тях, защото тогава в действие срещу тях ще е “The Head of the Table”! Не давам никакви шансове на нито един от двамата, просто защото знам възможностите на Roman Reigns и отсега могат да си представя как ще им сритва задниците един по един. Двойният шампион на Total Nonstop Wrestling веднъж щом стъпи на ринга на Mayhem… БОЙНОТО ПОЛЕ ЗА ДРУГИТЕ ДВАМА ЩЕ ИМ СЕ СТОРИ АД! Roman Reigns е готов и напълно подготвен за предстоящия triple threat мач, в който ще бъдат заложени и двете му титли. При наличието на такъв залог, Reigns няма да прояви никаква милост към своите опоненти, а даже напротив – ще се раздаде на 101%, за да защити своите отличия. Хубавата новина за другите двама е, че ще бъдат част от един епичен главен мач и имената им ще бъдат записани сред победените…

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos    1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty6/7/2023, 12:23

1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Sn8XeRQ


***


1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  A4RZgB2


ARE YOU KIDDIN' ME??!!! Nagata appears behind Reigns, Heyman and The Usos suddenly...


- Heyman-san, calm down!...Всеки знае, че ти си един от най-добрите професионалисти зад микрофона! Уменията ти са наистина възхитителни и аз сам не очаквах, че толкова ентусиазирано ще се справиш! Както и за мен е до голяма степен чест да седя пред този гладиатор от Самоа, когото представляваш! Но...помисли малко! Не му ли служиш прекалено много, някак?...Не си ли забравил себе си, за да служиш и дори робуваш на него? Питам те, наистина!...А вие (обръща се към братята Усо) За какви се мислите, Usos-san? Вашият екип е много сплотен и единен, не отричам. Вие сте като една неделима глутница, в която всеки се опитва да пази неотклонно другия. Въпросът е, обаче, защо се месите в конфликта между мен и Reigns-san? Истината е, че точно аз си бях отначало претендент номер 1 за двете титли, но вие се намесихте преди две седмици и ми отнехте победата срещу онзи предател от България. След което, когато компанията реши да ни обедини в отбор срещу вас, ни победихте само защото той ме изигра. Но нека ви кажа - само след една седмица, на Mayhem, всички вие ще бъдете СМАЗАНИ! В цялата тази работа аз нямам съюзници и партньори, а само ВРАГОВЕ И ПРОТИВНИЦИ! И копелето Русев, към което не заслужава да се обърна учтиво, и ти, Reigns-san, и ти, Heyman-san, и вие, Usos-san! В тази тройна заплаха аз ще докажа, че в този бизнес не се търпят сополиви предатели или мижитурки, а само истински борци! ИСТИНСКИ БОРЦИ, КОИТО МОГАТ ДА СРИТВАТ ЗАДНИЦИ! AND THE BLUE JUSTICE WILL BE THE NEW TNW DOUBLE CHAMPION, REIGNING ENTIRELY IN THE RING!!!

ZEA!!!


1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  JedQPIC
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos    1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos  Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening segment with Roman Reigns and The Usos
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns
» 1. Opening show with Roman Reigns
» 1. Opening show with Roman Reigns
» 1. Opening Show with The TNW Champion Roman Reigns
» 1. Opening show: Face off between Roman Reigns and AJ Styles

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 514-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: