Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyНед 19 Дек 2021, 21:11

1. Kurt Angle
2. ????
Върнете се в началото Go down
The Machine Gun
New User
New User
The Machine Gun


Location : Пловдив, майна.
Join date : 22.12.2013
Posts : 44
Age : 25

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyВто 21 Дек 2021, 13:53



14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Giphy-downsized-large

IT'S TIME, BABY! GALLOWS И ANDERSON ЩЕ ПРЕДИЗВИКАТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ЗА ОТБОРНИТЕ МУ ТИТЛИ! ДА ВИДИМ ДАЛИ ТЕЗИ МОМЧЕТА ЩЕ НАНЕСАТ ВТОРА ЗАГУБА НА ANGLE ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА! Gallows и Anderson биват посрещани с овации, а те самите въобще не отразяват феновете. Самочувстието им е много голямо. Сега те се качват на ринга и чакат Kurt Angle.
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyВто 21 Дек 2021, 16:17

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? 6kQrpwX 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? UcEPwsC

Chicago, вече посрещна хората, които ще предизвикат олимпийския шампион в мач за отборните злата. Hulk Hogan се е погрижил максимално да затрудни Kurt Angle. Gallows е с впечатляващите два метра, а Anderson е висок 1.85 метра. Двама атлети със сериозен ръст, но ключовото тук е, че те са много подвижни за височината си. Удрят тежко и не биха се замислили повторно дали ще ти откъснат главата! Добре познати са с името - The Good Brothers, но повярвайте ми, няма нищо добро в тези изверги. Двамата и преди са били отборни шампиони в нашата федерация, тази вечер получават страхотната възможност, да ги спечелят отново и да спасят съществуването им! Аудиторията се е приготвила да посрещне двойния шампион, но видео стената в залата се включва, а на екрана виждаме "Kurt Angle's Private VIP Room"... Вратата се отваря, а феновете бързо се събудиха! "The Cyborg" излиза от стаята накичен със световната титла и единия отборен колан. Kurt е както винаги е сложил любимите си Ray-Ban очила и с нахъсана крачка потегля към завесата! Пенсилванецът обаче се натъква на две емблематични персони и не закъснява да ги прекъсне...

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Uc6V7R4 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? 0RDbqVA

Kurt Angle: Ей-ей, момчета! Имам страхотно предложение за вас... Какво ще кажете тази вечер, вие да сте моето подкрепление?
Zayn & Masters: Какво мислиш за това предложение, Sami? Дали да помогна на човека, който ми отне титлите? ДВАМАТА ИЗПАДАТ В СМЯХ
Kurt Angle: Какво? ANGLE СЪЩО ЗАПОЧВА ДА СЕ СМЕЕ Наистина си е смешно, нали? KURT ПОСТЕПЕННО СИ ОСТАВЯ ПОЯСИТЕ Почакайте само да си оставя нещата, защото искам още малко да се помотая с вас...

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? SyZ2qMx 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? 4F3y3ex

Златното момче на Америка хвърли сериозен пердах на многознайковците. А, всичко живо в залата се взриви от тази спонтанна атака която извърши Kurt Angle. Двамата получиха по няколко тупалки, а след това бяха наказани и с kendo stick-а, който беше точно до тях. "The Cyborg" отново започва да излиза извън контрол, подобни неща, трябва да бъдат сериозно наказвани. Двойният шампион прави каквото си поиска, с когото си поиска! Ако откажеш да бъдеш от неговата, това автоматично те превръща в най-големия му враг, а повярвайте ми, не искате това ненормално копеле да е вдигнало мерника си върху вас! Кеч машината събира своите пояси и се навежда, за да си вземе очилата, но забелязва, че са счупени и това допълнително го жегва! Kurt Angle си слага гумата между зъбите и пуска лъвски рев, подновявайки пътя си към завесата... Кратко прекъсване и се връщаме обратно, Stay Tuned!

COMMERCIAL BREAK...

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Scroller, Olympic Beast and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyВто 21 Дек 2021, 18:35



- And now, please welcome, their opponent,
from Pittsburgh, Pennsylvania, weighting in 220 pounds,
He is your current TNW World Heavyweight & TNW's Tag Team Champion,
"The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History" - KU-UURT ANGLE-E-EE!!~


14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Dt7NXXk 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? IUeiGOK
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

Дами и господа, добре дошли обратно в Rampage SuperShow! Преди броени секунди пенсилванецът направи на пух и прах Sami Zayn & Chris Masters. Той учтиво се присъедини към тях, с молбата да му пазят гърба за вечерта, но двамата не приеха на сериозно Kurt Angle и той им възложи заслуженото наказание! The Good Brothers обсъждат нещо на ухо, вероятно начална стратегия за предстоящия мач, защото добре видяха колко бързо олимпийският златен медалист може да се справи самостоятелно срещу числовото превъзходство. Ако не излезеш с изграден чертеж и план срещу "The Cyborg", вероятността да напуснеш сградата със счупен глезен е над сто процентова! Нека припомним набързо какво се случи в началото, за включилите се по-късно, към този епизод от ежеседмичната ни поредица... Kurt Angle откри шоуто с красивата си съпруга - Karen. Двойният шампион заяви, че е недоволен от третирането на Hogan спрямо него. Според него, той не е бил предупреден, че ще участва в мач и затова е загубил спонсорския колан от Brock Lesnar. Въпреки това, той успя да докаже, че няма да позволи цялото това изграждане нагоре, да бъде срутено от един мъж! "The Beast" не успя да надиграе своя опонент, колкото и да вярваше, че ще го направи. Kurt Angle напусна Allstate със световната титла, затваряйки поредната глава от своята книга. Тази вечер, той е бе book-нат от шефа на компанията да защитава другите си два колана! Олимпиецът не е човек, който може да си трае, щом му кипне канчето... Той се закани, че щом на него ще му правят мръсно и той ще прави на останалите! Angle не просто каза, той обеща, че ако ръката му бъде вдигната накрая на този Handicap мач, той ще премахне отборните злата завинаги! Историята не свършва до тук, златното момче на Америка бе прекъснато от най-големите дегенерати, които планетата Земя е виждала! Те се включиха, за да го поздравят и сякаш успяха да намерят общ език двете тотално различни по характер звезди. D-Generation X, обещаха на златния медалист, че скоро ще се видят... Каквото и да означава това! Осветлението в залата бива намалено, а това означава, че часовникът удари! It's time for action, baby. Музиката на "The Cyborg" гръмва в залата, а хората както обикновено реагират със смесени реакции. Kurt Angle започва да се навдига изпод земята, по време на рекламата, явно си е взел и другия пояс, защото по дяволите, по-накичен е дори и от Saúl Álvarez. Независимо от изхода на тази среща, след тази вечер повече няма да видим Angle с толкова злато около него! Ако спечели, поясите умират, ако загуби, също няма да са около кръста му. Не забравяйте, че най-важното за "The Wrestling Machine" е да натрие носа на Hogan, изобщо не му пука за тези отборни титли! Всичко живо, напълнило Chicago, дере гърлата си с "You Suck" chants, дори десетките фойерверки не успяват да заглушат публиката! Angle потегля като чели светът е в краката му и тази вечер ще е без своята красива Karen край ринга. Жалко за нас феновете, но може би, така се чувства по-фокусиран върху играта си и трябва да уважим това негово решение. По изражението на Luke Gallows, можем да кажем, че няма търпение да се докопа до двойния шампион, но да видим дали ще бъде така, щом гонгът бъде бит. "The Cyborg" стига до металните стълби и ги изкачва със забързана крачка, но за сметка на това се спира на ръба на ринга, за да огледа противниците си...

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? NMiobEO 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? UhbTIB7
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

Олимпийският шампион влиза на бойното поле и гордо, за последен път, вдига всички колани във въздуха! Дали, Kurt Angle, отново ще пише история? Или пък ще стане жертва на бившите отборни шампиони... Предстои да видим! Американският герой сваля всичкото злато от себе си и го предава на официализирания да свири този спектакъл. Angle премахва горницата си, слага своите презрамки и в приклекнала позиция започва да чака официалния ring bell!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Scroller and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyВто 21 Дек 2021, 18:51

Start!
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyВто 21 Дек 2021, 20:54

Here we go! Реферът сигнализира на момчето за гонга и той бе мигновено бит. Kurt Angle е готов да влезе в схватка, но противниците му ще го накарат да почака малко. Двамата все още на са взели решение кой да започне в мача или поне се правят, че не са. И Luke Gallows, и Karl Anderson са две много колоритни личности, които обикновено не разочароват феновете си, щом се бият. През 2016 година и двамата успяват да влязат в top 70 на "Pro Wrestling Illustrated", така че изобщо не са за подценяване. Да не говорим, че притежават един от най-доходните отборни финишъри някога - The Magic Killer! Двойният шампион ще трябва да си отваря очите на четири, защото съперниците му, могат да бъдат много хитри. "Machine Gun" Karl Anderson показва на верния си амиго, че иска той да започне с Angle. Karl Anderson е кораво момче и можем да станем на добра съпротива от негова страна. Chicago, скандира за The Good Brothers, никой не иска тези титли да бъдат премахнати от федерацията ни. Kurt Angle иска да изтрие голяма част от историята на Total Nonstop Wrestling с лека ръка, просто така, все едно никога не са съществували. Karl не излъчва дори капка страх, гледайки в очите най-успешната ни звезда за тази година. Малко мъже имат топките, които Anderson показва в този момент. Двамата потеглят един към друг, ала олимпийският шампион използва скоростта си и демонстрира своите прочути умения по борба, поваляйки Karl Anderson със Single Leg Takedown на тепиха! Karl удря ядосано по пода и се изправя обратно на крака...

But "The Cyborg" grabs him,
and after that he hits a crucial European Uppercut!


14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? BTXuGGC

Ohhh, come onn!
Is Angle, trying to say hello to HBK?

What an Uppercut! И по скоро, изразява своите приятелски отношения спрямо лидера на дегенератите. По-рано, те поканиха пенсилванското момче на парти след края на това шоу, може би, Angle иска да покаже, че ще се присъедини към техния купон. Luke Gallows изглежда, че е разочарован от това начало, защото разярено удря по сглобката и тропа с крак по ръба на ринга. Пенсилванецът отстъпва назад и това дава възможност на Karl Anderson да се върне обратно на крака. Той разтриса врата си и поканва златното момче на Америка да пробват отново. Или е глупав или има някакъв гениален план за това как ще пребори човекът спечелил олимпиадата в Атланта по свободна борба... Просто нямам търпение да го видя! Двамата влизат в схватка, а Kurt Angle отново се ориентира бързо какво да направи... Той скъсява дистанцията и приближава тялото си до това на "Machine Gun" Karl Anderson, следва да прекара крака си зад този на опонента му и го поваля обратно на студения под с перфектно екзекутиран Leg Trip! Запяхме, старата песен на нов глас. А, заключението е, че Karl не е толкова умен за колкото го мислех. Gallows отново изразява своето недоволство, а това кара световния и отборен шампион да превърти! "The Cyborg" се засилва и със страхотно изпълнен Clothesline, поваля по-големият от двамата и то извън ринга. Angle може да подуши, че това ще бъде една от поредните вечери, които ще завършат в негова полза. До момента, The Good Brothers, са показали нулева съпротива. Нямат дори един успешно нанесен удар по кеч машината на тази компанията! Пенсилванецът разперва широко ръце в страни, а това кара голяма част от чикаговските фенове да се изядат от вътре. Знае как да събере heat и то отлично! Именно заради това е днес на върха на хранителната верига. Anderson започва да се навдига, а това моментално активира хищника в олимпиеца...

Angle irish whips his opponent,
then he waits to catch him off guard...


14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? MRW33zz

A devastating Overhead Belly-to-Belly Suplex,
by "The Only Olympic Gold Medalist in TNW's history"!!~

Началото продължава да изглежда мрачно за отборното дуо, двамата са все още с нула нанесени удари или хватки по настоящия шампион. Черна статистика, но всичко може да бъде обърнато, с правилния подход! Нека проследим как ще се развие този мач..

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Machine Gun
New User
New User
The Machine Gun


Location : Пловдив, майна.
Join date : 22.12.2013
Posts : 44
Age : 25

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyСря 22 Дек 2021, 00:06

Много лошо начало за The Good Brothers. Именно те са хората, които държат рекорда за най-дълго царуване с отборните титли. Angle пък е отборен шампион и Световен шампион. Той вече се е бил в handicap мач и дори спечели отборното злато, носейки го сам. "The Cyborg" доминира до момента, но все пак сме в началото и всичко, може да се промени. Karl започва да се надига с помощта на въжетата, но Световния шампион веднага тръгва към него и започва да му нанася удари в главата. Luke Gallows се върна в ъгъла и се опитва да подкрепи своя съотборник. Anderson изритва в корема Kurt Angle и след това опитва да го засили към въжетата, но опа reverse. ANGLE ЗАСИЛВА ОПОНЕНТА СИ КЪМ ВЪЖЕТАТА, КОЙТО ОБАЧЕ Е ПОДГОТВЕН И ЗАБИВА МОЩЕН САБЛЕН УДАР! Kurt пада, но се изправя бързо, а Karl използва този момент, опитвайки се да се смени със съотборника си. Angle обаче го хвана и опитва German Suplex, но Anderson забива лакти в тила му и се измъква, след което се приближава до Gallows, който го сменя. ИМАМЕ СМЯНА! Това е лошото в този мач за Kurt Angle. Той няма да има възможността да се сменя, а тези двамата ще могат да го правят постоянно. Gallows и Anderson се смениха и сега Karl го държи, а Gallows се засилва към негоооо... BIG BOOT! ПРИСПА ГО! Angle е аут. Luke Gallows прави опит за туш: Едноооо... НЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ НА ЕДНО! Angle се повдигна, драги зрители! Чудехме се дали въобще тези давмата ще намерят начин да се върнат в срещата, но ето че успяха. Kurt допусна грешка и те се възползваха от нея. Angle тръгва да се изправя на крака, той попринцип не е толкова засегнат, но Gallows няма да го остави така, той го закарва в ъгъла, където е Anderson и започва да забива stomps. Съдията вижда, че Luke прекаляно и затова Anderson го сменя. СЕГА И ТОЙ ЗАПОЧВА! Серия от stomp-ове. Съдията решава да се намеси и избутва Karl като му казва да спре. Kurt тъкмо тръгва да се изправя, но Gallows го хвана, а KARL ANDERSON СЕ ЗАСИЛЛВААААА! UPPERCUT ОТ KARL! След което го засилва към обтегитеее... ANGLE ОСТАВА ТАМ, А KARL ANDERSON СЕ ЗАСИЛВА ЯРОСТНО КЪМ НЕГОО! RUNNING CLOTHESLINE! Световния шампион пада на пода, но това няма да е цялата атака на Anderson. Той е намислил нещо... Сега изправя Двойния шампион удря го в тила и след това му прави...

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Giphy-downsized-large

RUNNING POWERBOMB! ЗАКОВА Я! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ: ЕДНОООО... ДВЕЕЕЕЕЕЕЕ... ИМАМЕ ЛИ ТРИ?
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyСря 22 Дек 2021, 00:07

НЕЕЕЕЕЕЕ!
ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyСря 22 Дек 2021, 18:55

Близко, но не достатъчно, за да бъдат спасени отборните злата! Олимпийският златен медалист направи грешката, че позволи на Karl Anderson да се смени с драгия му - Luke Gallows. Нещата тотално изгубиха контрол, двойният шампион бе нападнат отляво, отдясно, отпред и отзад! The Good Brothers отвърнаха подобаващо за сметка на слабия старт. Дали обаче ще успеят да затвърдят своята преднина? Ще разберем! Karl Anderson използва свободното време, докато "The Cyborg" е все още неутрализиран от скорошно нанесения, Running Powerbomb, за да се смени с дългогодишния си партньор. Luke Gallows влиза със стил на ринга, той прескача третото въже, без да отлепя и двата си крака от земята! Това не е нещо необичайно за високите ни персонажи тук, но си е плашещо за нормалния човек. Два метра и над 130 килограма влизат на бойното поле, да видим как ще се справи с това златното момче на Америка. При последната среща на Angle и Gallows, двойният шампион, дори не успя да нанесе удар върху Luke. "The Big LG" хваща опонента за голото теме и пробва да го изправи, но пенсилванецът изригва! Той заключва, High Crotch и го транзитира бързо в Double Leg Takedown. Another wrestling beauty by "The Cyborg" Kurt Angle! Колкото и да не искат да си го признаят тези чикаговски фенове, те избухват при всяко едно движение от единствения носител на четири колана по едно и също време в Total Nonstop Wrestling. Angle не се бави да действа и веднага след поваляното започва да инкасира серия от тупалки в мутрата на Luke Gallows, който се обръща по корем, в опити да се предпази. "The Cyborg" обаче продължава офанзивната си акция, насочвайки своето внимание върху дясната ръка на Gallows. Kurt Angle извива назад рамото на Luke и го заключва във Fujiwara Armbar! "The Big LG" започва да тупа с крака по тепиха и да издава плашещи за ухото звуци, личи си, че болката която изпитва е по-силна от него самия! Ненадминатият борец е видно, че просто си играе със съперника. Двойният шампион разпуска захвата, той се качва върху гърба на Luke и притиска с бедрата си тялото му към студения под. Следва проява на тотално неуважение от Kurt Angle, той втрива неколкократно лактите си в тила на врага и му нанася няколко солидни задвратника. По-ниският от The Good Brothers, Karl Anderson, не може да гледа повече това подронване на авторитета и влиза на ринга, без да е легален участник! Karl се засилва и с брутален ритник в гръб сваля шампионът на земята! Реферът направо си загуби разсъдъка, той подлудява и незабавно нарежда на Anderson, да се върне където му е мястото. Karl вдига невинно ръце във въздуха и се отдръпва обратно на ръба на четириъгълния ринг. "The Big LG" започва да се навдига, а олимпиецът се превива от болки. Gallows благодари на партньора си за асистенцията и се захваща за работа! Големият Luke грабва през презрамките на екипа Angle и го вдига на рамо, като чели е някоя непослушно първолаче...

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? VOFRrFq

"The Cyborg" manages to slip away,
after that he lifts Gallows-s... A violent Angle Slam!!~

Собственикът на рекорда за най-бързата победа тук страховито ескалира, както само той си знае! Kurt Angle на секундата приковава раменете, а арбитърът се мята да отброи победата му... Едно-о, Две-е... KARL ANDERSON ПРЕКЪСВА ОТБРОЯВАНЕТО!! "THE WRESTLING MACHINE" СЕ ИЗПРАВЯ И ИЗГЛЕЖДА ГОТОВ ДА УБИЕ ТОВА ИЗЧАДИЕ, КОЕТО ТОКУ-ЩО МУ КОСТВА ПОБЕДАТА! Angle & Karl започват да си разменят най-различни удари в главите, НО ANGLE ГО ПОВАЛЯ С МНОГО ДЪРЗЪК И ГРУБ HEADBUTT! Anderson се хваща през главата, а пенсилванецът не смята да му оставя дори и капка въздух, той го изправя, прилепва се belly-to-belly с него и го изхвърля над третото въже!! ТОВА МЯТАНЕ НАКАРА ВСИЧКИ ДА СКОЧАТ ОТ СТОЛОВЕТЕ СИ! "The Cyborg" отново се връща на първоначалната си задача - Luke Gallows. Двойният шампион премахва своите презрамки и преминава в психопатския си мод! Angle ругае като изтърван, но се е запътил към глезена! Ще успее ли да заключи най-коварния submission в бизнеса ни?

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? JkzcAQn

YESS!! THE ANKLE LOCK IS ON! Kurt Angle усуква максимално крака на Luke. Гарантирано е, че ще има увредени връзки и счупени костици, ако не се предаде веднага! Ходът за отказване е заключен в средата на бойното поле, а партньорът на Gallows е, в страната на сънищата върху бетоновата настилка! Ще успее ли да запази титлите си и следователно да ги премахне завинаги от лицето на планетата ни?! КУЧИЯТ МУ СИН, НА ПЪТ Е ДА ЗАТРИЕ 12 ГОДИШНАТА ИСТОРИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА!

Don't cross Rhodes! and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? EmptyСря 22 Дек 2021, 18:59

GALLOWS НЕ ИЗДЪРЖА!
ТОЙ СЕ ПРЕДАВА!
ANGLE ЗАПАЗВА ТИТЛИТЕ!
ТОВА Е КРАЯ НА ОТБОРНИТЕ ТИТЛИ!
ТЕ МОГАТ ДА СЕ СБОГУВАТ С 12 ГОДИШНАТА
ИМ ИСТОРИЯ! KURT ANGLE Е ПОСЛЕДНИЯ ОТБОРЕН ШАМПИОН!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)
» 12. Main Event: 2-on-1 Handicap Match: TNW World Champion Kurt Angle vs. The Young Bucks (Adam Cole on Broadcast)
» 2. TNW Tag Team Championship Handicap Match - Murphy vs. nWo
» 11. ME: Tag Team Match > Colby Covington & TNW World Champion Kurt Angle vs. D-Generation X
» 7. TNW World Heavyweight Championship No. 1 Contender's Match > Kurt Angle vs MVP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 454-
Идете на: