Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty30/7/2023, 21:02

...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns   3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns Empty6/8/2023, 17:16

3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns AIL4fc9MG8r1Kae0fsweTyZtOW8gD_j0qmsSbuV2non2JoLzdjlAXKMRaPt8gHF6-dEaT_oJBOFhxu14GAC_f14XHrzsazEroXSOfgRYQCl3mz0h2-oMEOks4aas_gGVtldJQNHLuw0cjAOJP3Gvr-fIlFI3=w320-h180-s-no?authuser=0 3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns AIL4fc8IA3Hslc5aJs1qg2RnYcgeisFk0Qco6i09SYxVSD_3SKhXszpopeUdMRVNlVvC0-6aQCDxpGbmJpPSmHDanzHI725gjnzf58waxZ1YRMPLylLcqMZC2kLlx1mQpH9ItFARL2L1XAEE2BeLQJB5MBXM=w320-h180-s-no?authuser=0

Roman Reigns: Hulk Hogan, кога ще разбереш, че аз не съм просто един обикновен кечист в TNW, както всички останали… Тази работа всеки да излиза и да иска мач за моята титла не е нещо, което ми харесва и искам това възможно най-скоро да се промени! Ти сам видя, че аз и моите братовчеди нямахме проблеми да се справим с Kevin Owens и MJF… Можем да повторим същото нещо срещу абсолютно всеки кечист по всяко време, но не това е въпроса! Не може всеки който реши да излиза и да ме предизвиква на мач за TNW Undisputed Heavyweight Title! Аз знам колко много ми струва, за да стигна до тук… Знам и през какви трудности трябваше да премина и не беше никак ама никак лесно! Заслужено съм на върха на пирамидата! Нужно ли е да припомня, че държах двете главни титли на Total Nonstop Wrestling и ги обединих едва наскоро! Бях двоен шампион, Hulk! В замяна получавам отношение като към един напълно обикновен кечист. Това не е приемливо!
Hulk Hogan: Roman, не исках допълнително да ти развалям настроението, но с твоите действия и тези на братовчедите от миналата седмица, вие всъщност много ми помогнахте да взема едно решение. Много улеснихте работата ми да избера твой опонент за Summer Scream. Тъй като преди седмица вие действахте така както вие преценихте за добре, така и аз взех решение, което мисля че ще зарадва всички фенове на федерацията. Roman, опонентът ти за Summer Scream вече е ясен и неговото име е Kevin Owens! Не очаквам да си доволен, но и ти трябва да разбереш, че действията ти си имат последствия както на всеки един обикновен кечист и човек. Ти ще понесеш своите за нещата които направихте, а специално отношение може да получиш едва когато се научиш да играеш по правилата! Надявам се да съм бил достатъчно ясен…

Scroller and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening segment with TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns
» 3. Backstage segment with the ex TNW Global Champion - Roman Reigns
» 12. Celebration with The TNW Elite and World Heavyweight Champion - Roman Reigns
» 9. Main Event - Grand Celebration with the new World Heavyweight Champion - Roman Reigns
» 8. Backstage Segment With Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 517-
Идете на: