Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: WINNER TAKES ALL

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty7/6/2023, 09:48

ТЯЛОТО НА ДРЮ Е РАЗБИТО СЛЕД ТОЗИ МОЩЕН POWERBOMB!
СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НА TNW НЕ СИ ПОПЛЮВА!
ЦЯЛАТА ЗАЛА Е ПРИТИХНАЛА В ОЧАКВАНЕ НА СЛУВАЩОТО СЕ…
1….2….. ELITE ШАМПИОНЪТ ПРАВИ НЕВЪЗМОЖНО И СЕ ПОВДИГА!
ТЕЗИ МЪЖЕ ВОДЯТ ИСТИНСКА ВОЙНА!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty7/6/2023, 12:11

ТОЧНО ТАКА, ДАМИ И ГОСПОДА!!! На ринга се води истинска ВОЙНА!!!...А и какво друго би могло да се разиграва на такова място, след като това, все пак, си е точно за такива неща - БОЙНО ПОЛЕ?!...Какъв Powerbomb изпълни The World Champ спрямо Елитния такъв!!! Може да се каже, че това беше един вид отмъщение за Разпятийната върху корнера, само че не с кръст сега и чисто в средата на самия ринг! След неуспешния, за огромно щастие на Макинтаяр, туш сега нещата са отново, сякаш, в полза нему! Въпреки това, погледнете колко е размазан наистина, просто жив труп! Едвам диша и се помръдва! Но нима не може да се каже същото и за самия Head Of The Table, който само защото е жив, кажи-речи...Абсолютно не могат да се помръднат в момента двамата великански и силни мъже, а докато те се съвземат, виждаме, че публиката отново е в транс и ги обсипва с възторжени, но и вледенени от всичко видяно аплодисменти. Това е тайната на великия кеч, скъпи фенове - всеки се раздава до краен предел, докато душевната му батерия функционира, без да му пука от нищо останало!...Все пак, като по-малко наранен, в момента, Рейнс се изправя и, помагайки си с коленете, отива при отново излезлия отвън Средновековен воин и го преследва неотлъчно, за да го съсипе...Последният е на земята, върху черния под. Затова Самоанецът не си поплюва, а го завежда директно до коментаторската маса, където го оставя да легне. След това и той се качва отгоре, вдигнал го във...OH MY GOD!!! CAN IT BE A SAMOAN DROP THROUGH THE TABLE???!!! A LITTLE BIT TIME ANNNNDDD...NOPE! McIntyre контрира, оказва съпротива и...слиза от гърба на Рейнс, а него го бута от нея направо долу...Колко близо беше The Tribal Chief да сложи край на всички усилия на Дрю да бъде двоен шампион!!! Сега те започват истински бой извън ринга, точно до масата! Удрят си Forearm Smash-ове, почервенели от ярост и омраза! Никой няма да се даде жив курбан тази вечер!!! НИКОЙ!!! Накрая Рейнс се оказва по-силен и го затрупва с Punches, а когато го парира, улавя го и изпълнява Head-First to The Steel Stairs! Направо му счупи носа и зъбите в така твърдата плоскост от метал, хора!!! И като осъществява тази процедура, се отдръпва на почетно разстояние, чак до барикадата, очевидно за да се засили право в него или пък, нещо друго да направи! McIntyre is in deep trouble! Рейнс изпълнява таунта си на крясък от джунглата с глава нагоре - ROOOOOOOAAAARRRRR, но докато погледне Дрю, той вече е дошъл и вместо това се засилва ЗВЕРСКИ в самия него посредством

SPEAR THROUGH THE BARRICADE


ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 53XPtfF


WOWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!! WHAT THE FUCK???!!! ARE YOU KIDDIN' ME???!?!!! DREW DESTROYED ROMAN REIGNS, LADIES AND GENTLEMEN!!! HE JUST APPLIED HIS OWN FINISHING MOVE ONTO HIM OWN!!! CAPACITY CROWD IS CRAZY, CRAZY!!! UNSTOPPABLE!!! ПОГЛЕДНЕТЕ РАЗРУШЕНИЯ ЧЕРЕН ПАРАПЕТ, КАКВО КОПИЕ ПРЕЗ БАРИКАДАТА!!! Коментаторите са в потрес, а всички хора на трибуните на Лос Анджелис крещят в необуздаем, необуздаем екстаз и транс!!! The Official starting a count from 1 to 10! През това време поне единият трябва да се върне в ринга, ако не искат мачът да приключи с цената на двойна дисквалификация! Но и двамата са пребити, без да могат да се вдигнат - като преломени влакове!!! Ето това е сблъсъкът на титаните, уважаеми зрители!!! Без съмнение и категорично!!! Съдията стига до 4, но все още никой не е в състояние да се запъти обратно към рамките на бойната арена!!! Те са тотално смазани и изранени, всеки диша тежко и сърцето му е на път да избие последните си пулсни удари!...На 6, вече, виждаме, че Макинтаяр отбелязва някакви признаци на живот, с голяма мъка грабва тялото на Рейнс, а досадният чичко Хеймън е отдавна вече там и крещи оглушително, все едно колят прасе!!! Повярвайте, сам си знае The Lord of The Sword какво му е да го слуша!!!...Затова му изкрещява да млъкне с всичка сила - SHUT UP и Heyman се укротява. Ето че броенето е вече на 8, а на 9 Дрю успява да бутне под въжето Рейнс, да се шмугне бързичко и той и това е туш...ЗА ТИТЛАТА!!! НЕ!!! ЗА ДВЕТЕ ТИТЛИ, МАМКА МУ!!! ЕДНО.............ДВЕ..............БОЖЕ, ВРЕМЕТО ЩЕ СПРЕ..........ДВЕ И ПОЛОВИНААААА!!!!!! ИИИИИИИИИИИИ.....НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! МАМКА МУ, И ТОЗИ ПЪТ РЕЙНС Е ОТЛЕПИЛ ЕДНА ИДЕЯ ПРОКЛЕТОТО СИ РАМЕНЦЕ ОТ ОБСЕГА НА ПЛАТНОТО И СЕ СПАСЯВА!!! DREW IS DAMNLY FURIOUS!!! Той се изправя, хваща се за косата и се опитва да я оскубе, направо му прилошава от яд и ярост!!!...Затова, ето какво прави! Решава да смачка проклетника Рейнс по друг, много по-пагубен и мъчителен за него начин! Хваща го за косматата глава с двете ръце за скулите, насочва го към себе си и започва да му говори:

- TONIGHT, YOU WILL BE DEFEATED, REIGNS!!!...IT STAYED A LITTLE BIT FOR YOU...LOOK AT ME!!! LOOK AT ME!!!...YOU ARE A GARBAGE!!! I WILL BEAT YOUR ASS!!! AND YOU MEAN NOTHING TO ME!!!...YOU MEAN NOTHING TO ME...YOU MEAN NOTHING TO ME...

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 JZOInM4


И след като му казва за последен път, че за него не значи нищо, гневът на Рейнс избуява очевидно до краен предел, а Дрю бързо го пуска, отдръпва се една идея назад, подлага напред крак и си разтваря ръцете като същински Иисус, усмихвайки се ехидно към цялата публика!!!....А тя буквално се скъсва да го аплодира и поздравява...Боже, каква психологическа обработка над опонента упражнява този човек!!! Това е просто фамозно!!! И ето че тук, вече, Рейнс полудява като разярен и кръвожаден питбул!!! Вдига се бързо и притиска McIntyre в ъгъла от невероятните удари, с които го обсипва!!! Но и Дрю хич не стои! Той му забива няколко Hammer-a в гърба, а след което го хваща и му дава...ЦЕЛУВКАТА НА ГЛАЗГОУ!!! GLASGOW KISS BY THE ELITE CHAMP!!! ТУШ - 1,2...И ТОЗИ ПЪТ НЕ СТАВА, ОБАЧЕ!!! Рейнс е истинско говедо твърдоглаво и самоотвержено рита напред, прекъсвайки туша още на 2!!! Макинтайър, пък, без да губи време, го хваща за ръцете, изправя го, приготвя си крака и започва да изпълнява своята любима серия - великите

3 FUTURE-SHOCK DDTs


ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 BaHTUV0


OH MY MARY!!! THIS MAN HAS LOSEN HIS MIND!!! Никога, никога досега не сме го виждали да направи 3 ПОДРЕД FUTURE-SHOCK DDT-a!!! Явно наистина е решен да стане двоен шампион и нищо не може да го спре по пътя към реализацията на тази цел!!! И този път, вместо, вече, да опитва пореден Cover, просто улавя ръката на Reigns, като с другата, пък, подпира и брадичката му, и това е, вече, пъклено изпълнен

SINGLE HAND CHINLOCK ARMBAR SUBMISSION HOLD


ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 K8BjnzAME: WINNER TAKES ALL - Page 2 LaNypjZ


LITTERALLY HEARTBREAKING FOR ROMAN!!!...Ако не това, кое, вече, би могло да го сломи?!!!! Той е вече в невероятния Armbar захват за предаване - и физическо, и волево, и психологическо - на Drew McIntyre!!! ПУБЛИКАТА Е ГРОБ И В СТУПОР!!! ЩЕ ИМАМЕ ЛИ ИСТОРИЧЕСКО ПРЕДАВАНЕ ОТ СВЕТОВНИЯ НОСИТЕЛ И ВЗИМАНЕ НА ДВЕТЕ ГЛАВНИ ТИТЛИ ОТ ''THE GOD-CHOSEN ONE''?!!!

Geor4, Nina, Rainmaker, The Pharaoh, Chris Wolf BG and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty7/6/2023, 17:42

УМОРА… БОЛКА… АГОНИЯ… ОТЧАЯНИЕ
ТОВА СА ЧЕТИРИТЕ ЕТАПА, ПРЕЗ КОИТО ЯСНО СЕ ВИЖДА,
ЧЕ РОМАН РЕЙНС МИНАВА САМО ЗА НЯКОЛКО СЕКУНДИ.
И ВСИЧКО ТОВА САМО ПО НЕГОВОТО ИЗРАЖЕНИЕ…
СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН Е НА РЪБА НА ТОЯА ДА РУХНЕ…
НА РЪБА ДА СЕ ОТКАЖЕ И ДА СЕ ПРЕДАДЕ,
ДА ЗАХВЪРЛИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКО И ПРОСТО ДА СИ ПРИЗНАЕ,
ЧЕ ТАЗИ ВЕЧЕР Е ПО-СЛАБИЯТ…
РЕЙНС СЕ ДЪРПА НАЛЯВО-НЯДЯСНО, ИЗПОЛЗВА ТЯЛОТО СИ И
ВСИЧКАТА ОСТАНАЛА ЕНЕРГИЯ И СИЛА…
БОРБАТА Е ЖЕСТОКА…
РЕЙНС ЩЕ… СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НЯКАК СИ МАКАР И НЕВЪЗМОЖНО ЗА ВСИЧКИ
УСПЯВА ДА СЕ ДОКОПА ДО ВЪЖЕТАТА…
ТОЙ СЕ СПАСЯВА!!! ПОНЕ ЗА СЕГА!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty9/6/2023, 00:41

ВЪЖЕТАТА… РОМАН РЕЙНС СЕ СПАСИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВЪЖЕТАТА! ДРЮ МАКИНТАЙЪР ВЕЧЕ НЯМА ДРУГ ВАРИАНТ ПРЕД СЕБЕ СИ, ОСВЕН ДА ОТПУСНЕ ЗАХВАТА, КОЙТО ОТЛИЧНО БЕ ПРИЛОЖИЛ НА СВОЯ СЪПЕРНИК! РОМАН РЕЙНС УСПЯ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ЧРЕЗ ROPE BREAK! В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ, МОЖЕ БИ СЕГА ЩЯХМЕ ДА ГЛЕДАМЕ КАК ДРЮ МАКИНТАЙЪР СИ ТРЪГВА С ДВЕТЕ ГЛАВНИ ТИТЛИ НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! ГЛАВНИЯТ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА, УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА! Дрю Макинтайър задържа Рейнс в захвата за 3 секунди, след което махна ръцете си от него след устното предупреждение от страна на рефера на двубоя. “The Scottish Psychopath” е много гневен и нервно крачи из ринга. Той не може да си намери място от яд и сега даже започва да се разправя с рефера, но тези действия няма да са му от полза. Роман Рейнс използва единствения път, по който можеше да се измъкне – чрез въжетата. Дрю бе заключил захвата здраво и нямаше мърдане от ръцете му, обаче въпреки всичко Рейнс се докопа до въжетата, което бе достатъчно за да си запази шансовете да си тръгне като победител от “Memorial Coliseum”. Разяреният Дрю Макинтайър сега се нахвърля върху Роман Рейнс, обсипвайки го с юмруци по лицето. След всеки удар главата на Роман Рейнс се забива в тепиха, но Дрю я повдига и забива нов удар. Това упражнение се повтаря около 10 пъти, след което изритва силно веднъж лявата му ръка и го изправя. “The Chosen One” хваща и засилва Роман Рейнс към един от ъглите на ринга, а след това се изстрелва към него, премазвайки го с цялата си тежест. Роман Рейнс падна на едното си коляно след това, което току-що му бе сторено. Дрю Макинтайър обаче го изправя пак и избутва към обтегачите. Елитният шампион прави 3-4 крачки назад и отново се втурва към Рейнс… Този път Роман Рейнс предприема действие и прави крачка напред, посрещайки Дрю Макинтайър с изхвърляне зад въжетата. Шотландецът се озова на ръба на ринга, което се случи благодарение на това че успя да се хване за въжетата, защото иначе щеше да се стовари на пода. Роман Рейнс моментално забива лакът в главата на Макинтайър и след това се насочва към въжетата. “The Head of the Table” набра скорост чрез оттласкване и сега се движи към Дрю Макинтайър… Рейнс отскача от земята-а-а-а… SUPERMAN PUNCH FOR DREW MCINTYRE!! УДАР ПРАВО В ДЕСЕТКАТА! Дрю Макинтайър не успя да се задържи и падна от ръба, а Роман Рейнс току-що слезе от ринга. Той отива до Дрю и го изправя, избутвайки го към ръба на ринга, където Макинтайър си нанизва гръбнака болезнено. “The Tribal Chief” забожда Clothesline на Дрю, след което Елитния шампион отнася и втори такъв. Шотландецът опита да се отдалечи от Рейнс за известно време, но Роман Рейнс го хваща и го блъска в барикадата с все сила:

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaVry9xp8BrbUqpwXcCGhQSuW0VG0BFN5yt81EPBM2uKVeuKKHLbhNFHi-VWMzzaK67FT-1N5KyJGIui1uNLmXQA6Xf6pMaTUyuYDWKENmcWUkvLsIn5hi98CaVwySmw_BM2C1jaCi2BSYLkAKo_KrzF=w320-h182-s-no

Ето това бе още по-болезнено! Неприятен сблъсък за Дрю Макинтайър, но изглежда предстоящите няколко минути ще бъдат още по-тежки за притежателя на Елитната титла. Роман Рейнс изправя дългокосия си противник и го връща в пределите на четириъгълния ринг. Веднага след това Рейнс също се качва и започва нова офанзива по Макинтайър. Световният шампион на TNW не изчаква Дрю да стане на краката си, а вместо това го вдига с ръцете си и минава от лявата му страна. Роман Рейнс премята лявата ръка на Дрю Макинтайър зад главата си, след което го сграбчва и вдига за… BACK SUPLEX В СРЕДАТА НА БОЙНОТО ПОЛЕ! “The Head of the Table” със сигурност набра много на Дрю и по някакъв начин ще трябва да го накара да си плати за своите думи, които изрече по-рано по време на мача. Шотландецът трудно ще си тръгне от този ринг без да бъде наказан от страна на Рейнс. “The Chosen One” отнесе Back Suplex преди малко, но се изправя неочаквано бързо. Роман Рейнс само го следеше с очите си през цялото време, обаче сега атакува съперника си в близост до въжетата. Самоанецът подхваща удари с коляно по главата на Дрю Макинтайър, за да го зашемети, и след като успешно изпълнява целта си, хваща Дрю и го засилва по посока въжетата. “The Scottish Psychopath” се оттласква от тях, тръгвайки обратно към Роман Рейнс… СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН СТРАХОТНО ИЗДЕБНА МОМЕНТА И НАПРАВИ SAMOAN DROP В ЦЕНТРАЛНАТА ТОЧКА НА ТЕПИХА! ТРЯБВА ДА ОТБЕЛЕЖИМ, ЧЕ ТОВА БЕ ОЩЕ ЕДНО КРАСИВО ИЗПЪЛНЕНИЕ В ГЛАВНИЯ МАЧ НА POWER AND GREED 2023! Роман Рейнс моментално се изправи на краката си, но не така стоят нещата при Дрю, за когото това няма да се случи толкова бързо. Световният шампион се придвижва до един от корнерите на ринга и там зачаква опонента си. Рейнс се подготвя да нанесе съкрушителен удар както по самия Дрю Макинтайър, така и по мечтите му за Световната титла! Пол Хеймън желае да види как Роман Рейнс довършва своя съперник и си тръгва като двоен шампион! Мениджърът също няма търпение по подобие на верните фенове на Роман Рейнс в “Memorial Coliseum”! Атмосферата е повече от страхотна… Рейнс подканва с едната си ръка Дрю да стане на краката си, което почти е факт. Шотландецът се е подпрял на едното си коляно, а сега и се изправя напълно, но все още е с гръб към съперника. Обърне ли се край с него! Дрю Макинтайър се обръща към Роман Рейнс… TNW World Champion се изстрелва към Дрю Макинтайър и го сваля на земята със страховит…

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaWalRFg_ZGkJiWRmZavJAQZ8oZyN8r_LXa7z6E_blxudCk7ErsHNN0o04WV30Ds25dmeKDmSYEQgy_UFqLg-jKY5LgaoCpX_PJW5uH7zYjegbS-3_eRllWFgKIbZktccLr6OdrlTHr6iPDbDFQjc9ff=w320-h182-s-no

SPEARRRRRR!!!

ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ КРАЯТ ЗА ДРЮ МАКИНТАЙЪР! РОМАН РЕЙНС ВЕДНАГА ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ МУ! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ, УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ! РЕФЕРЪТ ЗАПОЧВА СВОЕТО ОТБРОЯВАНЕ: ЕДНОООООО…………. ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ………. И НЕЕЕЕ! НЯМАМЕ ТУШ! ДРЮ МАКИНТАЙЪР ИЗРИТВА! KICK-OUT! KICK-OUT! ВСЕ ОЩЕ НЯМАМЕ ИЗЛЪЧЕН ПОБЕДИТЕЛ! ИСКА МУ СЕ ИЛИ НЕ, РОМАН РЕЙНС ТРЯБВА ДА ПРИЕМЕ СЛУЧИЛОТО СЕ! Завършващият ход на Роман Рейнс… Движение, с което е сломявал не малко съперници, но не му се получи с Дрю Макинтайър, не и към този момент! Роман Рейнс се е хванал за главата и гледа с ококорени очи. Разбираемо е, че е в някакъв шок в момента, но Дрю Макинтайър наистина изрита преди фаталното отброяване. Рейнс удря с две ръце по тепиха, изразявайки яда си, но след това се изправя на краката си и гледа на кръв лежащия на земята Елитен шампион. Пол Хеймън още не е излязъл напълно от шока, в който е. Той беше готов да ликува, но Дрю имаше други планове и сметките не излязоха. “The Head of the Table” прави всичко по силите си, обаче му трябва още нещо. Много малко не му достигна за победата, която така силно желае. Роман Рейнс сега хваща Дрю Макинтайър, за да го изправи от тепиха, обаче го държи здраво около врата с дясната си ръка. “The Tribal Chief” сега използва и другата си ръка, улавяйки опонента си. Рейнс започва лека-полека да се навежда надолу, дърпайки и Дрю Макинтайър със себе си, и успява да заключи…

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaUSGa2knLotrZvPQpvDmat6tpgxr7ZBGoCMvI39VsfSGaeyBdyh3L-Ehluz9RGcVkxv3LUDT1OgagUcexbonkfLsX4nzIjVuKMneg6UmkZw51XP3ncAPyUUYVTahoSGVQryDLaomDPMU8z1DW_qF1Xv=w320-h182-s-no

GUILLOTINE CHOKE!!!

РОМАН РЕЙНС СПИПА ДРЮ МАКИНТАЙЪР! ШОТЛАНДЕЦЪТ Е В БЕДА И ГО ОСЪЗНАВА МНОГО ДОБРЕ! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН СЕ МЪЧИ С ВСЯКА ИЗМИНАЛА СЕКУНДА ДА УСИЛИ ДЕЙСТВИЕТО НА ЗАХВАТА, С КОЕТО ДА НАКАРА МАКИНТАЙЪР ДА СЕ ПРЕДАДЕ? ЩЕ УСПЕЕ ЛИ РОМАН РЕЙНС?! ЩЕ ПОБЕДИ ЛИ ДРЮ МАКИНТАЙЪР ЧРЕЗ SUBMISSION?!

Geor4, Dimarata, Nina, Rainmaker and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty9/6/2023, 18:11

MCINTYRE СЕ БОРИ! ТОЙ СЕ БОРИ С ВСИЧКИ СИЛИ! DREW MCINTYRE СЕ ОПИТВА ДА ЗАПАЗИ СЪЗНАНИЕ, ЗА СЕБЕ СИ, ЗА ТИТЛАТА СИ И ЗА ВСИЧКИ ТЕЗИ ФЕНОВЕ ТУК И СЕГА! ЛИЦЕТО НА DREW МCINTYRE СТАВА ВСЕ ПО-ЧЕРВЕНО, ТОЙ ЗАПОЧВА ДА ПРАВИ ВСЕ ПО-МАЛКИ ДВИЖЕНИЯ..ROMAN REIGNS СЕ ОПИТВА МАКСИМАЛНО ДА ОСУЧЕ ЦЯЛОТО ТЯЛО НА ДЪЛГИЯ ШУТЛАНДЕЦ..DREW ПАДА ВЪРХУ REIGNS, ЗА ROMAN НЕ ПУСКА НИТО ЗА МИГ! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НЯМА ДА ПУСНЕ ДОКАТО НЕ ВИДИ МЪРТВЕЦ ВЪРХУ СЕБЕ СИ! РЕФЕРЪТ ТРЯБВА ДА СЕ НАМЕСИ! DREW Е ВСЕ ПО-БЕЗЗАЩИТЕН! СЪДИЯТА ВДИГА РЪКАТА НА DREW ПЪРВИ ПЪТ....НИКАКВО ДВИЖЕНИЕ!
ВТОРИ ПЪТ....ОТНОВО НИКАКВО ДВИЖЕНИЕ!
И ЗА ТРЕТИ И ФИНАЛЕН ПЪТ РЪКАТА НА DREW НЕ ПОМРЪДВА! DREW MCINTYRE НЕ СЕ ПРЕДАДЕ! MCINTYRE Е В БЕЗСЪЗНАНИЕ И НЯМА КАК ДА СЕ ЗАЩИТАВА, А ПРИ ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ ПОБЕДИТЕЛ И НОВ ELITE HEAVYWEIGHT CHAMPION КАКТО И ВСЕ ОЩЕ TNW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION - ROMAN REIGNS!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty9/6/2023, 19:14

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaXJQKwBVL8DNaiQv6L4UYsIMOdaM-80AD8TAl2hvZMP_O9Ax2_YnEsN0nh88zPf6vlmCPUOlq9MR7BhNfIQbRP2p31hmj64M96uev4L18GJmOU1yCYB7YFifo3DlPmhBg1LmUHMP4JRri61ueQnUJvr=w320-h180-s-no

КРАЙ! ТОВА БЕШЕ ВСИЧКО! РОМАН РЕЙНС УСПЯ ДА НАДВИЕ ДРЮ МАКИНТАЙЪР! ШОТЛАНДЕЦЪТ СЕ ПРОСТИ СЪС СВОЯТА ЕЛИТНА ТИТЛА, КОЯТО ОТИВА В РЪЦЕТЕ НА РОМАН РЕЙНС! “The Head of the Table” вече е не само Световен, а и Елитен шампион на Total Nonstop Wrestling! Страхотно свършена работа от него по време на двубоя, но същото трябва да кажем и за Дрю Макинтайър, който беше на много високо ниво, а в някои моменти значително превъзхождаше своя съперник. Главният мач на Power and Greed 2023 ще се помни дълго време както заради представянето на двамата атлети, така и с това, че Роман Рейнс стана двоен шампион. Пол Хеймън сякаш още не може да повярва, но победата на клиента му е факт! Реферът подава Елитната титла на Хеймън, който след това се качва на ринга при Роман Рейнс, гледайки го все още с ококорени очи. Феновете в “Memorial Coliseum” в Los Angeles бурно аплодират и скандират името на Роман Рейнс, който остана на земята за няколко секунди след финалния гонг, но сега се изправя на краката си. “The Tribal Chief” вече заслужено може да празнува ценната и трудно постигната победа над Дрю Макинтайър, за когото сега идва да се погрижи медицинския екип. Дами и господа, дойде момента Роман Рейнс да вземе и двете титли в ръцете си.

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaXWKrrWPznxmUjOQohS7NfHRr3jzBWN8gNMTzBdRq2IwiSwldLRowskG4-hK9YoX7s3pFB1FEznRHN3tQdl2ggTYfrPcbUGK1AWspOQVgwXDdeS8hyDrOb48oXI_89P5Nl2H4MoYOk-QZMEFyPJG8P5=w320-h180-s-no

Той се приближава до Пол Хеймън, който предава Световната и Елитната титла в ръцете на Рейнс. Самоанецът се обръща и вдига своите титли над главата си, а феновете веднага изваждат своите телефони, за да запаметят в снимки и видеоклипове този специален момент! Роман Рейнс застана на върха на хранителната верига още с победата си над Brock Lesnar на Pain XIV и вече продължава да надгражда! Можем да кажем, че 2023 година се развива повече от прекрасно за “The Head of the Table”. Първо победа в Road to Pain мача, след това победа над Lesnar в главния мач на Pain XIV за Световната титла, а сега и победата над Дрю Макинтайър за Елитната титла! И това беше постигнато в първите 6 месеца от 2023 година, а има още толкова от настоящата година, през която Роман Рейнс със сигурност ще иска да постига още и още успехи. Пол Хеймън прегръща своя клиент Рейнс и го поздравява за двете титли, които Рейнс държи здраво в ръцете си. Той поглежда и към двете и ги целува, след което повторно ги вдига във въздуха. Поздравления за “The Head of the Table”, който продължава да пише история в TNW. История, която изглежда, че ще продължи да се пише още дълго време…

ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 AJFCJaUQdsXX_B5AW-C5_Q1XwoG6TRPttBsduodnSjKbY6ppWzAV_8eyGMHQ6Q6L0vqjjZZScFP2GCSPpvgFUD3109o11jAW-Rr4KRE8c0Zrx9CvGXf98ZD35rPCOGVAbs7LqirEranBXrKEPSo6k2nB7nVi=w320-h180-s-no

Сега Роман Рейнс дава на Хеймън да държи Елитната титла, а в неговата дясна ръка остава Световната. Двамата поглеждат към Дрю Макинтайър, който продължава да лежи на тепиха, и се насочват към въжетата. Първо Хеймън минава през въжетата и слиза по стоманените стълби, а след това същото виждаме и от Роман Рейнс. Мениджърът и неговия клиент тръгват нагоре по рампата под продължаващите аплодисменти от верните фенове на “The Head of the Table”. Рейнс вече може да си отпочине и да се зареди с нови сили, защото много ще му трябват. Самоанецът вече е притежател на две титли едновременно, което ще му усложни живота, но едва ли сега Рейнс мисли точно за това. Той е двоен шампион и това е най-важното в момента! Дами и господа, това беше всичко от турнира Power and Greed, ще се видим отново в следващото издание на Rampage SuperShow…

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: WINNER TAKES ALL   ME: WINNER TAKES ALL - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: WINNER TAKES ALL
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 12. CO-ME: Steel Cage Match > Johnny Mundo vs. Randy Orton (Winner takes the Suitcase)
» 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)
» 5. Christian Takes Measures against Kane
» 0. Adam Pearce takes measures against Sting
» 2. Minoru Suzuki takes devastating actions in the backstage

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: POWER AND GREED 2023-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: