Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)

Go down 
+2
Scroller
Cekarlito
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty20/11/2021, 14:04

1. Chris Masters
2. Carlito
3. Kurt Angle

Бойни постове:
1. Kurt Angle
2. Chris Masters
3. Kurt Angle
4. Carlito


Последната промяна е направена от Scroller на 20/11/2021, 22:51; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Cekarlito
New User
New User
Cekarlito


Join date : 30.05.2021
Posts : 21

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty20/11/2021, 21:58

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Palm_tree_PNG93257 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Palm_tree_PNG93257
I SPIT IN THE FACE OF THE PEOPLE WHO DONT WANT TO BE COOL

Следващият двубой ще се води до туш или предаване. Победителят или победителите от този мач ще вземат Световната титла, отборните титли както и Ред бул титлата! Моля първо приветствайте отборните шампион.. С общо тегло от 230 килограма, Carlito and Chris Masters!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) KNuWbzd 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) I2hCNKnDYa9-TNh2hcZ3jaASOit_QdzLs3q6fDvBgAxbNBIEJTfSv3BwBYw0v2Cf4pegx3vOKrw5YZ6AdEMNoO3Re0t2f8LnXGfjW8lEKHd52czBjZ0VIMKdG-lxzOEJU_3d7ZShOEGwoIDeLND0bOtTSWA-J4_v_8qqey0DPThXBHhATEeeiHwGg_BeP6JqMHofQudF3IePLmKfepk4fsZrDfTaBxvMe9PTEX9OhdvaoxTolIsk-aAZ9NC4r61bgdYjm8VxW80hlMslzhnCerz65zlPj9wL7HGgp3wTqPyKKrbGd_U2VKrK3NYpFEeHi2GBNMuyRR7xs-yO0u1evWContwY5fv77707OZLuO9ypblRpbBUJDPrPYwRhzPscsjNW5OQIho4ZTyAjmndN56t8KWBAWjxEdsQdY37QuFOrg-a3DBTkQyVHKAXdKOFFDaHkWjXSTT-7Bzy7Hit8r48rMr-oCHTmiMPg9h98r--ZL43BfNLL__POuMmQo8EjCZHPXpA86o1RNImVq34FuBrLFb_Oz9Pz-bxSd92yDeMR9fjJJGL8TDWw5GYQmo1S8lZLKZb0M8Pst_S2HW39layYR-qiAxjXqODN3BmQyMz4UhrFBqkL_lr6WUCQYcNPSGaNrHAoL7LKktdErz1vt0VBg5AysXAfGzH7ZS8bPaE8RBDiflW92lW4xYSuA4EwblBPXNZZP9onLhr67Szn9nAY=w320-h249-no?authuser=0

Corey Graves: Историческа вечер би трябвало да е днес! Този главен сблъсък на Rampage SuperShow ще предопредели кой или кои ще бъда носители на цели четири колана! Кърт Енгъл беше брутално пребит миналата седмица от отборните шампиони като това само ни демонстрира, че каквато и да е кеч машина Световният шампион, то ще му е много трудно срещу двама човека. Численото преимущество ще бъде в полза на Карлито и Мастърс. Това се явява първата защита на колана за the TNW Tag Team Champions, а дали няма да е и последна?

Jim Ross: На пръв поглед изглежда, че е пълна лудост "The Wrestling Machine" да заложи на карта най-престижната титла в лицето на TNW WHC и най-доходоносната RB Championship. Но може би алчността е ключова тук и Енгъл не може да му се угоди. "Olympic gold medalist" иска да спечели абсолютно всяко едно отличие и то на веднъж. Дали от тази "лакомия" няма да си изпати доста сериозно?

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) W6uJWgy

Jerry Lawler: Още от като деца ни учат приказките, че алчността винаги в крайна сметка ни изяжда главата. Може би Kurt Angle е заслепен и при него победата е най-важна. Невероятен атлет и борец както всички знаем е той. Но той не вижда, че днес ще се бие не срещу един, а срещу двамата мъже, които са се доказали, че са доста опасни и няма да им мигне окото дори да си послужат с измама.

Corey Graves: Ще разберем в края на вечерта кой ще ликува и кой ще бъде разбит. Реално погледнато "American Hero" държи писалката в ръцете си и от него зависи каква история ще напише с нея. До сега никой не е постигал такива успехи наведнъж. Карлито и Мастърс са на четириъгълното бойно поле и са в очакване на противника им!

FreeRiver and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty20/11/2021, 22:27



- And now, please welcome, their opponent...
Coming down the aisle, from Pittsburgh, Pennsylvania, Weighting 220 lb's,
He is the TNW World Heavyweight Champion, and the TNW Red Bull Champion,
"The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History" - KU-UURT ANGLE-E-EE!!~


13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) IYQ5J2v 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) G4Oqmpp
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

Отборните шампиони на федерацията са вече на ринга. Chris Masters и Carlito, изглеждат по-уверени от всякога! Те разбраха през последното издание на Rampage SuperShow, че олимпийският шампион е уязвим и може да бъде свален долу. Пенсилванецът не успя да се справи с непробиваемият до момента специалитет на Masters. И това остави сериозни съмнения за изхода тази вечер. По-рано, "The Cyborg" се включи с ексклузивно интервю, в което каза някои интересни работи. Първото бе, че за него големият звяр Lesnar не представлява заплаха, дори и да се завърне, но дали наистина е така?! Второто, което лично ме интересува повече е, че каза, че си е намерил помощници за тази вечер. Нито дума не се е чула от съблекалните за тези мистериозни хора. Осветлението в залата бива намалено, а вие затегнете коланите! Предстои да гледаме първия по рода си мач, с толкова много заложени колани! Kurt Angle ще рискува да загуби своите два пояса, в опит да се превърне в the best to ever do it! Статистически погледнато, шансовете клонят за отборните шампиони, но как ще разпределят поясите по между им, в случай, че спечелят? "The Wrestling Machine" има какво да губи, залага the hottest winning streak in history, плюс още две титли, а напоследък си спечели и много нови врагове. Всеки един отбор, би приел подобно предизвикателство! Просто изглежда абсурдно това е като някой да ти предложи да спечелиш сто долара, залагайки един долар. Ще трябва да внимава и то много, за да не пострада в собствената си игра. Музиката на Kurt Angle зазвучава в арената, а аудиторията напълнила New Orleans, Louisiana, пощурява със смесени реакции! "The Double Champion" започва да се навдига изпод земята, на дясната ръка гордо накичил световния пояс, а на лявата red bull! Феновете бурно се включват с традиционните "you suck" chants. IT'S TIME TO WRITE HISTORY AGAIN, FOLKS! Angle вдига коланите, а pyro ефектите обгръщат залата. "The Cyborg" сваля качулката си и с горделива крачка потегля по рампата надолу. Изглежда, че е спокоен от предстоящия му мач. Обикновено златният медалист е по-настървен, днес обаче не е така. Вероятно, вече си се представя с четирите пояса, дано обаче тази нощ, не се окаже по-дълга от колкото му се иска! Колегите ни коментатори виждат делата на олимпиеца като алчни, но ако питате него той просто ще ви каже, че е уверен в себе си! Да видим дали ново придобитото му спокойствие, няма да бъде нарушено... Двойният шампион на компанията се спира малко преди стълбите, за да огледа враговете си. Не изглежда особено впечатлен, въпреки че му сритаха брутално задника миналата седмица. И вие да бяхте прекратили две кариери на последния си турнир, щяхте да изглеждате толкова самоуверени! Както "The Wrestling Machine" каза, "Аз не се страхувам, те се страхуват от мен!" Думи които попиха в съзнанието ми. Kurt Angle се покатерва по стълбите, след което влиза в четириъгълния ринг, вдигайки победоносно двата си колана!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) V8e74RW 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) MeUi7FN
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

Осветлението бива нормализирано, а всички участници за това грандиозно събитие са вече тук! Три титли и общо четири колана заложени на карта, вероятно това ще бъде първия и последен път, в който ще наблюдавате такова нещо. "The Cyborg" предава отличията си на официалното лице за тази среща и започва да загрява, изчаквайки гонга!

HeartBreaker, FreeRiver, Dimarata and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty20/11/2021, 22:35

Старт!
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty20/11/2021, 23:46

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) 78GHlJC 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) NLvWTnH

Гонгът бива бит! Carlito и Chris Masters се опитват да стигнат до споразумение за това кой ще е най-добре да започне срещата. Карибският тарикат успява да убеди, че ще бъде най-добре за двамата Masters да стартира. Колко хитро и удобно. Знаем, че олимпийският шампион е безпогрешен в отварянето на срещи. New Orleans, се чуват с най-различни скандирания, а камерите ни посочват два резервирани стола! Виждаме, че на етиките ясно пише Karen Angle! Какво по дяволите?! Жената на двойния шампион трябва да присъства в залата?! По-голямата мистерия се крие в това кой ще бъде този специален гост, предполагам... Определено "The Cyborg" е намислил нещо, но никой не може да каже какво точно! Главната камера ни връща обратно на бойното поле. Kurt Angle е заел леко приклекнала позиция, както обикновено, а на Chris ръката му трепери, като чели е хванал Паркинсон! Олимпийският шампион предприема пръв офанзивна стъпка, връхлитайки с Head Lock, много по-малко опитния от двамата на ринга. Angle използва брилянтно бедрата си, за да прехвърли на тепиха единия от двамата отборни шампиони! Сега вече, ще му бъде още по-трудно да се освободи от лапите на настоящето лице на компанията! "The Wrestling Machine" е добре обучен grappler и знае как да изцежда максимално опонентите си, като ги заключва в най-различни хватки. На скоро дори излезе нова статистика, която гласи, че пенсилванецът се е превърнал в кечиста, с най-много спечелени срещи чрез предаване! Статистика, която говори достатъчно за това колко ефективен е зад тези въжета златното момче на Америка. Успя да разбие много рекорди в рамките на 2021 година и все още продължава да го прави. Мнозина считат, че това е най-добре смазаната машина в тези съблекални. Все пак, както споменахме по-рано, той си насъбра и доста мишени върху гърба. Има хора, които биха дали пари, за главата му, а това рано или късно, винаги свършва зле! Carlito, вижда че партньорът му изобщо не успява да се оправи и влиза на бойното поле, забивайки ботуш в главата на Angle! Официализирания да води срещата се нахвърля отгоре му, а хитрецът с дигнати ръце се връща обратно на ръба на ринга. Ето с подобни отигравания на това, ще трябва да се бори през цялата тази сага киборгът на TNW. "The Masterpiece" се изправя обратно на крака и започва с ритници да налага двойния шампион. Kurt Angle ловко при третия ритник сграбчва крака, който го налага и успява със страховит takedown да го свали на пода! Притежателят на отличието за най-бърза победа в историята, продължава акцията си със серия от гръмотевични чукове в мутрата на Chris Masters. "Carly" изглежда, че е разочарован от това развитие, защото започва да блъска с ръката си по сглобката. Но всеки би се разочаровал на негово място, той помогна на съотборника си, но въпреки това олимпиецът отново си върна надмощието и то за секунди. Angle хваща през една от мусколестите ръце Masters и я увива в коварен armbar! Единият от двамата отборни шампиони изпада в зов за помощ... Този път, реферът изкъсо следи за включване от Carlito, защото много добре помни какво се случи преди малко. "The Masterpiece", разбира че, този път ще трябва да се справи сам и започва с опити да се освободи, но двойният шампион си знае работата! Ще трябва да се понапъне повече голямото момче, Chris забелязва, че най-удобния изход ще бъде да постави крака върху въжето си, тъй като не се намира много далеч от него. И точно така, с няколко напъна, той успешно го прави! Арбитъра уведомява златния медалист, че трябва да прекрати захвата си. А, той го прави, но не защото съдията му каза... Angle се изправя и забива погледа си с усмивка към публиката! Какво се случва?!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) GCPRWiv 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) I8AatlE

ООООО, ВИЖТЕ КОЙ ДОЙДЕ! Karen Angle е тук!! И е с някакво гологлаво гъзе... Явно това е тайният гост, виждаме че носи и шампанско със себе си! Отборът на двойния шампион пристигна и е готов да започне с празненствата! Междувременно, Chris Masters се е възстановил и нетърпеливо чака да влезе в ръкопашен бой с Kurt Angle, а "The Cyborg" е тук, за да му го даде! Световният шампион успява с лекота да повали Masters и заключва отново вече атакуваната му от по-рано ръка... Angle keeps his excruciating submission hold! Как ли ще продължи тази среща?! Ще намери ли изход отборният шампион или ще загуби срещата и за двамата?! Team Angle, вече си отпиват от питието и чакат коронясването на техния крал!

HeartBreaker, Dimarata and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty21/11/2021, 03:29

КАРЛИТО ОБАЧЕ ВЛИЗА В РИНГА И РАЗСЕЙВА ANGLE!
ТОВА КАРА ШАМПИОНА ДА ОТПУСНЕ ЗАХВАТА!
Carlito се връща обратно в ъгъла, а този мач продължава!
Върнете се в началото Go down
Cekarlito
New User
New User
Cekarlito


Join date : 30.05.2021
Posts : 21

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty21/11/2021, 18:04

За по-добро начало на този двубой едва ли би си и помечтал Енгъл. Поне до този момент не си личи изобщо, че срещата е handicap. Световният шампион явно е избрал правилна стратегия. Макар, че той никога не изневерява на характерния си изключително агресивен стил. Както и се убедихме няма значение дали си най-нацепения тип или пък си доста атлетичен. Кърт има правилната формула за кечисти с всякакъв стил. Прожекторът освети двама близки за "Olympic gold medalist" гости. Явно Angle е убеден, че тази вечер ще е специално за него и ще има сериозни поводи за празненства. Masters е мъж с впечатляваща физика, на която мнозина биха завидели, а дамите биха се подмокрили! Но само погледнете колко лесно той попадна в капана на шампиона с най-много победи via submission. Angle "натърти" върху факта, че голяма част от хората, дръзнали да се изпречат на пътя му вече ги няма на картата на TNW или лекуват контузии. Дали тази вечер с един куршум, "Wrestling Machine" няма да повали два огромни заека? До решаването на този казус има достатъчно време. Карлито ясно осъзнаваше, че партньорът му беше в огромна беда. Единствения изход да се излезе сух от това положение беше именно разсейването от Карибската супер звезда. Angle изглежда меко казано ядосан и отива към "Carebean Cool" да търся обяснение поради действията на един от отборните шампиони. Това се оказва грешка. Дори най-добрите понякога бъркат! "American Hero" се връща към Chris, но моментално Masters го хваща за екипа и го забива в сглобката на корнера. Отборният шампион прави смяна, от която се нуждаеше доста. Carlito влиза на четириъгълното бойно поле и виждаме характерната му арогантност, която демонстрира всеки пък, когато се докосне до тепиха. Carlito забива колкото се може повече ритника на Кърт. "Карибският готин" изправя "The Cyborg", а през това време "Шедьовърът" вдига крака си над най-горното въже и Carlito забива шампиона в него!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) IkPAfw0 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) GKS31MZ

Каква изненадваща еластично от "Атлета с изваяно тяло като на гръцки Бог"! Виждаме поредна смяна в рамките на около минута-две. Chris Masters очевидно е заредил батерията и влиза с мощна серия от юмруци. Тези чукове нараняват сериозно дори истинска кеч машина като Angle. Съдията предупреждава "The Masterpiece", че ако не спре ще го дисквалифицира. Загуба по подобен начин не влиза в плановете на отборните шампиони и Мастърс отстъпва. Само че докато спори с арбитърът, Carlito прави Sleeper Hold! Ето това е единствения начин да се биеш равен с равен с Енгъл. Като не му даваш и секунда време! Кърт допълнително бива измъчван, защото този ход се изпълнява на въжето. Съдията се обръща, но вече "Тарикатът от Карибите" е пуснал Енгъл. Щетите са нанесени вече. Крис отново се сменя и влиза по-свежия шампион. Вече споменахме колко кечисти са се предали от The Ankle Lock, но никой все още не е счупил и "The Master Lock"! Току що видяхме защо "Olympic gold medalist" е в трудна ситуация. Докато Карлито и Крис правят смяна след смяна се поддържат свежи, а Кърт трябва да разчита единствено на себе си. Carlito е решен да довърши съперника си и да му открадне отличията. "Карибският кечист с екзотична прическа" дебне шампиона и пробва Backstabber, но Angle успява да се хване за въжетата и Карлито сам пада.. Изненадващо има прилив на адреналин пред Енгъл, който може би се готви за Angle Slam. Carlito може би симулира контузия, но съдията проверява какво се случва с него. В това време от нищото Masters издърпва "The Cyborg" от бойното поле и му забива унищожителен саблен удар!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) IIa7RqQ 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) EZx8mnO

Съдията вече се обръща и вижда само как Masters връща на тепиха Енгъл! Той е наясно, че нещо не е наред, но без да е видял няма доказателства! Беше ясно, че отборните шампиони няма да се церемонят при възможност да хитруват. Не е първия случай от началото на двубоя, но може точно така да откраднат буквално отличията на "American Hero". Имаме опит за туш. Едно, две и ще видим ли една от най-големите изненади?
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2966

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty21/11/2021, 19:19

“THE NUMBERS GAME”! Какви мошеници са отборните шампиони..
Ще е много грозно по такъв начин да победят.
Едно, две и повдигане на две и половина от Kurt Angle!
Тази среща с изключително големи залози продължава!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty21/11/2021, 20:11

Невероятно chemistry показват отборните шампиони на компанията. Олимпийският шампион успява да запази двете си бебчета и страхотната му серия, поне за сега. Carlito и Chris Masters трябва да продължават със същото темпо. Двамата успешно надиграват през последните минути "The Cyborg." Angle усети колко здраво може всъщност да удря "The Masterpiece" of TNW. В началото на мача, сполучливо се справяше с нацепения Chris, но видяхте как всичко това може да се промени и то със скоростта на светлината. "The Caribbean Cool" дори опита и своята най-доходна марка, а именно the Backstabber! Kurt като по чудо се измъкна, но дали и следващия път ще има същия късмет?! Камерите ни превключват към наскоро присъединилите се специални гости, а те не изглежда да са особено очаровани от развитието на тази грандиозна среща. Дори бихме могли да кажем, че изглеждат леко притеснени за техния човек. Angle, спомена че, успешно е успял да се справи с the Young Bucks и то сам, но тези двамата изглеждат много по-сериозни. Онзи мач си беше като разходка в парка, в сравнение с това. Последно време, отборните шампиони се оплакваха наляво и надясно, че не получават шансове за изява, но тази вечер получиха възможност и то каква! Представяте ли си да напуснат New Orleans, Louisiana като победители?! Кой ще е световният шампион от двамата? Всичко клони към катастрофален край за дуото, независимо кой ще спечели. Карибският тарикат изправя Angle и премята ръката му на тила си, а олимпиецът го избута... - "You are a joke! Don't even try to suplex me!" Това си беше сериозно вербално нападение, но какво му става на Angle, да не би да изгуби ума си?!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) YqYufMZ

Пенсилванецът премахва презрамките си! Нещата ще загрубеят, Carlito и Masters успешно успяха да събудят спящия звяр в двойния шампион. Аудиторията напълнила тазвечерната зала просто пощурява от тези дела на Kurt Angle. Красивата му жена също изглежда си върна усмивката на лицето, нейния крал се пробуди! "The Caribbean Cool" е готов да премери шпаги със златното момче на Америка. Ако искаш да бъдеш най-добрия, трябва да си способен да надиграеш играч от калибъра на Angle. А, по думите на Carlito, той наистина копнее да се превърне в лицето на този бизнес. "The Cyborg" изригва, хващайки през врат единия от двамата отборни шампиони, след което ползва крака си и унизително го поваля на тепиха... "The Wrestling Machine" меко казано се забавлява, вижте усмивката, която е изписана по лицето му! Kurt, с жестове приканва Carlito, да се изправи на крака, за да се опита отново. "The Caribbean Cool" се навдига обратно, но сякаш не иска да си играе тази опасна игра с Angle, той смята да остави по-големия от отбора им, да се справи с набралия инерция двоен шампион. Смяната е факт, а киборгът изглежда леко разочарован от действията на многознайкото. Феновете също бурно освиркаха тази смяна... Какво щеше да прави ако "The Masterpiece" не му пазеше гърба?! Все пак, олимпиецът няма да откаже и ръкопашен бой с по-мусколестия от двамата отборни шампиони. Помним, че именно той бе причината за неколкократно успешните атаки върху Kurt Angle. Masters тръгва с ръцете напред, но бързият пенсилванец минава светкавично зад него и заключва ръцете си през кръста му, в опит да закове German Suplex... Chris се оказва по-тежък от очакваното за Kurt! Шедьовърът нанася няколко бързи лакти в главата на Angle, за да го върне обратно в реалността. Двойният шампион се сгромолясва на пода от нанесените попадения в черепа му... Ето, че нова страхотна възможност се открива пред отборните шампиони! Masters е решил да доказва себе си. Той излиза на ръба на ринга и започва да се катери по въжетата, против указанията които дава съотборникът му...

"The Cyborg" was playing Possum!!

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) GYzoXyd

Kurt Angle immediately gets back on his feet,
THEN HE LEAPS ON THE SECOND AND THIRD ROPE-E...
HOLY FCKN' SHITT!! A SPECTACULAR BELLY-TO-BELLY!!!~

БОЖЕ ГОСПОДИ-И!! КАКВО НАПРАВИ KURT ANGLE, ТОВА СИ БЕШЕ ОТ 0 ДО 100 ЗА СТОТНА ОТ СЕКУНДАТА! ОЛИМПИЙСКИЯТ ШАМПИОН ВЗРИВИ ЦЯЛАТА СГРАДА С ИЗПЪЛНЕНИЕТО СИ!! КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ТАЗИ СРЕЩА?! ОСТАНЕТЕ С НАС, ВРЪЩАМЕ СЕ СЛЕД БЪРЗА РЕКЛАМНА ПАУЗА!

FreeRiver and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekarlito
New User
New User
Cekarlito


Join date : 30.05.2021
Posts : 21

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty21/11/2021, 22:35

Carlito със сигурност ще бъде много ядосан на този неоправдан риск, който предприе 120 килограмовият му партньор. "Карибската звезда" със сигурност не мисли, че това беше готино! Карлито алармира Крис, че нищо хубаво няма да го очаква, ако се качи на въжетата. Може би за някои зрители "Carebean Cool" е просто един надут мъж със странна прическа дошъл от топъл остров, но отвъд неговата външност се крие един достатъчно умен стратег, който чете "играта" доста добре. Дори да не си с остър ум е ясно, че "The Masterpiece" не му е мястото върху въжетата. Не мисля, че досега сме го виждали да се катери на високо, камо ли да лети. "Тhe Wrestling Machine" е един истински хищник, който няма как да остави ненаказана такава грешка! В главен сблъсък с толкова голям залог, срещу такъв атлет просто трябва да си перфектен и да намалиш на максимум рисковете. Може би Крис се подлъга от високия адреналин, който събра в себе си. Отново камерите ни показват VIP гостите на Енгъл и този път по лицата им са се възцарили широки усмивки. Възможно е присъствието на специалните лица от "Team Angle" да е напълно с цел по някакъв начин Кърт да не се чувства сам. Макар в корнера на "American Hero" да е пусто, то поне няма да се чувства напълно сам и изолиран. Добрите новини за Masters са, че ""Olympic gold medalist" не съумя да събере сили и да пробва туш. Това на свой ред идва да ни покаже, че множеството атаки и фактора умора започват да си оказват влиянието. "Шедьовърът" се пробва отчаяно с всичките си налични останали сили да направи смяна. Angle няма тази привилегия, а със сигурност би дал много дори за една минута да може да си отдъхне. Masters е буквално на сантиметри от това да направи смяна и отново на ринга да влезе "Caribean Cool". Крис почти докосва ръката на своя другар, но все пак "American Hero", осъзнавайки какви могат да са последствията от евентуална рокада събира воля и хваща за крака "Майстора". Chris отчаяно продължава да се опитва да докосна ръката на Carlito, но все повече се отдалечава. "The Masterpiece of Total Non Stop Wrestling" прави поредната мръсна и подмолна игра в този мач. Вече не знаем колко пъти хитруваха отборните шампиони. Masters бърка в окото на Angle и отново съдията не забелязва тази нередна игра. Няма да е висока оценката за арбитъра след края на срещата. Едва ли някой ще се учуди, че Chris Masters прави смяна с партньора си, който е на светлинни години по-свеж и в по-добра кондиция. "Карибският Готин" също не пропуска да се възползва от подобни ситуации. Нещата изглеждаха доста по-розови за Angle, но се променят с тази смяна, защото Carlito го напада с бурна серия от юмруци, последвани от ритници в коремната област. Общо взето ударите са хаотични, но са с ясната цел да донесат повече поражение върху Световния шампион. Carlito сега пробва една маневра, която направи миналата седмица срещу Кърт, а именно ДДТ, но "American Hero" не се дава и дори успява да заби няколко бързи удара в ребрата на Карлито. Angle мигновено тръшва един от съперниците с Vertical Suplex! Карибската звезда бързичко се изправя, а "The Cyborg" го хваща за ръката и иска да го засили, но Carlito не се дава и на свой ред го засилва, но отново шампионът обръща ситуацията и засилва "Carebean Cool" към корнера на ринга. ОТБОРНИЯТ ШАМПИОН ОСТАВЯ БЕЗМЪЛВНИ ВСИЧКИ КАТО СЕ ИЗТЛАСКВА ОТ ВЪЖЕТАТА И ИЗБЯГВА АТРАКТИВНО АТАКАТА НА КЪРТ СЪС ЗАДНО САЛТО, ПАДАЙКИ НА КРАКАТА СИ! CARLITO ИЗНЕНАДА ЕНГЪЛ И ВЕДНАГА ПРАВИ:

13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) RNTsYgs
BACKSTABBER!

НЕВЕРОЯТНА КОНТРААТАКА! ДОРИ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ КРИТИЦИ КАРЛИТО БИХА МЛЪКНАЛИ СЛЕД ТОВА ИЗПЪЛНЕНИЕ! МОЖЕ БИ СМЕ НА ПЪТ ДА ВИДИМ КАК CARLITO ДОНАСЯ НА ОТБОРА СИ ДВЕ ЗЛАТНИ ОТЛИЧИЯ КАТО ЕДНОТО ОТ ТЯХ Е НАЙ-ПРЕСТИЖНОТО, А ДРУГОТО НАЙ-ДОХОДОНОСНОТО! ИМАШЕ ОПИТ ЗА ТУШ, А НЯМА КОЙ ДА СЕ ПРИТЕЧЕ НА ПОМОЩ НА KURT ANGLE!

Olympic Beast харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)   13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c) Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 8. 2 on 1 Handicap Match > Carlito and Chris Masters vs „The American Dragon“ Bryan Danielson
» 7. TNW Tag Team Championship Match > Ciampa & Thatcher (c) vs. Carlito & Chris Masters
» 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???
» 12. Main Event: 2-on-1 Handicap Match: TNW World Champion Kurt Angle vs. The Young Bucks (Adam Cole on Broadcast)
» 11. ME: Tag Team Match > Colby Covington & TNW World Champion Kurt Angle vs. D-Generation X

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 451-
Идете на: