Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???   14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 Empty24/12/2021, 20:49

ARE YOU READY?!
You think you can tell us what to do?
You think you can tell us what to wear?
You think that you're better... Better get ready.




Bow down to the Masters...
BREAK IT DOWN!~

KURT ANGLE СПЕЧЕЛИ ТАЗИ СРЕЩА, ОТБОРНИТЕ ТИТЛИ ВЕЧЕ НЯМА ДА СА АКТИВНИ В TOTAL NONSTOP WRESTLING! Той пречупи Gallows и Anderson! В Чикаго обстановката обаче рязко се нажежи. В залата гръмва музиката на D-Generation X! Те очевидно ще спазят обещанието си. Michaels, Triple H и Chyna ще излязят на ринга и ще поканят световния шампион на компанията да купонясва с тях. Съобщението на дегенератите в началото на шоуто остави много хора обръкани. Kurt Angle обаче като че ли очакваше появата на DX. Видяхме, че по-рано в мача той изпълни известният taunt на "The Heartbreak Kid". D-Generation X биват освирквани по пътя си към ринга. Те обаче са вперили поглед само и единствено в световния шампион и последен отборен шампион в историята на TNW. Michaels и Hunter ръкопляскат на "The Olympic Gold Medalist", вървейки до бойното поле. HBK, HHH и Chyna стъпват на ринга и вдигат ръката на шампиона! Angle се усмихва да уши и надава мощен рев, а феновете не могат да повярват на гледката! Нима Angle ще дружи с тези хора?! Другият голям въпрос е, защо тези тримата се кланят на шампиона? DX не признават никого! Тук има нещо гнило... WAIT A GODDAMN MINUTE! ДА, ТОЧНО ТАКА!! РАЗБИРА СЕ!!!

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 Kbd8XU0 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 DQfLelX

LOW BLOW!!!

ШАМПИОНЪТ Е ДОЛУ!!! ШАМПИОНЪТ Е ДОЛУ!!! ТОВА Е ПОДЛА АТАКА ОТ ЗАСАДА! D-GENERATION X ПОКАЗВАТ НА СВЕТА, ЧЕ В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НЕ ИЗПИТВАТ РЕСПЕКТ КЪМ АБСОЛЮТНО НИКОГО! НЕЗАВИСИМО ДАЛИ СИ ЧОВЕКЪТ, КОЙТО РАЗДАВА НАПИТКИ ЗАД КУЛИСИТЕ ИЛИ СИ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН НА TOTAL NONSTOP WRESTLING!! Kurt Angle се присвива на пода, след като Chyna заби умопомрачителен удар под пояса на пенсивланеца! Феновете в залата скандират "BULLSHIT!" и то с пълно право! Така не се прави, по дяволите! Triple H веднага се навежда, за да изправи носителя на най-престижното отличие в този бизнес. Shawn Michaels пък закрачва към единия от четирите ъгъли на ринга. HHH поставя Angle на тепсия на "The Showstopper", който тропа с крак, засива се и разстрелва "The Olympic Gold Medalist"!!

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 Gd0vUSh

SWEET CHIN MUSIC!!~

ПРАВО ПОД БРАДИЧКАТА!! ТОВА Е ЯСНО, КАТЕГОРИЧНО ПОСЛАНИЕ КЪМ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН!! Shawn Michaels поисква микрофон от говорителя, който не се замисля и треперейки веднага му го връчва.

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 IkN1TPu 14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 Jizrgig

- КАК Е ТАМ ДОЛУ, ШАМПИОНИЕ?! ХА-ХА-ХА! НАИСТИНА ЛИ СМЯТАШЕ, ЧЕ ЩЕ ИМАШ ЧЕСТТА И ПРИВИЛЕГИЯТА ДА ДВИЖИШ С ТРИТЕ НАЙ-ОПАСНИ СУПЕРЗВЕЗДИ В ТАЗИ СЪБЛЕКАЛНИЯ?! НЯМА НАЧИН! ТОВА, КОЕТО КАЗАХ ПО-РАНО, БЕШЕ ПЪЛНА ЛЪЖА! ТИ НЕ СИ ЧОВЕКЪТ В ТАЗИ ФЕДЕРАЦИЯ! ДОРИ И НЕ СИ БЛИЗО!! В ТАЗИ КОМПАНИЯ ИМА САМО ЕДНА СУПЕЗВЕЗДА, ДОСТОЙНА ДА БЪДЕ СВЕТОВЕН ШАМПИОН И ДА ОГЛАВЯВА ТУРНИРИ!! А ТОВА Е ИМЕННО "THE SHOWSTOPPER", "THE ICON", "THE MAIN EVENT"... SHAAAAAAAAAAAWN MIIIIICHAAAAAAAAAAELS!!!

14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ??? - Page 2 8NLODtX

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, SevBoom, mr_enchev, Scroller and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
14. МЕ: TNW Tag Team Championship Handicap match > Kurt Angle (c) vs. ??? & ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 13. МЕ: Winner Takes All Handicap Match > TNW and RB Champion Kurt Angle (c) vs. TNW Tag Team Champions Chris Masters & Carlito (c)
» 12. Main Event: 2-on-1 Handicap Match: TNW World Champion Kurt Angle vs. The Young Bucks (Adam Cole on Broadcast)
» 2. TNW Tag Team Championship Handicap Match - Murphy vs. nWo
» 11. ME: Tag Team Match > Colby Covington & TNW World Champion Kurt Angle vs. D-Generation X
» 7. TNW World Heavyweight Championship No. 1 Contender's Match > Kurt Angle vs MVP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 454-
Идете на: