Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Christian Takes Measures against Kane

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

5. Christian Takes Measures against Kane Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Christian Takes Measures against Kane   5. Christian Takes Measures against Kane Empty16/10/2021, 20:10

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Гост
Гост
Anonymous



5. Christian Takes Measures against Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Christian Takes Measures against Kane   5. Christian Takes Measures against Kane Empty17/10/2021, 23:03

*Връщаме се обратно към Rampage SuperShow след кратката рекламна пауза, а на ринга вече е Крисчън Кейдж, който внимателно се оглежда от всички страни преди да започне да говори*


5. Christian Takes Measures against Kane NnGQjWl5. Christian Takes Measures against Kane EWMkjE7

Christian Cage: Случилото се през изминалата седмица е абсолютен прецедент.. както спрямо политиката на тази компания, а и персонално спрямо мен. В дългогодишната ми кариера, естествено съм виждал всичко на този ринг... повярвайте ми, ВСИЧКО. Но когато става дума за бизнес, когато въпросното "всичко" остава в рамките на професионалното и развлекателното за феновете, когато остава на тепиха, естествено - не е база за протест. Когато обаче изместим "посоката" и когато нещата станат твърде лични, няма как да не отреагирам. Кейн, психар като теб няма как да ме изплаши на бойното поле и се лъжеш ако смяташ,че си влязъл под кожата ми. Ти си позволи обаче да изплашиш жена ми, да се подиграеш със семейството ми, да влезеш и оскверниш дома ми. Макар че болният ти мозък е леко съмнително да "дешифрира" съобщението ми, ще се опитам да го доставя по най-очевадния начин. Това, което държа в ръката си е копие от ограничителна заповед. Да, точно така. ОГРАНИЧИТЕЛНА... ЗАПОВЕД. Което ще значи,че ако решиш да се приближиш на по-малко от 50 м. от мен или член на семейството ми, ще си имаш работа със закона и ще си получиш заслуженото. Не исках да се стига дотук, но отговорността към спокойствието на близките ми е много по-важно от отмъщението, което така или иначе щях да получа на Temple of The King. Споменавайки предстоящият event, Кейн... OUR MATCH IS OFFICIALLY OFF. А ако имаш да кажеш нещо по въпроса - предизвиквам те да застанеш лице в лице с мен и да го направиш. О, чакай - това всъщност е практически невъзможно, освен ако не искаш да бъдеш изведен от тази зала с белезници и под мощните освирквания на феновете тук. Чакам точно 1 минута. И твоето време за реакция тече...

*Крисчън остава на ринга и може би не очакваше поява, но почакайте малко...
Позната музика огласява залата. WHAT A SURPRISE!*


5. Christian Takes Measures against Kane JdWXR8r
Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

5. Christian Takes Measures against Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Christian Takes Measures against Kane   5. Christian Takes Measures against Kane Empty21/10/2021, 00:07

*Публиката с право се развълнува, тъй като на рампата вече застава The GM of the Show - Adam Pearce*


5. Christian Takes Measures against Kane 5RMvU4F

- Christian, Christian, Christian... може би бе по-логично да очакваш реакция от мен, а не от Кейн. Тъй като ти отправяш директно искане мачът на турнира да бъде отменен, това искане все пак първо трябва да премине през мен. И естествено аз имам финалната дума. Не ме разбирай грешно, не съм студенокръвно копеле и разбирам твоите дълбоки притеснения относно сигурността на семейството ти и естествено бих взел в предвид ограничителната заповед. Но.. заглеждайки се повече в детайлите, ще трябва да те разочаровам, Mr. Cage. Изглежда, че договорът за мача е бил подписан доста преди ограничителната заповед да влезе в сила. Както знаеш, този договор легално те задължава да изпълниш професионалните си задължения. Което само по себе си ще рече, че... наистина, финалната дума е моя. Дълго мислих и реших, че.. всъщност нека ти покажа какво реших...

5. Christian Takes Measures against Kane 0UcZ13r

*Adam Pearce изкарва лист от папката си и.. това изглежда като ограничителната заповед срещу Кейн....
която в този момент, главния мениджър КЪСА*




- Това е, което реших.. мачът CHRISTIAN VS. KANE IS STILL OFFICIALLY ON. И още нещо, всъщност ми хрумна гениална идея, която да подсигури близостта между вас двамата..... на по-малко от 50 метра. Сблъсъкът, в който ще се изправите, ще бъде - INFERNO MATCH. GOOD LUCK!
Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

5. Christian Takes Measures against Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Christian Takes Measures against Kane   5. Christian Takes Measures against Kane Empty21/10/2021, 08:12

Тази новина определено не се хареса на Крисчън. Но какво да се прави ще видим един от най-опасните мачове от правилника на TNW. "Капитан Харизма" бснее на ринга  а сега камерата ни показва съблекалнята на му. Там е съпругата му Denise Hartmann. Тя е уплашена от тази новина, проверява вратата дали е заключена. Възможно ли е Кейн да се възползва от това което направи главния мениджър. Denise Hartmann отредено е изплашена, събира багажа им.  Изглежда възнамерява да тръгнат щом Крисчън се върне в съблекалнята. Което е и най-логично предвид, че те преследва маскиран психопат. О ТОКУ ЩО КРУШКАТА В СЪБЛЕКАЛНЯТА ИЗБУХНА!


5. Christian Takes Measures against Kane 2b5d08367f6cb1dcb5bacf95aba29381




Този писък е доста проглушителен. Крисчън се запътва бегом към съблекалните, в това време съпругата му излиза от стаята и тръгва нанякъде. Камерите ни връщат към Кейдж той бяга но се хлъзгава на бананова кора, залита напредфи се блъска във врата която точно в този момент се отваря. В това време съпругата му се лута в коридорите. Вижда голяма сянка да се задава от един ъгъл. Сменя посоката и тръгва по аварйното стълбище.  Сянката се оказва на шампиона на САЩ Грамадата. Горката жена го помисли за Кейн. Крисчън се изправя в това време и се оглежда за съпругатахси. Тръгва да бяга но се блъска в човек от екипа който носи три кафета. Те са горещи и се развиват по него. Това не беше никак приятно. Съпругата му пък вижда картонен макет Кейн се плаши поради слабата светлина на аварйното стълбище. Тръгва в странична врата но бузата и се закача някъде и се къса. Тя нахълтвахв детския кът по сутиен. Доста неудобна ситуация. Сега Кейдж влизахи я изважда. Двамата тичат към партера, но виждат огън там Спират се. Кейдж кавалеристи минава първи, вземайки един чадър от магазина точно до входа. Влиза но...


5. Christian Takes Measures against Kane Original




Това е огнен акробат. Наистина стресна семейство Кейдж. Но остава въпроса къде е Кейн? Ето, че получаваме информация, че Кейн в момента не е в залата. Даже не е в Дъблин. Дали наистина е решил да спазва дистанция? Но знаем едно нещо със сигурност, "Голямата червена машина ще бъде на турнира, и Крисчън няма да има възможност да бяга, заради пламъците край ринга, благодарение на главнияхмениджър Адам Пиърс.

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Sponsored content





5. Christian Takes Measures against Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Christian Takes Measures against Kane   5. Christian Takes Measures against Kane Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Christian Takes Measures against Kane
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 0. Adam Pearce takes measures against Sting
» 6. Inferno Match > Kane vs. Christian
» ME: WINNER TAKES ALL
» 2. Minoru Suzuki takes devastating actions in the backstage
» 12. CO-ME: Steel Cage Match > Johnny Mundo vs. Randy Orton (Winner takes the Suitcase)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 447-
Идете на: